• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • okapy kuchenne i wyciągi

Wyniki dla

Okapy kuchenne i wyciągi - Import eksport

 1. MULTI VENTILATION

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MULTI VENTILATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okapy kuchenne i wyciągi. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. STIEGLITZ SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STIEGLITZ SYSTEMTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy kuchenne i wyciągi. Ma siedzibę w Plattling, Niemcy.

 3. SIFIM SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SIFIM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy kuchenne i wyciągi. Jest również obecna w dziedzinach okapy kuchenne, filtry do wyciągów kuchennych, okap składany, i okapy wciagające. Ma siedzibę w Jesi, Włochy.

 4. NORTBERG.PL

  Polska

  Nowoczesne okapy kuchenne Nortberg to doskonały wybór dla każdego estety, pragnącego mieć w swojej kuchni urządzenie o unikalnym wyglądzie, a jednocześnie wysoce funkcjonalne i praktyczne. Marka, dbając o wyjątkowy design oferowanych produktów, współpracuje wyłącznie z najlepszymi projektantami, którzy wiedzą jak połączyć własności użytkowe z nowoczesną formą. To dlatego okapy kuchenne Nortberg nie tylko świetnie wyglądają, ale i są niezwykle ciche oraz energooszczędne. W katalogu Nortberg znaleźć można: - okapy kominowe, - okapy narożne, - okapy wyspowe, - okapy szufladowe, - okapy podszafkowe, - okapy blatowe To produkty wysokiej jakości, wykonane m.in. z wysokogatunkowej stali nierdzewnej i szkła hartowanego, o ekskluzywnym charakterze. Oferowane przez Nortberg okapy są zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach. Dzięki temu Nortberg to szybko rozwijająca się marka, która już teraz jest jednym z czołowych dostawców okapów kuchennych za pośrednictwem serwisów internetowych.

 5. SWEDLUXURY

  Szwecja

  Szwedzki producent luksusowych okapów kuchennych. Skandynawskie okapy kuchenne, doskonale pasujące do aranżacji kuchennych w stylu skandynawskim- prosto, ponadczasowo, luksusowo wykonane z najwyższej jakości materiałów. W swojej ofercie posiadamy okapy kuchenne: Okapy kuchenne do zabudowy, obejmujące kategorie produktów: Okapy kuchenne sufitowe Okapy kuchenne podszafkowe Okapy kuchenne zintegrowane z kuchenką indukcyjną. Okapy wysuwane do zabudowy w blacie kuchennym. Okapy naścienne Okapy kuchenne wyspowe : okapy kuchenne wyspowe w kształcie odwróconej litery T, okapy kuchenne wyspowe cylindryczne, okapy kuchenne wyspowe na linkach.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TOFLESZ

  Polska

  Firma TOFLESZ istnieje na rynku od 1989r. Jesteśmy wiodącym producentem okapów na polskim jak i zagranicznym rynku. Swoją działalność zaczynaliśmy od ręcznego wykonywania okapów. Z chwilą wzrostu zainteresowania naszymi produktami na rynku polskim i wschodnim unowocześnialiśmy naszą produkcję poprzez wprowadzenie coraz to nowszych technologii. Pozwoliło nam to na wytwarzanie nowoczesnych okapów nie odbiegających jakością od firm zachodnich. Firma TOFLESZ mieści się w Kielcach gdzie posiada halę produkcyjną oraz 2 magazyny o łącznej powierzchni 1600m2. Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym oraz wysoko wykwalifikowaną załogą pracowników.Zajmujemy się produkcją okapów kuchennych oraz akcesorii do nich. W swojej produkcji posiadamy szeroką gamę okapów, są to okapy rustykalne, nowoczesne okapy kominowe, okapy do zabudowy w szafce, oraz okapy naścienne o ciekawym wzornictwie. Poza standardową linią produkcyjną wykonujemy również okapy na specjalne zamówienie.

 2. BERTAZZONI SPA

  Włochy

  W Guastalla, między Reggio Emilia i Parmą, firma rodzinna łączy dwie najlepsze tradycje regionu Emilia Romagna, mianowicie sztukę kulinarną i inżynierię. Bertazzoni jest dziedzicem spuścizny gastronomicznej regionu, na którą składa się szynka parmeńska, kiełbasa i mortadela, Parmigiano Reggiano i ocet balsamiczny. Dlatego właśnie miłośnicy gotowania używają kuchenek i płyt grzejnych Bertazzoni, wyprodukowanych z pasją i kompetencją przez ekspertów w dziedzinie kuchni.

 3. BAŞARAN ÇELIK SAN TIC AŞ

  Turcja

  Firma BAŞARAN ÇELIK SAN TIC AŞ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy kuchenne i wyciągi. Jest również obecna w dziedzinach odkurzacz, dekoracyjny okap kuchenny, okapy kuchenne, i agd do zabudowy. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 4. CLERINOX

  Belgia

  Firma CLERINOX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Jest również obecna w dziedzinach Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Okapy kuchenne i wyciągi, Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Okapy kuchenne i wyciągi, instalowanie kuchni profesjonalnych, i Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia. Ma siedzibę w Beauraing, Belgia.

 5. DOLADILLE HOTTES DE CUISINE

  Francja

  Firma DOLADILLE HOTTES DE CUISINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy kuchenne i wyciągi. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do mebli kuchennych. Ma siedzibę w Fresnes En Woevre, Francja.

 1. CHROMONORM GMBH

  Niemcy

  Firma CHROMONORM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy kuchenne i wyciągi. Ma siedzibę w Grosselfingen, Niemcy.

 2. LUXAIR COOKER HOODS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LUXAIR COOKER HOODS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy kuchenne i wyciągi. Ma siedzibę w Ripon, Zjednoczone Królestwo.

 1. WEGER METALLBAU S.R.L.

  Włochy

  Firma WEGER METALLBAU S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Okapy kuchenne i wyciągi, okapy wciagające, pompy cieplne, Okapy kuchenne i wyciągi, i pomoc techniczna. Ma siedzibę w Varna, Włochy.

 2. SILVERLINE EV GERECLERI A.S.

  Turcja

  Firma SILVERLINE EV GERECLERI A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy kuchenne i wyciągi. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport, Lodówki, Piecyki mikrofalowe domowe, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport, Lodówki, i Piecyki mikrofalowe domowe. Ma siedzibę w ISTANBUL, Turcja.

 3. LINTS VENTILATIE BV

  Holandia

  Firma LINTS VENTILATIE BV, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okapy kuchenne i wyciągi. Ma siedzibę w Dordrecht, Holandia.

 4. SIFIM SRL

  Włochy

  Firma SIFIM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy kuchenne i wyciągi. Jest również obecna w dziedzinach okapy kuchenne, filtry do wyciągów kuchennych, okap składany, i okapy wciagające. Ma siedzibę w Jesi, Włochy.

 5. EXTRACAM VENTILACION IDNUSTRIAL S.L

  Hiszpania

  Firma EXTRACAM VENTILACION IDNUSTRIAL S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy kuchenne i wyciągi. Jest również obecna w dziedzinach okapy wsysające, Kanały wentylacyjne i do oddymiania, Manufacturer of industrial fans, i instalacje wentylacyjne. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 6. GROUPE APP

  Francja

  Firma GROUPE APP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie powietrza - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Okapy kuchenne i wyciągi, wentylacja komór chłodniczych, obróbka magnetyczna przeciw kamieniowi wapiennemu, Odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, i Okapy kuchenne i wyciągi. Ma siedzibę w Nice, Francja.

 7. DE GRIFFIOEN

  Holandia

  Firma DE GRIFFIOEN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Firmy sprzątające. Jest również obecna w dziedzinach Okapy kuchenne i wyciągi, kominy metalowe dla budownictwa, i Okapy kuchenne i wyciągi. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 8. R.N.T. IMPIANTI - IMPIANTI DI ASPIRAZIONE A NAPOLI

  Włochy

  Firma R.N.T. IMPIANTI - IMPIANTI DI ASPIRAZIONE A NAPOLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy kuchenne i wyciągi. Ma siedzibę w Napoli, Włochy.

 1. AGA ALFA BELGIUM

  Belgia

  Firma AGA ALFA BELGIUM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kuchenki i piece kuchenne. Jest również obecna w dziedzinach Okapy kuchenne i wyciągi, Okapy kuchenne i wyciągi, i okapy wciagające. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

 2. GORENJE SLOVAKIA, S.R.O.

  Słowacja

  Firma GORENJE SLOVAKIA, S.R.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Suszarki automatyczne do bielizny. Jest również obecna w dziedzinach Okapy kuchenne i wyciągi, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Pralki domowe, Wyżymaczki i wirówki, Okapy kuchenne i wyciągi, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Pralki domowe, i Wyżymaczki i wirówki. Ma siedzibę w Bratislava - Dubravka, Słowacja.

 3. FERRE

  Turcja

  Firma FERRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy kuchenne i wyciągi. Jest również obecna w dziedzinach Piece elektryczne, Piece elektryczne, elektryczny piec kuchenny, i zbiorniki dla odsysaczy. Ma siedzibę w KAYSERI, Turcja.

 4. BARRIER

  Turcja

  Firma BARRIER, roku i działającą w sektorze Okapy kuchenne i wyciągi. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Meble i elementy zabudowy kuchennej, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Meble i elementy zabudowy kuchennej, okap podwieszany, i okapy kuchenne. Ma siedzibę w Merzifon / Amasya, Turcja.

 5. COOLEN AGENTUREN

  Belgia

  Firma COOLEN AGENTUREN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble kuchenne. Jest również obecna w dziedzinach Meble i elementy zabudowy kuchennej, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport, Okapy kuchenne i wyciągi, Meble i elementy zabudowy kuchennej, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport, Okapy kuchenne i wyciągi, i drobny sprzęt agd kuchenny. Ma siedzibę w Bocholt, Belgia.

 6. SANAIRE

  Meksyk

  Firma SANAIRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy kuchenne i wyciągi. Jest również obecna w dziedzinach okapy do kuchni dla społeczności, i okapy ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Iztacalco, Meksyk.

 7. GUANGDONG FANS-TECH ELECTRIC CO.,LTD.

  Chiny

  Firma GUANGDONG FANS-TECH ELECTRIC CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy kuchenne i wyciągi. Ma siedzibę w Shunde Foshan Guangdong, Chiny.

 8. DAGO AGROBUSINESS

  Madagaskar

  Firma DAGO AGROBUSINESS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy kuchenne i wyciągi. Ma siedzibę w Antananarivo, Madagaskar.

 9. NERROX S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma NERROX S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie kuchni dla gastronomii, Agregaty zamrażalnicze, Okapy kuchenne i wyciągi, Wyposażenie kuchni dla gastronomii, Agregaty zamrażalnicze, i Okapy kuchenne i wyciągi. Ma siedzibę w Jablonec Nad Nisou, Republika Czeska.

 10. AGM YALITIM VE HAVALANDIRMA

  Turcja

  Firma AGM YALITIM VE HAVALANDIRMA, roku i działającą w sektorze Okapy kuchenne i wyciągi. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia wentylacyjne do obór, Kanały wentylacyjne i do oddymiania, urządzenia wentylacyjne dla budownictwa, i industrial ventilation. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo