• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oprogramowanie

Wyniki dla

Oprogramowanie - Import eksport

 1. WEBGARDEN KFT.

  Węgry

  Verified by europages badge

  Webgarden Kft. działa od 2006 roku. Od tego czasu firma przeszła niezwykły, międzynarodowy rozwój. Utrzymując swoją siedzibę w Budapeszcie na Węgrzech, utworzyła także międzynarodowe oddziały m.in. w Czarnogórze, a ostatnio w Maroku. Nasza firma opracowuje i realizuje z sukcesem projekty o małej i dużej skali, zarówno w kraju, jak i za granicą. Ta elastyczność wzbogaciła nas o zdolność skutecznego zaspokajania potrzeb naszych klientów. Do chwili obecnej posiadamy referencje w 28 różnych krajach, obsługując zarówno klientów publicznych, jak i prywatnych. To doświadczenie i obecność międzynarodowa stanowią siłę napędową owocnej wielokulturowej współpracy z klientami na całym świecie. Pielęgnowanie relacji z klientami jest dla nas najważniejsze — ich sukces jest powiązany z naszym. W naszym przekonaniu nasi klienci są podstawą celów biznesowych naszej firmy. Dlatego ważne jest, aby ich poznać (w tym ich punkt kontaktowy), wysłuchać ich osobiście, uczyć się od nich przez zrozumienie ich działalności i celów zawodowych i dzięki temu móc odpowiedzieć i zaspokoić ich potrzeby, konsekwentnie spełniając ich oczekiwania. Zadowolenie klienta jest naszym sukcesem i stanowi podstawę naszego modelu biznesowego.

 2. BOIGER MESSTECHNIK INH. MICHAEL B.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BOIGER MESSTECHNIK INH. MICHAEL B., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie. Ma siedzibę w Mainburg, Niemcy.

 3. BETTERTEC SERVICES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BETTERTEC SERVICES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 4. ETARIX

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ETARIX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie. Ma siedzibę w Wedemark, Niemcy.

 5. HERMOS AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HERMOS AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie. Ma siedzibę w Mistelgau, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CARRIERTRONIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CARRIERTRONIC GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie. Ma siedzibę w Weil Der Stadt, Niemcy.

 2. OPTIMEKS - SKLEP KOMPUTEROWY

  Polska

  Optimeks - Sklep komputerowy. W nim znajdziesz wszystko co Ci potrzeba z branży informatycznej - komputery, laptopy, tablety, aparaty, torby i akcesoria do nich, gadżety, konsole, części komputerowe i oprogramowanie. W sklepie znajdują się również artykuły GSM, telefony, routery, akcesoria oraz RTV i AGD. Zrób sobie prezent nie wychodząc z domu a my Ci go dostarczymy. W ofercie znajdują się: Akcesoria Bluetooth , Drukarki , Dyktafony cyfrowe , Dyski twarde , Gamepady i Kierownice , Głośniki , Joysticki , Kamery i aparaty , Karty dźwiękowe , Karty graficzne , Klawiatury komputerowe , Komputery , Kopiarki , Materiały eksploatacyjne , Modemy , Monitory , Myszy , Napędy , Notebooki , Obudowy komputerowe , Odtwarzacze MP3 , Odtwarzacze multimedialne , Oprogramowanie , Palmtopy , Pamięci FLASH , Pamięci RAM , Procesory , Produkty USB i FireWire , Projektory , Przełączniki KVM , Płyty główne , Serwery Sieci komputerowe , Skanery , Tablety , Telefony GSM , AGD , RTV , Telewizory, Żarówki , Faksy , Tunery TV , Nawigacja , GPS , Urządzenia Bluetooth , 4World , A4-Tech , Acer , A-Data , Insert , Adobe , Modecom, AMD , Certum , AOpen , APC , ASRock , ASUS , ASUSTeK , AutoMapa , Blaupunkt , Belkin , Brother , Canon , Cherry , Chicony , Codegen , Cooler Master , Corel , Creative , Dicota , D-Link , DrayTek , EATON Powerware , Edimax Technology, Whitenergy , Enlight , Epson , Ever , GOODRAM , Fideltronik , Freecom, Fujitsu , Wapro , Qoltec , Brother , HP , Lexmark , Apple, Delock, Lanberg

  Wszystkie wyroby na "oprogramowanie"

 3. TECHVIZ

  Francja

  TechViz jest wydawcą oprogramowania z zakresu wirtualnej rzeczywistości i liderem w dziedzinie wizualizacji aplikacji 3D w czasie rzeczywistym. Główne produkty: TechViz XL i VR Collaboration, unikatowe oprogramowania do natychmiastowej wizualizacji aplikacji 3D (Dassault Systèmes Catia, Revit Architecture, CEI EnSight itp). TechViz pozwala na wizualizację i nawigację w modelu 3D w skali 1 : 1, bez konwertowania danych z dowolnego systemu VR takiego jak HTC Vive, Oculus Rift, CAVE.

 4. ASTEC IT SERVICES SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Astec IT Services pomaga wiodącym przedsiębiorstwom osiągać sukces poprzez cyfryzację procesów przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii. Doradzamy w zakresie rozwiązań informatycznych, tworzymy oprogramowanie od podstaw, wdrażamy i utrzymujemy sprawdzone technologie oraz dostarczamy kompetencje w postaci specjalistycznych zespołów IT. Zdobywane od 1993 r. doświadczenie w realizacji projektów dla energetyki, motoryzacji oraz telekomunikacji sprawia, że jesteśmy preferowanym usługodawcą IT dla przedsiębiorstw. Rozwiązania stworzone przez Astec wspomagają pracę firm na sześciu kontynentach.

 5. SOFICO

  Belgia

  Pomagamy leasingom samochodowym i firmom finansowym oraz zarządzającym mobilnością na całym świecie efektywnie zarządzać swoimi kontraktami. Nasze rozwiązanie Miles Solution ma dobrą reputację jako system ERP dostosowany do potrzeb branży. Miles w połączeniu z platformą usług kolejnej generacji w oparciu o technologię chmury oferuje niezrównaną elastyczność. Wykorzystujemy nasze doświadczenie, aby pracować dla naszych klientów, pomagając im w osiągnięciu postawionych celów strategicznych poprzez określanie produktów i usług tak, aby mogli sprostać zmieniającym się potrzebom ich klientów.

 1. TOPSOLUTION MARCIN SKURCZY?SKI

  Polska

  W dzisiejszych czasach oprócz dobrej maszyny CNC równie ważne jest także oprogramowanie. TopSolution od lat dostarcza rozwiązania informatyczne, które pozwalają znacznie przyśpieszać pracę firm produkcyjnych. W katalogu firmy znajdują się takie systemy jak znany na całym świecie TopSolid czy Ardis. Dzięki tym rozbudowanym systemom, w których w skład wchodzą TopSolid Wood, TopSolid Wood CAM czy TopSolid Planner firmy podnoszą swoją efektywność poprzez integrowanie systemów informatycznych. Co ważne oprócz oprogramowania CAD/CAM, TopSoution zajmuje się również PDM, ERP oraz MRP. Dodatkowo wprowadza w życie własne pomysły i systemy. Są nimi mProdukcja oraz Variantic. Ten ostatni pozwala na internetową sprzedaż konfigurowalnych produktów z ukazaniem ich wyglądu w formacie 3D. Całość odbywa się tylko i wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej. Vatiantic został także w całości zintegrowany z jedna z najpopularniejszych platform e-commerce PrestaShop. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o działalności TopSolution zapraszamy do kontaktu z nami.

 2. ARTIFICES WEB

  Meksyk

  Opracowywanie oprogramowania, aplikacji internetowych i systemów niestandardowych jest specjalnością Web Framers (jednostki biznesowej Tecnocen Group). Jesteśmy profesjonalnymi programistami, dostosowujemy się do wymagań naszych klientów i zapewniamy oprogramowanie doskonale odpowiadające Waszym potrzebom. Nasza inżynieria ma na celu maksymalizację zwrotu z inwestycji poprzez rozwój systemów informacji, które umożliwiają automatyzację procesów i sterowanie organizacją w celu zwiększenia ich efektywności i produktywności.

 1. ZETO OPOLE SP. Z O.O.

  Polska

  ZETO Opole oferuje autorski Zintegrowany System Informatyczny XYZ klasy ERP służący do wspomagania zarządzania różnymi obszarami przedsiębiorstwa, począwszy od rachunkowości i sprawozdawczości finansowej, poprzez zarządzanie personelem, aż po kompleksową obsługę procesów logistycznych i produkcyjnych wraz z wdrożeniem, szkoleniem oraz nadzorem nad eksploatacją. Będąc autorem tego oprogramowania jesteśmy w stanie dostosować go do specyficznych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Nasza firma zajmuje się również sprzedażą i serwisem urządzeń fiskalnych oraz sprzętem do obsługi handlu wraz z przeznaczonymi do nich akcesoriami i materiałami eksploatacyjnymi. Posiadamy oprogramowanie dla dużych, średnich i małych firm oraz do obsługi Gastronomi, Hoteli, SPA i Obiektów Rekreacyjno-Sportowych. Oferujemy pełną gamę usług informatycznych m.in.: konsulting, wdrażanie systemów komputerowych, serwis techniczny sprzętu komputerowego, montaż wraz z instalacją oraz serwisem sieci komputerowych.

 2. PASCOM SP. Z O.O.

  Polska

  PasCom Sp. z o.o. jest producentem i integratorem systemów informatycznych służących do zarządzania flotami pojazdów, transportem lądowym i spedycją morską. Jesteśmy firmą kontynuującą działalność organizacji powstałej w roku 1987 pod zastrzeżoną nazwą PasCom. Oferta firmy PasCom składa się z trzech głównych projektów. PasCom Flota II, PasCom Transport II i PasCom Spedycja II. PasCom Flota II oprogramowanie do optymalnego zarządzania pojazdami to efekt naszych wieloletnich doświadczeń z flotowcami i innymi praktykami w tej dziedzinie. PasCom Transport II specjalizowane narzędzie dedykowane dla spedytora i dyspozytora, które pozwala kompleksowo nadzorować cały proces przygotowania, realizacji i rozliczenia usługi transportowo-spedycyjnej. PasCom Spedycja II oprogramowanie dedykowane dla wszystkich przedsiębiorstw świadczących różnorodne usługi spedycji morskiej.

 3. PROFISATWORK

  Polska

  Profis@Work - oprogramowanie na zamówienie i szkolenia Profis@Work jest dynamiczną firmą zajmującą się tworzeniem oprogramowania na zamówienie oraz prowadzeniem szkoleń. Naszą misją jest świadczenie usług najwyższej jakości, tak by nasi Klienci osiągali swoje cele biznesowe na czas i w przewidywanym budżecie. Kompetencje Posiadamy kompetencje w następujących obszarach: • Systemy ERP i HR: wdrażamy systemy ERP firmy Comarch i rozbudowujemy je o nowe moduły, również internetowe • Systemy obiegu dokumentów i pracy grupowej • Systemy automatyki i sterowania • Optymalizacja produkcji oraz innych procesów • Aplikacje mobilne (system Android) i systemy wbudowane (kasy fiskalne) • Języki i techniki programowania oraz prowadzenie projektów informatycznych Skupiamy się na świadczeniu usług programistycznych i szkoleniowych dla biznesu. Zapraszamy do kontaktu!

 4. GILDIA

  Polska

  Główną gałęzią działalności firmy jest kompleksowa realizacja projektów techniczno konsultingowych głównie w dziedzinach elektroniki, elektromechaniki i informatyki. Firma specjalizuje się w specjalistycznym wyposażeniu przejść granicznych, szkół zawodowych, usługach dla administracji publicznej, dostawie sprzętu informatycznego i elektronicznego, dostawach symulatorów. Dostarczamy: - symulatory lotów- sprzęt elektroniczny- urządzenia elektryczne- urządzenia pomiarowo-badawcze- wyposażenie pracowni szkół zawodowych

 5. AUXILIUM DESK

  Meksyk

  Pomoc komputerowa dla firm jest specjalnością Auxilium Desk, jednostki biznesowej Tecnocen Group. Nasza główna działalność ma na celu zapewnianie profesjonalnego doradztwa technicznego, aby pomóc naszym klientom w rozwiązywaniu i unikaniu problemów z infrastrukturą IT. Specjalizujemy się w pomocy technicznej w zakresie komputerów, sieci fizycznych i wirtualnych, serwerów, konserwacji komputerów, tworzenia automatycznych kopii zapasowych i w innych podobnych usługach.

 6. SOFTELNET S.A.

  Polska

  Softelnet jest producentem, dystrybutorem oraz dostawcą zaawansowanych rozwiązań i usług informatycznych, przeznaczonych dla przedsiębiorstw planujących usprawnienie realizowanych procesów biznesowych.Firma od początku istnienia koncentruje się na wykonywaniu dedykowanych systemów IT, które znajdują swoje zastosowanie głównie w telekomunikacji, handlu, przemyśle, ubezpieczeniach oraz sektorze utilities.

 7. KARMA LOGIC

  Polska

  Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania na zamówienie. Zapewniamy obsługę całego cyklu tworzenia oprogramowania: analiza - projekt - programowanie - testy - wdrożenie – wsparcie. Korzystamy tylko ze sprawdzonych technologii Microsoft .NET. Oprogramowanie dedykowane czyli programowanie na zamówienie to programy „szyte na miarę” – idealnie dopasowane do wymagań klienta.

 8. ANT FARM KRZYSZTOF SAMSON

  Polska

  Strony WWW, sklepy internetowe, oprogramowanie na zamówienie.

 1. MATCHING WORLD INC.

  Japonia

  Firma MATCHING WORLD INC., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie. Ma siedzibę w Tokyo, Japonia.

 2. HRC INFORMACIJSKI INŽENIRING D.O.O.

  Słowenia

  Firma HRC INFORMACIJSKI INŽENIRING D.O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie. Ma siedzibę w Žalec, Słowenia.

 3. INFOS - SHARING KNOWLEDGE

  Portugalia

  Firma INFOS - SHARING KNOWLEDGE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Analityka biznesowa, Kontrola produkcji i działania wyrobów przemysłowych, Analityka biznesowa, Oprogramowania do zintegrowanego zarządzania - ERP, i Kontrola produkcji i działania wyrobów przemysłowych. Ma siedzibę w Leça Da Palmeira, Matosinhos, Portugalia.

 4. DR. WESTERNACHER & PARTNER GMBH

  Niemcy

  Firma DR. WESTERNACHER & PARTNER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań. Jest również obecna w dziedzinach Komputerowe wspomaganie projektowania i produkcji (CAD/CAM), Oprogramowanie, Elektroniczne systemy wbudowane, Komputerowe wspomaganie projektowania i produkcji (CAD/CAM), Oprogramowanie, Elektroniczne systemy wbudowane, i metrologia. Ma siedzibę w Reutlingen, Niemcy.

 5. SCHNEIDER & SCHÜTZ GMBH

  Austria

  Firma SCHNEIDER & SCHÜTZ GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie. Ma siedzibę w Wels, Austria.

 6. AEVTEC GMBH

  Niemcy

  Firma AEVTEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie. Ma siedzibę w Wesel, Niemcy.

 7. AJE CONSULTING GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma AJE CONSULTING GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie. Ma siedzibę w Roes, Niemcy.

 8. JENTECH DATENSYSTEME AG

  Niemcy

  Firma JENTECH DATENSYSTEME AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie. Ma siedzibę w Jena, Niemcy.

 9. BRISKBARD

  Hiszpania

  Firma BRISKBARD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie. Ma siedzibę w Zaragoza, Hiszpania.

 10. ROBINDEVS

  Polska

  Firma ROBINDEVS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Tworzenie stron internetowych, Tworzenie stron internetowych, i programowanie webowe. Ma siedzibę w Robindevs, Polska.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Oprogramowanie - Import eksport

Liczba wyników

86 536 Przedsiębiorstwa