• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • półprzewodniki

Wyniki dla

Półprzewodniki - Import eksport

 1. KUNSTSTOFFTECHNIK WEISSBACH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza rodzinna firma od 1991 roku produkuje rozwiązania z tworzyw sztucznych specyficzne dla klienta. W Gornau koło Chemnitz 55 pracowników pracuje obecnie w obszarach przetwarzania półproduktów, budowy pojemników i aparatury, budowy instalacji i technologii pomieszczeń czystych. Nasze rozwiązania są stosowane w takich branżach, jak inżynieria mechaniczna i zakładowa, technika medyczna i środowiskowa, przemysł półprzewodników i fotowoltaika. O wysokiej jakości naszych produktów i usług świadczy certyfikacja naszej firmy zgodnie z ISO 9001: 2008.

 2. REUTER TECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Lutowanie próżniowe, a także kilka innych technologii łączenia to podstawowe kompetencje firmy REUTER TECHNOLOGIE. Opracowujemy produkty o wysokiej precyzji i starannym wykonaniu, z połączeniami próżniowymi między materiałami metalowymi, ceramicznymi lub krystalicznymi. Nasze szerokie doświadczenie w lutowaniu próżniowym znajduje pełne wykorzystanie w rozwoju komponentów. REUTER TECHNOLOGIE zatrudnia doświadczonych ekspertów w dziedzinie materiałów, fizyków i konstruktorów, oraz wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którym – obok najnowocześniejszych urządzeń mechanicznych – oferuje w pełni wyposażone centrum testowe z laboratorium testowym i pomieszczeniem czystym. Produkty REUTER TECHNOLOGIE nie są produktami standardowymi. Są to rozwiązania, które oparte są na bogactwie pomysłów i doświadczeń w dziedzinie wykorzystania materiałów w projektowaniu, opracowaniu i wyrobie produktów. Są one indywidualnie dostosowane do wymagań klientów pod względem funkcjonalności, jakości i ekonomicznym.

 3. MEREFIELDS ELECTRONICS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Merefields Electronics, a family run business in Kent, offers total distribution of all products within Automotive, AFirma Merefields Electronics, przedsiębiorstwo rodzinne z siedzibą w Kent, oferuje kompleksową dystrybucję wszystkich produktów dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kosmicznego, automatyki, medycznego, instrumentalnego i telekomunikacyjnego. Firma jest globalnym dostawcą komponentów elektronicznych, a 90% jej produktów pochodzi od producentów, dystrybutorów i zaufanych pośredników, co zapewnia lepsze ceny i dostawy. Firma Merefields obsługuje takich producentów, jak m.in: Półprzewodniki Altera, Analog Device, Atmel, Infineon, Linear Tech, Microchip, Micron, Renesas, ROHM, Texas Instruments, Fairchild, Zetex i inne. Złącza Amphenol, Bosch, Camden Boss, Delphi, Deutsch, Harting, Hirose, Hirschmann, JST, Kostal, Molex, Postronic, Souriau, Sumitomo, TYCO, Weidmuller, Yazaki i wiele innych. Elektromechaniczne Bourns, Bussmann, Carlisle, C&K, Camden Boss, Hongfa, Honeywell, Kingbright, Littlefuse, Murata, Nichia, NKK Switches, Omron, ONSemiconductor, Osram, Phoenix Contact, Raychem, Rafi, Schnieder, Schurter, Siba i wiele innych. Materiały pasywne AVX, Bourns, Coilcraft, Epcos, Kemet, Murata, Nichicon, Panasonic, Rubycon, Samsung, TDK, Vishay, Welwyn, Wurth, Yageo i wiele innych. Firma Merefields dostarcza rozwiązania w zakresie projektowania takich produktów, jak zasilacze, baterie, zespoły kablowe i membrany do klawiatur. Zapewnienie jakości ma kluczowe znaczenie dzięki procedurom monitorującym wszystkie procesy i dedykowanemu zarządzaniu kontami klientów. Certyfikacja obejmuje ISO TS 9001: 2015, ISO14001: 2004, IPC 620 przeszkolony personel, ERAI, rejestracja w IMDS.

 4. WIN SOURCE ELECTRONICS

  Chiny

  Verified by europages badge

  Największy dystrybutor komponentów elektronicznych z Azji, - AS9120B, ISO13485, ISO28000, ISO 9001 : 2008, ISO14001, ISO37001, ISO45001, ISO22301, ESDS20.20, certyfikat ERAI, specjalizuje się w oferowaniu szerokiej gamy przestarzałych i powszechnie używanych części elektronicznych, oferuje również opłacalne alternatywne rozwiązania w zakresie części elektronicznych do testów / pomiarów, opieki zdrowotnej, gier, lotnictwa i przemysłu ogólnego. Założona w 1999 roku firma WIN SOURCE koncentruje się na optymalizacji łańcuchów zaopatrzenia w branży elektronicznej opierając się na ponad 23-letnim doświadczeniu. Wraz z ponad 3000 producentami i ponad 1 milionem SKU, WIN SOURCE zapewnia kompleksowe usługi online w zakresie nabywania komponentów elektronicznych dla globalnych klientów B2B za pośrednictwem naszej rozległej sieci dostawców. Ponadto zobowiązujemy się do zagwarantowania 24-godzinnej dostawy i 365-dniowej gwarancji. W oparciu o nasza platformę usług informatycznych, WIN SOURCE zajmuje się spełnianiem wymagań klientów w celu uzyskania kompleksowego zaopatrzenia w BOM, szybkiego pozyskiwania przestarzałych zapasów oraz ciągłego obniżania kosztów zaopatrzenia i produkcji. Jesteśmy znani jako jeden z najlepszych międzynarodowych dystrybutorów w Azji, nagrodzony w 2022 przez SOURCETODAY i cieszący się doskonałą reputacją w łańcuchu dostaw elektroniki w kraju i za granicą.

 5. KYNIX SEMICONDUCTOR HONG KONG LIMITED

  Hong Kong

  Verified by europages badge

  Kynix to wiodący internetowy dystrybutor półprzewodników i komponentów elektronicznych z siedzibą w Hongkongu. Założona w 2014 roku firma Kynix szybko stała się wiodącym dostawcą wysokiej jakości komponentów elektronicznych dla producentów zaawansowanych technologii, inżynierów, twórców i hobbystów na całym świecie. Kynix oferuje szeroką gamę komponentów w różnych kategoriach, w tym komponenty aktywne i pasywne, zasilacze, czujniki, złącza i wiele innych. Firma ściśle współpracuje z najlepszymi producentami, aby zapewnić najwyższą jakość i standardy oferowanych produktów. Oprócz szerokiego wyboru produktów, Kynix oferuje swoim klientom szereg usług o wartości dodanej. Obejmują one wewnętrzne testy i inspekcje, pomoc w zaopatrzeniu, a nawet niestandardowe pakowanie i etykietowanie. Wszystkie te usługi mają na celu pomóc klientom znaleźć odpowiednie produkty do ich projektów. Kynix prowadzi własne centra realizacji zamówień i oferuje szybką i niezawodną wysyłkę do klientów na całym świecie. Klienci mogą również skorzystać z elastycznego i kompetentnego zespołu obsługi klienta firmy, który odpowie na pytania klientów i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Kynix to doskonały wybór wysokiej jakości komponentów elektronicznych w konkurencyjnych cenach. Dzięki szerokiemu wyborowi produktów, światowej klasy obsłudze klienta i usługom o wartości dodanej Kynix jest naprawdę punktem kompleksowej obsługi dla wszystkich potrzeb związanych z komponentami elektronicznymi.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MICRO SYSTEMS TECHNOLOGIES MANAGEMENT AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma MICRO SYSTEMS TECHNOLOGIES MANAGEMENT AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Półprzewodniki. Ma siedzibę w Baar, Szwajcaria.

 2. IC-LOGIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IC-LOGIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Półprzewodniki. Ma siedzibę w Sulzbach, Niemcy.

 3. NANJING BINZHENGHONG INSTRUMENT LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NANJING BINZHENGHONG INSTRUMENT LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia - wyroby laboratoryjne. Jest również obecna w dziedzinach Antykorozyjne substancje chemiczne, Zakłady farmaceutyczne, Półprzewodniki, Antykorozyjne substancje chemiczne, Zakłady farmaceutyczne, Półprzewodniki, i meble dla laboratoriów naukowych. Ma siedzibę w England, Zjednoczone Królestwo.

 4. G D RECTIFIERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma G D RECTIFIERS LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Półprzewodniki, Energoelektronika, i Półprzewodniki. Ma siedzibę w Burgess Hill, Zjednoczone Królestwo.

 5. GREEN POWER SOLUTIONS SRL

  Włochy

  Firma GREEN POWER SOLUTIONS SRL, roku i działającą w sektorze Półprzewodniki. Ma siedzibę w Caselle Torinese, Włochy.

 1. DCHT DIGITAL COMMODITY & HEALTHCARE TRADING GMBH

  Austria

  Firma DCHT DIGITAL COMMODITY & HEALTHCARE TRADING GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Półprzewodniki. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 2. TOPTICA PHOTONICS AG

  Niemcy

  Firma TOPTICA PHOTONICS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Półprzewodniki. Jest również obecna w dziedzinach metrologia, i astronomia. Ma siedzibę w Gräfelfing, Niemcy.

 1. SHENZHEN PINGTAI ELECTRONICS CO., LTD.

  Chiny

  Firma SHENZHEN PINGTAI ELECTRONICS CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Półprzewodniki. Jest również obecna w dziedzinach układy scalone. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 2. ARTS TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma ARTS TECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Półprzewodniki. Jest również obecna w dziedzinach Konserwacja instalacji przemysłowych, montaż drzwi, urządzenia do łączenia, Konserwacja instalacji przemysłowych, i montaże przemysłowe. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 3. GUANGDONG KEXIN INDUSTRIAL CO., LTD.

  Chiny

  Firma GUANGDONG KEXIN INDUSTRIAL CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Półprzewodniki. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 4. AS ENERGI GLOBAL LLC

  Ukraina

  Firma AS ENERGI GLOBAL LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Komponenty elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Półprzewodniki, Diody mocy, Tyrystory, Energoelektronika, i Półprzewodniki. Ma siedzibę w Kiyv, Ukraina.

 5. G.D. RECTIFIERS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma G.D. RECTIFIERS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Półprzewodniki. Ma siedzibę w Burgess Hill, Zjednoczone Królestwo.

 6. EASBY ELECTRONICS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma EASBY ELECTRONICS LIMITED, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Podzespoły elektroniczne aktywne, Półprzewodniki, Podzespoły elektroniczne aktywne, i Półprzewodniki. Ma siedzibę w Richmond, Zjednoczone Królestwo.

 7. KAMAKA ELEKTRONIK BAUELEMENTE VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Firma KAMAKA ELEKTRONIK BAUELEMENTE VERTRIEBS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Półprzewodniki. Jest również obecna w dziedzinach Energia elektryczna - dystrybucja, i Energia elektryczna - dystrybucja. Ma siedzibę w Aalen, Niemcy.

 8. A&S SEMICONDUCTOR CO.,LTD

  Chiny

  Firma A&S SEMICONDUCTOR CO.,LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Półprzewodniki. Ma siedzibę w Chengdu, Chiny.

 1. DREWEZ

  Niemcy

  Firma DREWEZ, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Komponenty elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Półprzewodniki, Oporniki, elektryczne, kondensatory elektroniczne, Półprzewodniki, i elementy elektromechaniczne. Ma siedzibę w Mainz, Niemcy.

 2. RYOYO ELECTRO EUROPE GMBH

  Niemcy

  Firma RYOYO ELECTRO EUROPE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Półprzewodniki. Jest również obecna w dziedzinach plakatowanie, Pamięcie Flash, i electronic modules. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 3. NSILITION

  Belgia

  Firma NSILITION, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Układy scalone i hybrydowe. Jest również obecna w dziedzinach Półprzewodniki, Półprzewodniki, Industrial and civil electric circuits, i liniowe analogowe układy scalone. Ma siedzibę w Louvain-La-Neuve, Belgia.

 4. INVENTEC PERFORMANCE CHEMICALS SWITZERLAND SA

  Szwajcaria

  Firma INVENTEC PERFORMANCE CHEMICALS SWITZERLAND SA, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Półprzewodniki. Ma siedzibę w Yverdon-Les-Bains, Szwajcaria.

 5. PIHER SENSORS & CONTROLS

  Hiszpania

  Firma PIHER SENSORS & CONTROLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne aktywne. Jest również obecna w dziedzinach Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, Półprzewodniki, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, i Półprzewodniki. Ma siedzibę w Tudela, Hiszpania.

 6. DYNASIL CORPORATION OF AMERICA

  Stany Zjednoczone

  Firma DYNASIL CORPORATION OF AMERICA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Półprzewodniki. Ma siedzibę w Newton, Stany Zjednoczone.

 7. NIPPON KORNMEYER CARBON GROUP GMBH

  Niemcy

  Firma NIPPON KORNMEYER CARBON GROUP GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece do obróbki cieplnej. Jest również obecna w dziedzinach Półprzewodniki, technical ceramic, thermal processing, Półprzewodniki, i Cięcie strumieniem wodnym. Ma siedzibę w Windhagen, Niemcy.

 8. POWEREX

  Francja

  Firma POWEREX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Półprzewodniki. Jest również obecna w dziedzinach Energoelektronika. Ma siedzibę w Le Mans, Francja.

 9. NEWTECH

  Macedonia Północna

  Firma NEWTECH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Półprzewodniki. Jest również obecna w dziedzinach Podzespoły elektroniczne aktywne, części elektroniczne pasywne, i Podzespoły elektroniczne aktywne. Ma siedzibę w Skopje, Macedonia Północna.

 10. HELMUT SCHMIDBAUER GMBH

  Niemcy

  Firma HELMUT SCHMIDBAUER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Samochody turystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Półprzewodniki, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, i Półprzewodniki. Ma siedzibę w Haag i.OB, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Półprzewodniki - Import eksport

Liczba wyników

238 Przedsiębiorstwa