• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • opaski rurowe

Wyniki dla

Opaski rurowe - Import eksport

 1. WESA-ARMATUREN GMBH

  Niemcy

  Renomowana firma WESA oferuje szeroki asortyment zaworów kulowych, armatur grzewczych, rurociągowych i przemysłowych, dzięki czemu jest idealnym partnerem dla hurtowni artykułów sanitarnych, grzewczych i technicznych. Nasze produkty: armatury, armatury rurociągowe, kołnierzowe łożyska kulkowe, zawory kulowe, klapy zamykające, armatury ze stali nierdzewnej, fartuchy przeciwdeszczowe (armatury), zawory kulowe ze stali nierdzewnej, klapy, klapy zwrotne

 2. OFFICINE SBARRA

  Włochy

  Zakłady Sbarra działają w branży produkcji kołnierzy od 1964 roku, początkowo jako przedsiębiorstwo prywatne Andrei Sbarra, a następnie jako spółka Andrei i Roberta Sbarra od 1980 roku. Mimo że jest to niewielka firma, ma dobrą pozycję w branży, o czym świadczą liczne dowody uznania na poziomie krajowym i europejskim.

 3. PIRPED INTERNATIONAL

  Francja

 4. S T E E L WERK GMBH

  Niemcy

 5. PETROLTECNICA SICILIANA

  Włochy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GEORG FISCHER FITTINGS GMBH

  Austria

 2. MARBURGER FLANSCHEN GMBH

  Niemcy

 3. ANGLO STAINLESS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 4. FERTUBI FRIULI S.R.L.

  Włochy

 5. TEJI VALVE GROUP CO., LTD

  Chiny

  Firma Teji valve group CO., LTD została założona w latach 1980. Specjalizujemy się w: zawór kulowy, zawór zasuwowy, zawór kulisty, zawór zwrotny, zawór motylkowy. z API, DIN, BS, JIN, GB. z API, DIN, BS, JIN, GB. Zawory wykonane z następujących materiałów: stal węglowa, stal nierdzewna, stali nierdzewnej duplex, stopy stali nierdzewnej i super-duplex. Rozmiary od 1/4 cal do 80 cal. Klasa ciśnienia od 150LB do 2500LB z dobrą kontrolą. Firma otrzymała certyfikat API6D, API607 (ogniotrwałość), GOST, CE, ISO etc. Wszystkie NDT (badania nieniszczące) są dostępne.

 1. OFFSHORE PRODUCTS INTERNATIONAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  OFFSHORE PRODUCTS INTERNATIONAL LTD. Wyposażenie do rurociągów i produkty do rurociągów. Chcielibyśmy skorzystać w okazji i przedstawić Offshore Products International Ltd. Producent i udziałowiec w branży produktów do rurociągów, firma stała się znana z wydajności oraz obsługi klientów. Jej cele skupiają się na zwiększaniu udziału w rynku poprzez innowacje i ciągłe podnoszenie jakości usług świadczonych klientom. Dostawy do Wielkiej Brytanii, Europy i na całym świecie wszystkich produktów z zakresu wyposażenia rurociągów; Offshore otworzyła nowy dział Underwater.

 2. FORNITURE INDUSTRIALI BONACINA

  Włochy

  Kołnierze stalowe, ze stali węglowej; złącza NPT, ASA, ze stali nierdzewnej; rury żelazne, ze stali nierdzewnej; zawory; złącza ze stali nierdzewnej, stali węglowej, kute. Rury ze stali nierdzewnej A106/333, szósta kategoria według prób ISPEL i promieni X.

 1. GINOX SRL

  Włochy

  Firma GINOX s.r.l. produkuje kołnierze zgodne z normami UNI, DIN, TUV, ASA, a także różne złączki (do spawania, gwintowane, na trzpień) na zamówienie i według rysunku, odpowiednio do potrzeb swych licznych klientów działających w branży winiarskiej, chemicznej i rolno-spożywczej w całych Włoszech i w Unii Europejskiej.

 2. FAD INTERNATIONAL

  Włochy

  Fad International to wiodąca firma znajdująca się w Monza w Gessate (region Mediolanu). Sprzedajemy rury i łącza gwintowane, kołnierze, zawory, okucia i sterówki ze stali węglowej, nierdzewnej i stopów. Firma zajmuje się również produkcją złączy z rur oraz kutymi kompasami i częściami rur typu „forcinato” (rura w rurze).

 3. ALEXANDER COMLEY LTD - MANUFACTURER; TUBESHEETS, CUSTOM FLANGES UP TO 2,000 MM Ø

  Zjednoczone Królestwo

 4. INOX FORNITURE S.R.L. SOCIETA' UNIPERSONALE

  Włochy

 5. SINO VANGUARD CAPITAL GMBH

  Niemcy

 6. SODELUX SA

  Belgia

 7. HQ PIPELINE CO.,LTD

  Chiny

 8. IVH - ADVANCED METAL TECHNOLOGIES

  Niemcy

 1. PIPES & FITTINGS UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. F.C.T. FISCHER CORPORATION AND TRADE GMBH

  Niemcy

 3. GLOBEX STEEL

  Indie

 4. FERRARI SRL

  Włochy

 5. HAVIT HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

 6. G.E.ASRL

  Włochy

 7. SOCIETE DU JOINT ET PLASTIQUE

  Francja

 8. ZWEI S KUNSTSTOFFE GMBH

  Niemcy

 9. IRLE BIEGETECHNIK GMBH

  Niemcy

 10. MEMIT FORNITORE INDUSTRIALI

  Włochy