• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • płyty izolacji akustycznej

Wyniki dla

Płyty izolacji akustycznej - Import eksport

 1. AKSA ACOUSTIC SOUND INSULATION MATERIALS

  Turcja

  Verified by europages badge

  AKSA ACOUSTIC SOUND INSULATION MATERIALS specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu izolacji akustycznej od 2004 roku. Produkujemy panele akustyczne na ściany i sufity, ekrany akustyczne, bariery dźwiękochłonne, taśmy dźwiękochłonne, drzwi akustyczne, poduszki akustyczne czy specjalne pianki akustyczne, w tym rozwiązania do izolacji akustycznej sal kinowych i teatralnych. Od samego początku naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań w zakresie izolacji akustycznej oraz innowacyjnych systemów na rynek lokalny i zagraniczny. Nasi doświadczeni inżynierowie dźwięku i projektanci sprawiają, że dzięki nowoczesnemu zapleczu badawczemu, w skład którego wchodzą laboratoria dźwięku i echa oraz pomieszczenia dźwiękoszczelne, nasze produkty stają się wyjątkowe poprzez ciągłe testy i analizy. Biorąc pod uwagę kryteria i wymagania naszych klientów, dostosowujemy się do środowiska, aby przenieść akustykę i izolację dźwiękową na wyższy poziom. Dzięki 17-letniemu doświadczeniu staliśmy się jednym z największych producentów i dystrybutorów izolacji akustycznej w Turcji.

 2. RE:QUIET

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Firma RE:QUIET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty izolacji akustycznej. Jest również obecna w dziedzinach sufity akustyczne, modern sofas, akustyczny ekran biurkowy / ścianki działowe, Oświetlenie akustyczne, lampa akustyczna, rozwiązania akustyczne, akustyka, produkt z filcu PET, i lamele filcowe PET. Ma siedzibę w Kiyv, Ukraina.

 3. RIVA OFFICE SUPPLIES

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma RIVA OFFICE SUPPLIES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Meble biurowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble - design, Korek - artykuły z korka, Hotele - meble, Płyty izolacji akustycznej, meble rzemieślnicze, Meble - design, Szafki metalowe, producent mebli biurowych, i stoły konferencyjne. Ma siedzibę w Braga, Portugalia.

 4. CANOR RAUMAKUSTIK SCHALLSCHUTZ

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CANOR RAUMAKUSTIK SCHALLSCHUTZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty izolacji akustycznej. Ma siedzibę w Adelsdorf, Niemcy.

 5. TANTE LOTTE DESIGN GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma TANTE LOTTE DESIGN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Płyty izolacji akustycznej. Ma siedzibę w Innsbruck, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INNOVACUSTICA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma INNOVACUSTICA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Izolacja akustyczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Płyty izolacji akustycznej, akustyka architektoniczna, akustyka otoczenia, Płyty izolacji akustycznej, i powłoki akustyczne. Ma siedzibę w Casalnuovo Di Napoli, Włochy.

 2. SOUNDSORBA LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma SOUNDSORBA LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty izolacji akustycznej. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja akustyczna - materiały, panele akustyczne, płyty akustyczne, akustyczne panele ścienne, akustyczne panele sufitowe, panele wygłuszające, płytki dźwiękochłonne, płyta akustyczna, i Izolacja akustyczna - materiały. Ma siedzibę w Buckinghamshire, Zjednoczone Królestwo.

 3. GESELLSCHAFT FÜR SCHALL- UND SCHWINGUNGSTECHNIK MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GESELLSCHAFT FÜR SCHALL- UND SCHWINGUNGSTECHNIK MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Płyty izolacji akustycznej. Ma siedzibę w Fellbach, Niemcy.

 4. MIAMI BUILDING DISTRIBUTION SP. ZO.O.

  Polska

  Firma MIAMI Building Distribution sp. z o.o. z siedzibą w Gnieźnie powstała w 2019 roku. Jej korzenie można datować jednak już na rok 2004. Od tego roku zaczęliśmy faktycznie pogłębiać nasze doświadczenie w znajomości zagadnień technicznych stosowanych w budownictwie oraz licznych rozwiązań systemowych w tej branży. Dewizą naszej firmy jest motto „super jakość na czas” a to znaczy, że oprócz materiałów budowlanych w dobrych cenach (super relacja jakości do ceny) zależy nam również na pogłębianiu relacji biznesowych, tak przecież nieodzownych w zasadzie w każdej branży nie tylko budowlanej.Firma MIAMI Building Distribution sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą hurtową materiałów budowlanych. Ekologiczne rozwiązania, doświadczenie oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie sprawiło, że nasza firma i przynależne marki są rozpoznawalne na całym świecie. Posiadamy w ofercie wiele produktów branży budowlanej, przez co w sposób profesjonalny możemy obsługiwać nawet najbardziej skomplikowane inwestycje budowlane. Współpracujemy z renomowanymi innymi producentami materiałów budowlanych. Nasza produkcja w postaci własnych marek w linii Miami Eco to pozwoliła nam na wprowadzenie na rynek płyt ekologicznych dla budownictwa modułowego. . Wśród naszych marek płyt dla systemów modułowych możecie Państwo znaleźć: Eco XPS, Eco Gips, Eco Cement, Eco Floor.

  Wszystkie wyroby na "płyty izolacji akustycznej"

 5. TECHNOSONUS

  Łotwa

  Przedsiębiorstwo Produkcyjne TechnoSonus jest jednym z liderów na rosyjskim rynku izolacji akustycznych, materiałów akustycznych i tłumiących drgania, technologii i doradztwa inżynieryjnego w zakresie akustyki architektonicznej. Specjalizacja: Wprowadzanie zaawansowanych materiałów i technologii w celu rozwiązania wszelkich problemów związanych z hałasem i wibracjami; Opracowywanie i testowanie wysoce skutecznych systemów ochrony przed hałasem; Produkcja i sprzedaż materiałów do tłumienia dźwięku, wibroizolacji i komfortu akustycznego; Konstrukcja i instalacja. TechnoSonus od wielu lat produkuje niezawodne, wysokiej jakości i niezwykle efektywne materiały, które zdobyły uznanie milionów klientów. Korzystając z innowacyjnych technologii, spółka co roku opracowuje, testuje i wypuszcza na rynek różne nowatorskie produkty spełniające najnowocześniejsze standardy jakości. Są to bardzo popularne panele dekoracyjno-akustyczne Akustiline i Belner.

 1. BEL AQUSTIC BOGDAN LESZKO

  Polska

  Produkujemy absolutnie innowacyjny, szerokopasmowy materiał dźwiękochłonny pod nazwą ROLFON™ Jesteśmy prawnym właścicielem nazwy ROLFON™ , a produkt oznaczony tą nazwą wykorzystuje technologię HED (Hybrydowy Element Dźwiękochłonny), który objęty jest ochroną patentową w całej Europie (Urząd Patentowy RP nr P.397129). ROLFON™ oferuje w jednym „materiale wykończeniowym” działanie dwóch odmiennych mechanizmów pochłaniania dźwięku: mechanizm rezonansowy (charakterystyczny dla specjalnych ustrojów akustycznych) i mechanizm wykorzystujący opory przepływu (charakterystyczny dla porowatych materiałów dźwiękochłonnych), jednocześnie zachowując prostotę montażu i niewielkie wymiary geometryczne. Produkcja ROLFON™ jest przyjazna środowisku i całkowicie bezodpadowa! i jakość Założona w 1991 roku, firma BEL AQUSTIC cieszy sie uznaniem i reputacją czołowego dostawcy nagłośnienia, rozgłoszeniowych systemów Public Address i Voice Alarm oraz wyspecjalizowanego konsultanta dźwiękowego. Znajdujemy i dostarczamy inteligentne rozwiązania dźwiękowe dla nagłośnienia i rozgłaszania w obiektach publicznych, halach sportowych i na stadionach. We wszystkich tych zastosowaniach wykorzystujemy nasze długoletnie doświadczenie w zapewnianiu najwyższej jakości dźwięku.

  Wszystkie wyroby na "płyty izolacji akustycznej"

 2. MEGA ACOUSTIC

  Polska

  Sklep Internetowy Mega Acoustic to producent i sprzedawca ustrojów akustycznych. Nasze produkty mogą być stosowane wszędzie tam gdzie chcą państwo poprawić jakość dźwięku, brzmienia, akustyki, bądź też wyciszyć, wygłuszyć ścianę, sufit, drzwi, pokój, samochód. W naszej ofercie znajdziecie między innymi: - panele akustyczne, pianki i gąbki wygłuszające, maty wygłuszające, absorbery, piramidki akustyczne, dyfuzory akustyczne, drumfuzory i wiele innych. Na stronie zamieszczony został także poradnik akustyczny, w którym mogą się państwo dowiedzieć jak poprawić akustykę pomieszczeń, czym jest dźwięk, jak sobie radzić z hałasem oraz jakich ustrojów akustycznych powinno się do tego użyć. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu na http: //www.mega-acoustic.pl/ . Życzymy udanych zakupów !

 1. ACÚSTICA INTEGRAL, S.L.

  Hiszpania

  Projektowanie, dystrybucja i montaż produktów i materiałów akustycznych, systemy izolacji dźwiękowej i usługi inżynierii akustycznej. Eksperci w dziedzinie diagnostyki, analizy i rozwiązań izolacji dźwiękowej. Oferujemy doradztwo biurom architektonicznym oraz różnym grupom zawodowym. Jeśli napotykają Państwo problemy związane z hałasem, najlepiej skontaktować się ze specjalistą w dziedzinie akustyki ogólnej.

 2. LECUILLER

  Francja

  Od lat 50. spółka Lécuiller zmienia się i dostosowuje do nowych wymogów rynku zarówno w dziedzinie SIEDZEŃ, MEBLI, ORGANIZACJI PRZESTRZENI I JEJ URZĄDZENIA. Odpowiada na wymagania klientów, włączając do swej oferty fornirowanie typowe dla meblarstwa artystycznego, używając laminatów dekoracyjnych lub płyt medium.

 3. METALPANEL

  Hiszpania

  Producent płyt sandwiczowych, metalowych, przetwórca stali, płyt, barier Dahla, płyt chłodniczych, itd.

 4. ALFA

  Włochy

  Firma ALFA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble biurowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble metalowe, Meble szkolne, Płyty izolacji akustycznej, Meble metalowe, Meble szkolne, Płyty izolacji akustycznej, i Office and shop planning. Ma siedzibę w Novara, Włochy.

 5. L'ARCHITECTURE DU SILENCE

  Francja

  Firma L'ARCHITECTURE DU SILENCE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Płyty izolacji akustycznej. Jest również obecna w dziedzinach przepierzenia akustyczne, profile z aluminium, powłoki akustyczne, i akustyka. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 6. TERARIA CO., LTD

  Korea Południowa

  Firma TERARIA CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty izolacji akustycznej. Ma siedzibę w Gyeonggi-Do, Korea Południowa.

 7. ABN GMBH

  Niemcy

  Firma ABN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty izolacji akustycznej. Ma siedzibę w Breitenberg, Niemcy.

 8. AGORAPHIL GMBH AKUSTIKELEMENTE UND AKUSTIKMÖBEL

  Niemcy

  Firma AGORAPHIL GMBH AKUSTIKELEMENTE UND AKUSTIKMÖBEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty izolacji akustycznej. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 1. EKUSTIK, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma EKUSTIK, S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble kuchenne. Jest również obecna w dziedzinach Elementy drewniane do mebli, Drewno - galanteria drewniana, Izolacja akustyczna - materiały, Płyty izolacji akustycznej, Elementy drewniane do mebli, Drewno - galanteria drewniana, Izolacja akustyczna - materiały, i Płyty izolacji akustycznej. Ma siedzibę w Brno, Republika Czeska.

 2. GREENAREA

  Hiszpania

  Firma GREENAREA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów. Jest również obecna w dziedzinach Płyty izolacji akustycznej, pokrycia dekoracyjne, urządzanie ogrodów, i Płyty izolacji akustycznej. Ma siedzibę w Sagunto, Hiszpania.

 3. AKSA ACOUSTIC SOUND INSULATION

  Turcja

  Firma AKSA ACOUSTIC SOUND INSULATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty izolacji akustycznej. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja akustyczna - materiały, Izolacja akustyczna - materiały, płyty z ogniwami słonecznymi, i płyty polistyrenowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. SKUM ACOUSTICS SL

  Hiszpania

  Firma SKUM ACOUSTICS SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty izolacji akustycznej. Jest również obecna w dziedzinach materiały z różnych tworzyw do asonoryzacji. Ma siedzibę w Viladecans, Hiszpania.

 5. PREFAES SL

  Hiszpania

  Firma PREFAES SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty izolacji akustycznej. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do gipsu, i tynki gipsowe. Ma siedzibę w Cerda, Hiszpania.

 6. DUGENY SARL

  Maroko

  Firma DUGENY SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty izolacji akustycznej. Jest również obecna w dziedzinach płyta mikroperforowana, drewno na panele, melamina, i Odtworzone okleiny drewniane. Ma siedzibę w Casablanca, Maroko.

 7. ACOUSTIC TREND BV

  Holandia

  Firma ACOUSTIC TREND BV, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Płyty izolacji akustycznej. Ma siedzibę w Amstelveen, Holandia.

 8. IRMALEX

  Portugalia

  Firma IRMALEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty izolacji akustycznej. Ma siedzibę w Felgueiras, Portugalia.

 9. TRIPLACO

  Belgia

  Firma TRIPLACO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Płyty izolacji akustycznej. Jest również obecna w dziedzinach laminaty hpl z powierzchnią drewnianą. Ma siedzibę w Harelbeke, Belgia.

 10. SAINT GOBAIN ECOPHON SA

  Francja

  Firma SAINT GOBAIN ECOPHON SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Jest również obecna w dziedzinach Płyty izolacji akustycznej, Sufity montowane z płyt, Sufity podwieszane, Płyty izolacji akustycznej, Sufity montowane z płyt, i Sufity podwieszane. Ma siedzibę w Rantigny, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo