• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • płyty i wykładziny korkowe

Wyniki dla

Płyty i wykładziny korkowe - Import eksport

 1. SYFAR SRL - LAVORAZIONE SUGHERO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Syfar jest firmą produkującą surowy korek w ramach nowoczesnej działalności gospodarczej w branży pozyskiwania i przetwarzania produktów naturalnych i ekologicznych, która łączy tradycyjną działalność pozyskiwania korka z wytwarzaniem półproduktów dla biobudownictwa, paneli i granulatów. Instalacja przetwórcza jest w czołówce tego typu obiektów zarówno ze względu na rodzaj obróbki korka, jak i na poszanowanie środowiska naturalnego.

 2. PANELESTUDIO BIOCONSTRUCCIÓN DINSATEC

  Hiszpania

  Firma PANELESTUDIO BIOCONSTRUCCIÓN DINSATEC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Płyty i wykładziny korkowe. Jest również obecna w dziedzinach kołdry elektryczne, pokrycia dla budownictwa, drewniane pokrycie dachowe obiektów sportowych, i drewniana konstrukcja dachu. Ma siedzibę w Ponferrada, Hiszpania.

 3. KORKEN SCHIESSER GES.M.B.H.

  Austria

  Firma KORKEN SCHIESSER GES.M.B.H., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Płyty i wykładziny korkowe. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 4. PANELES DECORATIVOS DECOMUR

  Hiszpania

  Firma PANELES DECORATIVOS DECOMUR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Płyty i wykładziny korkowe. Jest również obecna w dziedzinach panele dekoracyjne, wewnętrzne płyty dekoracyjne, zewnętrzne płyty dekoracyjne, i płyty drewniane. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 5. CORKSRIBAS - Indústria Granuladora de Cortiça, S.A.

  Portugalia

  Firma CORKSRIBAS - Indústria Granuladora de Cortiça, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Płyty i wykładziny korkowe, korek, wykładziny z korka, Płyty i wykładziny korkowe, i artykuły z korka do uzytku domowego. Ma siedzibę w Sao Paio De Oleiros, Portugalia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MOLINAS KORK GMBH

  Niemcy

  Firma MOLINAS KORK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Korek - artykuły z korka, Płyty i wykładziny korkowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Korek - artykuły z korka, i Płyty i wykładziny korkowe. Ma siedzibę w Biebelnheim, Niemcy.

 2. UMWELTINSTITUT HANSPETER KOBBE

  Niemcy

  Firma UMWELTINSTITUT HANSPETER KOBBE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Płyty i wykładziny korkowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, i Płyty i wykładziny korkowe. Ma siedzibę w Celle, Niemcy.

 3. NATURO KORK AG

  Szwajcaria

  Firma NATURO KORK AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Laminaty z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Kora korkowa, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Płyty i wykładziny korkowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Kora korkowa, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, i Płyty i wykładziny korkowe. Ma siedzibę w Sursee, Szwajcaria.

 4. BAUBIOLOGIE BURKHARDT

  Niemcy

  Firma BAUBIOLOGIE BURKHARDT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Płyty i wykładziny korkowe. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Przyrządy i instrumenty naukowe, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, Kontrola jakości i certyfikacja ISO, Prace budowlane wykończeniowe, Przyrządy i instrumenty naukowe, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, i Kontrola jakości i certyfikacja ISO. Ma siedzibę w Wendeburg, Niemcy.

 5. SACHVERSTÄNDIGENBÜRO REINKE REINKE

  Niemcy

  Firma SACHVERSTÄNDIGENBÜRO REINKE REINKE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Płyty i wykładziny korkowe. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, i Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi. Ma siedzibę w Malsch, Niemcy.

 1. AKURY GMBH

  Niemcy

  Firma AKURY GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Płyty i wykładziny korkowe. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Przyrządy i instrumenty naukowe, Radary i radionawigacja, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, Prace budowlane wykończeniowe, Przyrządy i instrumenty naukowe, Radary i radionawigacja, i Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi. Ma siedzibę w Langen, Niemcy.

 2. BAUBIOLOGE IBN UND SACHVERSTÄNDIGER RALF HOLTRUP

  Niemcy

  Firma BAUBIOLOGE IBN UND SACHVERSTÄNDIGER RALF HOLTRUP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Płyty i wykładziny korkowe. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, Kontrola jakości i certyfikacja ISO, Biura projektów przemysłowych, Prace budowlane wykończeniowe, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, Kontrola jakości i certyfikacja ISO, i Biura projektów przemysłowych. Ma siedzibę w Sassenberg, Niemcy.

 1. AZG LEUZINGER JOLANDA

  Szwajcaria

  Firma AZG LEUZINGER JOLANDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Płyty i wykładziny korkowe, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt, materiały i artykuły, Sprzęt do badania kompatybilności elektromagnetycznej, Płyty i wykładziny korkowe, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt, materiały i artykuły, i Sprzęt do badania kompatybilności elektromagnetycznej. Ma siedzibę w Jona, Szwajcaria.

 2. SACHVERSTÄNDIGENBÜRO RICHARDSON

  Niemcy

  Firma SACHVERSTÄNDIGENBÜRO RICHARDSON, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Płyty i wykładziny korkowe. Jest również obecna w dziedzinach Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, Agencje nieruchomości komercyjnych i przemysłowych, Biura projektów przemysłowych, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, Agencje nieruchomości komercyjnych i przemysłowych, i Biura projektów przemysłowych. Ma siedzibę w Witten, Niemcy.

 3. JATIPRODUCTS

  Niemcy

  Firma JATIPRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i wykładziny korkowe. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Remonty i renowacje, Roboty malarskie - firmy usługowe, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Remonty i renowacje, i Roboty malarskie - firmy usługowe. Ma siedzibę w Hallenberg, Niemcy.

 4. PUURKURK

  Holandia

  Firma PUURKURK, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Płyty i wykładziny korkowe. Jest również obecna w dziedzinach podłogi z korka, płyty korkowe, i obróbka korka. Ma siedzibę w Eersel, Holandia.

 5. SACHVERSTÄNDIGENBÜRO FÜR BAUBIOLOGIE NILS HEIDELBERG & RENé WERNER GBR

  Niemcy

  Firma SACHVERSTÄNDIGENBÜRO FÜR BAUBIOLOGIE NILS HEIDELBERG & RENé WERNER GBR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Płyty i wykładziny korkowe. Jest również obecna w dziedzinach Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, Kontrola jakości i certyfikacja ISO, Biura projektów przemysłowych, Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, Kontrola jakości i certyfikacja ISO, i Biura projektów przemysłowych. Ma siedzibę w Bardowick, Niemcy.

 6. NATISO

  Hiszpania

  Firma NATISO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i wykładziny korkowe. Jest również obecna w dziedzinach płyty korkowe. Ma siedzibę w Paterna, Hiszpania.

 7. ULRICH VOM SCHLOSS

  Niemcy

  Firma ULRICH VOM SCHLOSS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Płyty i wykładziny korkowe. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, Kontrola jakości i certyfikacja ISO, Biura projektów przemysłowych, Prace budowlane wykończeniowe, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, Kontrola jakości i certyfikacja ISO, i Biura projektów przemysłowych. Ma siedzibę w Kremmen, Niemcy.

 8. DR. LORENZ-INSTITUT FÜR INNENRAUMDIAGNOSTIK

  Niemcy

  Firma DR. LORENZ-INSTITUT FÜR INNENRAUMDIAGNOSTIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Płyty i wykładziny korkowe. Jest również obecna w dziedzinach Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Doradztwo strategiczne, naukowe i techniczne, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, Biura projektów przemysłowych, Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Doradztwo strategiczne, naukowe i techniczne, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, i Biura projektów przemysłowych. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 1. L.I.S. SRL

  Włochy

  Firma L.I.S. SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i wykładziny korkowe. Jest również obecna w dziedzinach płyty izolujące, biokonstrukcje, i rozwiązania przeciw pleśni. Ma siedzibę w Buggiano, Włochy.

 2. COLOMBIN DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma COLOMBIN DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Korek - artykuły z korka, Płyty i wykładziny korkowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Korek - artykuły z korka, i Płyty i wykładziny korkowe. Ma siedzibę w Worms, Niemcy.

 3. BAU- UND UMWELTCHEMIE BERATUNGEN + MESSUNGEN AG

  Szwajcaria

  Firma BAU- UND UMWELTCHEMIE BERATUNGEN + MESSUNGEN AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Płyty i wykładziny korkowe. Jest również obecna w dziedzinach Radary i radionawigacja, Doradztwo strategiczne, naukowe i techniczne, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, Kontrola jakości i certyfikacja ISO, Radary i radionawigacja, Doradztwo strategiczne, naukowe i techniczne, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, i Kontrola jakości i certyfikacja ISO. Ma siedzibę w Zürich, Szwajcaria.

 4. YILDIZ GROUP

  Turcja

  Firma YILDIZ GROUP, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Płyty i wykładziny korkowe. Jest również obecna w dziedzinach kupno-sprzedaż, drewno, drewno na panele, i drewno wiórowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. WBS BUSINESS SERVICE E.K.

  Niemcy

  Firma WBS BUSINESS SERVICE E.K., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Płyty i wykładziny korkowe. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, i Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi. Ma siedzibę w Plauen, Niemcy.

 6. LIEGES HPK

  Francja

  Firma LIEGES HPK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Kora korkowa, Płyty i wykładziny korkowe, Kora korkowa, i Płyty i wykładziny korkowe. Ma siedzibę w Lavardac, Francja.

 7. TAIZHOU HUANGYAN HEXING PLASTIC MOULD CO.,LTD

  Armenia

  Firma TAIZHOU HUANGYAN HEXING PLASTIC MOULD CO.,LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Płyty i wykładziny korkowe. Ma siedzibę w 10041, Armenia.

 8. ISOPAN IBERICA S.L.

  Hiszpania

  Firma ISOPAN IBERICA S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i wykładziny korkowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - półprodukty, Sygnalizacja - tablice i urządzenia, Izolacja akustyczna - materiały, Tworzywa sztuczne - półprodukty, Sygnalizacja - tablice i urządzenia, i Izolacja akustyczna - materiały. Ma siedzibę w Constanti, Hiszpania.

 9. ELEKTROSMOG RADIÄSTHESIE UND GEOBIOLOGIE SCHWEIZ

  Szwajcaria

  Firma ELEKTROSMOG RADIÄSTHESIE UND GEOBIOLOGIE SCHWEIZ, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Płyty i wykładziny korkowe. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęt do badania kompatybilności elektromagnetycznej, Kontrola jakości i certyfikacja ISO, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Sprzęt do badania kompatybilności elektromagnetycznej, Kontrola jakości i certyfikacja ISO, i Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Müswangen, Szwajcaria.

 10. JANS GULVAFSLIBNING

  Dania

  Firma JANS GULVAFSLIBNING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Płyty i wykładziny korkowe. Ma siedzibę w Guldborg, Dania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Płyty i wykładziny korkowe - Import eksport

Liczba wyników

263 Przedsiębiorstwa