• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • owoce mrożone

Wyniki dla

Owoce mrożone - Import eksport

 1. FRDP

  Francja

  Verified by europages badge

  FRDP jest firmą z siedzibą na południu Francji w Avignon, która produkuje ekologiczne owoce i warzywa mrożone. 100% działalności jest poświęcone rolnictwu ekologicznemu od ponad 20 lat. W istocie, rolnictwo ekologiczne reprezentuje wszystkie wartości, pod którymi się podpisujemy. Nasza działalność polega na tworzeniu ekologicznych sieci warzywnych bezpośrednio z rolnikami lub grupami rolników we Francji, ale także w krajach sąsiednich, takich jak Benelux, Hiszpania i Włochy.… Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom ekologiczne mrożonki warzyw i owoców w różnych formach i opakowaniach. Oferujemy szeroką gamę ekologicznych produktów mrożonych: - mrożone warzywa ekologiczne, - mrożone owoce ekologiczne, - mrożone zioła ekologiczne, - mrożone przyprawy ekologiczne, - mrożonki ekologicznych warzyw strączkowych, - mrożone przetwory i przeciery ekologiczne, - mieszanki mrożonych warzyw ekologicznych, - mieszanki mrożonych owoców ekologicznych. Zobowiązujemy się do wprowadzania na rynek wyłącznie produktów uprawianych ekologicznie, do kontrolowania odpadów z naszej działalności oraz do walki z marnotrawstwem żywności.

 2. CAVAS INTERNATIONAL B.V.

  Holandia

  Verified by europages badge

  Witamy w Cavas International BV – to Twój główny partner na światowym rynku składników żywności. Z siedzibą w Holandii, dążymy do doskonałości i niezawodności w każdym aspekcie naszej działalności. Nasz sukces opiera się na silnym partnerstwie ze światowej klasy dostawcami, zapewniając najwyższą jakość i obsługę naszych cenionych klientów. Wyróżniamy się konkurencyjnymi cenami, znajomością rynku i trwałą współpracą z renomowanymi firmami. Nasz zróżnicowany asortyment produktów obejmuje świeżo mrożone owoce i warzywa. W Cavas International BV upraszczamy procesy, koncentrując się na specyficznych potrzebach klientów. Oferujemy opakowania zbiorcze dla klientów przemysłowych i świadczymy usługi o wartości dodanej, takie jak sortowanie, kalibrowanie i mieszanie. Naszym partnerom detalicznym zapewniamy elastyczność dzięki niestandardowym rozwiązaniom w zakresie opakowań detalicznych. Dołącz do nas w podróży pełnej jakości i smaku, dostosowanej specjalnie dla Ciebie.

 3. ALTE FOODS

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Firma ALTE FOODS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jagody, owoce jagodowe. Jest również obecna w dziedzinach Owoce mrożone, Owoce mrożone, maliny, Borówki czerwone, Ukraina, Jagody mrożone, owoce mrożone, Antocyjany z czarnych jagód, i owoce biologiczne. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 4. PANFRUIT

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Panfruit Ukraine to ukraińska marka zajmująca się tworzeniem naturalnych, innowacyjnych i ekologicznych produktów, które poprawiają jakość naszego życia. Mocno wierzymy, że te trzy filary są niezbędne dla lepszej jakości życia. Naturalne produkty są podstawą dobrego zdrowia. Innowacje napędzają postęp, popychając nas ku lepszej przyszłości. Ekologiczne wybory zapewniają zrównoważony rozwój i chronią planetę. Nasze zaangażowanie znajduje odzwierciedlenie w naszych działaniach: Docenianie darów natury: Wysoko cenimy świat przyrody. Nasze produkty są tworzone przy użyciu wyłącznie najświeższych i najbardziej naturalnych dostępnych składników. Wykorzystanie postępu technologicznego: Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie liofilizacji, aby zachować zdumiewające 97% wartości odżywczych i smakowych naszych produktów. Zrównoważone praktyki: Dzięki własnej produkcji liofilizatów utrzymujemy harmonijne relacje z naturą. Obejmuje to wspieranie bioróżnorodności na naszych farmach, gdzie owoce i warzywa zapewniają pszczołom niezbędne zasoby do produkcji miodu. Rezultatem jest gama zdrowych, w 100% naturalnych produktów, którymi możesz cieszyć się w dowolnym miejscu i czasie - w domu, w podróży, na świeżym powietrzu, a nawet w kinie. Nasze zaangażowanie w naturę, innowacje i zrównoważony rozwój gwarantują Ci stały dostęp do tego, co Matka Ziemia daje nam najlepszegon, przez cały rok.

 5. ECO BERRY FARM

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Eco Berry: Dumni z tego, że jesteśmy czymś więcej niż tylko producentem owoców i jagód, jesteśmy kultywatorami, którzy przekładają swoją miłość i poświęcenie w każde zbiory. Na naszej farmie uprawiamy różnorodne owoce, w tym truskawki, maliny, porzeczki, jeżyny i truskawki alpejskie. Nasze zaangażowanie w jakość idzie w parze z dbałością o nasze uprawy. Od momentu, gdy nasze owoce są zrywane w momencie ich największej dojrzałości, przechodzą skrupulatny proces, aby zapewnić, że otrzymujesz tylko to, co najlepsze: Chłodzenie: Utrzymujemy nasze produkty w optymalnej temperaturze, aby zachować ich naturalny smak i soczystość. Kalibrowanie: Każdy owoc jest starannie kalibrowany, aby spełnić nasze rygorystyczne standardy wielkości i jakości. Sortowanie: Nasz zespół skrupulatnie sortuje owoce, aby wyeliminować wszelkie niedoskonałości, zapewniając, że otrzymujesz tylko to, co najlepsze. Mycie: usuwa wszelkie pozostałości, pozostawiając czyste i nieskazitelne owoce. Mrożenie IQF: Korzystając z najnowocześniejszej technologii indywidualnego szybkiego zamrażania (IQF), zachowujemy świeżość i smak owoców. Opakowania : Nasze owoce są fachowo pakowane, aby zachować ich naturalną wartość. Wykrywacz metali: Każde opakowanie przechodzi rygorystyczną kontrolę jakości za pomocą wykrywacza metali, aby zagwarantować bezpieczeństwo produktu. Składowanie: Nasze mrożone owoce są przechowywane w kontrolowanych warunkach, aby zachować ich jakość aż do momentu, gdy trafią na Twój stół. Smak naszego zaangażowania z każdym kęsem.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AG FEEDING

  Polska

  Verified by europages badge

  AG Feeding z Gdyni jest polskim dostawcą preparatów błonnikowych z naturalnych surowców. W swojej ofercie, firma posiada takie produkty jak: - błonnik i proszki owocowe oraz warzywne- owoce kandyzowane- owoce liofilizowane- soki i koncentraty owocowe oraz warzywne. Firma specjalizuje się również w dostawach produktów ekologicznych. Oferujemy błonnik z jabłek, aronii, cykorii, gryki lub czarnej porzeczki.

 2. FROSTY FOODS EGYPT

  Egypt

  Verified by europages badge

  Frosty jest wiodącą egipską firmą specjalizującą się w przetwarzaniu wysokiej jakości egipskich produktów rolnych, takich jak warzywa i owoce IQF - świeże warzywa i owoce oraz produkty w solance. Naszym głównym atutem jest nasz personel, posiadający ponad 10-letnie doświadczenie w przetwórstwie produktów rolnych oraz wielką pasję do bycia liderem w tej dziedzinie. Nasze relacje z właścicielami największych gospodarstw rolnych, doświadczenie w produkcji i dostarczaniu surowców czynią nas jednym z najlepszych dostawców w Egipcie.

 3. NOVAFRUIT & ABONOVA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma NOVAFRUIT & ABONOVA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach Owoce mrożone, Owoce tropikalne, ROLNICTWO BIOLOGICZNE, Nawozy i środki ulepszające glebę, nawozy organiczne, Import i eksport owoców, aminokwasy, algi zamrożone, i biostymulanty. Ma siedzibę w Banyeres De Mariola, Hiszpania.

 4. EXOTIC CITY

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma EXOTIC CITY, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Specjalności żywnościowe. Jest również obecna w dziedzinach Ryż, Żywność - import-eksport, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Napoje - import-eksport, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Korzenie, aromaty, Warzywa i owoce - import-eksport, Warzywa mrożone, i Owoce mrożone. Ma siedzibę w Alleur, Belgia.

 5. DASKO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DASKO GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Owoce mrożone. Ma siedzibę w Wietzendorf, Niemcy.

 1. FRIGLO DOO SECANJ - SUTJESKA

  Serbia

  Verified by europages badge

  Firma FRIGLO DOO SECANJ - SUTJESKA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Owoce mrożone, Mrożonki, Owoce mrożone, Mrożonki, groch mrożony, Jagody mrożone, warzywa zamrożone, Kukurydza słodka, i fasolka. Ma siedzibę w Sutjeska, Serbia.

 2. SPOLDZIELNIA OGRODNICZA

  Polska

  Spółdzielnia Ogrodnicza w Bobach jest organizacją producentów owoców i warzyw. Zakład powstał w 1993 roku. Celem głównym firmy jest stworzenie i poprawa zbytu produktów ogrodniczych. Realizujemy go poprzez podniesienie efektywności sprzedaży zarówno świeżych jak i przetworzonych owoców wyprodukowanych przez udziałowców spółdzielni. W chwili obecnej Spółdzielnia liczy 64 udziałówców-plantatorów i współpracuje z wieloma organizacjami branży ogrodniczej. Główną zaletą naszej działalności jest mrożenie i schładzanie owoców miękkich.

 1. LST-POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Firma LST-Polska Sp. z o.o. jest wiodącym producentem i dystrybutorem owoców mrożonych (IQF) w Polsce. Specjalizujemy się w produkcji owoców jagodnych takich jak: maliny, truskawki, jagody leśne, porzeczki, jeżyny i inne.Roczna wielkość produkcji przekracza 10.000 t. Jesteśmy na rynku już od 2002 roku. Przez ten czas zyskaliśmy wielu zaufanych klientów. Ponad 95% naszych wyrobów eksportujemy do krajów Europy Zachodnie i Skandynawii. Pracujemy w oparciu o system BRC. Posiadamy także certyfikat produkcji ekologicznej. Zapraszamy do współpracy.

 2. HABA FOODS SP. Z O.O.

  Polska

 3. AGRO QUEENS

  Polska

  Firma Agro Queens jest polskim dystrybutorem i eksporterem owoców i warzyw w formie świeżej, mrożonej, suszonej i liofilizowanej. W swojej ofercie posiadamy również koncentraty owocowe/ warzywne, przeciery oraz soki NFC. Nasza jakość jest potwierdzona międzynarodowymi certyfikatami: Global GAP, IFS. Skontaktuj się z nami, żeby poznać cały katalog oferowanych produktów

 4. WIMAR-CHLODNIA SP. Z O.O.

  Polska

  Wimar-Chłodnia Sp. z o.o. zajmuje się przetwórstwem owoców i warzyw, a w szczególności mrożeniem owoców takich jak truskawka, wiśnia, porzeczki, malina oraz warzyw takich jak kalafior, brokuł. Nasze produkty są dostarczane na rynek krajowy oraz na rynki zagraniczne. W ciągu tych kilkunastu lat działalności znalazły swoich odbiorców w takich krajach jak Niemcy, Holandia, Rosja, Dania, Anglia.Serdecznie zapraszamy do udanej współpracy. Gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie.

 5. VERBANA

  Polska

  Bazując na doświadczeniu zdobywanym od 1997 roku, dostarczamy naszym Klientom mrożone surowce do dalszej produkcji, takie jak mięso wieprzowe, wołowe, drób oraz owoce i warzywa. Dla zapewnienia najlepszej obsługi swoich Odbiorców, poza Polską współpracujemy również z Producentami surowców w pozostałych krajach UE oraz w Ameryce Południowej i Azji.

 6. P.P.H. WAY-POL SP.J.

  Polska

  Jesteśmy producentem mrożonych (IQF) owoców tj.: Malin, Truskawek, Porz. czarnych i czerwonych, wiśni, jagody, jeżyny, rabarbaru, aronii, agrestu. Nasza firma powstała w 1991 roku. Na terenie Polski posiadamy obecnie 3 zakłady produkcyjne. Rocznie produkujemy przeszło 15.000 ton mrożonych owoców. Posiadamy certyfikaty ISO 22000, BIO, Kosher.

 7. ABOTEX SP ZOO

  Polska

  Sprzedaz świeże owoce i warzywa , Mrozone warzywa i owoce Grzyby świeże i mrozone Susze warzywne Koncentraty soków owcow i warzyw Produkty kierowane na export W ofercie sa tez produkty typu Bio Posiadny certyfikaty i atesty jakosci

 8. Q5 TRADE LLC

  Ukraina

  Export - import (Polska, Ukraina, Wlochy) owoce i warzywa, owoce i warzywa mrozone, oleji roslinne, orzechi/

 1. WICAR

  Polska

  Firma od wielu lat zajmuje się handlem owocami świeżymi i mrożonymi.

 2. PATRIGEL

  Francja

  Firma PATRIGEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Owoce mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa mrożone, Warzywa mrożone, warzywa zamrożone, i produkty żywnościowe mrożone. Ma siedzibę w Grigny, Francja.

 3. F2S S.A.S.

  Francja

  Firma F2S S.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Przetwory owocowe, Przetwory owocowe, napój i sok z owoców egzotycznych, mus owocowy, i coulis z owoców. Ma siedzibę w Valence, Francja.

 4. TOROSLULAR FOODS COMPANY

  Turcja

  Firma TOROSLULAR FOODS COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszone owoce. Jest również obecna w dziedzinach Owoce mrożone, suszone figi, suszone morele, owoce suszone, i Owoce mrożone. Ma siedzibę w Aydin-Germencik, Turcja.

 5. STAROBINSKY POGREBOK LTD.

  Białoruś

  Firma STAROBINSKY POGREBOK LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce mrożone. Jest również obecna w dziedzinach jagody, i grzyby. Ma siedzibę w Starobin, Białoruś.

 6. NILEX FOODS B.V.

  Holandia

  Firma NILEX FOODS B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mrożonki. Jest również obecna w dziedzinach Owoce mrożone, Dżemy, konfitury, warzywa, OWOCE I Warzywa, Owoce mrożone, i Dżemy, konfitury. Ma siedzibę w Boxtel, Holandia.

 7. IGO COMMERCE

  Serbia

  Firma IGO COMMERCE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Owoce mrożone, Suszone owoce, owoce suszone, śliwki suszone pakowane, Owoce mrożone, i Suszone owoce. Ma siedzibę w Palic, Serbia.

 8. KALKAN SEB.MEY.HAY.NAK.TUR.INS.STI.LTD

  Turcja

  Firma KALKAN SEB.MEY.HAY.NAK.TUR.INS.STI.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach owoce mrożone. Ma siedzibę w Akşehir, Turcja.

 9. NOBAR SABZ CO

  Niemcy

  Firma NOBAR SABZ CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa mrożone, warzywa zamrożone, Warzywa mrożone, i Frozen fruits. Ma siedzibę w Iran, Niemcy.

 10. BORWELD

  Polska

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo