• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oprogramowanie inżynierskie i naukowe

Wyniki dla

Oprogramowanie inżynierskie i naukowe - Import eksport

 1. TERMISOUND SRL

  Włochy

  Firma Termisound zrodziła się z połączenia pasji dla muzyki i długiego doświadczenia w dziedzinie projektowania elektroniki. Wykształcenie w dziedzinie elektroniki użytkowej, w szczególności w zakresie automatyki przemysłowej z systemami opracowanymi i wykonanymi zgodnie z potrzebami i wymaganiami klienta, a także robotyki, instalacji na dużą skalę w sektorze metalurgii i różnych zastosowaniach w różnorodnych dziedzinach. Z biegiem lat stosowaliśmy liczne mikroprocesory, od pierwszych Intel 8085, Zilog Z80, Rockwell 6502, Motorola 68000 i ich pochodnych, w tym DSP, NEC, HITACHI... aż po najnowsze AVR i ARM. Wytwarzanie oprogramowania podążało zgodnie z tą samą ewolucją, zaczynając od języka asemblerowego, przechodząc do c i c++ na różnych systemach operacyjnych takich jak Windows, Linux et Android.

 2. DEUTRONIC ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Deutronic zaopatrza przemysł na całym świecie w najnowocześniejsze rozwiązania technologicznie. Jako specjalista w dziedzinie energoelektroniki Deutronic projektuje, rozwija i produkuje innowacyjne rozwiązania o wyjątkowej wartości dodanej. W ten sposób nasi klienci mogą korzystać ze wszystkich zalet średniej firmy działającej w branży High-Tech. Jesteśmy liderem na rynku technologii i systemów ładowania akumulatorów samochodowych używanych przez czołowe koncerny samochodowe w produkcji, w warsztatach i showroomach. Deutronic projektuje i wdraża specyficzny dla poszczególnych zastosowań sprzęt i dostosowane dla każdego klienta rozwiązania. Nasze własne centrum badań technologii magazynowania energii systematycznie bada zachowanie się zmagazynowanej energii. Wyniki badań są podstawą do optymalnego zarządzania. Koncentrujemy się przede wszystkim na optymalizacji strategii oszczędznych ładowań akumulatorów do różnych zastosowań. To umożliwiło nam zdobycie rozległej wiedzy fachowej w dziedzinie technologii ładowania akumulatorów.

 3. DIGITAL SURF

  Francja

  Digital Surf, założona w 1989 r. jest wiodącym dostawcą oprogramowania do analizy powierzchni do wszystkich typów instrumentów pomiaru powierzchni takich jak profilometry stykowe i optyczne, mikroskopy interferencyjne i konfokalne, mikroskopy bliskiego pola (mikroskopy sił atomowych - AFM, MFM, STM, SNOM, itp.), mikroskopy skanowania elektronicznego (SEM) i spekrometry Ramana i FTIR. Oprogramowanie analityczne i obrazowanie oparte na technologii Digital Surf Mountains® są wykorzystywane przez największych światowych producentów instrumentów pomiarowych i stosowane w tysiącach laboratoriów i w przemyśle w tak różnych sektorach jak samochodowy, biotechnologii, kosmetyczny, energetyczny, półprzewodników oraz MEMS, materiałów, medyczny, metalurgiczny, nanotechnologii, optyczny, papierniczy i drukarski, nanostruktur, polymerów itd. Zapraszamy na stronę www.digitalsurf.com

 4. ODRABIAMY

  Polska

  Odrabiamy to internetowy serwis edukacyjny, pomagający uczniom w rozwiązywaniu zadań domowych. Opracowaliśmy każde jedno zadanie, jakie zamieszczone jest w podręcznikach stosowanych obecnie w szkołach średnich oraz szkole podstawowej od trzeciej klasy włącznie. Za przygotowaniem rozwiązań oraz stosownych objaśnień stali zatrudnieni przez nas nauczyciele. Zadania uporządkowane są według przedmiotów oraz klas i podręczników, z których pochodzą. W serwisie Odrabiamy znajdziesz podręczniki do wszystkich podstawowych przedmiotów szkolnych oraz liczne wydania do nauki jednego z pięciu najpopularniejszych języków obcych. Serwis dostępny jest poprzez przeglądarkę, jak również za pomocą aplikacji mobilnej dostępnej i na Androida, i na system iOS. Dzięki temu wszystkie niezbędne odpowiedzi możesz mieć zawsze pod ręką. Oprócz opracowanych zadań, na stronie Odrabiamy znajdziesz także bazę wiedzy, czyli kompendium, z którego szczególnie chętnie korzystają uczniowie przygotowujący się do sprawdzianu lub egzaminu.

 5. WI-SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma WI-SYSTEME GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie inżynierskie i naukowe. Ma siedzibę w Marzling, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MBFG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma MBFG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie inżynierskie i naukowe. Ma siedzibę w Schwäbisch Gmünd, Niemcy.

 2. GELECTRIC

  Holandia

  Firma GELECTRIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie inżynierskie i naukowe. Jest również obecna w dziedzinach konserwacja monitorów, Przetworzenie danych - porada, przekładnie marynarskie, i inżynieria okrętowa. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 3. TURKEY MANUFACTURER PRODUCER ALUMINIUM ALLOYS

  Turcja

  Firma TURKEY MANUFACTURER PRODUCER ALUMINIUM ALLOYS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie inżynierskie i naukowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. CYBERCYTE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CYBERCYTE LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie inżynierskie i naukowe. Ma siedzibę w Reading, Zjednoczone Królestwo.

 5. F+S SOFTWARE GMBH

  Niemcy

  Firma F+S SOFTWARE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie inżynierskie i naukowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 1. MAUTOM SYSTEMES

  Francja

  Firma MAUTOM SYSTEMES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drukowanie tkanin. Jest również obecna w dziedzinach Oprogramowanie inżynierskie i naukowe, enductionpowlekanie tkanin i wyrobów tekstylnych, i Oprogramowanie inżynierskie i naukowe. Ma siedzibę w Lille, Francja.

 2. GEWERBEBETRIEB WOLFGANG KRAUSE, FACHBEREICH MOSYSREAL

  Niemcy

  Firma GEWERBEBETRIEB WOLFGANG KRAUSE, FACHBEREICH MOSYSREAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie inżynierskie i naukowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 1. CIAG

  Francja

  Firma CIAG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Oprogramowanie inżynierskie i naukowe, Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Oprogramowanie inżynierskie i naukowe, Oprogramowania do zintegrowanego zarządzania - ERP, i planowanie nalepiania plakatów. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 2. LABWARE LIMITED

  Francja

  Firma LABWARE LIMITED, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie inżynierskie i naukowe. Jest również obecna w dziedzinach Programy - doradztwo, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, Programy - doradztwo, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, Oprogramowania do zarządzania jakością, i Zarządzanie jakością danych. Ma siedzibę w Les Ulis, Francja.

 3. SIMAC

  Belgia

  Firma SIMAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naprawa maszyn i sprzętu użytkowego. Jest również obecna w dziedzinach Modemy i interfejsy, Oprogramowanie inżynierskie i naukowe, Mikrokomputery, instalacje domowe, Modemy i interfejsy, Oprogramowanie inżynierskie i naukowe, i Mikrokomputery, instalacje domowe. Ma siedzibę w Kortenberg, Belgia.

 4. OPEN ENGINEERING

  Belgia

  Firma OPEN ENGINEERING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie inżynierskie i naukowe. Ma siedzibę w Angleur, Belgia.

 5. FTZ INFORMATIQUE

  Francja

  Firma FTZ INFORMATIQUE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie inżynierskie i naukowe. Jest również obecna w dziedzinach elektryczność, industrial process, i wydawca oprogramowania cad. Ma siedzibę w Fleville Devant Nancy, Francja.

 6. D4B - CONSULTORIA E SOLUÇÕES INFORMÁTICAS, UNIP. LDA

  Portugalia

  Firma D4B - CONSULTORIA E SOLUÇÕES INFORMÁTICAS, UNIP. LDA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie inżynierskie i naukowe. Jest również obecna w dziedzinach Program administracyjny, web marketing, i software development. Ma siedzibę w Senhora Da Hora, Portugalia.

 7. DOOAPP

  Francja

  Firma DOOAPP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie inżynierskie i naukowe. Ma siedzibę w Lille, Francja.

 8. ISCOPE

  Francja

  Firma ISCOPE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie inżynierskie i naukowe. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 1. GAMADI CONSULTING BALEARS

  Hiszpania

  Firma GAMADI CONSULTING BALEARS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie inżynierskie i naukowe. Ma siedzibę w Palma De Mallorca, Hiszpania.

 2. OPTIMAL AIRCRAFT DESIGN

  Belgia

  Firma OPTIMAL AIRCRAFT DESIGN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oprogramowania dla przemysłu. Jest również obecna w dziedzinach Oprogramowanie inżynierskie i naukowe, i Oprogramowanie inżynierskie i naukowe. Ma siedzibę w Namur, Belgia.

 3. EASICS

  Belgia

  Firma EASICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Oprogramowanie inżynierskie i naukowe, Przemysł lotniczy i budowa samolotów, Oprogramowanie inżynierskie i naukowe, Elektroniczne urządzenia pomiarowe, Przemysł lotniczy i budowa samolotów, i instalacje medyczne. Ma siedzibę w Leuven, Belgia.

 4. THE MATHWORKS

  Francja

  Firma THE MATHWORKS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Oprogramowanie inżynierskie i naukowe, Oprogramowanie inżynierskie i naukowe, i wydawca oprogramowania cad. Ma siedzibę w Meudon, Francja.

 5. CAD SYSTEMS

  Belgia

  Firma CAD SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań. Jest również obecna w dziedzinach Oprogramowanie komputerowe standardowe, Oprogramowanie inżynierskie i naukowe, Oprogramowanie komputerowe standardowe, aplikacje graficzne, Oprogramowanie inżynierskie i naukowe, i narzędzia projektowania cad. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 6. ITUNEXX PURE TECHNOLOGY SRL

  Mołdawia

  Firma ITUNEXX PURE TECHNOLOGY SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie inżynierskie i naukowe. Jest również obecna w dziedzinach Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, Komputery przenośne, Mikrokomputery, instalacje domowe, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, Komputery przenośne, Mikrokomputery, instalacje domowe, i Biurotyka - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Chisinau, Mołdawia.

 7. FLEXSIM IBERIA

  Hiszpania

  Firma FLEXSIM IBERIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie inżynierskie i naukowe. Jest również obecna w dziedzinach systemy symulacji. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 8. INLECOM

  Belgia

  Firma INLECOM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie inżynierskie i naukowe. Ma siedzibę w Brussels, Belgia.

 9. BASSETTI GROUP

  Francja

  Firma BASSETTI GROUP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie inżynierskie i naukowe. Ma siedzibę w Grenoble, Francja.

 10. MÉDIANE BENELUX

  Belgia

  Firma MÉDIANE BENELUX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie inżynierskie i naukowe. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Oprogramowanie inżynierskie i naukowe - Import eksport

Liczba wyników

358 Przedsiębiorstwa