• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oporniki stosowane w elektronice

Wyniki dla

Oporniki stosowane w elektronice - Import eksport

 1. MJC ELEKTROTECHNIK GMBH HANDEL MIT ELEKTRONISCHEN BAUTEILEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  MJC Elektrotechnik GmbH - Twój dostawca komponentów do energoelektroniki. W ciągu ostatniej dekady energoelektronika zyskała na znaczeniu. Półprzewodniki mocy są wykorzystywane w nowoczesnych i wydajnych rozwiązaniach technicznych w prawie wszystkich obszarach gospodarki i przemysłu. Postaw na nowoczesne i wydajne rozwiązania techniczne z zakresu energoelektroniki oraz skorzystaj z naszego know-how i ponad 20-letniego doświadczenia. Od konsultacji po dostawę, opracowujemy optymalne rozwiązania w zakresie: wytwarzania i przesyłu energii, technologii pojazdów i napędów, technologii spawania, elektrochemii, technologii automatyzacji, wytwarzania i transmisji energii, techniki napędów i pojazdów, techniki spawania, elektrochemii, techniki automatyzacji. W naszej działalności opieramy się na partnerstwie, komptetencjach, jakości i konkurencyjności w dziedzinie komponentów energoelektronicznych. Jako dystrybutor zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną.

 2. WIN SOURCE ELECTRONICS

  Chiny

  Verified by europages badge

  Największy dystrybutor komponentów elektronicznych z Azji, - AS9120B, ISO13485, ISO28000, ISO 9001 : 2008, ISO14001, ISO37001, ISO45001, ISO22301, ESDS20.20, certyfikat ERAI, specjalizuje się w oferowaniu szerokiej gamy przestarzałych i powszechnie używanych części elektronicznych, oferuje również opłacalne alternatywne rozwiązania w zakresie części elektronicznych do testów / pomiarów, opieki zdrowotnej, gier, lotnictwa i przemysłu ogólnego. Założona w 1999 roku firma WIN SOURCE koncentruje się na optymalizacji łańcuchów zaopatrzenia w branży elektronicznej opierając się na ponad 23-letnim doświadczeniu. Wraz z ponad 3000 producentami i ponad 1 milionem SKU, WIN SOURCE zapewnia kompleksowe usługi online w zakresie nabywania komponentów elektronicznych dla globalnych klientów B2B za pośrednictwem naszej rozległej sieci dostawców. Ponadto zobowiązujemy się do zagwarantowania 24-godzinnej dostawy i 365-dniowej gwarancji. W oparciu o nasza platformę usług informatycznych, WIN SOURCE zajmuje się spełnianiem wymagań klientów w celu uzyskania kompleksowego zaopatrzenia w BOM, szybkiego pozyskiwania przestarzałych zapasów oraz ciągłego obniżania kosztów zaopatrzenia i produkcji. Jesteśmy znani jako jeden z najlepszych międzynarodowych dystrybutorów w Azji, nagrodzony w 2022 przez SOURCETODAY i cieszący się doskonałą reputacją w łańcuchu dostaw elektroniki w kraju i za granicą.

 3. KYNIX SEMICONDUCTOR HONG KONG LIMITED

  Hong Kong

  Verified by europages badge

  Kynix to wiodący internetowy dystrybutor półprzewodników i komponentów elektronicznych z siedzibą w Hongkongu. Założona w 2014 roku firma Kynix szybko stała się wiodącym dostawcą wysokiej jakości komponentów elektronicznych dla producentów zaawansowanych technologii, inżynierów, twórców i hobbystów na całym świecie. Kynix oferuje szeroką gamę komponentów w różnych kategoriach, w tym komponenty aktywne i pasywne, zasilacze, czujniki, złącza i wiele innych. Firma ściśle współpracuje z najlepszymi producentami, aby zapewnić najwyższą jakość i standardy oferowanych produktów. Oprócz szerokiego wyboru produktów, Kynix oferuje swoim klientom szereg usług o wartości dodanej. Obejmują one wewnętrzne testy i inspekcje, pomoc w zaopatrzeniu, a nawet niestandardowe pakowanie i etykietowanie. Wszystkie te usługi mają na celu pomóc klientom znaleźć odpowiednie produkty do ich projektów. Kynix prowadzi własne centra realizacji zamówień i oferuje szybką i niezawodną wysyłkę do klientów na całym świecie. Klienci mogą również skorzystać z elastycznego i kompetentnego zespołu obsługi klienta firmy, który odpowie na pytania klientów i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Kynix to doskonały wybór wysokiej jakości komponentów elektronicznych w konkurencyjnych cenach. Dzięki szerokiemu wyborowi produktów, światowej klasy obsłudze klienta i usługom o wartości dodanej Kynix jest naprawdę punktem kompleksowej obsługi dla wszystkich potrzeb związanych z komponentami elektronicznymi.

 4. TROYER SPA - AG

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TROYER oferuje swoim klientom możliwość wykorzystania swoich wieloletnich doświadczeń w zakresie budowy, dostarczania, montażu i konserwacji instalacji wodnoenergetycznych dowolnego rodzaju. Firma zajmuje się konstrukcjami mechanicznymi i naprawami elektromechanicznymi, zapewniając projektowanie i konsultacje. Troyer obsługuje wszystkie typy turbin: PELTON, FRANCIS, KAPLAN, elektromechaniczne oraz hydrauliczne, zapewnia ich idealne funkcjonowanie oraz potwierdza certyfikatem ich zgodność z normami.

 5. TATEYAMA KAGAKU CO., LTD.

  Japonia

  Verified by europages badge

  Firma TATEYAMA KAGAKU CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Komponenty elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Oporniki stosowane w elektronice, elektronika, industrial equipment, Oporniki stosowane w elektronice, rezystory dla elektroniki, czujniki temperatury, płyty gazowe, maszyny do kawy z 1 wylotem, i bojler elektryczny. Ma siedzibę w Toyama, Japonia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ELMITI SRL

  Włochy

  Przedsiębiorstwo obecne jest od wielu lak na rynku podgrzewaczy elektrycznych opancerzonych do zastosowań przemysłowych. Zdobyliśmy uznanie dzięki solidności oraz najnowszym technologiom. Najważniejsze cechy charakterystyczne to: elastyczność, niezwykła precyzyjność naszych usług, szybkie dostawy, wyroby na miarę, organizacja naszej produkcji, nawet dla krótkich serii oraz szeroka gama średnic i długości.

 2. RAUSCHERT, K.S.

  Republika Czeska

  Grupa Rauschert to jeden z wiodących producentów ceramiki technicznej na świecie. Wraz z systemami zapłonu, elementami grzewczymi, komponentami filtracyjnymi i mieszanymi oferujemy również gotowe do zainstalowania elementy funkcjonalne i kompozytowe. Produkcja komponentów wykonanych z ceramiki technicznej dla przemysłu inżynierii włókienniczej i elektrycznej. Wyroby: półprodukty, przewody izolacyjne (ceramika), oporniki, bezpieczniki, przewodniki, prowadnice do wątków włókienniczych, ceramika.

 3. APAR ELECTRIC

  Polska

  Produkty, które Państwu oferujemy, są wyrobami o sprawdzonej i wysokiej jakości, staranie dobieramy dostawców oraz osobiście i rygorystycznie ich kontrolujemy podczas procesu produkcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą która obejmuje: wyłaczniki nadprądowe, wyłaczniki różnicowoprądowe, ograniczniki przepięć, rozłączniki izolacyjne, lampki sygnalizacyjne oraz inne akcesoria elektryczne.

 4. RESISTENCIAS Y CABLEADOS JUEZ S.L.

  Hiszpania

  Firma RESISTENCIAS Y CABLEADOS JUEZ S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oporniki. Jest również obecna w dziedzinach Oporniki stosowane w elektronice, okablowanie, kołnierze, oporniki elektryczne, i Oporniki stosowane w elektronice. Ma siedzibę w Beriáin-Navarra, Hiszpania.

 5. RESISTENCIAS INDUSTRIALES MAXIWATT S.L.

  Hiszpania

  Firma RESISTENCIAS INDUSTRIALES MAXIWATT S.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oporniki stosowane w elektronice. Jest również obecna w dziedzinach oporniki przemysłowe, oporniki elektryczne, i oporniki wkładkowe. Ma siedzibę w Elche, Hiszpania.

 1. ELECTRONIC SENSOR + RESISTOR GMBH

  Niemcy

  Firma ELECTRONIC SENSOR + RESISTOR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oporniki stosowane w elektronice. Ma siedzibę w Ottobrunn, Niemcy.

 2. NUGAR RESISTOR TECHNOLOGY

  Hiszpania

  Firma NUGAR RESISTOR TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oporniki stosowane w elektronice. Jest również obecna w dziedzinach Brake resistors, Oporniki obciążenia, i Oporniki mocy. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 1. INNOWARM

  Turcja

  Firma INNOWARM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Oporniki stosowane w elektronice, grzejniki do ręczników, i Oporniki stosowane w elektronice. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. ATLANTIQUE COMPOSANTS - ANGERS

  Francja

  Firma ATLANTIQUE COMPOSANTS - ANGERS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Złącza elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Oporniki stosowane w elektronice, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, Oporniki stosowane w elektronice, i Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Ma siedzibę w Beaucouzé, Francja.

 3. SHEN ZHEN MICROCHIPS TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma SHEN ZHEN MICROCHIPS TECHNOLOGY CO., LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne aktywne. Jest również obecna w dziedzinach Oporniki stosowane w elektronice, diody, Oporniki stosowane w elektronice, i tranzystory. Ma siedzibę w Shen Zhen, Chiny.

 4. SEFARD SCOP

  Francja

  Firma SEFARD SCOP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Oporniki stosowane w elektronice, Resory i sprężyny, Oporniki stosowane w elektronice, Resory i sprężyny, i Steel strips. Ma siedzibę w Nogent-Le-Rotrou, Francja.

 5. ATLANTIQUE COMPOSANTS - NANTES

  Francja

  Firma ATLANTIQUE COMPOSANTS - NANTES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Złącza elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Oporniki stosowane w elektronice, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, Przyrządy pomiarowe i nastawcze elektryczności i innych energii, Oporniki stosowane w elektronice, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, i Przyrządy pomiarowe i nastawcze elektryczności i innych energii. Ma siedzibę w Vertou, Francja.

 6. SHENZHEN KHX ELECTRONICS CO,. LTD

  Chiny

  Firma SHENZHEN KHX ELECTRONICS CO,. LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oporniki stosowane w elektronice. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 7. RARA ELECTRONICS CO., LTD

  Korea Południowa

  Firma RARA ELECTRONICS CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oporniki stosowane w elektronice. Jest również obecna w dziedzinach Rezystory mikroelektroniczne, Oporniki bocznikujące, i Oporniki precyzyjne. Ma siedzibę w INCHOEN, Korea Południowa.

 8. SHENZHEN PAK HENG ELECTRONICS CO., LTD.

  Chiny

  Firma SHENZHEN PAK HENG ELECTRONICS CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oporniki stosowane w elektronice. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 1. HENKEL & GERLACH GMBH & CO.

  Niemcy

  Firma HENKEL & GERLACH GMBH & CO., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Jest również obecna w dziedzinach Oporniki stosowane w elektronice, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, Podzespoły elektroniczne aktywne, Oporniki stosowane w elektronice, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, i Podzespoły elektroniczne aktywne. Ma siedzibę w Stuhr, Niemcy.

 2. MICROTECH GMBH ELECTRONIC

  Niemcy

  Firma MICROTECH GMBH ELECTRONIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oporniki stosowane w elektronice. Ma siedzibę w Teltow Bei Berlin, Niemcy.

 3. L & N RADIO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma L & N RADIO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oporniki stosowane w elektronice. Jest również obecna w dziedzinach Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, Obwody drukowane, Podzespoły elektroniczne aktywne, Cewki i solenoidy, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, Obwody drukowane, Podzespoły elektroniczne aktywne, i Cewki i solenoidy. Ma siedzibę w Chatham, Zjednoczone Królestwo.

 4. TECHNOGRAPH MICROCIRCUITS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TECHNOGRAPH MICROCIRCUITS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Oporniki stosowane w elektronice, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, Oporniki stosowane w elektronice, i Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Ma siedzibę w Portsmouth, Zjednoczone Królestwo.

 5. EXPRESS CIRCUITS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma EXPRESS CIRCUITS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oporniki stosowane w elektronice. Jest również obecna w dziedzinach Obwody drukowane, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, Obwody drukowane, i Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Ma siedzibę w Tamworth, Zjednoczone Królestwo.

 6. P & B ELECTRONICS CO.,LTD.

  Chiny

  Firma P & B ELECTRONICS CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oporniki stosowane w elektronice. Jest również obecna w dziedzinach Kondensatory elektrolityczne aluminiowe. Ma siedzibę w Huizhou, Chiny.

 7. R 2000 S.R.L.

  Włochy

  Firma R 2000 S.R.L., roku i działającą w sektorze Oporniki. Jest również obecna w dziedzinach Oporniki stosowane w elektronice, i Oporniki stosowane w elektronice. Ma siedzibę w Signa, Włochy.

 8. E.M.P. S.R.L.

  Włochy

  Firma E.M.P. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oporniki. Jest również obecna w dziedzinach Formy do tworzyw sztucznych, Oporniki stosowane w elektronice, Formy do tworzyw sztucznych, i Oporniki stosowane w elektronice. Ma siedzibę w Fabriano, Włochy.

 9. MONTAGUTI GAETANO S.R.L.

  Włochy

  Firma MONTAGUTI GAETANO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oporniki. Jest również obecna w dziedzinach Oporniki stosowane w elektronice, oporniki elektryczne, i Oporniki stosowane w elektronice. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

 10. DREHER & KAUF GMBH

  Niemcy

  Firma DREHER & KAUF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Obwody drukowane, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, Oporniki stosowane w elektronice, Obwody drukowane, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, i Oporniki stosowane w elektronice. Ma siedzibę w Willich, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo