• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oporniki

Wyniki dla

Oporniki - Import eksport

 1. JANTRONIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JANtronic GmbH została założona w 2011 roku i oferuje dystrybucję komponentów elektronicznych ze swojej lokalizacji w Berlinie z dołączonym magazynem. Oprócz dystrybucji standardowych komponentów w dużych ilościach, jest w stanie obsłużyć indywidualne życzenia klientów poprzez zaopatrzenie w specjalne komponenty za pośrednictwem wydajnej sieci dostawców. Poprzez doradztwo techniczne w zakresie komponentów i dostarczanie przykładowych artykułów, może również wspierać swoich klientów w rozwoju produktów. Nasi klienci to wiodące światowe firmy z wielu branż, takich jak przemysł motoryzacyjny, telekomunikacyjny, informatyczny i medyczny. Bezpośrednia i wieloletnia współpraca z uznanymi na rynku producentami umożliwia JANtronic szybką i efektywną kosztowo realizację zamówień. Dystrybucja podzespołów elektronicznych. Zaopatrzenie w specjalne komponenty. Doradztwo techniczne. Dostarczanie przykładowych artykułów.

 2. KARL KRUSE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Karl Kruse GmbH oznacza zorientowaną na usługi i niezawodną dystrybucję komponentów elektronicznych. Specjalne zaopatrzenie i dystrybucja na całym świecie w przypadkach nagłych zapotrzebowań, strategiczne pokrycie Twoich długoterminowych potrzeb. Oferujemy cały łańcuch dostaw w zakresie rozwoju, kwalifikacji i produkcji najnowocześniejszej elektroniki. Karl Kruse specjalizuje się w tworzeniu w pełni przejrzystych, zintegrowanych, globalnych łańcuchów dostaw i oferuje inteligentne rozwiązania w zakresie zakupów, takie jak servis oszczędnościowy, zarządzanie zapasami lub zapewnienie dostępności komponentów wycofanych z produkcji, oraz wiele więcej ….

 3. ZRE - Z.R.E. ELECTRIC HEATERS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Z.R.E. Zecchi Riscaldatori Elettrici, założona w roku 1962, działa w nowych zakładach w San Gillio (prowincja Turyn) od 2004 roku. Firma, dzięki wielu realizowanym na przestrzeni lat inwestycjom w technologię, sprzęt i zasoby ludzkie, wykorzystując swoje duże doświadczenie, zajmuje się projektowaniem i produkcją podgrzewaczy elektrycznych, osłon ochronnych do cylindrów do uplastyczniania, a także mat izolacyjnych, które umożliwiają uzyskiwanie znacznych oszczędności energii.

 4. VERCO ELECTRO COMPONENTS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma VERCO ELECTRO COMPONENTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki indukcyjne, Wyłączniki, Oporniki, Przekaźniki, Osłony kabli elektrycznych, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, Komponenty elektroniczne, Podzespoły elektryczne i elektoniczne, i Nema. Ma siedzibę w Chaumont-Gistoux, Belgia.

 5. SCHNIEWINDT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHNIEWINDT GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oporniki. Jest również obecna w dziedzinach Palniki przemysłowe, Wkłady grzejne, Palniki przemysłowe, flow heater, wytwarzacz pary, i Brake resistors. Ma siedzibę w Neuenrade, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WEIDINGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WEIDINGER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oporniki. Ma siedzibę w Eichenau, Niemcy.

 2. ESAF - RESISTENZE ELETTRICHE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ESAF - RESISTENZE ELETTRICHE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oporniki. Jest również obecna w dziedzinach oporniki elektryczne okapturzone, rezystory taśmowe, opornik z łopatkami, Wkłady grzejne wysokie obciążenie, termoelementy, termooporniki, Termostaty zabezpieczające, Damping resistors, i ogrzewacze na podczerwnień. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 3. LIBRA ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LIBRA ELEKTRONIK GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Oporniki. Ma siedzibę w Kranzberg, Niemcy.

 4. SRT RESISTOR TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SRT RESISTOR TECHNOLOGY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oporniki. Ma siedzibę w Cadolzburg, Niemcy.

 5. ALPER SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ALPER SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oporniki. Jest również obecna w dziedzinach rezystory wykonane sitodrukiem. Ma siedzibę w Cassola, Włochy.

 1. MATERIALBOERSE.DE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MATERIALBOERSE.DE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oporniki. Ma siedzibę w Langenhagen, Niemcy.

 2. WITEC ELEKTROTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WITEC ELEKTROTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oporniki. Ma siedzibę w Leichlingen, Niemcy.

 1. THERMIS S.A.

  Grecja

  Przedsiębiorstwo THERMIS-ANTHIMOS KAMBOURIDIS SA powstało w 1970 r. i jest jednym z najważniejszych greckich producentów elektrycznych elementów rurowych. We własnej fabryce o pow. 3800 m2 w Kalohori Thessaloniki firma produkuje elementy do profesjonalnego elektrycznego sprzętu grzewczego, rurowe elementy grzewcze, kable grzewcze do zapobiegania zamarzaniu płynów chem., nagrzewnice powietrza w kanałach went., ceramikę do podczerwieni, palniki gazowe z nabojami wymiennymi, syst.solarne do podgrzewania wody, akumulatory termalne, podzespoły do centralnego ogrzewania, oporniki żelazne

 2. BALCIK ISI ELEMANLARI SANAYI TICARET AS

  Turcja

  BALCIK Heating Element Technologies, który powstał w Ankarze, w Turcji pod koniec lat pięćdziesiątych, to jeden z pionierów i bardzo znany producent rurowatych, osłanianych elementów grzewczych do gotowania, podgrzewania powietrza, prania oraz do zastosowań związanych z podgrzewaniem wody oraz termostatów na podstawce. W ostatnim okresie, BALCIK dużo działał w dziedzinie produkcji termostatów, wytwarzając termostaty na podstawce do podgrzewaczy na wodę - bojlerów.

 3. R.A.E. - COMPONENTI E RICAMBI PER ELETTRODOMESTICI

  Włochy

  Oggi Rae posiada magazyn o powierzchni 500 metrów kwadratowych i ekipę 7 pracowników. Współpracujemy z firmą Rpe w dziedzinie elektrozaworów i z Caem odnośnie termostatów. W magazynie dostarczamy i zarządzamy licznymi rodzajami oporników elektrycznych, dzięki bardzo dobrym stosunkom, jakie utrzymujemy z głównymi producentami. Poza elektrozaworami, termostatami i opornikami elektrycznymi, sprzedajemy również puszki przyłączeniowe, oprawki do żarówek, wyłączniki, przełączniki, itd.

 4. MEGATRON ELEKTRONIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma MEGATRON Elektronik GmbH & Co. KG jest wiodącym niemieckim dostawcą czujników kąta, czujników przemieszczenia, czujników siły, joysticków przemysłowych i rezystorów precyzyjnych. Ta rodzinna firma, założona w 1960 roku i mająca siedzibę w Putzbrunn koło Monachium, opracowuje, produkuje i sprzedaje swoje produkty na całym świecie, a także produkty wieloletnich partnerów międzynarodowych. Indywidualne i ekonomiczne rozwiązania produktowe są opracowywane w ścisłej współpracy z klientami OEM.

 5. S.I.R. SRL - SOCIETA' ITALIANA RESISTOR

  Włochy

  S.I.R., Società Italiana Resistor Srl, zlokalizowana jest w Castellanza, w gminie w prowincji Varese; siedziba główna jest łatwo dostępna z Via Olgiate. Produkujemy oporniki od 10 W do 100 KW. Produkty: oporniki hamujące, oporniki do uzwojeń tłumiących i ograniczników obwodu. Produkty stosowane w następujących sektorach: elektronika mocy, trakcja w kolejnictwie.

 6. RESISTENCIAS CALOR INDUSTRIAL SL RCI

  Hiszpania

  Firma RESISTENCIAS CALOR INDUSTRIAL SL RCI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oporniki. Jest również obecna w dziedzinach promienniki, i Oporniki mocy. Ma siedzibę w Elche-Alicante, Hiszpania.

 7. CRC PROGETTI SRL

  Włochy

  Firma CRC PROGETTI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oporniki. Jest również obecna w dziedzinach manufacturing of electric resistors, i elektryczne aparaty grzejne. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

 8. 2K REZISTANS MAKINE PLASTIK KALIP SAN.VE TIC. A.S.

  Turcja

  Firma 2K REZISTANS MAKINE PLASTIK KALIP SAN.VE TIC. A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oporniki. Jest również obecna w dziedzinach oporniki przemysłowe. Ma siedzibę w Konak, Turcja.

 1. PRIMO GIFT TECHNOLOGY HK LTD

  Chiny

  Firma PRIMO GIFT TECHNOLOGY HK LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oporniki. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 2. RF ELECTRIC S.R.L.

  Włochy

  Firma RF ELECTRIC S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oporniki. Jest również obecna w dziedzinach Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, elektryczne aparaty grzejne, i Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Trescore Cremasco, Włochy.

 3. SHENGYE ELECTRICAL CO.,LTD

  Chiny

  Firma SHENGYE ELECTRICAL CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oporniki. Jest również obecna w dziedzinach Power capacitor, i capacitor. Ma siedzibę w Foshan, Chiny.

 4. RESISTENCIAS ELÉCTRICAS -ELMSTI

  Hiszpania

  Firma RESISTENCIAS ELÉCTRICAS -ELMSTI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oporniki. Jest również obecna w dziedzinach Oporniki, elektryczne. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 5. RESISTENCIAS Y CABLEADOS JUEZ S.L.

  Hiszpania

  Firma RESISTENCIAS Y CABLEADOS JUEZ S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oporniki. Jest również obecna w dziedzinach Oporniki stosowane w elektronice, okablowanie, kołnierze, oporniki elektryczne, i Oporniki stosowane w elektronice. Ma siedzibę w Beriáin-Navarra, Hiszpania.

 6. AUDIVER SRL

  Włochy

  Firma AUDIVER SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oporniki. Ma siedzibę w Montesilvano, Włochy.

 7. ELECTRON-T SPE LTD.

  Ukraina

  Firma ELECTRON-T SPE LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oporniki. Jest również obecna w dziedzinach oporniki elektryczne, i instalacje grzewcze. Ma siedzibę w Lviv, Ukraina.

 8. HEATFOR SR

  Włochy

  Firma HEATFOR SR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oporniki. Jest również obecna w dziedzinach heater, sprzęt do ogrzewania, i Akcesoria, podzespoły i części chłodnicze. Ma siedzibę w Brugnera, Włochy.

 9. SYNERMONT AG

  Węgry

  Firma SYNERMONT AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oporniki. Jest również obecna w dziedzinach produkcja na zlecenie, składanie na zlecenie i pakowanie, i podwykonawstwo montażu okablowań. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 10. ZOPPAS INDUSTRIES HEATING ELEMENT TECHNOLOGIES - IRCA S.P.A.

  Włochy

  Firma ZOPPAS INDUSTRIES HEATING ELEMENT TECHNOLOGIES - IRCA S.P.A., roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Jest również obecna w dziedzinach Oporniki, i Oporniki. Ma siedzibę w Vittorio Veneto, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Oporniki - Import eksport

Liczba wyników

464 Przedsiębiorstwa