• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt- materiały i artykuły

Wyniki dla

Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt- materiały i artykuły - Import eksport

 1. UBIOTEX QUALITY LIFE S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Europejski producent wyrobów ortopedycznych i wypoczynkowych z siedzibą w Hiszpanii. Mimo, że nasze produkty mają zaspokajać potrzeby terapeutyczne konkretnej grupy osób, naszą grupę docelową stanowią placówki, które wprowadzają na rynek produkty o podobnym charakterze, takie jak sklepy ortopedyczne, apteki, firmy świadczące pomoc techniczną itp. W firmie UBIOTEX oferujemy skuteczny, trwały i wysokiej jakości produkt. Chcemy, aby konsument końcowy był zadowolony i znał nasz produkt przede wszystkim ze względu na jego skuteczność i użyteczność. W związku z tym w UBIOTEX stawiamy na jakość, bezpieczeństwo i innowacyjność. Stale pracujemy nad poprawą jakości usług świadczonych na rzecz naszych klientów, oferując najlepsze produkty, które zaspokajają potrzeby użytkowników i ułatwiają życie profesjonalistom z branży na co dzień korzystającym z naszych wyrobów. Obecnie działamy na terenie całej Hiszpanii, a także na innych rynkach, takich jak Francja, Portugalia, Włochy, Wielka Brytania, Niemcy, Finlandia, Belgia, niektóre kraje Afryki Północnej oraz Australia. Jesteśmy w trakcie rozbudowy i rozwoju firmy, poszukujemy nowych dystrybutorów i nisz handlowych.

 2. IL PLANTARE DI ZACCHINI SRL CENTRO DEL PIEDE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma IL PLANTARE DI ZACCHINI SRL CENTRO DEL PIEDE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt, materiały i artykuły. Jest również obecna w dziedzinach artykuły ortopedyczne, artykiły santarne, wkładki ortopedyczne, i wyroby pomocnicze dla osób niepełnosprawnych i artykuły ortopedyczne. Ma siedzibę w Castel Maggiore, Włochy.

 3. B.U.W. SCHMIDT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma B.U.W. SCHMIDT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt, materiały i artykuły. Ma siedzibę w Garbsen, Niemcy.

 4. TEJIDOS ELÁSTICOS LLOVERAS

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma TEJIDOS ELÁSTICOS LLOVERAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt, materiały i artykuły. Jest również obecna w dziedzinach Pończochy i skarpetki, pończochy przeciwżylakowe, Pończochy i skarpetki, ortezy stabilizujące, pończochy lecznicze, bransoletki na nogę, nakolannik, i orthopaedic bandages. Ma siedzibę w Canet De Mar-Barcelona, Hiszpania.

 5. TORPOL SP. Z O.O.

  Polska

  ERFAHRUNG UND LEIDENSCHAFT TORPOL wurde im Jahr 1987 gegründet und ist ein einzigartiger Ort, an dem wir Tradition und Erfahrung mit den neuesten Technologien und Trends verbinden. Viele Mitarbeiter und Geschäftspartner begleiten uns schon seit über 30 Jahren. Partnerschaften sind für uns ebenso wichtig wie ausgezeichnete Qualität, Zuverlässigkeit und Pünktlichkeit. Wir sind Experten für die Technologie und Produktion von Textil- und Wollprodukten. Unsere Produkte stellen wir in Polen in unserem Werk in Łapalice bei Kartuzy her. Unser moderner Maschinenpark und unsere erfahrenen Mitarbeiter garantieren höchste Qualität und kurze Lieferzeiten, egal ob wir unter unseren eigenen Marken oder auf Kundenwunsch fertigen. GET TORPOL GET RESULTS Seit Ende der 1990er Jahre kreieren und entwickeln wir Produkte für Reiter und Pferde. TORPOL ist die Wahl von Spitzenreitern, nationalen Reitsportverbänden sowie von unzähligen Amateuren und Pferdeliebhabern. TECHNOLOGIE UND QUALITÄT Qualität steht bei uns an erster Stelle! Wir sind stolz darauf, dass die Marke Torpol auf den internationalen Märkten hohe Anerkennung findet. Wir sind seit 35 Jahren unermüdlich im Einsatz – 2022 feiern wir unser Jubiläum!

  Wszystkie wyroby na "ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt- materiały i artykuły"

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ORTHODYNAMIC S.A. ORTHOPEDIC MANUFACTURERS

  Grecja

  Od 1979 produkujemy i rozprowadzamy wysokiej jakości produkty ortopedyczne pod znanymi markami. Nasze marki JOHN'S®, Easy Step foot care® - Medinext® są znane na całym świecie. Poszukujemy agentów, wyłącznych dystrybutorów – importerów – lub hurtowni jako przedstawicieli dla naszych następujących linii produktów • Ortezy i szelki ortopedyczne • Ortezy i szelki na kręgosłup • Ortezy kolanowe • Ortezy nadgarstkowe • Ortezy na kostkę • Ortezy łokciowe i szyjne • Kołnierze na kręgi szyjne • Balkoniki • Kule • Laski; Napisz do nas e-mail

 2. SCANREHAB SP. Z O.O.

  Polska

  Firma ScanRehab Sp. z o.o od 1995 roku, sprzedaje na rynku polskim najwyższej klasy produkty: - przeciwodleżynowe z viskoelastycznego polimeru SAF, - do łatwego przemieszczania pacjentów bez podnoszenia, tzw. łatwoślizgi, - produkty dla osób nietrzymających moczu tj., podkłady, pokrowce PeVeConf. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem, który od lat zaopatruje szpitale, hospicja, sklepy i prywatne osoby oraz szkoli personel w technikach przemieszczania niepełnosprawnych pacjentów bez potrzeby ich podnoszenia. Naszymi klientami są szpitale, hospicja i sklepy medyczne w całej Polsce. Lista jednostek współpracujących z nami jest umieszczona na naszej stronie.

 3. ALFA-MED LLC

  Rosja

  Alfa-Med jest producentem sprzętu medycznego do elektronicznej diagnostyki ludzkiego organizmu. Diagnostyka elektroniczna oparta na falowej naturze obiektów biologicznych. Współpraca z czołowymi światowymi instytutami badawczo-rozwojowymi i medycznymi umożliwia firmie Alfa-Med produkowanie sprzętu diagnostycznego wykorzystującego nowoczesne metody badawcze: Kompleksowy zestaw diagnostyczny SensitivE Audit pozwala na pełną diagnostykę medyczną całego organizmu ludzkiego z dużą precyzyjnością - do 97%. Sensitiv imago to urządzenie do natychmiastowej oceny stanu zdrowia i testowania dodatkowego. Firma zajmuje się produkcją medycznego sprzętu elektronicznego, aparatury i urządzeń medycznych od 2001 roku. Prace badawczo-rozwojowe dla Alfa-Med prowadzą najlepsi lekarze medycyny i specjaliści z tytułem doktora nauk medycznych, biologicznych i technicznych. Jesteśmy w stanie dostarczyć i opracować urządzenia i sprzęt elektromedyczny umożliwiający wykrycie przedkliniczych stanów zaburzeń w funkcjonowaniu narządów ludzkich. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą oferującą korzystne warunki współpracy.

 4. FMC

  Polska

  FMC to klinika ortopedyczna i rehabilitacyjna z Łodzi, w jakiej lekarze oraz rehabilitanci z empatią i kompletnym zaangażowaniem pomagają chorym i pacjentom żądającym opieki rehabilitacyjnej. Pomagamy zarówno figurom starszym oraz sportowcom i pacjentom po wypadkach bądź urazach, którzy chcą w prędki sposób powrócić do zdrowia i pełnej sprawności fizycznej. Posiadamy sprzęt, wiedzę i możliwości, to właśnie dzięki jakim rehabilitacja jest skuteczniejsza i trwa krócej. Uprzejmie zapraszamy do FMC po więcej szczegółów.

 5. ORTMED SP Z O.O.

  Polska

  W ramach oferty naszej firmy mogą Państwo skorzystać z dostępu do szerokiego asortymentu różnorodnych produktów medycznych, jak sprzęt ortopedyczny, środki pomocnicze. Na rynku działamy już od 1989 roku, co pozwala nam oferować wysoki poziom profesjonalizmu w obsłudze klienta oraz atrakcyjne ceny. Zapewniamy dostęp do produktów refundowanych przez NFZ, jak i produktów pod zakup za pełną odpłatność. Specjalizujemy się w zaopatrzeniu sklepów, pacjentów, szpitali w sprzęt rehabilitacyjny związany z dysfunkcjami ruchu. Zapraszamy!

 1. ICORA - INTERNATIONAL COUNCIL FOR ORTHOPAEDICS AND REHABILITATION ACTIVITIES

  Włochy

  Międzynarodowe Stowarzyszenie Icora. Skrót Icora oznacza „Międzynarodową Radę Ortopedycznych zajęć rehabilitacyjnych” (International Council of Orthopaedics Rehabilitation Activitie). Stowarzyszenie zostało założone w celu dostarczania wysokiej jakości szkoleń operatorom z branży medycznej i paramedycznej. Od momentu założenia stowarzyszenie stało się punktem odniesienia dla całej branży.

 2. TEA SRL

  Włochy

  Firma TEA SRL, roku i działającą w sektorze Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt, materiały i artykuły. Jest również obecna w dziedzinach elastyczne pończochy ortopedyczne, i skarpetki jednorazowe. Ma siedzibę w Avigliana, Włochy.

 1. SDD MEDICAL GROUP LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SDD MEDICAL GROUP LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt, materiały i artykuły. Jest również obecna w dziedzinach pasy biodrowe, leczenie przepukliny krążka międzykręgowego szyjnego i lędźwiowego, przepuklina krążka międzykregowego, i leczenie bólów kręgosłupa. Ma siedzibę w Croydon London, Zjednoczone Królestwo.

 2. MEDVET S.R.L.

  Włochy

  Firma MEDVET S.R.L., roku i działającą w sektorze Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt, materiały i artykuły. Jest również obecna w dziedzinach artykiły santarne, ruchome schody, wyroby pomocnicze dla osób niepełnosprawnych i artykuły ortopedyczne, i aparaty elektromedyczne. Ma siedzibę w Taranto, Włochy.

 3. DORTOMEDICAL

  Hiszpania

  Firma DORTOMEDICAL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt, materiały i artykuły. Jest również obecna w dziedzinach ortopedia, skutery dla osób niepełnosprawnych, krzesła na kółkach, i balkoniki dla osób niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Córdoba, Hiszpania.

 4. STUDIO LATOS PODOLOGY & REHABILITATION CENTER

  Włochy

  Firma STUDIO LATOS PODOLOGY & REHABILITATION CENTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt, materiały i artykuły. Jest również obecna w dziedzinach centra badań podologicznych. Ma siedzibę w Savigliano, Włochy.

 5. EXTRAZELL GERMANY

  Niemcy

  Firma EXTRAZELL GERMANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt, materiały i artykuły. Ma siedzibę w Efringen-Kirchen, Niemcy.

 6. LEFA SRL

  Włochy

  Firma LEFA SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt, materiały i artykuły, Kosmetyka i odnowa biologiczna - wyposażenie gabinetów, aparaty elektromedyczne, Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt, materiały i artykuły, urządzenia dla gabinetów kosmetycznych, i Kosmetyka i odnowa biologiczna - wyposażenie gabinetów. Ma siedzibę w Napoli, Włochy.

 7. THUASNE

  Francja

  Firma THUASNE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt, materiały i artykuły. Ma siedzibę w Levallois Perret, Francja.

 8. JIANGSU ALPHAY MEDICAL DEVICE CO., LTD

  Chiny

  Firma JIANGSU ALPHAY MEDICAL DEVICE CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt, materiały i artykuły. Ma siedzibę w Nantong, Chiny.

 1. BODY UP EVOLUTION

  Grecja

  Firma BODY UP EVOLUTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt, materiały i artykuły. Jest również obecna w dziedzinach Wheelchairs, i wyroby pomocnicze dla osób niepełnosprawnych i artykuły ortopedyczne. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

 2. ORTHOMEDICAL DI MUSSO KATIA

  Włochy

  Firma ORTHOMEDICAL DI MUSSO KATIA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt, materiały i artykuły. Jest również obecna w dziedzinach knee taps, wyroby pomocnicze dla osób niepełnosprawnych i artykuły ortopedyczne, pończochy elastyczne, i podpórki ortopedyczne. Ma siedzibę w Torino (to), Włochy.

 3. VELAMED GMBH

  Niemcy

  Firma VELAMED GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rehabilitacja - sprzęt i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt, materiały i artykuły, elektromiografia, biomechanika, i Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt, materiały i artykuły. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 4. ORTOPEDIA PLAZA

  Hiszpania

  Firma ORTOPEDIA PLAZA, roku i działającą w sektorze Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt, materiały i artykuły. Jest również obecna w dziedzinach Wheelchairs, balkoniki dla osób niepełnosprawnych, laski ortopedyczne, i łóżka ortopedyczne przegubowe. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 5. ERGO-NATURAL

  Hiszpania

  Firma ERGO-NATURAL, roku i działającą w sektorze Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt, materiały i artykuły. Jest również obecna w dziedzinach wkładki ortopedyczne, strzemiączka, wysciółki do butów dla sportowców, i podeszwy do obuwia. Ma siedzibę w Bonrepos I Mirambell, Hiszpania.

 6. CAROLYN HOGG PHYSIOTHERAPY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CAROLYN HOGG PHYSIOTHERAPY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt, materiały i artykuły. Jest również obecna w dziedzinach elektroterapia. Ma siedzibę w Newbury, Zjednoczone Królestwo.

 7. BRACE2U

  Belgia

  Firma BRACE2U, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt, materiały i artykuły. Jest również obecna w dziedzinach naprawa plastyczna pourazowa, wkładki ortopedyczne, i podeszwy ortopedyczne na wymiar. Ma siedzibę w Boutersem, Belgia.

 8. ORTOPEDIA JUAN BRAVO MÁLAGA

  Hiszpania

  Firma ORTOPEDIA JUAN BRAVO MÁLAGA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt, materiały i artykuły. Ma siedzibę w Mijas, Hiszpania.

 9. ORTHO MEDICO

  Belgia

  Firma ORTHO MEDICO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt, materiały i artykuły. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki, Sprężarki, i zamknięcia. Ma siedzibę w Herzele, Belgia.

 10. OTIMED IMPLANT END.SAG.INS.SAN.VE TIC.LTD.STI

  Turcja

  Firma OTIMED IMPLANT END.SAG.INS.SAN.VE TIC.LTD.STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt, materiały i artykuły. Jest również obecna w dziedzinach ortopedia i traumatologia. Ma siedzibę w Battalgazi, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt- materiały i artykuły - Import eksport

Liczba wyników

1439 Przedsiębiorstwa