• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • owoce morza mrożone

Wyniki dla

Owoce morza mrożone - Import eksport

 1. NGUYEN AND CO

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma NGUYEN AND CO działa w zakresie importu i eksportu wegetariańskich i wegańskich produktów spożywczych oraz miodu. Od ponad 20 lat sprzedajemy mrożonki owoców morza (łososie, krewetki, langustynki itp.). Nasza firma ma siedzibę w La Rochelle. Wszystkie nasze produkty są zgodne z europejskimi i międzynarodowymi przepisami sanitarnymi. W obliczu obecnej sytuacji sanitarnej NGUYEN AND CO od początku roku angażuje się również w ochronę przed epidemią COVID 19. We współpracy z 3 innymi liderami działa w zakresie importu masek barierowych z tkaniny TNG i masek 3-warstwowych. Przeprowadziliśmy analizy filtracji i oddychalności naszych produktów w celu konsolidacji sprzedaży naszych produktów. Wszystkie maski w naszej ofercie mają wysoką jakość. Wszystkie maski są kontrolowane i certyfikowane w Europie.

 2. FORATIA EUROPE OU

  Finlandia

  Verified by europages badge

  Z prawdziwie ogólnoświatowej perspektywy pozyskujemy produkty z głównych obszarów produkcyjnych w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz na Dalekim Wschodzie. Nasze główne grupy produktów to olej z pestek moreli, olej palmowy, olej rzepakowy, olej sojowy, olej słonecznikowy, mieszanki, olej kukurydziany, olej bawełniany, olej słonecznikowy o wysokiej zawartości kwasu oleinowego, drób, wieprzowina, wołowina, ryby, frytki, warzywa, napoje bezalkoholowe i wyroby mleczne. Jako firma dostarczająca żywność i olej, Foratia Europe OU dostarcza oleje jadalne, napoje energetyczne, napoje bezalkoholowe, whisky, wina i produkty mrożone do ponad 100 krajów na całym świecie. Działamy głównie w Europie, Afryce, Azji, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Południowej i na Karaibach. Dostarczamy nasze usługi i produkty naszym klientom w następujących sektorach spożywczych: producenci, hurtownicy produktów spożywczych, dystrybutorzy w branży gastronomicznej i sprzedawcy detaliczni. Jesteśmy znani z tego, że jesteśmy niezawodnym partnerem oferującym produkty i marki wysokiej jakości. Zapewniamy profesjonalną obsługę w każdym aspekcie Twojego biznesu, w tym nasze opakowania, kontrolę jakości, dokumentację, logistykę i obsługę klienta. Wszystkie nasze usługi oferujemy w konkurencyjnych cenach. Dlatego Foratia Europe OU jest Twoim światowym specjalistą w zakresie zaopatrzenia w produkty spożywcze i oleje. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 3. RESFOOD

  Rosja

  Verified by europages badge

  ResFOOD – największy producent i hurtownia profesjonalnych produktów spożywczych dla KUCHNI AZJATYCKIEJ (JAPOŃKIEJ, KOREAŃSKIEJ, CHIŃSKIEJ). Lider rynku HoReCa w Rosji od 2010 roku. Ponad 250 artykułów, główne produkty: ryż do suszi, preparowane wodorosty nori, imbir, sosy, zdrowa żywność itp. Gwarantowana dostępność towaru, towar wysokiej i stabilnej jakości w cenach, które Cię zaskoczą i zachwycą! Posiadamy własne laboratorium spożywcze, w którym tworzymy ekskluzywne receptury oraz stale podnosimy jakość i stabilność naszych produktów. Eksportujemy do 11 krajów na świecie. Gotujemy razem i dzielimy się nowymi przepisami z naszymi klientami w naszych akademiach kulinarnych, wyraźnie pokazujemy różnicę w stosunku do konkurencji. Nasz zespół to profesjonaliści w swojej dziedzinie. Zatrudniamy ponad 200 pracowników. Resfood ma reputację uczciwego i odpowiedzialnego producenta. Jesteśmy gotowi zapewnić wszelkie niezbędne wsparcie marketingowe: szkolenie zespołów sprzedażowych, materiały promocyjne, próbki, kursy mistrzowskie.

  Witryna www Open In New icon
 4. AQUALIS SEAFOOD

  Francja

  Verified by europages badge
 5. FOOD PARTNERS & CO

  Belgia

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC

  Rosja

  Verified by europages badge
 2. MAPESCA SA

  Hiszpania

  MAPESCA, S.A. sprzedaje świeże ryby i skorupiaki złowione na całym wybrzeżu Hiszpanii i kilku krajów Unii Europejskiej. Nasze główne produkty to: Sardynki, Anchois, Sardele, Makrele, Morszczuki, Morszczuki hiszpańskie i importowane, Miętus, Sola, Turbot, Dorsz, Wilk, Mątwa, Kalmary, Ośmiornice, Rekiny mako świeże i mrożone, Psy morskie świeże i mrożone, Tuńczyki (żółtopłetwe, niebieskopłetwe, Patudo), Tuńczyki śródziemnomorskie, Sole, Leszcze, Wilki, Skarpy, Kulbiny, Łososie, Żywe krewetki, Leszcze.

 3. PRAWN CEYLON LTD

  Sri Lanka

  Dear valued partner, We, Prawn Ceylon Canada Ltd , would like to offer our products and servicesto you and your company.We are a professional and reliable supplier with over 20 years ofexperience in the frozen seafood-based industry. Our Sri Lanka factory isfarming, processing and exporting Black Tiger shrimps and other wide rangeof sea fishes , Blue Swimming Crabs , squid to the overseas markets.Most importantly, our factory has been approved as per the HACCP standard and also as per European Union Directives.By partnering us, you will always be assured of our commitments about thequality provided for each and every of our shipments to you.

 4. MARISCOS CASTELLAR

  Hiszpania

  Castellar jest marką handlową i miejscowością, gdzie znajduje się jedna z największych w hiszpańskiej branży spożywczej jednostek gotowania skorupiaków. Duży popyt rynku i zapotrzebowanie na produkt poza prowincją Jaén spowodowały, że Mariscos Castellar dostosował świeży i rzemieślniczy produkt do produkcji przemysłowej i zaoferował go w formie mrożonej bez utraty jakości i cech produktu świeżego.

 5. VIRGILIO C. MOREIRA, LDA.

  Portugalia

 1. VEKO GLOBAL LLC

  Ukraina

 2. PRODWAY INTERNATIONAL

  Francja

 3. SEAWELL HIRTSHALS A/S

  Norwegia

 4. CABO VIRGENES ESPAÑA SL

  Hiszpania

 5. TURKAYLAR AQUACULTURE

  Turcja

 6. MEDIPESCA

  Tunezja

 7. TAIZHOU MINGYING TRADING CO.,LTD.

  Chiny

 8. VAMOS A COMER SL

  Hiszpania

 9. ESCA S.R.L.

  Włochy

 10. CONGELADOS CIENTOCINCO S.L.

  Hiszpania

 1. VIVECTA BG EOOD

  Bułgaria

 2. CONTINENTAL FOOD COMPANY

  Zjednoczone Królestwo

 3. TOBRUK INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

 4. ASACONGELADOS - ALCIDES DOS SANTOS ANTUNES, LDA

  Portugalia

 5. ABAKUS GMBH

  Niemcy

 6. STARFISH FISH MERCHANT LTD.

  Bułgaria

 7. JEZ PROJEKTI D.O.O

  Słowenia

 8. GTEK FOODS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 9. TAVOLA BLU S.R.L

  Włochy

 10. MAR CABO - PRODUTOS CONGELADOS, LDA

  Portugalia

Filtry

Wyniki dla

Owoce morza mrożone - Import eksport

Liczba wyników

821 przedsiębiorstwa