• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta

Wyniki dla

Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta - Import eksport

 1. EXPORT LINE

  Francja

  Verified by europages badge

  ExportLine, podwykonawca w sektorze kosmetyków wysokiej klasy, ekologicznych, naturalnych i Made in France, oddaje do Państwa dyspozycji swoje laboratorium i zakład produkcyjny na południu Francji. Dzięki 35-letniemu doświadczeniu i certyfikacji CosmeBio, oferujemy naszym klientom całość procesu: formułowanie, produkcja, pakowanie i wysyłka. Skorzystają Państwo z naszej ogólnej kontroli na każdym etapie procesu, z doradztwa i wsparcia oraz bez trudu uzyskają Państwo znak ekologiczny dla swoich produktów. Dzięki naszemu elastycznemu i sprawnemu narzędziu produkcyjnemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkcję i pakowanie zarówno małych ilości produktów, jak i dużych serii. Możemy również zapewnić Państwu doradztwo w zakresie marketingu odnośnie etykiet i doboru komponentów przyszłych produktów

  Witryna www Open In New icon
 2. DEVE PACK

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma DeVe-Pack została utworzona w roku 1990. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, stała się dobrze prosperującym przedsiębiorstwem, które rozwija swoją działalność na rynkach międzynarodowych. Surowce do opakowania są dostarczane przez klienta, następnie my zajmujemy się produkcją, nadrukiem i zapakowaniem torebek. Dzięki naszemu różnorodnemu i nowoczesnemu parkowi maszyn, mamy możliwość oferowania takich kształtów saszetek/torebek jakich klient sobie życzy. Naszych 10 linii pakowniczych osiąga wydajność aż do 500 000 opakowań dzienne. Następnie końcowy produkt może być u nas przechowany. Oferując tradycyjne kształty opakowań, firma Deve-Pack nieustannie poszerza swoją ofertę i wprowadza innowacyjne rozwiązania. Staramy się proponować klientom unikalne i innowacyjne możliwości w zakresie opakowań. Ale największe znaczenie ma dla nas jakość. Każdy etap realizowany jest z największą starannością przez naszych stałych pracowników, którzy swoim zaangażowaniem dowodzą lojalności i motywacji. Kontrola produkcji i serwis posprzedażny jest zapewniony przez dwóch, codziennie obecnych na terenie zakładu, inżynierów przemysłu.

  Witryna www Open In New icon
 3. EMPAC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EMPAC GmbH produkuje uniwersalne pojemniki na materiały sypkie (Flexible Intermediate Bulk Container, FIBC) oraz foliowe okładziny do dużych pojemników (Liner). 1980: Założenie firmy EMPAC Verpackungs GmbH 1993: Wejście do Grupy NORDENIA 1996: Założenie firmy produkcyjnej STARPAC w Starogardzie / Polska 2012: Wycofanie się z Grupy NORDENIA w ramach wykupu menedżerskiego - Kontynuacja działalności jako EMPAC GmbH ze spółką zależną EMPAC Polska i EMPAC Francja 2012-2015: EMPAC Francja jako firma handlowa / USA jako partner handlowy 2017: EMPAC ponownie w rękach właścicieli od 5 lat.

  Witryna www Open In New icon
 4. SEUFERT GESELLSCHAFT FÜR TRANSPARENTE VERPACKUNGEN MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wzornictwo i funkcjonalność: przezroczyste opakowanie przyciągające wzrok. Jako tradycyjny producent opakowań transparentnych i innych produktów z różnych rodzajów folii, wiemy jak ważne jest opakowanie. Szczególną rolę odgrywa tu nie tylko ochrona przed czynnikami zewnętrznymi. Chodzi również o udane połączenie korzyści i wyrazistości. To właśnie tutaj optyka ma decydujące znaczenie dla ustalenia, czy zakup będzie dokonany, czy też nie. Z tego powodu nie oferujemy transparentnych opakowań gotowych do sprzedaży. Nasi kreatywni projektanci robią wszystko, co w ich mocy, aby zaprojektować perfekcyjną obudowę dla Twojego produktu. Kreatywność Klarfaltboxem jest niewyczerpywalna, co znajduje odzwierciedlenie w mnogości obszarów naszej działalności. Odkryj naszą atrakcyjną ofertę!

  Witryna www Open In New icon
 5. CARGO PLAST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AKOMEX GROUP

  Polska

  Verified by europages badge
 2. STARKAP PLASTIK VE KIMYA SAN.TIC.A.S.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 2004 r. firma Starkap specjalizuje się w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, które stanowią rozwiązanie dla wartościowych marek w branży detergentów, środków czystości, przemysłowej, kosmetycznej, spożywczej i medycznej. Dzięki ponad 55-letniemu doświadczeniu w branży opakowań z tworzyw sztucznych Starkap jest pierwszym w Turcji producentem opakowań na chusteczki nawilżane. Mamy bogate portfolio produktów w zakresie komponentów z tworzyw sztucznych. Produkujemy nasadki typu flip top, nasadki do napełniania, nasadki do zmiękczaczy, nasadki do butelek dezynfekujących, pompki do toników, spryskiwacze, nasadki do chusteczek nawilżanych, nasadki do wód kolońskich i wiele innych, które można odkryć na naszej stronie internetowej. Stale rozwijamy naszą ofertę produktów o nowe wzory i pracujemy nad projektami na zamówienie dla naszych klientów. Starkap uzupełnia Twoje opakowania i dodaje wartości Twojej marce. Zaufanie i jakość to dwie podstawowe zasady naszej fundacji, dlatego Starkap jest wybierany przez zaufane marki. Naszym priorytetem, jako szanowanego producenta opakowań z tworzyw sztucznych, jest możliwość jak najlepszego reagowania na potrzeby naszych klientów. Jako Starkap posiadamy wymagane certyfikaty jakości dla naszych produktów, takie jak ISO 22000, ISO 9001 i ISO 45001. Dlatego zawsze staramy się zapewnić najwyższą satysfakcję klienta poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji.

  Witryna www Open In New icon
 3. COSMOS COPY PAPERS SA

  Grecja

  Verified by europages badge

  Firma KARTEMPORIKI KOSMOS KOPY SA została założona w 1991 roku, w miejscowości Attiki, 30 km od centrum Aten. Nasza firma specjalizuje się w dziedzinie papieru autografowego (Carbonless Paper) i papieru termicznego (Thermal paper), dla handlu, przetwórstwa oraz w sektoraPack to Pack, z naciskiem na przetwórstwo (slitting). Od 16 lat cieszymy się stałym wzrostem i silną obecnością na lokalnym rynku. Nasza fabryka, o powierzchni 3000 m2 to istotna część naszej działalności. Posiadamy w magazynie około 500-600MT wszystkich proponowanych produktów papierniczych. Wspólnie z naszymi pracownikami, świadomi tego, co musimy osiągnąć, bardzo odpowiedzialnie podchodzimy do naszych klientów i staramy się być coraz lepsi. Zaufanie, jakim obdarzają nas nasi klienci, było i będzie dla nas najsilniejszą motywacją do dalszej wytężonej pracy w celu jak najlepszego zaspokojenia ich potrzeb. Zadowolenie klientów jest dla nas bardzo ważne, by móc kontynuować długoterminową współpracę. Utrzymujemy bliskie relacje z naszymi pracownikami w celu osiągnięcia jak najlepszej wydajności. Jesteśmy w pełni odpowiedzialni wobec naszych klientów, naszych dostawców i nas samych. Sekretem naszego ciągłego sukcesu jest: NATYCHMIASTOWA DOSTAWA SPECJALNYCH ROZMIARÓW OD 1 ROLKI DO 1 PEŁNEJ CIĘŻARÓWKI.

  Witryna www Open In New icon
 4. TYMOS GROUP

  Polska

  Verified by europages badge

  Polskie przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność w 2003 roku od papieru krepowego i bibuły. Produkuje je od 18 lat. Jako właściciele, wiemy, że staliśmy się doskonali w tej dziedzinie. Nasze wyroby są obecne w 17 krajach europejskich. Osiągnęliśmy sukces, gdyż marka TYMOS od początku wyróżnia się wysoką jakością i przywiązywaniem wagi do bezpieczeństwa użytkownika. Znajduje to potwierdzenie w europejskich certyfikatach ISO 9001 i ISO 22000. Nasi klienci są dowodem troski o nich, szacunku dla dystrybutorów naszych produktów, wysokiej jakości używanych materiałów i bez przerwy doskonalonych procesów technologicznych. Kierowanie naszym zakładem jest równoznaczne z lepszą kontrolą dostarczanego przez nas produktu, zaś wysoka jakość jest podstawowym składnikiem naszych wszystkich wyrobów. Oznacza to także, że przyjmujemy szerszy zakres zleceń i spełniamy oczekiwania naszych klientów w szybkim cyklu, przy jednoczesnym utrzymaniu międzynarodowego poziomu usług, z którego wszyscy możemy być zadowoleni. Obsługujemy hurtownie i klientów przemysłowych. Po wielu latach wysiłków, by stać się ekspertem i osiągnąć ten poziom w dziedzinie produkcji papieru krepowego i bibuły, przekształciliśmy naszą firmę w grupę marek, dodając inne dziedziny do naszego portfela. Obecnie nasza firma składa się z 4 działów: PAPIER KREPOWY, PAPIER DO PIECZENIA, TORBY PAPIEROWE, KUBKI PAPIEROWE I MISKI Skontaktuj się z nami!

  Witryna www Open In New icon
 5. ZAVOD VOLGA POLYMER, LLC

  Rosja

  Verified by europages badge

  Volga Polymer Plant jest producentem i hurtowym dostawcą taśm polipropylenowych i innych artykułów opakowaniowych, a także sprzętu i narzędzi do pakowania. W asortymencie firmy znajdują się również różnego rodzaju materiały eksploatacyjne, rękawice, worki PE i PP, worki FIBC. Opakowania przemysłowe firmy Volga Polymer są odpowiednie do układania w stosy, przenoszenia i ochrony produktów podczas transportu. Zdoności produkcyjne Volga Polymer stanowią 1/3 rynku opakowań w Rosji. Zakład produkcyjny Volga Polymer ma certyfikaty ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, EAC, GOST R TU. Firma utrzymuje system produkcji zero odpadów; Przetwarzanie PP jest zoptymalizowane tak, aby było bezpieczne pod względem toksyczności. Volga Polymer oferuje opakowania z tworzyw sztucznych na zamówienie, a także produkcję taśm w indywidualnych rodzajach i rozmiarach. Firma udostępnia bezpłatne próbki w celu umożliwienia sprawdzenia jakości oferowanych produktów. Do klientów Volga Polymer należą największe firmy rosyjskie i światowe (Aeroflot, Gazprom Neft, Poczta Rosyjska, Nissan, etc.).

  Witryna www Open In New icon
 1. EPL DEUTSCHLAND GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkujemy tuby laminatowe głównie dla przemysłu kosmetycznego i spożywczego. Szczególny nacisk kładziemy na jakość naszych produktów i szkolenia naszych pracowników. EPL jest światowym liderem na rynku tub laminowanych i posiada oddziały w Indiach, Chinach, Filipinach, Indonezji, USA, Meksyku, Kolumbii, Egipcie, Wielkiej Brytanii, Rosji, Polsce i Niemczech. Ta globalna obecność jest stale rozszerzana i dostosowywana do potrzeb rynku. W zakładzie w Dreźnie, na nowoczesnych liniach produkcyjnych PSG produkowane są tuby laminatowe w najróżniejszych formatach. Chcemy być wybitnym producentem opakowań w Europie Środkowej w zakresie wysoko uszlachetnionych tub laminatowych. Poprzez ciągłe doskonalenie stale zwiększamy korzyści dla naszych klientów, naszych właścicieli i naszych pracowników; staramy się przy tym jak najlepiej wykorzystywać dostępne zasoby i zawsze szukamy jeszcze lepszego rozwiązania.

  Witryna www Open In New icon
 2. YELE OFSET PRINTING AND PACKAGING

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w Istambule w 2013 roku, Yele Ofset Printing jest jednym z najsolidniejszych i charakteryzującym się wysoką jakością przedsiębiorstw w dziedzinie drukarskiej i opakowań. Prowadzimy działalność na zamkniętej powierzchni 1500 metrów kwadratowych. Dzięki swoim supernowoczesnym maszynom, fachowemu personelowi, innowacyjnym projektom i wysokiej jakości, w krótkim czasie staliśmy się jedną z wiodących firm w branży. Posiadamy szerokie portfolio produktów, takich jak: Drukowanie papieru firmowego, Pudełka opakowaniowe, Drukowanie broszur, Torby papierowe, Pudełka prezentowe specjalnie zaprojektowane, Pudełka na buty, Opakowania do żywności, Czasopisma, Wizytówki, Koperty, Torby z tektury i wiele innych do odkrycia na naszej stronie internetowej! Nasza firma wspiera naszych klientów poprzez zgodne z ich życzeniami projektowanie i rozwój produktów. Oferujemy każdy rodzaj wyrobów z kartonu, technologię próżniową i wykonywanie form. Ponadto, w ramach całościowo świadczonych usług, jesteśmy w stanie zaoferować wszystkie ogniwa łańcucha, takie jak dostawa naklejek, kodów kreskowych i paczek. W Yele Ofset Printing, przywiązujemy bardzo dużą wagę do badań i rozwoju, przy jednoczesnym wykonywaniu działalności w sposób przyjazny dla środowiska. Dlatego też, spełniamy wymagania norm TSE oraz standardów ISO9001, TS ISO / IEC 27001. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 3. CROSEAGIFTS LIMITED

  Chiny

  Verified by europages badge

  CROSEAGIFTS LIMITED specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości wyrobów już od 1986 r. Nasz szeroki asortyment produktów obejmuje przedmioty kolekcjonerskie, dekoracje do domu, kule wodne, ozdoby, odzież i przebrania, kubki, wyroby skórzane, paski do zegarków, elektronikę, zabawki i gry planszowe, pluszaki, figurki akcji, figurynki, puszki, akcesoria na biurko. Projektujemy wyroby najwyższej jakości zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Ten poziom jakości pozwolił nam uzyskać certyfikat zgodności z normą ISO 9001. Dzięki naszemu zespołowi R&D, stale rozwijamy nowe produkty, aby iść w parze z trendami rynkowymi. Przywiązujemy również ogromną wagę do opnii naszych klientów, ponieważ pozwala nam to ulepszać nasze produkty i poziom satysfakcji klientów. Naszą misją jest urzeczywistnienie ich pomysłów, dając im w ten sposób swobodę w kreatywności. Wiele globalnych firm już zaufało naszemu doświadczeniu. Nasz zespół jest zaangażowany we wszystkie etapy produkcji, od projektu po produkt końcowy. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 4. OSQ GROUP

  Litwa

  Verified by europages badge

  Grupa OSQ jest jednym z głównych producentów przyjaznych dla środowiska biodegradowalnych opakowań do żywności i artykułów jednorazowego użytku dla rosyjskich przedsiębiorstw. Portfolio produktów OSQ obejmuje: - tekturowe pudełka na sałatki i makaron, - jednorazowe pudełka na lunch, - opakowania na kanapki, hot-dogi, sushi i rolki, - jednorazowe kubki papierowe i uchwyty, - opakowania na ciasto i ciastka, - opakowania na pizzę, placki i ciabattę, - mocne torby papierowe z uchwytami i bez uchwytów, - opakowania na żywność. Tekturowe i papierowe pudełka oraz pojemniki firmy OSQ zatrzymują płyny i tłuszcz, nadają się do stosowania w kuchenkach mikrofalowych, mają atrakcyjny wygląd i są dostępne w szerokiej gamie typów i rozmiarów. Opakowania firmy OSQ są produkowane zgodnie ze światowymi standardami i posiadają certyfikaty ISO oraz HACCP.

  Witryna www Open In New icon
 5. PROCESS COLOR

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Założone w 1993 roku, przedsiębiorstwo Process Color jest producentem opakowań kartonowych i z tworzyw sztucznych. Jako Process Color, wytwarzamy w naszym zakładzie tworzywa sztuczne i tekturę do form, pudełek, sztywnych pojemników, pojemników z tektury falistej, pudełek prezentowych, tac na jajka, wieczek plastikowych i wielu innych do odkrycia na naszej stronie internetowej! . Produkujemy także różne materiały reklamowe zgodnie z życzeniem klienta, stosując druk sitowy, tampodruk, folio, suchy stempel, tłoczenie, malowanie szablonowe, peforację i termoformowanie. Produkujemy opakowania z tworzyw sztucznych i tektury w różnych modelach i rozmiarach, zgodnie z indywidualnymi projektami i życzeniami klienta. Kwestia ochrony środowiska jest dla nas jednym z podstawowych obowiązków; dlatego też wszystkie nasze produkty w 100% nadają się do recyklingu. Skontaktuj się z nami bez wahania aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 6. LIBO COSMETICS CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Verified by europages badge

  Libo Cosmetics Co., Ltd jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji opakowań kosmetyków do opakowań kompaktowych, pomadek do ust, pojemników na tusze do rzęs, pojemników na błyszczyki i wielu innych. Oferujemy znanym markom wysokiej jakości rozwiązania w zakresie opakowań do kosmetyków oraz światowej klasy usług projektowych, aby pomóc im wyróżnić się na rynku. W najnowocześniejszych obiektach i biurach na całym świecie, zlokalizowanych w Chinach, na Tajwanie i w USA, które zajmują ponad 40 000 metrów kwadratowych, zatrudniamy ponad 500 profesjonalistów.

  Witryna www Open In New icon
 7. PATRAS BAGS

  Grecja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Patras Bags zostało założone w 1991 roku w Patras, obierając sobie za główny cel realizację: ręcznie wykonanych luksusowych toreb papierowych, toreb eko, toreb plastikowych, nietkanych pudełek papierowych, saszetek, wizytówek, mat z logo i tkanych etykiet. Nasza firma działa w ramach własnej, zintegrowanej struktury produkcji, wykorzystując najnowocześniejsze urządzenia technologiczne, odpowiednie wyposażenie i potencjał, spełniając każde wymaganie rynkowe na wszystkich etapach produkcji. Skontaktuj się z nami bez wahania aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 8. GUANGZHOU CHUN HSIN TUBE CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma Chun Hsin Tube, założona w 1989 roku, jest wiodącym producentem opakowań podstawowych na Tajwanie i w Chinach kontynentalnych. Posiadamy trzy zakłady produkcyjne (Taipei, Shanghai i Guangzhou) zatrudniające prawie 1000 pracowników i produkujące 300 milionów tub rocznie. Wymyślamy i produkujemy znakomite tuby z tworzyw sztucznych i laminatów (AL, ABL, PBL i Polyfoil), z doskonałymi dekoracjami, nakrywkami i aplikatorami, używanymi głównie do pielęgnacji skóry, kosmetyków, przyborów toaletowych, farmaceutyków i zdrowia oraz produktów przemysłowych.

  Witryna www Open In New icon
 9. EXCOR KORROSIONSSCHUTZ-TECHNOLOGIEN UND -PRODUKTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 10. PAK-HURT SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się w regionie producentów opakowań foliowych. Tworząc opakowanie foliowe staramy się, precyzyjnie dopasować wyrób do rzeczywistych oczekiwań klienta oraz przeznaczenia towaru. Nasz największy atut to wszechstronność, dzięki której nigdy nie zamykamy się na nowe grupy opakowań. Produkujemy szeroką gamę towarów, począwszy od worków prostych, reklamówek po wymagające niezwykłej precyzji i dokładności worki z perforacjami i dogrzewanymi rączkami. Współpracujemy z dużymi i cenionymi firmami z branż: • kosmetycznych, • spożywczych, • art. higienicznych. Naszymi odbiorcami są: • sieci marketów, • producenci warzyw i owoców, • firmy z branży piekarniczej. Jesteśmy dumni z doskonale układającej się współpracy również z firmami z branży budowlanej. Nasze wyroby w dużej mierze trafiają na rynki europejskie, m.in.: do Niemiec, Anglii, Czech, Słowacji, Litwy. W ostatnim czasie poszerzyliśmy naszą ofertę o opakowania foliowe na bazie laminatów. Pozwala nam to kompleksowo zaopatrywać bardzo wymagających klientów i dostarczać im zaawansowane technologicznie rozwiązania.

  Witryna www Open In New icon
 1. FRANKLIN DRÓŻDŻ SPÓŁKA JAWNA

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma FRANKLIN jest wiodącym dostawcą usług magazynowych, transportowych, spedycyjnych w branży logistycznej. Doświadczenie nabywane przez lata pozwala nam oferować Państwu szeroki zakres profesjonalnych usług, które spełniają możliwie najwyższe standardy. Oferujemy transport drogowy zarówno całopojazdowy i drobnicowy realizowany na terenie całego kraju oraz Europy. W trosce o jak najlepszą obsługę naszych kontrahentów oferujemy Państwu usługi magazynowania towarów w naszym magazynie zlokalizowanym w Połupinie 66-600 (woj. lubuskie). Do naszej dyspozycji mamy aż 50 000 m2 powierzchni magazynowej. Na chwilę obecną posiadamy do wynajęcia utwardzony plac o powierzchni około 3000 m2 oraz halę magazynową o powierzchni 575 m2. Zapewniamy: - pełną obsługę logistyczną, - ogrodzony, oświetlony i monitorowany teren, - całodobową ochronę, - parking przed magazynem, - dużą bramę wjazdową, - wózki widłowe. Zapewniamy indywidualne rozwiązania logistyczne oraz wspieramy doborze sprawnych i efektywnych kanałów dystrybucji. Oferujemy wsparcie przy wprowadzeniu towarów na rynek lokalny lub zagraniczny. Poszukujemy klientów do obsługi logistycznej i dystrybucji towarów zarówno na rynku Polskim jak i Europejskim. *** Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o naszej firmie, które są dostępne na stronie internetowej. http|: //www.franklinpolska.pl ***

  Witryna www Open In New icon
 2. BESTPACK PACKAGING & EXPORT

  Turcja

  Verified by europages badge
 3. HCP PACKAGING UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge
 4. POLYCART LLC

  Bułgaria

  Verified by europages badge
 5. ALFA GOLD BOX

  Turcja

  Verified by europages badge
 6. ATELIER CAMBIER

  Belgia

  Verified by europages badge
 7. FOURNIPAC

  Belgia

  Verified by europages badge
 8. DIFFULICE SÀRL

  Szwajcaria

  Verified by europages badge
 9. MPACK POLAND SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge
 10. IZOL LUXURY PACKAGING

  Turcja

  Verified by europages badge
Filtry

Wyniki dla

Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta - Import eksport

Liczba wyników

2358 przedsiębiorstwa