• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • owoce morza mrożone

Wyniki dla

Owoce morza mrożone - Import eksport

 1. FORATIA EUROPE OU

  Finlandia

  Verified by europages badge

  Z prawdziwie ogólnoświatowej perspektywy pozyskujemy produkty z głównych obszarów produkcyjnych w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz na Dalekim Wschodzie. Nasze główne grupy produktów to olej z pestek moreli, olej palmowy, olej rzepakowy, olej sojowy, olej słonecznikowy, mieszanki, olej kukurydziany, olej bawełniany, olej słonecznikowy o wysokiej zawartości kwasu oleinowego, drób, wieprzowina, wołowina, ryby, frytki, warzywa, napoje bezalkoholowe i wyroby mleczne. Jako firma dostarczająca żywność i olej, Foratia Europe OU dostarcza oleje jadalne, napoje energetyczne, napoje bezalkoholowe, whisky, wina i produkty mrożone do ponad 100 krajów na całym świecie. Działamy głównie w Europie, Afryce, Azji, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Południowej i na Karaibach. Dostarczamy nasze usługi i produkty naszym klientom w następujących sektorach spożywczych: producenci, hurtownicy produktów spożywczych, dystrybutorzy w branży gastronomicznej i sprzedawcy detaliczni. Jesteśmy znani z tego, że jesteśmy niezawodnym partnerem oferującym produkty i marki wysokiej jakości. Zapewniamy profesjonalną obsługę w każdym aspekcie Twojego biznesu, w tym nasze opakowania, kontrolę jakości, dokumentację, logistykę i obsługę klienta. Wszystkie nasze usługi oferujemy w konkurencyjnych cenach. Dlatego Foratia Europe OU jest Twoim światowym specjalistą w zakresie zaopatrzenia w produkty spożywcze i oleje. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. BERG TRADING COMPANY

  Holandia

  Verified by europages badge

  Berg Trading Co. jest dynamicznym i innowacyjnym przedsiębiorstwem, dostarczającym kompleksowe rozwiązania handlowe na rynku światowym. Kładąc duży nacisk na efektywność, rzetelność i satysfakcję klienta, staliśmy się zaufanym partnerem firm chcących odnaleźć się w skomplikowanym handlu międzynarodowego. W Berg Trading Co., specjalizujemy się w ułatwianiu wymiany różnych towarów, w tym produktów rolnych, źródeł energii, metali i innych surowców. Nasza zróżnicowana oferta produktowa obejmuje szeroki wybór owoców, warzyw, zbóż, roślin strączkowych, mrożonych/żywych/świeżych ryb i owoców morza pochodzących z całego świata. Oferujemy bogaty wybór świeżych, wysokiej jakości produktów, takich jak jabłka, banany, pomarańcze, owoce jagodowe, pomidory, ogórki, sałata, marchewki, ziemniaki, cebula i wiele innych. Jako przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie, jesteśmy głęboko zaangażowani w stosowanie zrównoważonych praktyk i zarządzanie środowiskiem. Aktywnie poszukujemy dostawców, którzy przestrzegają rygorystycznych standardów środowiskowych, promując zrównoważone zaopatrzenie i odpowiedzialne metody produkcji. Bez względu na to, czy jesteś producentem, dostawcą bądź kupującym, Berg Trading Co. oferuje indywidualne rozwiązania, aby wyjść naprzeciw Twoim specyficznym potrzebom handlowym. Staramy się przewyższać oczekiwania, dostarczając spersonalizowane usługi, zapewniając szybką realizację i najwyższej jakości wsparcie na każdym etapie procesu handlowego. Razem, możemy sprostać złożoności światowego rynku, osiągnąć zrównoważony rozwój i sukces.

 3. 3C DISTRIBUTION

  Litwa

  Verified by europages badge

  3C DISTRIBUTION zajmuje się hurtową dystrybucją uznanych na całym świecie marek żywności oraz środków czystości i kosmetyków. Nasza ekipa jest wysoce utalentowana w zakresie handlu i logistyki, a także satysfakcji klienta. Ponadto stale badamy rynek w celu zakupu markowych produktów w najlepszej cenie, magazynowania ich i zapewnienia najbardziej kompleksowych cen importowych naszym klientom w ponad 90 krajach.   Dokładnie oceniamy wszystkich naszych dostawców i współpracujemy wyłącznie z wysokiej jakości produktami i markami. W rezultacie nasi klienci mogą korzystać z hurtowej dystrybucji znanych marek, takich jak Lavazza, Nescafe, Red Bull, Coca Cola, Pepsi, Pringles, Colgate, Dove i i wiele innych. 3C DISTRIBUTION jest już zaufanym i wybieranym partnerem B2B dla kilku światowych sieci detalicznych, cash & carry, supermarketów, hipermarketów, a nawet pojedynczych lokalizacji. Jesteśmy elastyczni i dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby i wymagania naszych klientów oraz utrzymać długoterminowe relacje. Nasze usługi wykraczają poza dystrybucję hurtową i obejmują dystrybucję, logistykę i etykietowanie. Możemy wykonać etykietowanie produktu w wybranym języku, zgodnie z wymaganiami klienta, a także przygotować wszystkie certyfikaty, dokumenty handlowe i celne. Zapewniamy niezawodne usługi transportowe dzięki nowoczesnej infrastrukturze i doświadczeniu naszego zespołu logistyki hurtowej. Realizujemy wysyłki lotnicze, drogowe i morskie, a także dostawy od drzwi do drzwi.

 4. YEO SEAFOOD INDONESIA

  Indonezja

  Verified by europages badge

  Firma YEO SEAFOOD INDONESIA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Owoce morza mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa i owoce - import-eksport, owoce morza, imbir, Kminek, cynamon, anyżówka, Warzywa i owoce - import-eksport, Orzechy kokosowe, i ananas. Ma siedzibę w Surabaya, Indonezja.

 5. SEAPRO AQUACULTURE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma SEAPRO AQUACULTURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby do sadzawki hodowlanej. Jest również obecna w dziedzinach Rybołówstwo - import-eksport, łosoś, ryba zamrożona, Mrożony łosoś, łososie paczkowane, hydroponika łososi, ryby - hurt, Rybołówstwo - import-eksport, i eksport ryb mrożonych. Ma siedzibę w Samsun, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AQUALIS SEAFOOD

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AQUALIS SEAFOOD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mrożonki. Jest również obecna w dziedzinach Potrawy gotowe mrożone, Owoce morza mrożone, Potrawy gotowe mrożone, Owoce morza mrożone, potrawy gotowe mrożone na bazie ryby, i ryba zamrożona. Ma siedzibę w Sète, Francja.

 2. MAPESCA SA

  Hiszpania

  MAPESCA, S.A. sprzedaje świeże ryby i skorupiaki złowione na całym wybrzeżu Hiszpanii i kilku krajów Unii Europejskiej. Nasze główne produkty to: Sardynki, Anchois, Sardele, Makrele, Morszczuki, Morszczuki hiszpańskie i importowane, Miętus, Sola, Turbot, Dorsz, Wilk, Mątwa, Kalmary, Ośmiornice, Rekiny mako świeże i mrożone, Psy morskie świeże i mrożone, Tuńczyki (żółtopłetwe, niebieskopłetwe, Patudo), Tuńczyki śródziemnomorskie, Sole, Leszcze, Wilki, Skarpy, Kulbiny, Łososie, Żywe krewetki, Leszcze.

 3. PRAWN CEYLON LTD

  Sri Lanka

  Dear valued partner, We, Prawn Ceylon Canada Ltd , would like to offer our products and servicesto you and your company.We are a professional and reliable supplier with over 20 years ofexperience in the frozen seafood-based industry. Our Sri Lanka factory isfarming, processing and exporting Black Tiger shrimps and other wide rangeof sea fishes , Blue Swimming Crabs , squid to the overseas markets.Most importantly, our factory has been approved as per the HACCP standard and also as per European Union Directives.By partnering us, you will always be assured of our commitments about thequality provided for each and every of our shipments to you.

 4. MARISCOS CASTELLAR

  Hiszpania

  Castellar jest marką handlową i miejscowością, gdzie znajduje się jedna z największych w hiszpańskiej branży spożywczej jednostek gotowania skorupiaków. Duży popyt rynku i zapotrzebowanie na produkt poza prowincją Jaén spowodowały, że Mariscos Castellar dostosował świeży i rzemieślniczy produkt do produkcji przemysłowej i zaoferował go w formie mrożonej bez utraty jakości i cech produktu świeżego.

 5. CONGELAGOS SA

  Portugalia

  Firma CONGELAGOS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby mrożone. Jest również obecna w dziedzinach eksport ryb mrożonych, mięczaki mrożone, owoce morza mrożone, i wholesale fish sales. Ma siedzibę w Lagos, Portugalia.

 1. VIRGILIO C. MOREIRA, LDA.

  Portugalia

  Firma VIRGILIO C. MOREIRA, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mrożonki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby mrożone, Ryby mrożone, i owoce morza mrożone. Ma siedzibę w Sangalhos, Portugalia.

 2. PRODWAY INTERNATIONAL

  Francja

  Firma PRODWAY INTERNATIONAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Mrożonki, Ryby, Mięso mrożone, Owoce morza mrożone, Mrożonki, Ryby, Mięso mrożone, i Owoce morza mrożone. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 1. SEAWELL HIRTSHALS A/S

  Norwegia

  Firma SEAWELL HIRTSHALS A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Jest również obecna w dziedzinach Owoce morza mrożone, Rybołówstwo - import-eksport, Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe, Owoce morza mrożone, Rybołówstwo - import-eksport, i Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Ma siedzibę w Stavanger, Norwegia.

 2. CABO VIRGENES ESPAÑA SL

  Hiszpania

  Firma CABO VIRGENES ESPAÑA SL, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Owoce morza mrożone. Ma siedzibę w Palencia, Hiszpania.

 3. MEDIPESCA

  Tunezja

  Firma MEDIPESCA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce morza mrożone. Jest również obecna w dziedzinach skorupiaki mrożone, i krewetki. Ma siedzibę w Ariana, Tunezja.

 4. TURKAYLAR AQUACULTURE

  Turcja

  Firma TURKAYLAR AQUACULTURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce morza mrożone. Ma siedzibę w Elazig, Turcja.

 5. TAIZHOU MINGYING TRADING CO.,LTD.

  Chiny

  Firma TAIZHOU MINGYING TRADING CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce morza mrożone. Ma siedzibę w Zhejiang, Chiny.

 6. ESCA S.R.L.

  Włochy

  Firma ESCA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Owoce morza mrożone, Owoce morza mrożone, produkty morskie mrożone, i sosy rybne. Ma siedzibę w Controguerra, Włochy.

 7. VAMOS A COMER SL

  Hiszpania

  Firma VAMOS A COMER SL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Owoce morza mrożone. Ma siedzibę w Viladecans, Hiszpania.

 8. MAR CABO - PRODUTOS CONGELADOS, LDA

  Portugalia

  Firma MAR CABO - PRODUTOS CONGELADOS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby mrożone. Jest również obecna w dziedzinach ośmiornica, ryba mrożona, sardynka, i owoce morza mrożone. Ma siedzibę w Custoias, Matosinhos, Portugalia.

 1. FISHER TRADING COMPANY LLC

  Ukraina

  Firma FISHER TRADING COMPANY LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce morza mrożone. Jest również obecna w dziedzinach ryby i produkty morskie przetworzone, i mięczaki konserwowe. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 2. KAM YUEN SUPERMARKET

  Belgia

  Firma KAM YUEN SUPERMARKET, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Makarony, Makarony, zupy jarzynowe, owoce morza mrożone, i ryż. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 3. GETFISH, SL

  Hiszpania

  Firma GETFISH, SL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mrożonki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby mrożone, Owoce morza mrożone, kalmary paczkowane, produkty żywnościowe mrożone - hurt, Ryby mrożone, i Owoce morza mrożone. Ma siedzibę w Vigo, Hiszpania.

 4. ABAKUS GMBH

  Niemcy

  Firma ABAKUS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Owoce morza mrożone. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. ARGIS GALAC'SEA

  Francja

  Firma ARGIS GALAC'SEA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mrożonki. Jest również obecna w dziedzinach Owoce morza mrożone, Ryby mrożone, Ryby wędzone i solone, Mięczaki, skorupiaki, Owoce morza mrożone, Ryby mrożone, Ryby wędzone i solone, i Mięczaki, skorupiaki. Ma siedzibę w Lorient, Francja.

 6. CONGELADOS CIENTOCINCO S.L.

  Hiszpania

  Firma CONGELADOS CIENTOCINCO S.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Mrożonki, Mrożonki, potrawy gotowe mrożone, owoce morza mrożone, i ryby mrożone - hurt. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 7. GLOBAL SEAFOOD

  Tunezja

  Firma GLOBAL SEAFOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce morza mrożone. Jest również obecna w dziedzinach krewetki, i kraby. Ma siedzibę w Bizerte, Tunezja.

 8. ASACONGELADOS - ALCIDES DOS SANTOS ANTUNES, LDA

  Portugalia

  Firma ASACONGELADOS - ALCIDES DOS SANTOS ANTUNES, LDA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mrożonki. Jest również obecna w dziedzinach owoce morza zamrożone, i owoce morza mrożone. Ma siedzibę w Covões-Cantanhede, Portugalia.

 9. TURKISH SEA CUCUMBER

  Turcja

  Firma TURKISH SEA CUCUMBER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce morza mrożone. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 10. SHRIMPY.CO

  Iran

  Firma SHRIMPY.CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce morza mrożone. Ma siedzibę w Tehran, Iran.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Owoce morza mrożone - Import eksport

Liczba wyników

818 Przedsiębiorstwa