• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oleiste

Wyniki dla

Oleiste - Import eksport

 1. HUBCYCLE

  Francja

  Verified by europages badge
 2. AGROPRODSERVICE, THE PRIVATE AGROINDUSTRIAL ENTERPRISE

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Prywatne Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe „Agroprodservice” stało się jedną z trzech największych firm rolniczych w zachodniej Ukrainie w ciągu 24 lat swojego istnienia. Całkowita powierzchnia żyznych gruntów uprawianych przez Agroprodservice wynosi około 45 000 hektarów. Uprawiamy kukurydzę, pszenicę ozimą i jęczmień, słonecznik, soję, jęczmień jary i pszenicę, rzepak, groch i buraki cukrowe. Całkowita liczba bydła wynosi ponad 3000 sztuk. Przy jednoczesnym utrzymaniu, roczna wielkość produkcji wyniesie 1255 ton mięsa wołowego. Doświadczenie firm o europejskich i światowych nazwach jest szeroko wdrażane, co przyczynia się do efektywnego wzrostu plonów i jakości ziarna zbóż i roślin strączkowych, a także roślin okopowych buraka cukrowego. Prywatne Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe „Agroprodservice” rozumie znaczenie ochrony środowiska, dlatego jedną z głównych zasad firmy jest „Nie szkodzić". Firma dba o środowisko naturalne i wspiera programy ekologiczne, pozostając wierną swojej misji.

 3. JAGDAMBA IMPEX

  Indie

  Verified by europages badge
 4. CROPFUL S.R.O.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Firma CROPFUL S.R.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oleiste. Jest również obecna w dziedzinach musztarda, kolendra siewna, nasiona prosa, nasiona lnu, nasiona słonecznika, soja, Kminek zwyczajny, Groch zwyczajny, i organic seeds. Ma siedzibę w Chlum u Třeboně, Republika Czeska.

 5. VIJAYA - SAS JEAN LOUIS BOYERE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma VIJAYA - SAS JEAN LOUIS BOYERE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Suszone owoce. Jest również obecna w dziedzinach Oleiste, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, Sprawiedliwy handel, Kakao i czekolada, Oleiste, ziarna, fruit and vegetable wholesaler, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, i migdały. Ma siedzibę w Montenay, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TRUST AGRO LTD.

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma TRUST AGRO LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleiste. Jest również obecna w dziedzinach słonecznik, Rafinowany olej słonecznikowy, nasiona słonecznika paczkowane, kolendra siewna, mączki z nasion słonecznika, granulatory do pelletu, Emiter do produktów granulowanych, i nasiona słonecznika. Ma siedzibę w Targovishte, Bułgaria.

 2. HILAIRE AGRI-SERVICES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma HILAIRE AGRI-SERVICES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa strączkowe. Jest również obecna w dziedzinach Oleiste, Oleje roślinne, Oleje roślinne surowe, Produkcja rolna, oleje roślinne spożywcze, oleje paliwowe półgęste, nasiona rzepaku, olej słonecznikowy, i soczewica. Ma siedzibę w Vregny, Francja.

 3. GTMD SARL

  Mali

  Verified by europages badge

  Firma GTMD SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze ROLNICTWO BIOLOGICZNE. Jest również obecna w dziedzinach Oleiste, węgiel, Uprawy roślin oleistych, Oleiste, i organic products. Ma siedzibę w Bamako, Mali.

 4. ADVISORY COMMODITIES

  Polska

  ADVISORY to dynamiczna i innowacyjna firma specjalizująca się w hurtowym rynku zbóż, roślin oleistych i dodatków do przemysłu piekarniczego. Nasze rygorystyczne kontrole jakości i zaawansowana technologia gwarantują produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Skutecznie zarządzamy dostawami dzięki naszej nowoczesnej flocie transportowej. Nasze doświadczenie, znajomość rynku i zaufanie naszych partnerów pozwoliły nam rozszerzyć działalność na towary rolne i pasze dla zwierząt. Dostarczamy producentom karm dla ptaków i gryzoni, różnym producentom olejów i kasz oraz licznym młynom na rynku polskim, czeskim i niemieckim, jednocześnie rozszerzając naszą obecność na nowe kraje UE. Nasze produkty spełniają unijne normy dla artykułów spożywczych. Posiadamy certyfikat IFS FOOD oraz certyfikat weterynaryjny. Inwestując w innowacyjną linię technologiczną do czyszczenia, sortowania i pakowania zbóż, uzyskaliśmy gwarancję jakości produktów i możliwość oferowania towarów o czystości od 98% do 99%. ZBOŻA: Ryż Owies Orkisz Sorgo Amarantus Gryka Proso łuskane Kasza jaglana ROŚLINY OLEISTE: Złocisty / brązowy len Nasiona krokosza Nasiona lnianki Nasiona ostropestu PRZYPRAWY: Żółta / brązowa / biała gorczyca Kolendra STRĄCZKOWE: Groszek zielony / żółty Soczewica czerwona / zielona Zielona fasola mung Bób Ciecierzyca Wyka Dodatkowo oferujemy różne inne produkty: jądra orzechów włoskich, nasiona dyni, suszone owoce, orzeszki ziemne, popcorn, pszenica paszowa itd.

 5. BROMEX SP. Z O.O.

  Polska

  Działania sprzedażowe firma prowadzi z 2 spółek: Bromex Sp. z o.o. i Vega Dry Sp. z o.o. Produkujemy i przetwarzamy ziarna, zboża, kasze, różnego rodzaju przyprawy i susze warzywne. W naszej ofercie znajdują się między innymi len brązowy, len złoty, kasza jaglana, kasza gryczana, kasza jęczmienna, proso, słonecznik łuszczony, sezam, mak, pestka dyni, ciecierzyca, soczewica, kminek, gorczyca sarepska, gorczyca biała, gorczyca czarna, mączka z gorczycy oraz przyprawy takie jak kolendra, oregano, majeranek, tymianek, pieprz czarny ziarnisty, cząber, czosnek niedźwiedzi, oraz warzywa suszone: natka pietruszki, młody jęczmień mielony, cukinia suszona, burak czerwony suszony, pasternak suszony, marchew suszona, szczypiorek i wiele innych. Posiadamy nowoczesne linie produkcyjne w skład których wchodzą maszyny typu kolor sorter, x-ray oraz sterylizator parowy. Pracujemy w najwyższych standardach jakościowych czego dowodem jest certyfikat BRC food, dodatkowo posiadamy certyfikaty Eko, Halal, Kosher.

  Wszystkie wyroby na "oleiste"
 1. IMARTI NATURKOST GMBH&CO.KG

  Niemcy

  W dzisiejszych czasach, jak nigdy dotąd, potrzebujemy przyjaznych środowisku i ekologicznych produktów oraz żywności. Smutnym faktem jest to, że na rynku jest coraz mniej produktów, które faktycznie były uprawiane bez zanieczyszczeń chemicznych. Ale czy nie wszyscy chcemy móc polegać na tym, że oferowana nam żywność nie jest szkodliwa dla naszego zdrowia? IMARTI przyczynia się właśnie do wyrównania takich deficytów w zakresie produktów przyjaznych dla środowiska, oczywiście również w jakości ekologicznej. Zbiór, przetwarzanie i dostawa naszych produktów odbywa się głównie na Ukrainie, ponieważ gleba charakteryzuje się tam żyznością, płodnością i wydajnością. Nasze podstawowe zasady: Przestrzeganie terminów dostaw, kontrola jakości zgodnie z normami UE, elastyczność wobec naszych klientów. W ramach ścisłej kontroli sprawdzamy naszą technologię pod kątem funkcjonalności i precyzji, aby zapewnić Ci najlepsze surowce do produkcji Twoich własnych produktów ekologicznych.

 2. AGROCHIMINVEST, LLC

  Rosja

  AgroChimInvest LLC jest jedną z wiodących rosyjskich firm specjalizujących się w uprawie, przetwarzaniu, rafinacji i eksportu produktów rolnych, takich jak kolendra, gorczyca, len (len - rośliny), ciecierzyca, soczewica, groch. Nasze zakłady produkcyjne są skoncentrowane na farmach, znajdujących się w regionie Krasnodar. Podczas zbierania, czyszczenia, przechowywania i pakowania różnych nasion używamy tylko nowoczesnego sprzętu krajowego i zagranicznego. W ostatnich latach nasi czołowi agronomowie opracowali i zastosowali własną, unikalną technologię uprawy kultur. W ciągu całego cyklu wzrostu roślin na polach ich stan ocenia personel firmy, dokonując na czas wszelkich niezbędnych korekt. Regularnie dostarczamy nasze produkty do klientów w takich krajach jak Indie, Pakistan, Nepal, Sri Lanka, Malezja, Jemen, Europa i inne. Wszystkie nasze produkty przechodzą niezbędne testy jakości i certyfikaty. Dlatego każda z naszych upraw spełnia europejskie i międzynarodowe standardy jakości. AgroChimInvest jest

 1. TORGOPTYUG LLC

  Rosja

  "TORGOPTYUG" jest przedsiębiorstwem handlowym, dostarczającym artykuły rolne i prowadzącym globalny import/eksport produktów spożywczych. Firma ma wielu rzetelnych partnerów w produkcji roślinnej: —rośliny oleiste (nasiona lnu, nasiona słonecznika, rzepak, lnicznik siewny, gorczyca, krokosz barwierski, rzodkiew oleista, itp.); —ziarna zbóż (pszenica, jęczmień, żyto, farro, owies, proso żółte i czerwone, kukurydza, białe i czerwone sorgo); —Gryka "TORGOPTYUG" regularnie współpracuje z producentami przetworzonych produktów rolnych (otręby lniane i pszenne, mąka, łuski) i produktów rolnych na paszę dla zwierząt. Własne magazyny firmy, zlokalizowane na terenie całej Rosji, umożliwiają szybką wysyłkę żądanej wielkości towarów do dowolnego miejsca na świecie. Długie doświadczenie w imporcie i eksporcie produktów spożywczych oraz ekspertyza ułatwiają "TORGOPTYUG" utrzymywanie udanych relacji partnerskich z rolnikami i klientami. Priorytetem przedsiębiorstwa jest dostarczanie zdrowych i przyjaznych dla środowiska produktów rolnych na cały świat, zmniejszenie oddziaływania na środowisko i poprawa jakości życia w regionach, w których jesteśmy obecni. Zespół profesjonalistów "TORGOPTYUG" jest otwarty na dyskusję z nabywcami o niestandardowych warunkach dostaw. Aby osiągnąć wspólny dobrobyt, przedsiębiorstwo buduje i rozwija partnerstwa z różnymi podmiotami globalnego systemu łańcucha dostaw żywności. Jesteśmy otwarci na współpracę i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 2. MTK LTD

  Rosja

  International Trading Company LLC jest eksporterem specjalizującym się w handlu hurtowym produktów rolniczych, pochodzących z przyjaznych dla środowiska regionów Rosji i innych krajów. Przedsiębiorstwo dostarcza szeroką gamę nasion oleistych (len zwyczajny, słonecznik, lnicznik, gorczyca, itp.), warzyw (soja warzywna, fasola, ciecierzyca, itp.), nasion roślin zielnych wieloletnich i jednorocznych (lucerna zmienna, nostrzyk, koniczyna łąkowa, itp.), a także ziaren zbóż (pszenica, jęczmień, żyto, owies, gryka, itp.). ITC LLC nawiązało relacje partnerskie na Dalekim Wschodzie, w Europie Zachodniej i w Azji. Produkty sprzedawane przez ITC są certyfikowane i zgodne ze wszystkimi głównymi rosyjskimi i międzynarodowymi standardami jakości oraz przepisami. Firma wysyła artykuły rolnicze transportem wodnym, drogowym i kolejowym do miejsc na całym świecie w możliwie jak najkrótszym terminie. Klienci cenią przejrzystość i wygodę dostaw na korzystnych warunkach, dzięki współpracy z głównymi przedsiębiorstwami rolniczymi z różnych krajów.

 3. KATOLIK GROUP SP. Z O.O.

  Polska

  KATOLIK Group Sp. z o.o. jest polskim przedsiębiorstwem działającym na rynku w sektorze spożywczym od prawie 30 lat. Zajmujemy się bezpośrednim importem oraz dystrybucją dodatków dla piekarnictwa i cukiernictwa. Naszymi głównymi odbiorcami są firmy zajmujące się handlem detalicznym, przetwórstwem oraz konfekcjonowaniem, które znajdą u nas ofertę idealnie dostosowaną do swoich potrzeb. Odbiorcami naszych produktów i surowców są duże sieci handlowe, hurtownie, zakłady przemysłu spożywczego oraz specjalistyczne hurtownie branży piekarniczej, cukierniczej i gastronomicznej. Jesteśmy młodym zespołem, ludźmi z pasją, wiedzą i ambicjami. Śledzimy bieżące trendy rynkowe, a także poszukujemy nowych rozwiązań oraz produktów. Duże doświadczenie, pozytywna energia oraz wysoka jakość surowców są podstawą zaufania naszych Klientów. Największą satysfakcję daje nam zadowolenie Klienta, które uzyskujemy dzięki dobrej organizacji naszej pracy, elastyczności, terminowości oraz najwyższej jakości świadczonych usług oraz dostarczanych produktów. Dzięki intensywnej rozbudowie powierzchni składowania, wysokim standardom przechowywania, przestrzeganiu surowych norm jakościowych, wyborze tylko sprawdzonych dostawców oraz wykwalifikowanej załodze możemy zapewnić, że właściwości spożywcze naszych produktów stoją na najwyższym poziomie. Posiadamy wdrożony system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 22000: 2005 oraz certyfikat BIO importera - przetwórcy.

 4. GK KUSHPIT-AGRO

  Ukraina

  KUSHPIT-AGRO jest stowarzyszeniem ukraińskich rolników (FE "Kushpita BO", FE "Kushpit", LLC "AGRO-LAN"), którego główną działalnością jest uprawa zbóż, roślin technicznych i roślin oleistych. Zajmujemy się magazynowaniem i sprzedażą, utrzymując krajowy sektor spożywczy produktów roślinnych poprzez uprawę roślin ziarnistych i zaangażowanie wykwalifikowanych pracowników oraz wykorzystanie najnowszych technologii. GC KUSHPIT-AGRO to firma rodzinna prosperująca od prawie 30 lat. Obszar uprawny wynosi około 5 000 hektarów. Główne uprawy: pszenica jara, pszenica ozima, słonecznik, kukurydza, soja, gryka. Gospodarstwa posiadają własną flotę maszyn i ciągników. W 2020 roku uruchomiliśmy własny kompleks czyszczenia ziarna z suszarnią. Pojemność elewatora wynosi 40 tysięcy ton. Posiadamy również własne laboratorium i własny transport - ciężarówki do przewozu zboża. Krótkie informacje o nas można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.kushpit-agro.com - Sprzedajemy nasze produkty zarówno na Ukrainie, jak i za granicą. Możemy pracować według warunków dostaw DAP i CIF. Dostarczamy produkty własnymi pojazdami zbożowymi, możemy również użyć transportu kontenerowego i kolejowego.

 5. VNESHTORG-RUS LLC

  Rosja

  Vneshtorg-Rus importuje i eksportuje w Rosji produkty rolne i żywność: ciecierzyca, soczewica, pszenica, proso i produkty z wielu innych roślin uprawnych; zajmuje się zaopatrzeniem gospodarstw rolnych w zboża, rośliny strączkowe i oleiste, a także w śrutę rzepakową, sojową i słonecznikową do tuczu zwierząt gospodarskich. Firma kupuje ekologiczne produkty rolne od ekologicznych gospodarstw, które uprawiają swoje rośliny w bezpiecznych dla środowiska regionach Rosji, stosują nawozy organiczne i płodozmian, dbają o zdrowie gleby oraz o zdrowie ekosystemu i ludzi. Certyfikowane produkty Vneshtorg-Rus nie zawierają pestycydów ani GMO, ponieważ przechodzą ścisłą wewnętrzną kontrolę jakości, by zapewnić zgodność z obowiązującymi normami. Vneshtorg-Rus jest lojalnym i odpowiedzialnym partnerem dla klientów z Chin, Indii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Algierii, Iranu, Afganistanu i Belgii i zapewnia globalną dostawę ekologicznych produktów rolnych transportem kolejowym, drogowym i wodnym. Kluczową zasadą firmy jest skupienie się przede wszystkim na potrzebach i korzyściach klienta.

 6. AMARANTH PRODUKTE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma AMARANTH PRODUKTE GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oleiste. Jest również obecna w dziedzinach organic argan oil. Ma siedzibę w Dillenburg, Niemcy.

 7. TURKEY DALAL

  Turcja

  Firma TURKEY DALAL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Oleiste. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. GREENAGROTECH

  Ukraina

  Firma GREENAGROTECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleiste. Ma siedzibę w Kiew, Ukraina.

 1. TOMA IMPEX

  Francja

  Firma TOMA IMPEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleiste. Jest również obecna w dziedzinach olej słonecznikowy. Ma siedzibę w Domont, Francja.

 2. IMPULSE COMMODITY TRADING OÜ

  Estonia

  Firma IMPULSE COMMODITY TRADING OÜ, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Oleiste, Przetwory mleczne, Oleje roślinne, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Oleiste, Przetwory mleczne, i Oleje roślinne. Ma siedzibę w Tallinn, Estonia.

 3. BEITY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BEITY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleiste. Jest również obecna w dziedzinach mąka z pszenicy zwyczajnej, i mąki z pszenicy miękkiej typ 0. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 4. PURGRANA INH. MAXIM BORODIN

  Niemcy

  Firma PURGRANA INH. MAXIM BORODIN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oleiste. Jest również obecna w dziedzinach nasiona lnu. Ma siedzibę w Oedheim, Niemcy.

 5. TENUTA ZIMARINO MASSERIA DON VINCENZO

  Włochy

  Firma TENUTA ZIMARINO MASSERIA DON VINCENZO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleiste. Jest również obecna w dziedzinach oliwa z oliwek pierwszego wytłaczania na zimno bio, i ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek. Ma siedzibę w Vasto, Włochy.

 6. SEJUM EUROPE

  Francja

  Firma SEJUM EUROPE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oleiste. Ma siedzibę w Puteaux, Francja.

 7. RM & INVEST

  Francja

  Firma RM & INVEST, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pszenica twarda. Jest również obecna w dziedzinach Oleiste, Oleiste, nasiona lnu, węgiel i drewno opałowe, i węgiel opałowy. Ma siedzibę w Le Mesnil Le Roi, Francja.

 8. MPL AGRO

  Ukraina

  Firma MPL AGRO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oleiste. Jest również obecna w dziedzinach musztardy, gryka zwyczajna, i nasiona słonecznika paczkowane. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 9. AGROPODNIK A.S TRNAVA

  Słowacja

  Firma AGROPODNIK A.S TRNAVA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nawozy i środki ulepszające glebę. Jest również obecna w dziedzinach Nawozy naturalne, Oleiste, Nawozy naturalne, nasiona rzepaku, zboża, i Oleiste. Ma siedzibę w Trnava, Słowacja.

 10. PLANTUREUX & ASSOCIES

  Francja

  Firma PLANTUREUX & ASSOCIES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oleiste. Ma siedzibę w Noisy Le Grand, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo