• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • owoce konserwowe

Wyniki dla

Owoce konserwowe - Import eksport

 1. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunezja

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER jest wiodącą firmą produkcyjną i eksportową, specjalizującą się w olejach roślinnych: słonecznikowym, kukurydzianym i palmowym, a także w produkcji owoców i warzyw w puszkach, owoców suszonych, mleka w proszku, sosów i makaronów. Z dumą oferujemy szeroką gamę najwyższej jakości świeżych i mrożonych produktów, starannie uprawianych w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska. Nasze oleje najwyższej jakości, takie jak oliwa z oliwek, olej słonecznikowy i olej kukurydziany, są starannie wybierane ze względu na ich wyjątkową jakość i smak.. Współpracujemy z lokalnymi rolnikami i międzynarodowymi dostawcami. Nasz oddany zespół specjalistów ds. eksportu i dystrybucji posiada dogłębną wiedzę specjalistyczną w tej dziedzinie i może zaspokoić indywidualne potrzeby każdego klienta (importerów, eksporterów, hurtowni, central zakupów, przemysłu spożywczego itp.). W Eden Farmer dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom najlepsze produkty, zdrową i pyszną żywność dla wszystkich naszych klientów we Francji i za granicą, wspierając naszych lokalnych i międzynarodowych dostawców.

 2. OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konserwy warzywne. Jest również obecna w dziedzinach Ryby konserwowe, Owoce konserwowe, Mrożonki, Ryby konserwowe, Owoce konserwowe, Espresso coffees, Mrożonki, i mięsa mrożone. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 3. TAISI

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma TAISI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach owoce smażone w cukrze, owoce w syropie, konfitury, i konfitury. Ma siedzibę w Calatayud (zaragoza) España, Hiszpania.

 4. VIDECA

  Hiszpania

  Od 1965 roku, przedsiębiorstwo VIDECA specjalizuje się w produkcji i sprzedaży szerokiej gamy owoców w konserwach. Wyróżnia się różnorodnością i wysoką jakością swoich ekskluzywnych produktów: nieszpułki, figi, gruszki baby, winogrona bez skórki i bez ziarenek, winogrona moscatel oraz kulki melona i gruszek. Owoce cytrusowe. Czerwone owoce. Ananasy.

 5. MELETIADIS S.A

  Grecja

  Firma MELETIADIS S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach cukier, i czekolada z orzechami. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CONSERVAS MEDRANO

  Hiszpania

  Firma CONSERVAS MEDRANO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy warzywne, Konserwy warzywne, dania gotowe z ryżu lub makaronu, i regional dishes and specialities. Ma siedzibę w Tudela, Hiszpania.

 2. ALACAM AGRI

  Turcja

  Firma ALACAM AGRI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Owoce konserwowe, świeże owoce, Owoce konserwowe, apple trading, i figi. Ma siedzibę w Cay, Turcja.

 3. SABORES DEL GUIJO

  Hiszpania

  Firma SABORES DEL GUIJO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach konfitury. Ma siedzibę w Guijo De Santa Bárbara, Hiszpania.

 4. WECKONLINE INTERNATIONAL

  Holandia

  Firma WECKONLINE INTERNATIONAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Owoce konserwowe. Ma siedzibę w Daarlerveen, Holandia.

 5. FRUCOPASA

  Hiszpania

  Firma FRUCOPASA, roku i działającą w sektorze Konfitury i konserwowe przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach Owoce konserwowe, Owoce konserwowe, konfitury, konserwa, i konfitura owocowa. Ma siedzibę w BINACED - HUESCA, Hiszpania.

 1. ALFA-NISTRU SA

  Mołdawia

  Firma ALFA-NISTRU SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach Owoce konserwowe, i Owoce konserwowe. Ma siedzibę w Soroca, Mołdawia.

 2. CONSERVES GUINTRAND SA

  Francja

  Firma CONSERVES GUINTRAND SA, roku i działającą w sektorze Owoce konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy warzywne, Konserwy warzywne, i gruszki. Ma siedzibę w Carpentras, Francja.

 1. MERMELADAS BUBUB S.L.U.

  Hiszpania

  Firma MERMELADAS BUBUB S.L.U., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce konserwowe. Ma siedzibę w Bulbuente (zaragoza), Hiszpania.

 2. CULINARI MUNDI

  Francja

  Firma CULINARI MUNDI, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach Oleje roślinne, Owoce konserwowe, Oleje roślinne, i Owoce konserwowe. Ma siedzibę w Vannes, Francja.

 3. HOTTLET INTERNATIONAL AGENCIES

  Belgia

  Firma HOTTLET INTERNATIONAL AGENCIES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwy. Jest również obecna w dziedzinach Jarzyny konserwowe, Owoce konserwowe, produkty żywnościowe konserwowe, Jarzyny konserwowe, mus owocowy w konserwach, i Owoce konserwowe. Ma siedzibę w Hove, Belgia.

 4. CASA DO VALE - FLAVOURS

  Portugalia

  Firma CASA DO VALE - FLAVOURS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce konserwowe. Ma siedzibę w Porto, Portugalia.

 5. MUDA

  Brazylia

  Firma MUDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Łodzie motorowe, produkty żywnościowe mrożone, snack, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, i Łodzie motorowe. Ma siedzibę w Limoeiro, Brazylia.

 6. PLEXIMS SRL

  Mołdawia

  Firma PLEXIMS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Owoce konserwowe, świeże owoce, i Owoce konserwowe. Ma siedzibę w Chisinau, Mołdawia.

 7. FABRICA DE CONSERVE DIN CALARASI SA

  Mołdawia

  Firma FABRICA DE CONSERVE DIN CALARASI SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach coulis z owoców. Ma siedzibę w Calarasi, Mołdawia.

 8. PACIFIC OCEAN KFT

  Węgry

  Firma PACIFIC OCEAN KFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach żywność dla cukrzyków, konfitury, i likiery do ciast. Ma siedzibę w Vac, Węgry.

 1. DUKACSO TRADE, SPOL. S R.O.

  Słowacja

  Firma DUKACSO TRADE, SPOL. S R.O., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Przyprawy, Konserwy warzywne, Owoce konserwowe, Mięso konserwowe, Przyprawy, Konserwy warzywne, Owoce konserwowe, i Mięso konserwowe. Ma siedzibę w Kvetoslavov , Słowacja.

 2. HAPPYMAMA

  Włochy

  Firma HAPPYMAMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Konfitury i konserwowe przetwory owocowe, kompoty owocowe BIO, Konfitury i konserwowe przetwory owocowe, i Konserwy owocowe, konfitury i dżemy. Ma siedzibę w Cavriago, Włochy.

 3. DONELLO FOOD

  Turcja

  Firma DONELLO FOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Ecological jams. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. BENNINGER & STREIT E.K.

  Niemcy

  Firma BENNINGER & STREIT E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Owoce konserwowe, Owoce liofilizowane, Warzywa i owoce - import-eksport, Owoce konserwowe, Owoce liofilizowane, i Warzywa i owoce - import-eksport. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 5. WILKIN & SONS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WILKIN & SONS LIMITED, roku i działającą w sektorze Miód. Jest również obecna w dziedzinach Konfitury i konserwowe przetwory owocowe, Owoce konserwowe, Konfitury i konserwowe przetwory owocowe, i Owoce konserwowe. Ma siedzibę w Tiptree, Zjednoczone Królestwo.

 6. EYA ORGANIK

  Turcja

  Firma EYA ORGANIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Soki owocowe. Jest również obecna w dziedzinach Owoce konserwowe, mus owocowy, i Owoce konserwowe. Ma siedzibę w Afyonkarahisar, Turcja.

 7. KHORRAM DASHT KURDISTAN

  Iran

  Firma KHORRAM DASHT KURDISTAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce konserwowe. Ma siedzibę w 9122214097, Iran.

 8. VIGNESWAR EXPORTS

  Indie

  Firma VIGNESWAR EXPORTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce konserwowe. Ma siedzibę w Tirunelveli, Indie.

 9. SEAFARM

  Wietnam

  Firma SEAFARM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Owoce morza mrożone, i Owoce morza mrożone. Ma siedzibę w Ho Chi Minh, Wietnam.

 10. RUCHEY S.L.

  Hiszpania

  Firma RUCHEY S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Owoce konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach nieszpułki, i nieszpułki pakowane. Ma siedzibę w Callosa De Ensarrià, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Owoce konserwowe - Import eksport

Liczba wyników

2380 Przedsiębiorstwa