• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oliwki konserwowane

Wyniki dla

Oliwki konserwowane - Import eksport

 1. BHS OLIVES

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 2001 r. firma BHS OLIVES specjalizuje się w cukiernictwie, pakowaniu i wprowadzaniu na rynek krajowy produktów z oliwek oraz ich pochodnych i zamierza kontynuować eksport, który był jednym z głównych powołań firmy. Działa ona również w dziedzinie podwykonawstwa, udostępniając swoje opanowanie technologii, możliwości magazynowe i pracowników z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie. Firma uważa za konieczne podjęcie wszelkich wysiłków w celu poprawy jakości swoich produktów i usług, aby sprostać krajowym i międzynarodowym wymogom i wymaganiom spowodowanym globalizacją. W związku z tym firma wdrożyła plan modernizacji i renowacji istniejących instalacji i urządzeń, aby były one sprawne. Ożywienie eksportu sprawia, że BHS OLIVES jest kluczowym elementem do osiągnięcia.

 2. OLIO CALVI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma OLIO CALVI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwa z oliwek. Jest również obecna w dziedzinach Oliwki konserwowane, Warzywa konserwowe w occie, Sosy i przyprawy kuchenne, Konserwy warzyw w oleju, Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe, Oliwki, kruszarki, Oliwki konserwowane, i Warzywa konserwowe w occie. Ma siedzibę w Imperia, Włochy.

 3. DEAS S.A. OLIVES PROCESSING, PACKING & EXPORTING

  Grecja

  DEAS SA założona w 1996 roku jest firmą rodzinną o obrotach przekraczających 30 mln Euro. Zaczeła działalność od eksploatacji rodzinnych gajów oliwnych, aby stać się jednym z najbardziej nowoczesnych przetwórców przemysłowych. Eksportujemy wszystkie rodzaje oliwek, oliwki Chalkidiki, pełne, bez pestek, nadziewane, pokrojone oliwki czarne i zielone najwyższej jakości, pasteryzowane i bez glutenu. Eksportujemy 100% naszej produkcji i zapewniamy każdy rodzaj opakowania, przetwarzania i wysyłki. Nasza firma posiada certyfikat BRC i IFS. Witamy kupców. Napisz do nas e-mail

 4. ACEITUNAS TORRENT SL

  Hiszpania

  Kiedy mówimy o Aceitunas Torrent, trzeba wrócić do 1898 roku, kiedy to rozpoczęła się przygoda rodziny TORRENT w branży oliwek stołowych. Jesteśmy dziś czwartym pokoleniem kierującym przedsiębiorstwem, przy czym cel pozostaje niezmienny: Najlepsza JAKOŚĆ naszych prduktów i usług. Pracujemy z surowcem wysokiej jakości, pielęgnujemy z największą starannością produkt, będący owocem długiego procesu łączącego perfekcję rzemieślniczą, tradycję i nowoczesność.

 5. ACEITUNAS KARINA SL

  Hiszpania

  Produkujemy zielone oliwki faszerowane pastą z anchois, tuńczyka, cytryną, papryką, oliwki pełne, drylowane, oliwki czarne, w plasterkach, tłuste (z lub bez pestki, faszerowane czosnkiem, migdałami i korniszonami), jak też bogatą gamę konserw w occie (szaszłyczki na wykałaczkach, korniszony, cebulki mini, kapary, itd...).

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. COMOLIVE

  Francja

  Firma COMOLIVE jest wyspecjalizowana w oliwkach: oliwki w małych opakowaniach – oliwki dla RHF – oliwki dla restauracji. Proponujemy również oliwki na aperitif : oliwki spreparowane – oliwki faszerowane – oliwki prosto z rynku oraz przyprawy; : kapary, cebulki, korniszony, odmiany, kaczany kukurydzy, ostra papryka. Jesteśmy również dostawcami oliwy z oliwek – tapenady – antipasti itp. Marka CRESPO to tylko oliwki uprawiane zgodnie z wyłączna wiedzą fachową.

 2. SCA SOR ÁNGELA DE LA CRUZ

  Hiszpania

  Przyprawianie i konfekcjonowanie oliwek stołowych.

 3. ACEITUNAS EL MESTO

  Hiszpania

  Wytwarzanie i konfekcjonowanie oliwek do jedzenia. Konserwy w occie.

 4. UNA AURORA OLIVE

  Turcja

  Firma UNA AURORA OLIVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwki konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach oliwki czarne, i Green Olives. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. MELIMNOS

  Grecja

  Firma MELIMNOS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Miód. Jest również obecna w dziedzinach Oliwki konserwowane, dobra spożywcze, artykuły na prezent, Czysta oliwa z oliwek, i Oliwki konserwowane. Ma siedzibę w Nea Moudania, Grecja.

 1. ALCOLIVA

  Hiszpania

  Firma ALCOLIVA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwki konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach produkty w occie. Ma siedzibę w Córdoba, Hiszpania.

 2. ACEITUNAS GRANJA LOS TUBOS

  Hiszpania

  Firma ACEITUNAS GRANJA LOS TUBOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwki konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Oliwki, i Oliwki. Ma siedzibę w Orihuela, Hiszpania.

 1. PAPAGEORGE FAMILY S.A

  Grecja

  Firma PAPAGEORGE FAMILY S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwki konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach oliwki drylowane, i oliwki przetworzone. Ma siedzibę w Sparta, Grecja.

 2. THEION DORON - EXTRA VIRGIN OLIVE OIL

  Grecja

  Firma THEION DORON - EXTRA VIRGIN OLIVE OIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwa z oliwek. Jest również obecna w dziedzinach Oliwki konserwowane, oliwa z oliwek pierwszego wytłaczania na zimno bio, ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek, Oliwki konserwowane, i Czysta oliwa z oliwek. Ma siedzibę w Kalamata, Grecja.

 3. LADAS FOODS S.A

  Grecja

  Firma LADAS FOODS S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwki. Jest również obecna w dziedzinach Oliwki konserwowane, Stuffed olives, oliwki przetworzone, Oliwki konserwowane, i oliwki w solance. Ma siedzibę w Simantra, Grecja.

 4. OLYMPION S.A.

  Grecja

  Firma OLYMPION S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwki konserwowane. Ma siedzibę w Amaliada, Grecja.

 5. ACEITUNAS CAMPOTORO

  Hiszpania

  Firma ACEITUNAS CAMPOTORO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwki konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Table olives, i Oliwki ekologiczne. Ma siedzibę w Cijuelas (granada), Hiszpania.

 6. KARRAS GROUP

  Belgia

  Firma KARRAS GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Oliwki konserwowane, profiterolles, i Oliwki konserwowane. Ma siedzibę w Fleurus, Belgia.

 7. JOLCA

  Hiszpania

  Firma JOLCA, roku i działającą w sektorze Oliwki konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Table olives, oliwki przetworzone, ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek, i oliwki. Ma siedzibę w Sevilla, Hiszpania.

 8. ALCIDES MARQUES PEREIRA LOPES, LDA

  Portugalia

  Firma ALCIDES MARQUES PEREIRA LOPES, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwki konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach oliwki czarne. Ma siedzibę w Espinho, Portugalia.

 1. ACEITUNAS SARASA SA

  Hiszpania

  Firma ACEITUNAS SARASA SA, roku i działającą w sektorze Oliwki konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Oliwki, oliwki czarne, Stuffed olives, Oliwki, i Table olives. Ma siedzibę w Andosilla-Navarra, Hiszpania.

 2. PERE OLIVE

  Belgia

  Firma PERE OLIVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwki. Jest również obecna w dziedzinach Oliwa z oliwek, Oliwki konserwowane, Oliwa z oliwek, Oliwki konserwowane, oliwki drylowane, i Table olives. Ma siedzibę w Seilles, Belgia.

 3. SPECIAL FOODS INDUSTRY INTERNATIONAL

  Egypt

  Firma SPECIAL FOODS INDUSTRY INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwki konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach oliwki czarne. Ma siedzibę w Cairo, Egypt.

 4. GLOBAL FOOD SOLUTIONS

  Hiszpania

  Firma GLOBAL FOOD SOLUTIONS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oliwki konserwowane. Ma siedzibę w Murcia, Hiszpania.

 5. OLIVE WOOD CHAARI

  Tunezja

  Firma OLIVE WOOD CHAARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwki konserwowane. Ma siedzibę w Sfax, Tunezja.

 6. EGE GIDA SOLENA

  Turcja

  Firma EGE GIDA SOLENA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwki konserwowane. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 7. GAIA OLIVES

  Grecja

  Firma GAIA OLIVES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwki. Jest również obecna w dziedzinach Oliwki konserwowane, oliwki czarne, Green Olives, Oliwki konserwowane, i olives packed. Ma siedzibę w Chalkidiki, Grecja.

 8. AGRO FOOD ASSA

  Maroko

  Firma AGRO FOOD ASSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwki konserwowane. Ma siedzibę w Beni Mellal, Maroko.

 9. AMUZALVA S.L.

  Hiszpania

  Firma AMUZALVA S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwki konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Oliwki, i Oliwki. Ma siedzibę w Almendralejo, Hiszpania.

 10. L'ESPRIT ET L'OLIVE

  Francja

  Firma L'ESPRIT ET L'OLIVE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oliwki konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły prowansalskie. Ma siedzibę w Mougins, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo