• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oliwki konserwowane

Wyniki dla

Oliwki konserwowane - Import eksport

 1. BHS OLIVES

  Francja

  Od 2001 r. firma BHS OLIVES specjalizuje się w cukiernictwie, pakowaniu i wprowadzaniu na rynek krajowy produktów z oliwek oraz ich pochodnych i zamierza kontynuować eksport, który był jednym z głównych powołań firmy. Działa ona również w dziedzinie podwykonawstwa, udostępniając swoje opanowanie technologii, możliwości magazynowe i pracowników z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie. Firma uważa za konieczne podjęcie wszelkich wysiłków w celu poprawy jakości swoich produktów i usług, aby sprostać krajowym i międzynarodowym wymogom i wymaganiom spowodowanym globalizacją. W związku z tym firma wdrożyła plan modernizacji i renowacji istniejących instalacji i urządzeń, aby były one sprawne. Ożywienie eksportu sprawia, że BHS OLIVES jest kluczowym elementem do osiągnięcia.

 2. DEAS S.A. OLIVES PROCESSING, PACKING & EXPORTING

  Grecja

  DEAS SA założona w 1996 roku jest firmą rodzinną o obrotach przekraczających 30 mln Euro. Zaczeła działalność od eksploatacji rodzinnych gajów oliwnych, aby stać się jednym z najbardziej nowoczesnych przetwórców przemysłowych. Eksportujemy wszystkie rodzaje oliwek, oliwki Chalkidiki, pełne, bez pestek, nadziewane, pokrojone oliwki czarne i zielone najwyższej jakości, pasteryzowane i bez glutenu. Eksportujemy 100% naszej produkcji i zapewniamy każdy rodzaj opakowania, przetwarzania i wysyłki. Nasza firma posiada certyfikat BRC i IFS. Witamy kupców. Napisz do nas e-mail

 3. ACEITUNAS KARINA SL

  Hiszpania

  Produkujemy zielone oliwki faszerowane pastą z anchois, tuńczyka, cytryną, papryką, oliwki pełne, drylowane, oliwki czarne, w plasterkach, tłuste (z lub bez pestki, faszerowane czosnkiem, migdałami i korniszonami), jak też bogatą gamę konserw w occie (szaszłyczki na wykałaczkach, korniszony, cebulki mini, kapary, itd...).

 4. ACEITUNAS TORRENT SL

  Hiszpania

  Kiedy mówimy o Aceitunas Torrent, trzeba wrócić do 1898 roku, kiedy to rozpoczęła się przygoda rodziny TORRENT w branży oliwek stołowych. Jesteśmy dziś czwartym pokoleniem kierującym przedsiębiorstwem, przy czym cel pozostaje niezmienny: Najlepsza JAKOŚĆ naszych prduktów i usług. Pracujemy z surowcem wysokiej jakości, pielęgnujemy z największą starannością produkt, będący owocem długiego procesu łączącego perfekcję rzemieślniczą, tradycję i nowoczesność.

 5. COMOLIVE

  Francja

  Firma COMOLIVE jest wyspecjalizowana w oliwkach: oliwki w małych opakowaniach – oliwki dla RHF – oliwki dla restauracji. Proponujemy również oliwki na aperitif : oliwki spreparowane – oliwki faszerowane – oliwki prosto z rynku oraz przyprawy; : kapary, cebulki, korniszony, odmiany, kaczany kukurydzy, ostra papryka. Jesteśmy również dostawcami oliwy z oliwek – tapenady – antipasti itp. Marka CRESPO to tylko oliwki uprawiane zgodnie z wyłączna wiedzą fachową.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ACEITUNAS EL MESTO

  Hiszpania

  Wytwarzanie i konfekcjonowanie oliwek do jedzenia. Konserwy w occie.

 2. UNA AURORA OLIVE

  Turcja

 3. MELIMNOS

  Grecja

 4. ALCOLIVA

  Hiszpania

 5. ACEITUNAS GRANJA LOS TUBOS

  Hiszpania

 1. PAPAGEORGE FAMILY S.A

  Grecja

 2. OLIVE WOOD CHAARI

  Tunezja

 1. OLYMPION S.A.

  Grecja

 2. EGE GIDA SOLENA

  Turcja

 3. ACEITUNAS CAMPOTORO

  Hiszpania

 4. GAIA OLIVES

  Grecja

 5. PERE OLIVE

  Belgia

 6. GLOBAL FOOD SOLUTIONS

  Hiszpania

 7. THEION DORON - EXTRA VIRGIN OLIVE OIL

  Grecja

 8. KARRAS GROUP

  Belgia

 1. LADAS FOODS S.A

  Grecja

 2. ACEITUNAS SARASA SA

  Hiszpania

 3. JOLCA

  Hiszpania

 4. SPECIAL FOODS INDUSTRY INTERNATIONAL

  Egypt

 5. ALCIDES MARQUES PEREIRA LOPES, LDA

  Portugalia

 6. L'ESPRIT ET L'OLIVE

  Francja

 7. AGRO FOOD ASSA

  Maroko

 8. AMUZALVA S.L.

  Hiszpania

 9. VELOUITINOS

  Grecja

 10. ACEITUNAS CHICÓN LEBRÓN

  Hiszpania

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo