• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne

Wyniki dla

Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne - Import eksport

 1. L.P. COOLING

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma L.P. COOLING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne, Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne, cold rooms, cooling systems, zamrażanie przemysłowe, i instalowanie urządzeń chłodniczych. Ma siedzibę w Naninne, Belgia.

 2. HKL LÜFTUNGSBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HKL LÜFTUNGSBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne. Ma siedzibę w Tönisvorst, Niemcy.

 3. F. INSAMER GESELLSCHAFT M.B.H. & CO KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma F. INSAMER GESELLSCHAFT M.B.H. & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne. Ma siedzibę w Andrichsfurt, Austria.

 4. HYDROTERMICA 2000 DI ROTA SERGIO E BERNINI IVAN S.N.C.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma HYDROTERMICA 2000 DI ROTA SERGIO E BERNINI IVAN S.N.C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Urządzenia hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne, naprawa klimatyzatora, urządzenia do klimatyzacji, Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne, i klimatyzacja. Ma siedzibę w Cene, Włochy.

 5. KLIMOR SP. Z O.O.

  Polska

  KLIMOR, spółka należąca do grupy kapitałowej KLIMA-THERM, jest wiodącym producentem i dostawcą standardowych oraz wysoce specjalistycznych systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych, dedykowanych na rynek LĄDOWY i MORSKI. Ponad 50 lat tradycji wspartej fachową wiedzą i bogatym doświadczeniem zdobywanym zarówno na rynku polskim, jak i w wielu europejskich krajach, pozwala firmie na stałe poszerzanie oferty o najnowocześniejsze rozwiązania, odzwierciedlające aktualne trendy w branży przy zachowaniu rygorystycznych norm jakościowych. Najwyższą jakość urządzeń sygnowanych marką KLIMOR potwierdzają certyfikaty uznawane przez największych ekspertów i specjalistów branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej. Zgodność z rygorystyczną normą DIN 1946-4: 2008 oraz PN-EN 1886: 2008 i PN- EN 13053+A1: 2011 została potwierdzona przez niezależną jednostkę certyfikacyjną TÜV Rheinland Polska. Urządzenia posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny oraz znak zgodności wyrobu z Dyrektywami UE.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PLOG ANLAGENBAU

  Niemcy

  Oferujemy wysokowydajne i przyjazne dla środowiska systemy do najnowocześniejszych technologii klimatyzacji i chłodzenia. Mamy duże doświadczenie i wiedzę fachową zwłaszcza w dziedzinie naturalnych chłodziw. Jako partner dystrybucyjny Secon GmbH, jesteśmy w stanie zaoferować wydajne i przyjazne środowisku systemy z naturalnymi środkami chłodzącymi z gamy dostępnej dla systemów domowych w Badenii-Wirtembergii. Produkujemy również urządzenia i komponenty według specjalnych wymagań klienta. Łączymy tu naszą wiedzę z zakresu techniki chłodniczej z doświadczeniem w dziedzinie budowy instalacji. Budowa urządzeń i instalacji, obsługa i konserwacja, po teoretyczą technikę chłodzenia. Dzieki naszemu szerokiemu zakresowi usług oraz sprzętowi operacyjnemu, jesteśmy w stanie realizować projekty, od fazy projektowania po wykonanie instalacji. Budujemy duże instalacje chłodnicze, które pracują głównie z naturalnymi chłodziwami, takimi jak propan i amoniak.

 2. ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH I OGRZEWCZYCH MARIAN PŁÓCINICZAK

  Polska

  Do realizacji powierzonych nam zleceń wykorzystujemy materiały i sprzęt najwyższej jakości. Dzięki temu mamy możliwość bezpiecznego i bezusterkowego wykonania zleceń. Nasz zakład został w 2002 roku wyróżniony certyfikatem Autoryzowanego Instalatora Firmy Herz i został przyjęty w poczet członków klubu Dobrego Fachowca HERZ. Oprócz działalności związanej z montażem pomp ciepła, odkurzaczy centralnych oraz różnego rodzaju instalacji, prowadzimy również szkolenia uczniów. Po ukończeniu nauki zawodu w zasadniczych szkołach budowlanych w Poznaniu lub Grodzisku Wielkopolskim oraz zdaniu egzaminu przed komisją egzaminacyjną Izby Rzemieślniczej w Poznaniu, absolwenci otrzymują propozycję zatrudnienia w naszym zakładzie. Stwarzając im odpowiednie warunki do rozwoju, mają możliwość zdobywania nowych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego. Niektórzy z nich kontynuują naukę uczęszczając do Techników Budowlanych.

 3. HELIOS SZYMON SOŁTYS

  Polska

  Firma HELIOS świadczy usługi z zakresu inżynierii. Pojawienie się jej na rynku to efekt współpracy najlepszych specjalistów. Dziedzina, którą się zajmuje, to szeroki obszar techniki grzewczej i sanitarnej. Na pierwszym miejscu stawia środowisko naturalne, więc w swoich działaniach uwzględnia przede wszystkim odnawialne źródła energii. Firmę cechuje wysoka jakość, fachowość oraz terminowość, to wszystko dzięki zatrudnianiu doświadczonych i wykwalifikowanych profesjonalistów. Zakres usług firmy HELIOS początkowo skupiony był wokół niewielkich budynków, głównie mieszkalnych i usługowych. Dzięki ciągłej inwestycji w rozwój zakres ten obejmuje dzisiaj również obiekty magazynowe, przemysłowe, energetyczne oraz użyteczności publicznej.

 4. TONOIMPIANTI SRL

  Włochy

  Tonoimpianti to przedsiębiorstwo, które od ponad 25 lat, projektuje i wykonuje instalacje dla odbiorców indywidualnych i obiektów przemysłowych, a w szczególności instalacje centralnego ogrzewania, klimatyzacji i chłodzenia, instalacje hydrauliczne, sanitarne i przeciwpożarowe. Zajmuje się wykonawstwem na rynku włoskim i międzynarodowym, zwłaszcza w budynkach mieszkalnych, centrach handlowych, szpitalach, portach lotniczych, uczelniach, hotelach oraz wszelkiego innego typu lokalach handlowych i publicznych.

 5. SAINT ROCH

  Belgia

  Firma Saint Roch Couvin, której podstawową działalnością jest produkcja kotłów żeliwnych od 1903 r., jest średniej wielkości przedsiębiorstwem przemysłowym zatrudniającym 120 osób w Belgii i 20 osób we Francji. W jej mikrokosmosie działalności w dziedzinie ogrzewania, firma Saint Roch Couvin musi walczyć, by zachować swoje miejsce na tym rynku niezwykle trudnym i konkurencyjnym. Saint Roch Couvin pozostaje od ponad 10 lat niezaprzeczonym liderem w Belgii, w dziedzinie kotłów stojących. Saint Roch wprowadza innowacje w dziedzinie kotłów kondensacyjnych, kotłów ekologicznych odpowiadających nowym normom europejskim.

 1. VENTIX SERWIS TOMASZ BANAŚ SP. J.

  Polska

  Ventix Serwis to marka doskonale znana na rynku usług serwisowych instalacji HVAC. Firma Ventix Serwis Tomasz Banaś Sp. J. specjalizuje się w serwisie wszelkich instalacji sanitarnych, w tym instalacji HVAC-R & I. Usługi realizuje na rzecz klientów biznesowych, organizacji trzeciego sektora oraz podmiotów samorządowych, na terenie całej Polski, w szczególności na terenie województw: śląskiego, małopolskiego, opolskiego oraz świętokrzyskiego. Ventix Serwis to firma, która zatrudnia ponad 40 doświadczonych serwisantów instalacji HVAC (COWIG). Dba o ich aktualną wiedzę uczestnicząc w szkoleniach branżowych. Współpracuje ze znanymi i mniej znanymi producentami i dostawcami sprzętu do instalacji klimatyzacji, wentylacji (w tym rekuperacji), ogrzewania (także pomp ciepła), instalacji solarnych, instalacji fotowoltaicznych i innych. Usługi serwisowe świadczone są w sposób kompleksowy. Obejmuje przeglądy, konserwacje i naprawę zarówno świadczoną w ramach długoterminowych umów serwisowych, jak i jednorazowych zleceń. To rzetelny partner, z usług którego warto korzystać.

 2. EKOSTAR SP. JAWNA

  Polska

  Autoryzowany dystrybutor systemów klimatyzacji precyzyjnej Denco (Anglia). Na polskim rynku oferujemy energooszczędne urządzenia serii Multi-Denco oraz Ultra-Denco w różnych konfiguracjach o mocach chłodniczych od 3 do 150kW z przeznaczeniem do centrów informatycznych, telekomunikacyjnych i sterowni przemysłowych. Ponadto proponujemy urządzenia renomowanej firmy Airedale (Anglia): wytwornice wody lodowej z free-cooling oraz nowoczesne systemy High Density, w tym szafy międzyrakowe o mocy do 60kW, dla pomieszczeń IT.

 1. ROTERO - SYSTEMY ENERGOOSZCZĘDNE

  Polska

  Rotero to firma z tradycjami. Zajmujemy się dystrybucją energooszczędnych urządzeń solarnych oraz wykonywaniem kompleksowych instalacji do pozyskiwania energii cieplnej. Nasz sukces opiera się na wykorzystaniu w praktyce dużego doświadczenia w zakresie energii odnawialnej oraz ścisłych relacjach z naszymi Klientami. Kluczową rolę odgrywają niezawodne urządzenia i wysoka jakość świadczonych usług.Liczne realizacje instalacji solarnych, doświadczony zespół projektantów instalacji i montażystów sprawi, że będą Państwo w pełni zadowoleni z naszych usług.

 2. ZAKŁAD ELEKTROMECHANICZNY S.C.

  Polska

  Szeroko pojęte hasło” instalacje elektryczne”, odnosi się w Naszym przypadku do wykonawstwa m.in. instalacji wewnętrznych w obiektach przemysłowych i mieszkalnych, instalacji domofonowych i wideo-domofonowych, instalacji antenowych RTV i SAT, a także instalacji sieci komputerowych i telefonicznych, instalacje zasilania awaryjnego i oświetlenia ewakuacyjnego, montaż oświetlenia reklam i witryn oraz montaż agregatów prądotwórczych.Z kolei, oferowana przez nas klimatyzacja ma na celu zapewnienie Państwu komfortu na najwyższym poziomie, jak również odpowiedniej temperatury i wilgotności powietrza. W swojej ofercie posiadamy wysokiej klasy klimatyzatory, pochodzące od znanych, sprawdzonych i niezawodnych producentów: Fujitsu, LG, TOSHIBA oraz DAIKIN. Dysponujemy niezbędnym sprzętem i zapleczem technicznym wymaganym do prowadzenia robót elektrycznych i klimatyzacyjnych w Krakowie. Dzięki temu możemy Państwu zapewnić wykonanie usług na najwyższym poziomie.

 3. HYDROINSTAL-SERWIS PIOTR ŁOSZAK

  Polska

  Hydroinstal-Serwis to firma instalatorska założona w 1996 roku przez mistrza instalatorstwa - Piotra Łoszaka. Firma została zarejestrowana w Lublinie i na terenie tego miasta i jego najbliższych okolic świadczy swoje usługi.Firma Pana Piotra swoje usługi kieruje do wszystkich mieszkańców, firm oraz instytucji z Lublina szukających solidnego fachowca od hydraulika.Usługi świadczone przez firmę są wykonywane zgodnie ze sztuką budowlaną a jakość jego pracy potwierdzają liczne referencje otrzymane od klientów.W palecie usług wykonywanych przez firmę znajduje się min: ogrzewanie podłogowe, instalacje sanitarne oraz instalacje gazowe, usuwanie awarii hydraulicznych czy montaż i sprzedaż urządzeń grzewczych firm takich jak Vaillant, Buderus, Termet, Junkers oraz innych. Pełna oferta firmy i więcej informacji można zobaczyć na stronie http: //hydrauliklublin.pl

 4. USŁUGI HYDRAULICZNE OSKARIX ANDRZEJ CZAJKOWSKI

  Polska

  Awarie hydrauliczne mają miejsce w mieszkaniach dość często. Bez względu na to jak są rozległe chętnie podejmiemy się ich zniwelowania. Posiadamy duże doświadczenie w pracy. Dysponujemy też koniecznymi certyfikatami. Jak widać problemu nie sprawi nam montaż bojlera czy remont kuchenki gazowej. Chętnie wykonujemy zamówienia z miasta Krakowa oraz bliskich mu miejscowości. Odwiedź naszą witrynę w Sieci i zapoznaj się z całą bazą usług. Jesteśmy w stanie zagwarantować, że będziesz zadowolony z prezentowanego przez nas poziomu. Każde przekazane nam zadania wykonujemy z jednakową dbałością o szczegóły i profesjonalizmem. Mamy dobre rekomendacje klientów.

 5. INSTALACJE SANITARNE LESZEK KAMIŃSKI

  Polska

  Firma Instalacje Sanitarne Leszek Kamiński funkcjonuje na rynku od wielu lat.Jak sama nazwa wskazuje firma oferuje montaż instalacji sanitarnych, grzewczych oraz wodno-kanalizacyjnych.Jesteśmy małą ale doświadczoną firmą. Swoje usługi świadczymy rzetelnie co może potwierdzić grono klientów które skorzystało z naszych usług.Poza większymi zleceniami podejmujemy się także drobnych takich jak usuwanie awarii hydraulicznych. W razie potrzeby można nas wezwać przez całą dobę.Zachęcam do korzystania z naszych usług.

 6. DYNAMOBEL

  Hiszpania

  Producent, który zrywa z ogólnie przyjętymi schematami we współczesnym planowaniu przestrzeni, by projektowane przez architektów futurystyczne pomieszczenia biurowe stały się rzeczywistością, zapewniając kompleksową, dostosowaną do potrzeb i zróżnicowaną ofertę dla wszystkich elementów biura. Obecny w Europie. Meble biurowe, ekspozycja, sprzedaż bezpośrednia, projekty umeblowania.

 7. JOASSIN - DAVIDTS

  Belgia

  Prace projektowe i instalacyjne systemów ogrzewania połączone z oszczędzaniem energii dla osób indywidualnych, przemysłu i sektora trzeciego (kotły kondensacyjne, ogrzewanie podłogowe lub ścienne), instalacja paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła, wentylacji, systemów sanitarnych i klimatyzacyjnych. Bez względu na sposób działania, nasi technicy zapewniają rozruch i regulację instalacji, jak również serwis posprzedaży oraz konserwację instalacji.

 8. CANAL 3 SRL

  Włochy

  Canal3 rozwija się dzięki specjalizacji i technologii, tworząc rozwiązania komfortu klimatycznego. Kompetencje i profesjonalizm pozwalają firmie oferować idealne instalacje dla budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. Canal3 specjalizuje się w systemach kanalizacji z płytami aluminiowymi wstępnie izolowanymi, wybierając wyjątkowe partnerstwo z P3Ductal, światowym lliderem pod względem jakości i technologii awangardowej od 40 lat.

 1. MASO SERVICE SAS DI MASO GIANLUCA E BARBARA & C.

  Włochy

  Benvenuti Maso Service jest autoryzowanym ośrodkiem obsługi, wyspecjalizowanym w sprzedaży, konserwacji i naprawie sprzętu gospodarstwa domowego i klimatyzatorów. Autoryzowane centrum pomocy technicznej proponujące oryginalne części zamienne. Sprzedaż, instalacja i konserwacja klimatyzatorów i sprzętu gospodarstwa domowego. Płatność POS i karta kredytowa.

 2. SAGI CLIMA

  Włochy

  Firma Sagi Clima sas di Giovanni Autiero & C. specjalizuje się w opracowywaniu, realizacji i konserwacji instalacji klimatyzacji. Firma oferuje kompletne systemy produkcji, począwszy od produkcji do montażu kanałów metalowych i/lub poliuretanowych do klimatyzacji, zasysania i termowentylacji. Firma Sagi Clima sas posiada 30-letnie doświadczenie i renomę wysoce wyspecjalizowanej firmy, dzięki którym jest liderem w sektorze instalacji i klimatyzacji.

 3. GRUPO BUENO ARENAS

  Hiszpania

  Instalacje grzewcze, hydraulika, klimatyzacja, elektryczność, wyłączniki, etc.

 4. IPHCON GMBH

  Niemcy

  higiena; klimatyzacje; klimatyzacje (urządzenia chłodnicze); klimatyzacje (instalacje wentylacyjne); klimatyzacje dla obiektów szpitalnych

 5. 4UKLIMA

  Belgia

  Uslugi w zakresie klimatyzacji , pomp ciepla i fotowoltaiki Www.4uklima.com

 6. INSTALO-BUD ADRIAN SZARZYŃSKI

  Polska

  Firma Instalo-Bud przyjmuje zlecenia w zakresie instalacji grzewczych, wodno-kanalizacyjnych, klimatyzacyjnych, sanitarnych i gazowych na terenie Polski, Danii i Szwecji.

 7. REXVA KARBON FILM ISITICI

  Turcja

  Firma REXVA KARBON FILM ISITICI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. ŞAHBAZ ISI SAN. TIC. A. Ş.

  Turcja

  Firma ŞAHBAZ ISI SAN. TIC. A. Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne. Jest również obecna w dziedzinach grzejniki elektryczne. Ma siedzibę w Melikgazi, Turcja.

 9. FLTS FILTRE SISTEMLERI SAN VE TIC.LTD.ŞTI

  Turcja

  Firma FLTS FILTRE SISTEMLERI SAN VE TIC.LTD.ŞTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. CLEANSYS SVERIGE

  Szwecja

  Firma CLEANSYS SVERIGE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne. Jest również obecna w dziedzinach optymalizacja zużycia energii, DORADZTWO w dziedzinie ekonomii energii, urządzenia technologiczne dla budownictwa, i usługi umowne. Ma siedzibę w Falkenberg, Szwecja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne - Import eksport

Liczba wyników

7129 Przedsiębiorstwa