• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • płyty wiórowe

Wyniki dla

Płyty wiórowe - Import eksport

 1. WEMAFLEX GMBH HOLZWERKSTOFFE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  WeMaFlex GmbH tworzy ponadbranżowe rozwiązanie indywidualne dla klientów, które wykraczają poza normalne i wyłączne zastosowanie materiałów płytowych. Jako sprzedawca hurtowy i przedsiębiorstwo produkcyjne zaopatrujemy się w materiały bezpośrednio u producentów, co stanowi w pozycji biznesu B2B ważny element wewnętrznego łańcucha dostaw i przyczynia się do pracy bez zakłóceń. Import/eksport z dostawami w całej Europie, magazynowanie zamknięte w kraju i za granicą, produkcja na maszynach do obróbki drewna, cięcie, wymiar stały, wiercenie, frezowanie, formatowanie, klejenie i składanie, płyty MDF/HDF, płyty wiórowe, płyty ze sklejki brzozowej, drewniane listwy amortyzujące, drewniane listwy warstwowe, drewniane oczepy warstwowe, forniry, twarde płyty pilśniowe, płyty OSB, płyty izolacyjne, narożnikowe listwy ochronne, nowe europalety, używane europalety, produkcja palet specjalnych, płyty wzorcowe, budowa prototypów, folie dekoracyjne, folie wykańczające, palety opakowaniowe, palety 2. gatunku, płyty pokrywające surowe/powlekane

 2. GLOBAL FRAMING SUPPLIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge
 3. HOLZ-SPECKMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Import w skali światowej, dostawy na terenie Niemiec, częściowo klimatyzowany, zadaszony magazyn centralny o powierzchni 35 000 metrów kwadratowych, wszystkie najważniejsze technologie obróbki drewna przy użyciu najnowocześniejszych maszyn. Nasze produkty: drewno do aranżacji ogrodów i terenów zielonych, płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF), płyty aglomerowane, płyty z lignofolu, sklejka, mobilne parkiety taneczne, podłogi sportowe indoor, palety, palety drewniane, opakowania drewniane

 4. MARKAT PLUS SP. Z.O.O. SP. K.

  Polska

  Verified by europages badge
 5. CONTRACHAPADOS LUBADI, S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma CONTRACHAPADOS LUBADI, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fornir i drewno okładzinowe. Jest również obecna w dziedzinach Płyty drewniane, Płyty wiórowe, produkcja sklejki, Płyty drewniane, fornirowanie drewno cienkie, Płyty wiórowe, Drewniane pokrycie ścian, drewniane płyty z orzecha amerykańskiego, i fornir. Ma siedzibę w Alaquas-Valencia, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RUDOLF HENRICHSMEYER FORMAPLAN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RUDOLF HENRICHSMEYER FORMAPLAN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty wiórowe. Ma siedzibę w Hövelhof, Niemcy.

 2. HANSWILLEMENKE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HANSWILLEMENKE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty wiórowe. Ma siedzibę w Rietberg, Niemcy.

 3. ETS WATHELET

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma ETS WATHELET, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Izolacja termiczna - materiały, Płyty wiórowe, drewno egzotyczne, Drewno tarcicowe i konserwowane, Izolacja termiczna - materiały, i Płyty wiórowe. Ma siedzibę w Sambreville (namur), Belgia.

 4. FRATI LUIGI S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FRATI LUIGI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty wiórowe. Jest również obecna w dziedzinach Płytki i płyty gipsowe, prasy jednostrefowe, podłogi hdf, Płytki i płyty gipsowe, płyty ze szlachetnych aglomeratów, płyty brykietowe ogniochronne, klej, urządzenia do sztaplowania, i klej mocznikowy. Ma siedzibę w Pomponesco, Włochy.

 5. LEGNAMI COMPAGNONI DI COMPAGNONI GUIDO & C. S.N.C.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LEGNAMI COMPAGNONI DI COMPAGNONI GUIDO & C. S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dykta, płyty laminowane i sklejki. Jest również obecna w dziedzinach Płyty drewniane, oblicówki drewniane, płyty wiórowe, Płyty drewniane, i zaopatrzenie dla stolarzy. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

 1. SFK PLY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SFK PLY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dykta, płyty laminowane i sklejki. Jest również obecna w dziedzinach brzozy, płyty wiórowe, i arkusze do powlekania. Ma siedzibę w Karlsruhe, Niemcy.

 2. ZEG ZENTRALEINKAUF HOLZ + KUNSTSTOFF EG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ZEG ZENTRALEINKAUF HOLZ + KUNSTSTOFF EG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Płyty wiórowe. Ma siedzibę w Kornwestheim, Niemcy.

 1. OWI GMBH

  Niemcy

  OWI GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem rodzinnym z zakładami produkcyjnymi w Niemczech i na Węgrzech. Od 1927 roku specjalizujemy się w produkcji elementów formowanych z drewna i tworzyw sztucznych. Obudowy siedzeń, poduszki siedzeń, siedzenia stadionowe, obudowy głośników, części formowane wtryskowo i techniczne są produkowane w naszych własnych zakładach i używane przez naszych klientów na całym świecie. Większość naszych wyprasek produkujemy zgodnie z Państwa indywidualnymi wymaganiami. Ponadto posiadamy duży zasób własnych narzędzi do produkcji szerokiej gamy wyprasek z tworzyw sztucznych i drewna. Dla Państwa jako naszych klientów tworzymy indywidualny pakiet usług i zapewniamy osobiste i indywidualne wsparcie. Dla projektantów mebli do siedzenia, np. krzeseł jesteśmy kompetentnym partnerem w zakresie nowych rozwiązań. Oprócz samego rozwoju i produkcji wyprasek zajmujemy się również montażem, logistyką i wieloma innymi aspektami.

 2. FORMTEILE BÄRMANN

  Niemcy

  Jesteśmy firmą produkującą części i elementy frezowane CNC oraz płyty półfabrykowane dla różnych gałęzi przemysłu i dziedzin a nasza siedziba znajduje się w Ebersdorf niedaleko Coburg w Górnej Frankonii. Oto krótki obraz naszej codziennej pracy. Prezentujemy naszą firmę i jej asortyment produktów oraz możliwości produkcyjne naszego zakładu. Zapraszamy do spojrzenia na wachlarz naszych usług świadczący o tym, że zawsze staramy się o optymalne rozwiązanie dla naszych klientów i wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji elementów formowanych. Zawsze bierzemy pod uwagę środowisko i staramy się nie tylko przekonać o tym poprze przetwarzanie surowców odnawialnych, ale także wdrażać ideę ochrony środowiska w naszej codziennej produkcji oraz wyborze parku jezdnego. Chętnie udzielimy porad w indywidualnej rozmowie w oparciu o możliwości produkcji w naszym zakładzie.

 3. PFO RADOMSKO

  Polska

  Firma F.H.U. PFO zajmuje się dystrybucją: - płyt drewnopochodnych fornirowanych okleinami i obłogami naturalnymi - oklein i obłogów naturalnych - formatek z oklein spajanych na nitkę - obrzeży na flizelinie z klejem i bez kleju Zapraszamy do współpracy: - producentów mebli - producentów drzwi i okien - producentów schodów - projektantów wnętrz - odbiorców indywidualnych Dlaczego nasza firma ? ? Ponieważ mamy do zaoferowania płyty fornirowane w formacie 2800 x 2070 od ręki głownie dąb europejski, na płycie wiórowej jak i na MDF a cena ? Nie uwierzysz jak zadzwonisz : ) Jesteśmy w posiadaniu największej prasy do fornirowania w Polsce o wymiarach półki 4200 x 2300. Możemy oklejać każdą grubość płyt dostępnych na rynku oraz każdy ich rodzaj przeznaczony do fornirowania. Jeśli byli by Państwo zainteresowani zapraszam do kontaktu. Płyty w okleinach egzotycznych i modyfikowanych wyceniamy pod indywidualne zamówienie klienta. Nasza oferta zawiera również obrzeża naturalne z klejem lub fliseliną. Zakres szerokości dostępnych obrzeży zawiera się w wymiarach 22mm - 90mm. ich grubość to 0, 6mm. Jesteśmy w stanie przygotować nietypowe szerokości obrzeża a także obrzeża pogrubiane 1.0mm, 1.5mm, 2.0mm. Sam fornir też mamy w sprzedaży. Oferujemy też sama usługę fornirowania -Twoja okleina -Twoja płyta My zajmiemy się resztą.

 4. RAUCH SPANPLATTENWERK GMBH

  Niemcy

  W 1959 r. przedsiębiorstwo Wendelin Rauch & Sohn z Freudenberg am Main przejęło istniejącą od 1953 r. fabrykę wyrobu płyt mocujących Otto Kreibaum & Co.! Zakład ten powstał w Markt Bibart we Frankonii i został uzupełniony dwoma prasami do wytłaczania. Wydajność dobowa wynosiła 35 m³. W następnych latach moc produkcyjna została zwiększona dzięki uruchomieniu dalszych pras do wytłaczania. W 1976 r. uruchomiono prasę do produkcji płyt wiórowych przeznaczonych do wyrobu mebli. Prasy do wytłaczania płyt zostały unieruchomione w związku z budową całkowicie nowej fabryki. W Markt Bibart powstała najnowocześniejsza wówczas w Europie fabryka płyt wiórowych, o wydajności 500 m³ dziennie. Serce fabryki stanowi prasa długości 20 m. Möbelwerke Rauch są zaopatrywane w materiały meblowe na zasadzie „Just-In-Time“.

 5. RIGA WOOD GMBH

  Niemcy

  Latvijas Finieris produkuje, uszlachetnia i sprzedaje sklejkę z drewna gruszowego, żywice syntetyczne i filmy z żywicy fenolowo-formaldehydowej. Poza tym firma Latvijas Finieris zajmuje się zrywką drewna i gospodarką leśną. Globalną obecność Latvijas Finieris gwarantują partnerzy handlowi w ponad 60 krajach, do których sprzedawana jest nasza sklejka brzozowa. Sklejka brzozowa jest materiałem o dużym potencjale i wielu możliwościach zastosowania. Naszą ambicją jest spełnianie Państwa życzeń. Nasza wizja: Chcemy być wiodącym deweloperem, producentem i dostawcą sklejki brzozowej i usług z nią związanych. Cele: Długotrwały rozwój relacji z klientami, właścicielami lasów, partnerami kooperacyjnymi, dostawcami i pracownikami firmy: praca w sposób odpowiedzialny, odpowiedzialne zarobki, odpowiedzialne inwestowanie tego, co zarobiliśmy.

 6. SKŁAD PŁYT DREWNOPOCHODNYCH I SKLEJKI

  Polska

  Od 1996 r. zajmujemy się sprzedażą płyt drewnopochodnych i sklejki. Posiadamy w sprzedaży pełen zakres sklejek (liściaste, iglaste, wodoodporne, szkutnicze, szalunkowe, boazeryjne), płyty MDF, płyty wiórowe (surowe i laminowane), płyty OSB-3 (o krawędziach prostych i frezowanych), płyty stolarskie (z obłogiem liściastym i iglastym), płyty pilśniowe porowate, tarcicę.Naszymi dostawcami są zarówno własne fabryki PAGED S.A., jak i uznani producenci krajowi (Kronspan, Kronopol Żary) i zagraniczni( Egger, Finsa).Obsługujemy zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych. W naszej stolarni przycinamy materiał na wymiar. Oferujemy dowóz materiału do klienta.

 7. LEKKA OBUDOWA CENTRUM PŁYTY WARSTWOWEJ S.C.

  Polska

  Jesteśmy grupą działającą na rynku usług konstrukcyjno – budowlanych. Naszym celem jest dostarczenie klientowi materiałów najwyższej jakości przy racjonalnym finansowaniu kosztów inwestycji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy obiekty, które spełniają wysokie wymagania inwestorów. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników budowane przez nas obiekty są estetyczne i szczelne. Przez cały okres inwestycyjny służymy Państwu pomocą i fachowym doradztwem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 8. AUTO-GAZ-MECHANIKA

  Polska

  Oferujemy szeroka gamę materiałów do produkcji meblarskiej, takich jak płyty wiórowe laminowane, blaty robocze i fronty meblowe wysokiej jakości, w szerokiej gamie kolorystycznej. Ponadto posiadamy bogaty asortyment płyt HDF, MDF, konstrukcyjno-budowlanych OSB, jak również obrzeży ABS i laminatów wykończeniowych. Szczególną uwagę Państwa pragniemy zwrócić również na dynamicznie rozwijający się dział paneli podłogowych z jego bogatą i nieustannie poszerzającą się ofertą kolorystyki i wzorów. Również w trosce o zaspokojenie potrzeb Klientów przygotowujemy nowy działu akcesoriów meblowych, na którego otwarcie zaprosimy już wkrótce za pośrednictwem naszej strony internetowej.

 1. GARNICA PLYWOOD

  Hiszpania

  Europejski producent sklejki na bazie drewna topoli. Eksportuje 90% swojej produkcji paneli ze sklejki do ponad 30-u krajów. Garnica Plywood jest czołowym producentem europejskim paneli ze sklejki na bazie drewna topoli. Ten typ paneli słynie szczególnie ze swoich właściwości fizyczno-mechanicznych i swojej lekkości. Spotykamy je, między innymi, w meblach, przyczepach mieszkalnych, w jachtach, budownictwie, dekoracji wnętrz, meblach urbanistycznych, w sklepach, zabawkach, na scenie.

 2. EUROHOLZ ENTERPRISE

  Polska

  Dostarczamy płyty do produkcji mebli i wyposażenia wnętrz. Wśród naszych płyt dostępne są płyty ognioodporne i niepalne, płyty wilgocioodporne i wodoodporne. Blaty kuchenne, sklejka ognioodporna i wodoodporna. Posiadamy płyty melaminowane w szerokiej palecie kolorów i dekorów. Specjalizujemy się w dostawach płyt MDF i wiórowych w dużych formatach. Posiadamy sklejki elastyczne do produkcji elementów giętych. Sklejki do budowy jachtów i łodzi.

 3. SPRZEDAŻ MEBLI I MATERIAŁÓW DREWNOPOCHODNYCH

  Polska

  Dystrybucja mebli tapicerowanych w skórach, tkaninach, z miejscami do spania. Zestawy sofy, fotele, narożniki. Nowoczesne wzornictwo, wysoka jakość wykonania Handel, dystrybucja płyt wiórowych, sklejek suchotrwałych, wodoodpornych, płyt pilśniowych, OSB,

 4. TECNOMIR GRUP

  Rumunia

  Firma TECNOMIR GRUP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Płyty wiórowe. Jest również obecna w dziedzinach Skrzynki i pudła drewniane, Skrzynki i pudła drewniane, sklejka - hurt, i płyty listwowe. Ma siedzibę w Braila, Rumunia.

 5. HEVNING - PANNEAUX 3D EN GYPSE & PLÂTRE

  Belgia

  Firma HEVNING - PANNEAUX 3D EN GYPSE & PLÂTRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty wiórowe. Jest również obecna w dziedzinach Płytki ścienne i posadzkowe porcelanowe, panel, gips, dekoracja, i Płytki ścienne i posadzkowe porcelanowe. Ma siedzibę w Brussels, Belgia.

 6. JSC FANDOK

  Białoruś

  Firma JSC FANDOK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - wyroby gotowe. Jest również obecna w dziedzinach Płyty wiórowe, produkcja sklejki, i Płyty wiórowe. Ma siedzibę w Bobruisk, Białoruś.

 7. MB-DIGITALPRINT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma MB-DIGITALPRINT GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty wiórowe. Ma siedzibę w Kleinheubach, Niemcy.

 8. JSC RECHITSADREV

  Białoruś

  Firma JSC RECHITSADREV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty wiórowe. Jest również obecna w dziedzinach fornir. Ma siedzibę w Rechitsa, Białoruś.

 9. ONGOING GLOBAL SOURCING INC.

  Brazylia

  Firma ONGOING GLOBAL SOURCING INC., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Płyty wiórowe. Jest również obecna w dziedzinach Płyty drewniane, Drewno tarcicowe i konserwowane, Płyty drewniane, Drewno tarcicowe i konserwowane, drewno certyfikowane FSC, i drewno certyfikowane PEFC. Ma siedzibę w São Paulo, Brazylia.

 10. HD-TIMBER GMBH

  Niemcy

  Firma HD-TIMBER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sauna - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach drewno płytkowe, płyty wiórowe, gratings, i drabiny drewniane. Ma siedzibę w Brakel-Bökendorf, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo