• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • optyczne instrumenty i przyrządy

Wyniki dla

Optyczne instrumenty i przyrządy - Import eksport

 1. BEFORT WETZLAR OD GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Projektowanie - Systemy - Optyka precyzyjna - Powłoki. Befort Wetzlar jest wiodącym dostawcą precyzyjnych produktów optycznych do zastosowań specjalnych. Opracowujemy i produkujemy elementy opto-mechaniczne dla Państwa innowacyjnych produktów. Do naszych kompetencji należy produkcja wyrobów optycznych, optyki sferycznej i optyki plano, powłok optycznych oraz technika precyzyjna. Nasze projekty i produkty znajdziecie Państwo m.in. w dziedzinach takich jak: technika medyczna, budowa maszyn, analityka, metrologia, bezpieczeństwo i technika kosmiczna, technika laserowa, oświetlenia. Głównymi punktami działalności naszej firmy są: Projektowanie i budowa systemów optycznych, optyki precyzyjnej, elementów mechaniki precyzyjnej, powłok; naparowywanie wiązką oporową i elektronową, powłoki wspomagane jonowo, zespoły opto-mechaniczne z integracją elektroniki i oprogramowaniem.

 2. AUTOMATION & ROBOTICS

  Belgia

  Verified by europages badge

  W przemyśle optycznym Automation & Robotics jest Państwa partnerem od roku 1983, zajmując się kontrolą szkieł do okularów, znakowaniem przy pomocy urządzeń atramentowych, wykonywaniem nadruków, blokowaniem, grawerowaniem, pakowaniem i logistyką. Projektujemy i produkujemy maszyny i narzędzia oraz zautomatyzowane systemy, aby poprawić kontrolę jakości i zoptymalizować procesy produkcyjne naszych klientów. Nasza siedziba główna znajduje się w Belgii, lecz jesteśmy obecni na całym świecie.

 3. LEITNER INDUSTRIAL ENDOSCOPY INH. WERNER LEITNER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LEITNER INDUSTRIAL ENDOSCOPY INH. WERNER LEITNER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Ma siedzibę w Ansbach, Niemcy.

 4. VISION ENGINEERING LTD

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VISION ENGINEERING LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Ma siedzibę w Emmering, Niemcy.

 5. BK-INTERFERENZOPTIK ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BK-INTERFERENZOPTIK ELEKTRONIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Ma siedzibę w Nabburg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DISTELKAMP-ELECTRONIC

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DISTELKAMP-ELECTRONIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Ma siedzibę w Kaiserslautern, Niemcy.

 2. LAMTECH LASERMESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LAMTECH LASERMESSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 3. GERHARD STEINER LASER- UND PLASMATECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GERHARD STEINER LASER- UND PLASMATECHNIK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Ma siedzibę w Mödingen, Niemcy.

 4. OGP MESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OGP MESSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Ma siedzibę w Hofheim-Wallau, Niemcy.

 5. ZÜND PRECISIONS OPTICS LTD.

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ZÜND PRECISIONS OPTICS LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Ma siedzibę w Diepoldsau, Szwajcaria.

 1. EDMUND OPTICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EDMUND OPTICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach pryzmaty optyczne, filtry optyczne, zwierciadła optyczne, doradztwo techniczne, element optyczne, i usługi z zakresu inżynierii. Ma siedzibę w Mainz, Niemcy.

 2. OASYS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OASYS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 1. ALR-SERVICE E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALR-SERVICE E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Ma siedzibę w Dipperz, Niemcy.

 2. INGENIEURBÜRO MICHAEL KAUTZ

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INGENIEURBÜRO MICHAEL KAUTZ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Ma siedzibę w Regensburg, Niemcy.

 3. O.I.B. GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma O.I.B. GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Ma siedzibę w Jena, Niemcy.

 4. REICHMANN FEINOPTIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma REICHMANN FEINOPTIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Ma siedzibę w Brokdorf, Niemcy.

 5. OPTIK KROMBACH FREIBURG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OPTIK KROMBACH FREIBURG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach szyby zespolone, filtry optyczne, szafiry, Precision optics, i zwierciadła optyczne. Ma siedzibę w Freiburg, Niemcy.

 6. IMPEX HIGHTECH GMBH

  Niemcy

  Oferujemy bogaty wybór produktów z zakresu optyki, kryształów i laserów. Naszym główną specjalizacją jest cięcie, szlifowanie i obróbka szafirów syntetycznych. Ten wyjątkowy materiał wykorzystywany jest do wyrobu wysoko precyzyjnych urządzeń optycznych, łączeń/kopuł, elementów wysokociśnieniowych i innych elementów optycznych. W ciągu swojej 15-letniej historii Impex stał się zaufanym dostawcą i partnerem w rozwoju projektów dla licznych renomowanych światowych firm w branży medycznej i różnych gałęziach przemysłu. Produkujemy także soczewki, pryzmaty, podłoża, lustra, okna, polaryzatory, rozdzielacze wiązek promieni itp. z użyciem fluorków, selenków, granatów, różnych szkieł i wielu innych materiałów specyficznych dla podczerwieni. W dziedzinie laserów opracowujemy i produkujemy lasery krótkotempencyjne z pasywnym przełączaniem przeznaczone na rynki niszowe oraz specjalne lasery 3µm z wyjątkowo krótkimi impulsami do zastosowań medycznych i naukowych.

 7. NT-MDT LLC

  Rosja

  NT-MDT LLC opracowuje i zapewnia wsparcie z zakresu aparatury badawczej i aparatury naukowej: mikroskopy z sondą skanującą, systemy łączące metody sondy skanującej oraz mikroskopii optycznej i spektroskopii. Gama instrumentów i narzędzi laboratoryjnych produkowanych przez NT-MDT obejmuje zautomatyzowany AFM VEGA z uchwytem do płytek 200 mm; System łączony NTEGRA Nano IR; Zautomatyzowany system kombinowany NTEGRA Spectra II; NEXT II w pełni zautomatyzowany AFM/STM do badań naukowych; SOLVER Pipe II AFM do nieniszczących badań materiałów inżynierskich. Kluczowe cechy aparatury naukowo-badawczej firmy NT-MDT to szeroka gama trybów AFM w standardowych konfiguracjach, wysoki poziom automatyzacji na różnych poziomach; niski dryft termiczny. Firma wyprodukowała ponad 4000 systemów sond skanujących i mikroskopów dla laboratoriów w 60 krajach. NT-MDT LLC rozprowadza swoje produkty poprzez przedstawicielstwa w Rosji, Europie, USA i Chinach oraz poprzez sieć dystrybutorów w 30 krajach.

 8. CARL ZEISS JENA GMBH

  Niemcy

  ZEISS jest międzynarodowym przedsiębiorstwem technologicznym w branży optycznej i optoelektronicznej. Grupa ZEISS opracowuje i rozwija, produkuje i oferuje technologię pomiarową, mikroskopy, technologię medyczną, soczewki okularowe, a także soczewki do obiektywów do kamer i aparatów fotograficznych, lornetek i lunet, a także technologię do sprzętu do wytwarzania półprzewodników. Dzięki oferowanym rozwiązaniom Grupa nieuststanie rozwija świat optyki i przyczynia się do postępu technologicznego. ZEISS dzieli się na cztery działy: Research & Quality Technology, Medical Technology, Vision Care/Consumer Products i Semiconductor Manufacturing Technology. Grupa ZEISS jest reprezentowana w ponad 40 krajach i ma na świecie ponad 50 lokalizacji sprzedaży i usług, ponad 30 zakładów produkcyjnych oraz około 25 zakładów badawczo-rozwojowych.

 1. TACHO. JANUSZ KOZIARA

  Polska

  Tachographs – diagram charts for analogue tachographs, rolls for digital tachographs, tachographs service. TACHO Janusz Koziara Tacho.pl is on the market since 1985. From the very start we specialize in manufacturing paper discs for car tachographs. Not only we support our customers in Poland but we also supply our products to several countries in UE. Our offer has been enriched with Kienzle merchandise, recording chart storing accessories, thermal paper (rolls) for digital tachographs and device to download data from driver cards and tachographs. In 2005 our offer was extended to include maintenance services for analog and digital tachographs (comprising: check, calibration, validation, driver’s chart and tacho data collection). Tachografy – tarcze do tachografów analogowych, rolki do tachografów cyfrowych, serwis tachografów. TACHO Janusz Koziara Tacho.pl istnieje od 1985 roku i od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji tarcz do tachografów samochodowych. Zasięgiem działania obejmuje cały kraj, a ponadto eksportuje swoje wyroby do kilku krajów Unii Europejskiej, Afryki i Ameryki Południowej. Oferta firmy TACHO została wzbogacona o towary handlowe takie jak: tarcze tacho Kienzle, akcesoria do przechowywania wykresówek, papier termiczny (rolki) do tachografów cyfrowych i urządzenia do pobierania danych z kart kierowców i tachografów. Oferujemy również usługi serwisowe w zakresie tachografów analogowych i cyfrowych (sprawdzanie, kalibracja, legalizacja)

 2. POLAND OPTICAL SP. Z O.O.

  Polska

  Poland Optical jest ogólnopolską firmą specjalizującą się w sprzedaży urządzeń okulistycznych i sprzętu optycznego. Działamy na polskim rynku od ponad 15 lat. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspieramy wszystkich tych, którzy profesjonalnie dbają o zdrowie oczu pacjentów w całej Polsce. Rozważnie dobieramy dostawców – w naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie nowoczesne i bezpieczne sprzęty, które zyskały uznanie profesjonalistów na całym świecie. Jesteśmy bezpośrednim importerem i wyłącznym dystrybutorem sprzętu optycznego i urządzeń okulistycznych japońskiej firmy NIDEK. Współpracujemy również z CSO, TAKAGI, TOKAI, Mecanottica Mazza, MSD i SBM Sistemi. Mając na uwadze stale rozwijający i doskonalący się rynek sprzętów optycznych i urządzeń okulistycznych nieustannie aktualizujemy naszą ofertę. Nieustannie wzbogacamy nasz katalog produktów o najnowocześniejsze urządzenia.

 3. PCO S.A.

  Polska

  Podstawową działalnością PCO S.A. jest produkcja i sprzedaż wyrobów optoelektrycznych, przyrządów obserwacyjnych i celowniczych z zastosowaniem techniki laserowej, noktowizyjnej i termowizyjnej dla potrzeb wojska. PCO S.A. zajmuje się również prowadzeniem prac badawczo-rozwojowych i wdrożeniowych.

 4. IT CONCEPTS GMBH

  Niemcy

  Produkcja endoskopów i wideoskopów przemysłowych. Endoskopy giętkie (endoskopy światłowodowe / fibroskopy / fiberskopy / fleksoskopy). Endoskopy sztywne (boroskopy / boreskopy). Grupa IT Concepts rozwija i produkuje podzespoły i systemy elektroniczne i optomechaniczne. Asortyment produktów obejmuje komponenty do endoskopów i wideoskopów przemysłowych i medycznych oraz systemy i rozwiązania do profesjonalnej inspekcji wizualnej i technologii bezpieczeństwa.

 5. FLEIGE OPTIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma FLEIGE OPTIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Ma siedzibę w Holm, Niemcy.

 6. OPTIMPEX

  Francja

  Firma OPTIMPEX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia optyczne, układ optyczny, optical repair, i przyrządy optyczne - hurt. Ma siedzibę w Montreuil, Francja.

 7. OPTOTEAM PRÄZISIONSINSTRUMENTE VERTRIEBSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma OPTOTEAM PRÄZISIONSINSTRUMENTE VERTRIEBSGESELLSCHAFT M.B.H., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 8. RYF AG MICROSCOPES

  Szwajcaria

  Firma RYF AG MICROSCOPES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Ma siedzibę w Grenchen, Szwajcaria.

 9. PFEIFFER PRÄZISIONSOPTIK E.K.

  Niemcy

  Firma PFEIFFER PRÄZISIONSOPTIK E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Ma siedzibę w Heuchelheim, Niemcy.

 10. OPTIKRON GMBH

  Niemcy

  Firma OPTIKRON GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Ma siedzibę w Jena, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Optyczne instrumenty i przyrządy - Import eksport

Liczba wyników

5100 Przedsiębiorstwa