• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • okiennice składane- harmonijkowe

Wyniki dla

Okiennice składane- harmonijkowe - Import eksport

 1. CP SISTEMI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CP SISTEMI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Moskitiery i siatki na okna. Jest również obecna w dziedzinach Okiennice składane, harmonijkowe, moskitiery, rolety, Okiennice składane, harmonijkowe, i zasłona. Ma siedzibę w Apollosa, Włochy.

 2. SUMACE S.A.

  Hiszpania

  SUMACE S.A. jest przedsiębiorstwem posiadającym 40-letnie doświadczenie w dziedzinie wszelkiego rodzaju żaluzji i zasłon przeciw owadom. Jest ono numerem 1 w kraju w tej specjalności. Jesteśmy wyspecjalizowani w produkcji i sprzedaży zasłon, moskitier plastikowych, aluminiowych, drewnianych i agawowych ; rolety drewniane; żaluzje z Alicante drewniane i PCV; i moskitiery zwijane z aluminium. Oficjalny dystrybutor marki PERSIANA-BARCELONA na całą Europę.

 3. FRAN SA

  Hiszpania

  Produkcja i montaż kabin poboru opłat zgodnie z życzeniem i specyfikacją klienta. Kabiny ze stali nierdzewnej, modele standardowe lub według planów dostarczonych przez klienta. Wykończenia wewnętrzne z instalacją elektryczną i klimatyzacją z zastosowaniem pompy ciepła.

 4. CERRAJERÍA MACORT

  Hiszpania

  Stolarka metalowa i ślusarstwo. Kraty. Drzwi. Drabiny. Pergole. Konstrukcje metalowe. Parapety. Ogrodzenia. Okna. Ramy. Pojemniki na kwiaty. Schody spiralne. Wejścia do budynków. Poręcze. Zadaszenia. Kraty. Półki regały. Spawanie. Grille do barbecue. Obramowania. Drzwiczki do liczników. Płyty mocujące. Platformy. Pokrywy rewizyjne do wykładania płytkami. Wzmocnienia filarów. Stopnie. Trejaże. Pojemniki na kwiaty. Wozy na Święto Trzech Króli. Witryny. Żaluzje typu Majorka. Drzwi żelazne.

 5. PERSIANAS HERNANDO SA

  Hiszpania

  Żaluzje z PCW. Przemyślana koncepcja i rygorystyczny proces produkcji. Produkty oferowane w szerokiej gamie kolorów. ŻALUZJE ALUMINIOWE ZEWNĘTRZNE z poliuretanu. Doskonała trwałość koloru w szerokiej gamie barw. Jakość gwarantowana poprzez stałe zapewnienie kontroli. Aluminiowe lamele, lamele z PCW, zaślepki, wycinanie zaślepek, prowadnice i lamele końcowe, siatki przeciw komarom, akcesoria do żaluzji zewnętrznych, napędy, okna velux.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PERSIANAS EUROPA

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo, którego 40 specjalistów codziennie produkuje i rozprowadza szeroką gamę produktów do ochrony przed słońcem i do dekoracji wnętrz.

 2. PERSISOL

  Hiszpania

  Specjaliści z zakresu wszelkiego rodzaju rolet, żaluzji, okiennic i moskitier.

 3. PERSIANAS PERSAX

  Hiszpania

  Firma PERSIANAS PERSAX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okiennice składane, harmonijkowe. Jest również obecna w dziedzinach zasłony podnoszone elektrycznie, żaluzje z pcv, rolety na zamówienie, i bramy garażowe. Ma siedzibę w Villena (alicante), Hiszpania.

 4. TURISOL DECORLUX

  Hiszpania

  Firma TURISOL DECORLUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żaluzje rolowane, elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Okiennice składane, harmonijkowe, zasłony i tkaniny obiciowe, arbors, rolety na zamówienie, i Okiennice składane, harmonijkowe. Ma siedzibę w Alicante, Hiszpania.

 5. B.F.INFISSI S.N.C. DI FIORDELMONDO VALERIA E MARCO

  Włochy

  Firma B.F.INFISSI S.N.C. DI FIORDELMONDO VALERIA E MARCO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rama i ościeżnica. Jest również obecna w dziedzinach Okiennice składane, harmonijkowe, Okno z laminowanego PCV, ościeżnice okienne i drzwiowe z pcv, Okiennice składane, harmonijkowe, i rolety. Ma siedzibę w Montemarciano, Włochy.

 1. CORTISA

  Hiszpania

  Firma CORTISA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okiennice składane, harmonijkowe. Jest również obecna w dziedzinach automatyka do zasłon, Instalatorzy okiennic z ruchomymi lamelami, żaluzje regulowane, i instalowanie zasłon. Ma siedzibę w Martorell, Hiszpania.

 2. VAN EYCK SHUTTERS

  Holandia

  Firma VAN EYCK SHUTTERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okiennice składane, harmonijkowe. Jest również obecna w dziedzinach rolety na zamówienie, i venetian blinds. Ma siedzibę w Weert, Holandia.

 1. PASTORE - CHIUSURE DI SICUREZZA

  Włochy

  Firma PASTORE - CHIUSURE DI SICUREZZA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okiennice zwijane. Jest również obecna w dziedzinach Okiennice składane, harmonijkowe, Okiennice składane, harmonijkowe, drzwi uchylne, i bramy dzielone. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 2. STE DES ETABLISSEMENTS LOUBAT

  Francja

  Firma STE DES ETABLISSEMENTS LOUBAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Kasy pancerne i sejfy, Zamki, zasuwy i klucze, Kraty, siatki i tkaniny metalowe, Okiennice składane, harmonijkowe, Kasy pancerne i sejfy, Zamki, zasuwy i klucze, Kraty, siatki i tkaniny metalowe, i Okiennice składane, harmonijkowe. Ma siedzibę w Sainte-Livrade-Sur-Lot, Francja.

 3. PERSIANISTA BARCELONA

  Hiszpania

  Firma PERSIANISTA BARCELONA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okiennice składane, harmonijkowe. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 4. SG SERVICE DI SERGIO GIAMMELLO

  Włochy

  Firma SG SERVICE DI SERGIO GIAMMELLO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okiennice składane, harmonijkowe. Jest również obecna w dziedzinach moskitiery, door frames, i żaluzja. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 5. NEW AGE SHUTTERS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NEW AGE SHUTTERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okiennice składane, harmonijkowe. Ma siedzibę w West Malling, Addington, Zjednoczone Królestwo.

 6. PERSIANAS DOMESTICAS S.L.

  Hiszpania

  Firma PERSIANAS DOMESTICAS S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okiennice składane, harmonijkowe. Jest również obecna w dziedzinach naprawy żaluzji, montaż rolet, żaluzje automatyczne z napędem, i automatyka do zasłon. Ma siedzibę w Barbera Del Valles, Hiszpania.

 7. ROGIAM SRL

  Włochy

  Firma ROGIAM SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Okiennice składane, harmonijkowe. Jest również obecna w dziedzinach moskitiery na miarę, roller blinds, zasłony zwijane zmotoryzowane, i moskitiery. Ma siedzibę w Bitritto, Włochy.

 8. ESTORTOLDOS

  Hiszpania

  Firma ESTORTOLDOS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne. Jest również obecna w dziedzinach Okiennice składane, harmonijkowe, instalowanie zasłon, Okiennice składane, harmonijkowe, i płótno. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 1. ERNESTO MULTISERVIZI

  Włochy

  Firma ERNESTO MULTISERVIZI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okiennice składane, harmonijkowe. Ma siedzibę w Garbagnate Milanese, Włochy.

 2. EBANISTERIA ZAVATTA

  Włochy

  Firma EBANISTERIA ZAVATTA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okiennice składane, harmonijkowe. Jest również obecna w dziedzinach skrzynia wolnostojąca, Wood casing for rolling shutters, kesony nawijające, i Cases for rolling shutters. Ma siedzibę w Rimini, Włochy.

 3. PERSIANAS OLEGARIO

  Hiszpania

  Firma PERSIANAS OLEGARIO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okiennice składane, harmonijkowe. Jest również obecna w dziedzinach okiennice, montaż moskitiery, naprawa stor, i automatyka do zasłon. Ma siedzibę w Talavera De La Reina, Hiszpania.

 4. SIAL S.R.L.

  Włochy

  Firma SIAL S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okiennice składane, harmonijkowe. Jest również obecna w dziedzinach rolety bezpieczeństwa, akcesoria do markiz, i żaluzje zwijane. Ma siedzibę w Alcamo, Włochy.

 5. ERHAL PLASTİK

  Turcja

  Firma ERHAL PLASTİK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Moskitiery i siatki na okna, Okiennice składane, harmonijkowe, Szkło, Moskitiery i siatki na okna, Okiennice składane, harmonijkowe, i Szkło. Ma siedzibę w İstanbul, Turcja.

 6. INDUSTRIAS TMC

  Hiszpania

  Firma INDUSTRIAS TMC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okiennice składane, harmonijkowe. Jest również obecna w dziedzinach produkcja żaluzji aluminiowych, i zasilacze do silników do rolet. Ma siedzibę w Valencia Del Mombuey, Hiszpania.

 7. E. G. S. CEPHE

  Turcja

  Firma E. G. S. CEPHE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna z PCV. Jest również obecna w dziedzinach Okiennice składane, harmonijkowe, Z aluminium, pergola, zamykacz aluminiowy, Okiennice składane, harmonijkowe, i Z aluminium. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 8. VOLPI ALESSANDRO

  Włochy

  Firma VOLPI ALESSANDRO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Okiennice składane, harmonijkowe. Jest również obecna w dziedzinach zamek, i naprawa rolet. Ma siedzibę w Mestre, Włochy.

 9. SKS MONOSTAR PANJUR SANAYI VE TICARET A.S.

  Turcja

  Firma SKS MONOSTAR PANJUR SANAYI VE TICARET A.S., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Okiennice składane, harmonijkowe. Jest również obecna w dziedzinach kraty automatyczne, kraty suwane, i przeszklone otwory okienne przesuwne. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 10. PERSIANAS NORTE MADRID

  Hiszpania

  Firma PERSIANAS NORTE MADRID, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Okiennice składane, harmonijkowe. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo