• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • opaski rurowe

Wyniki dla

Opaski rurowe - Import eksport

 1. WESA-ARMATUREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Renomowana firma WESA oferuje szeroki asortyment zaworów kulowych, armatur grzewczych, rurociągowych i przemysłowych, dzięki czemu jest idealnym partnerem dla hurtowni artykułów sanitarnych, grzewczych i technicznych. Nasze produkty: armatury, armatury rurociągowe, kołnierzowe łożyska kulkowe, zawory kulowe, klapy zamykające, armatury ze stali nierdzewnej, fartuchy przeciwdeszczowe (armatury), zawory kulowe ze stali nierdzewnej, klapy, klapy zwrotne

 2. ARMATURA SZCZAWINSKI

  Polska

  Verified by europages badge

  Witamy w firmie Szczawinski.pl, zaufanym partnerze w zakresie hurtowych dostaw armatury! Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować szeroki wybór najwyższej jakości produktów, aby sprostać wymagającym potrzebom Państwa firmy. Nasz asortyment obejmuje wszystko, co niezbędne do profesjonalnego zaopatrzenia w wodę i instalacje sanitarne. Od precyzyjnych wodomierzy po solidne zawory gwintowane, złączki mosiężne po żeliwne złączki zaciskowe i naprawcze - zapewniamy wszystkie niezbędne produkty w jednym miejscu. Nasze produkty pochodzą od zaufanych producentów, zapewniając niezawodność i trwałość. Posiadamy szerokie zapasy magazynowe, aby bezzwłocznie zaspokoić Państwa potrzeby. Nasze wysokiej jakości produkty mają konkurencyjne ceny, a nasz profesjonalny zespół jest gotowy służyć radą i pomocą w dokonywaniu najlepszych wyborów dla Państwa firmy. Nasz asortyment: konsole wodomierzowe, wodomierze i akcesoria, armatura mosiężna, armatura ocynkowana, zawory gwintowane, armatura naprawcza, złączki żeliwne oraz taśmy.

 3. OFFICINE SBARRA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Zakłady Sbarra działają w branży produkcji kołnierzy od 1964 roku, początkowo jako przedsiębiorstwo prywatne Andrei Sbarra, a następnie jako spółka Andrei i Roberta Sbarra od 1980 roku. Mimo że jest to niewielka firma, ma dobrą pozycję w branży, o czym świadczą liczne dowody uznania na poziomie krajowym i europejskim.

 4. PIRPED INTERNATIONAL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PIRPED INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pręty gwintowane, Opaski rurowe, Nity, produkty kute, Pręty gwintowane, Opaski rurowe, kołnierze ze stali nierdzewnej, Akcesoria przewody rurowe, i Nity. Ma siedzibę w Chatou, Francja.

 5. PETROLTECNICA SICILIANA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PETROLTECNICA SICILIANA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pompy hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Opaski rurowe, Przewody rurowe przemysłowe, Śruby i nakrętki, zawory oleodynamiczne, złączki kute, Opaski rurowe, Przewody rurowe przemysłowe, i Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Augusta, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. S T E E L WERK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma S T E E L WERK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opaski rurowe. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 2. GEORG FISCHER FITTINGS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma GEORG FISCHER FITTINGS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opaski rurowe. Ma siedzibę w Traisen, Austria.

 3. MARBURGER FLANSCHEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MARBURGER FLANSCHEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opaski rurowe. Ma siedzibę w Brachbach, Niemcy.

 4. ANGLO STAINLESS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma ANGLO STAINLESS LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drobnica żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Opaski rurowe, złącza niskiego ciśnienia, złącza wysokociśnieniowe, złączki metalowe, Stainless steel flanges, artykuły do mocowań nierdzewnych, pipe fittings, Stainless-steel pipe bends, i kształtki do rur tłocznych. Ma siedzibę w Dewsbury, Zjednoczone Królestwo.

 5. FERTUBI FRIULI S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FERTUBI FRIULI S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Opaski rurowe, rury spawane, Przewody I KANALIZACJE METALOWE, Opaski rurowe, i rurki bezspawowe. Ma siedzibę w Udine, Włochy.

 1. OFFSHORE PRODUCTS INTERNATIONAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  OFFSHORE PRODUCTS INTERNATIONAL LTD. Wyposażenie do rurociągów i produkty do rurociągów. Chcielibyśmy skorzystać w okazji i przedstawić Offshore Products International Ltd. Producent i udziałowiec w branży produktów do rurociągów, firma stała się znana z wydajności oraz obsługi klientów. Jej cele skupiają się na zwiększaniu udziału w rynku poprzez innowacje i ciągłe podnoszenie jakości usług świadczonych klientom. Dostawy do Wielkiej Brytanii, Europy i na całym świecie wszystkich produktów z zakresu wyposażenia rurociągów; Offshore otworzyła nowy dział Underwater.

 2. GINOX SRL

  Włochy

  Firma GINOX s.r.l. produkuje kołnierze zgodne z normami UNI, DIN, TUV, ASA, a także różne złączki (do spawania, gwintowane, na trzpień) na zamówienie i według rysunku, odpowiednio do potrzeb swych licznych klientów działających w branży winiarskiej, chemicznej i rolno-spożywczej w całych Włoszech i w Unii Europejskiej.

 1. FORNITURE INDUSTRIALI BONACINA

  Włochy

  Kołnierze stalowe, ze stali węglowej; złącza NPT, ASA, ze stali nierdzewnej; rury żelazne, ze stali nierdzewnej; zawory; złącza ze stali nierdzewnej, stali węglowej, kute. Rury ze stali nierdzewnej A106/333, szósta kategoria według prób ISPEL i promieni X.

 2. FAD INTERNATIONAL

  Włochy

  Fad International to wiodąca firma znajdująca się w Monza w Gessate (region Mediolanu). Sprzedajemy rury i łącza gwintowane, kołnierze, zawory, okucia i sterówki ze stali węglowej, nierdzewnej i stopów. Firma zajmuje się również produkcją złączy z rur oraz kutymi kompasami i częściami rur typu „forcinato” (rura w rurze).

 3. ALEXANDER COMLEY LTD - MANUFACTURER; TUBESHEETS, CUSTOM FLANGES UP TO 2,000 MM Ø

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ALEXANDER COMLEY LTD - MANUFACTURER; TUBESHEETS, CUSTOM FLANGES UP TO 2,000 MM Ø, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opaski rurowe. Jest również obecna w dziedzinach aparaty ciśnieniowe, wymienniki ciepła, kołnierze o dużych rozmiarach, i special flanges. Ma siedzibę w Wolverhampton, Zjednoczone Królestwo.

 4. SODELUX SA

  Belgia

  Firma SODELUX SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rury żeliwne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z tworzyw sztucznych, Opaski rurowe, Zasuwy i zawory, Rury i węże z PCW, Rury z tworzyw sztucznych, Opaski rurowe, i Zasuwy i zawory. Ma siedzibę w Recogne, Belgia.

 5. SINO VANGUARD CAPITAL GMBH

  Niemcy

  Firma SINO VANGUARD CAPITAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opaski rurowe. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 6. IVH - ADVANCED METAL TECHNOLOGIES

  Niemcy

  Firma IVH - ADVANCED METAL TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opaski rurowe. Ma siedzibę w Bocholt, Niemcy.

 7. PIPES & FITTINGS UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PIPES & FITTINGS UK LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opaski rurowe. Jest również obecna w dziedzinach dysze, zawory ograniczające warunki przepływu, rury do kotłów parowych, i zamocowania. Ma siedzibę w Dartford, Zjednoczone Królestwo.

 8. FERRARI SRL

  Włochy

  Firma FERRARI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opaski rurowe. Jest również obecna w dziedzinach supply of flanges and fittings, kołnierze stalowe, i kołnierze ślepe. Ma siedzibę w Ravenna, Włochy.

 1. SOCIETE DU JOINT ET PLASTIQUE

  Francja

  Firma SOCIETE DU JOINT ET PLASTIQUE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wynajem urządzeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Opaski rurowe, Drobnica żelazna, pierścienie, Opaski rurowe, uszczelki, i Drobnica żelazna. Ma siedzibę w Grand Couronne, Francja.

 2. IRLE BIEGETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma IRLE BIEGETECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opaski rurowe. Ma siedzibę w Kreuztal-Littfeld, Niemcy.

 3. ZWEI S KUNSTSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Firma ZWEI S KUNSTSTOFFE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opaski rurowe. Ma siedzibę w Troisdorf, Niemcy.

 4. HAVIT HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Firma HAVIT HYDRAULIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opaski rurowe. Ma siedzibę w Baar-Ebenhausen, Niemcy.

 5. MEMIT FORNITORE INDUSTRIALI

  Włochy

  Firma MEMIT FORNITORE INDUSTRIALI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opaski rurowe. Jest również obecna w dziedzinach Wymienniki ciepła, Elektrociepłownie, Wymienniki ciepła, drobne części do maszyn kotlarskich, Elektrociepłownie, i elementy dla przemysłu petrochemicznego. Ma siedzibę w Senago, Włochy.

 6. G.E.ASRL

  Włochy

  Firma G.E.ASRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opaski rurowe. Jest również obecna w dziedzinach topienie aluminium, opaski aluminiowe, wytapianie do formy, i stapianie pod ciśnieniem różnych gatunków aluminium. Ma siedzibę w Castelseprio, Włochy.

 7. ABA BEUL GMBH

  Niemcy

  Firma ABA BEUL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opaski rurowe. Jest również obecna w dziedzinach Zawory do armatury, i Zawory do armatury. Ma siedzibę w Attendorn, Niemcy.

 8. F.C.T. FISCHER CORPORATION AND TRADE GMBH

  Niemcy

  Firma F.C.T. FISCHER CORPORATION AND TRADE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opaski rurowe. Jest również obecna w dziedzinach rings, forged. Ma siedzibę w Filderstadt, Niemcy.

 9. MECCANICA MONGUZZI SRL

  Włochy

  Firma MECCANICA MONGUZZI SRL, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Opaski rurowe. Jest również obecna w dziedzinach łańcuchy i koła zębate, gear manufacturing, uszczelki, i przekładnie. Ma siedzibę w Seriate, Włochy.

 10. HP COMPOSANTS

  Francja

  Firma HP COMPOSANTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opaski rurowe. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport stali i metali, złącza, stal, stal nierdzewna, i Import-eksport stali i metali. Ma siedzibę w Carentan, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo