• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • odkurzacze domowe

Wyniki dla

Odkurzacze domowe - Import eksport

 1. SUPEROL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SUPEROL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Odkurzacze domowe. Ma siedzibę w Hamminkeln, Niemcy.

 2. NUMATIC INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NUMATIC INTERNATIONAL GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Odkurzacze domowe. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 3. ALL-VAC TECHNOLOGY

  Belgia

  Firma All-vac Technology, wyspecjalizowana od ponad 35 lat w imporcie, dystrybucji i instalacji dwóch światowych marek systemów centralnego czyszczenia, odgrywa również ważną rolę w dziedzinie wentylacji mieszkań. Systemy wsysania: badania, instalacja i dystrybucja centralnego systemu wsysania w mieszkaniach prywatnych, a także w budynkach półprzemysłowych. Systemy wentylacji: badania (włącznie z obliczeniami związanymi z wymogami reglamentqcji EPB), instalacja i dystrybucja systemów wentylacji dla osób prywatnych i małych oraz średnich przedsiębiorstw (PME).

 4. KARCHER CENTER AATRENKAR SP. Z O.O.

  Polska

  Nasza firma powstała w 1992 roku i zajmuje pierwsze miejsce w rankingu najlepszego dealera firmy Kärcher przez cały okres działania. W ofercie firmy znajdują się: wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące z i bez podgrzewania wody, odkurzacze domowe i przemysłowe, urządzenia piorące, szorowarki, zamiatarki oraz firmowe środki czyszczące, jak również wyposażenie dodatkowe dla urządzeń profesjonalnych i domowych. Urządzenia profesjonalne znajdują zastosowanie w szeregu gałęzi gospodarki m.in. w budownictwie, rolnictwie, motoryzacji, hotelarstwie, przemyśle i rzemiośle, handlu wśród firm świadczących usługi porządkowe. Urządzenia Kärcher działają "dla czystego świata" oferując doskonałe rozwiązania i technologie opracowane z troską dbałości o środowisko. W myśl zasady "Czystość to nasze zadanie" firma nasza służy doradztwem i pomocą w doborze urządzeń. Dysponujemy bardzo dużym doświadczeniem zawodowym.

 5. PHU DOMO

  Polska

  Projektujemy indywidualnie dla każdego Klienta rozwiązania systemów centralnego odkurzania – dostosowane do jego oczekiwań i możliwości. Produkty z naszego asortymentu centralnych odkurzaczy mogą być zamontowane zarówno w budynku będącego w trakcie budowy, jak i w domu już istniejącym domu. Zajmujemy się instalacją odkurzaczy centralnych w domach, hotelach, pensjonatach, biurowcach i obiektach przemysłowych. System Beam usuwa praktycznie 99% brudu, cząsteczek kurzu, pyłu, roztoczy i innych alergenów z odkurzanych podłóg, zasłon, mebli i innych powierzchni, a następnie odprowadza je z części mieszkalnej domu do jednostki centralnej umieszczonej zazwyczaj w garażu, piwnicy czy pomieszczeniu gospodarczym. Jednocześnie oczyszczone w 98% powietrze z jednostki centralnej wydmuchiwane jest na zewnątrz. Zmniejsza to emisję alergenów do powietrza.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PROEKO PLUS DARIUSZ DUDZIŃSKI

  Polska

  Rexair to amerykańska firma produkująca odkurzacze Rainbow od 1936 roku. Stale unowocześniane urządzenia zyskały miliony zadowolonych i szczęśliwych klientów na całym świecie. Dzięki blisko osiemdziesięcioletniemu doświadczeniu w produkcji systemu czyszczącego powstają maszyny, które są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom stawianym odkurzaczom. Pomimo wieloletniej tradycji odkurzacz Rainbow zachowuje swoją pierwotną zasadę działania, co wyróżnia go od konkurencji na rynku odkurzaczy piorących. Jako autoryzowany dystrybutor odkurzaczy Rainbow możemy zapewnić najwyższej jakości obsługę oraz profesjonalny serwis odkurzaczy. Prowadzimy też sprzedaż akcesoriów i części zamiennych do odkurzaczy Rainbow. Poznaj moc naszych urządzeń, dzięki którym Twój dom będzie czysty i pachnący, a brud i roztocza kurzu domowego nie będą miały do niego wstępu!

 2. HB ELEKTRYCZNY SPRZĘT DOMOWY

  Polska

  Dysponujemy ponad 100 metrową powierzchnią sklepowo-magazynową, zapewniając w miarę możliwości, najbardziej kompleksowe zaopatrzenie mieszkańców naszego miasta w części zamienne do elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego takiego jak: pralki, lodówki, kuchnie gazowe i elektryczne, odkurzacze, drobny sprzęt kuchenny, wentylatory, maszyny do szycia i wiele innych. Obecnie, dostosowując się do wymogów współczesnego rynku, realizujemy indywidualne zamówienia towarowe na części z importu. W stałej ofercie towarowej posiadamy ponad 300 typów papierowych i flizelinowych worków i filtrów do odkurzaczy domowych i przemysłowych.

 3. INSTALTECH

  Polska

  Firma od 24 lat prowadzi działalność opartą na kompleksowej obsłudze inwestycji, w zakresie montażu nowoczesnych instalacji sanitarnych, instalacji centralnego ogrzewania, instalacji gazowych, instalacji fotowoltanicznych, a także centralnego odkurzania, wentylacji, klimatyzacji oraz pomp ciepła i przydomowych oczyszczalni ścieków. Na przestrzeni lat zdobywaliśmy i nadal zdobywamy cenne doświadczenie, by świadczone przez nas usługi były na jak najwyższym jakościowo poziomie, a nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani i zadowoleni. Pompy ciepła, Instalacje fotowoltaiczne, Instalacje gazowe Ogrzewanie podłogowe, Ogrzewanie ścienne, Nowoczesne instalacje centralnego ogrzewania, Wentylacja, Rekuperacja, Klimatyzacja, Własny transport, Własny serwis, Obsługa w zakresie dokumentacji technicznej budynków

 4. RAINBOW GDAŃSK - AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR I SERWISANT RAINBOW

  Polska

  Odrzuć standardowe, workowe technologie odkurzania mieszkań - których efektywność jest bardzo niewieka. Przejdź na zaawansowaną technologię filtra wodnego - oferującą wysoką skuteczność, dokładność odkurzania i brak alergenów w mieszkaniu. Zamiast magazynować nieczystości w brudnym worku - zatop je w wodzie! Jedynie Rainbow, oryginalna i unikalna technologia amerykańska gwarantuje w Twoim domu idealną czystość. Wejdź na naszą stronę - zapoznaj się z najnowszymi oraz starszymi modelami odkurzaczy Rexair, zamów niezobowiązujący i bezpłatny pokaz technologii.

 5. ABLO SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Ablo Sp.z o.o wspólnie z włoskim producentem General Vapeur Spa stworzyła profesjonalną linię najnowszej generacji urządzeń do utrzymywania czystości wszystkich powierzchni w różnego rodzaju wnętrzach, dezynfekcji, odtłuszczania, pozbywania się trudnych do usunięcia plam, odświeżania powietrza, eliminowania drobnoustrojów i niwelowania czynników alergennych jakimi są między innymi roztocza za pomocą ekologicznej, nasyconej suchej pary. Firma Ablo Sp.z o. o. z siedzibą w Warszawie jest bezpośrednim importerem następujących wieloczynnościowych urządzeń parowych: DOUBLE ECO ( ciśnienie robocze suchej pary - 4, 8 bar i temp.157°C ), DOUBLE STEAM ( ciśnienie robocze suchej pary - 6 bar, 165°C ), VAPOCLEANER(ciśnienie robocze suchej pary - 6/8 bar i temp. 165-167 ) i ECOVAP ( ciśnienie robocze suchej pary - 6 bar i temp.165°C ).

 1. UNISAC S.R.L.

  Włochy

  Produkcja worków z papieru filtracyjnego i mikrofibry do wszystkich modeli odkurzaczy, domowych i przemysłowych. Firma Unisac zajmuje się produkcją worków z papieru filtracyjnego i mikrofibry przeznaczonych do wszystkich modeli odkurzaczy, domowych i przemysłowych. Jest obecna na rynku od 40 lat z produkcją dedykowaną różnym liniom komercyjnym oraz najbardziej znanym europejskim producentom odkurzaczy. Oferujemy personalizacje w zakresie nadruków i opakowań.

 2. DLF SP. Z O.O.

  Polska

  iRobot oferuje kompleksowe rozwiązania dla twojego domu w zakresie sprzątania. Robot Roomba sprawiła, że praktyczne roboty stały się rzeczywistością i uzmysłowiła światu, że zostaną na dłużej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą robotó.

 1. PERFECT CLEAN SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma PERFECT CLEAN SOLUTIONS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkurzacze domowe. Ma siedzibę w Dietzenbach, Niemcy.

 2. ABIN THOMAS RITZ

  Niemcy

  Firma ABIN THOMAS RITZ, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Odkurzacze domowe. Ma siedzibę w Bedburg, Niemcy.

 3. PURE11 GMBH

  Niemcy

  Firma PURE11 GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Odkurzacze domowe. Ma siedzibę w Grünwald, Niemcy.

 4. SIEBEC GMBH

  Niemcy

  Firma SIEBEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkurzacze domowe. Ma siedzibę w Idstein, Niemcy.

 5. GHS-SHOP INH.: ING. GEROLD HANNES SCHMIERER

  Austria

  Firma GHS-SHOP INH.: ING. GEROLD HANNES SCHMIERER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Odkurzacze domowe. Ma siedzibę w Wartberg An Der Krems, Austria.

 6. WITTIG EMPOWERMENT GROUP INH. STEFFEN WITTIG

  Niemcy

  Firma WITTIG EMPOWERMENT GROUP INH. STEFFEN WITTIG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Odkurzacze domowe. Ma siedzibę w Nürtingen, Niemcy.

 7. HIZERO

  Chiny

  Firma HIZERO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkurzacze domowe. Jest również obecna w dziedzinach telefon bezprzewodowy, czyszczenie podłóg drewnianych, szczotki do kurzu, i uniwersalny odkurzacz do użytku domowego. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 8. WITTIG EMPOWERMENT GROUP INH. STEFFEN WITTIG

  Niemcy

  Firma WITTIG EMPOWERMENT GROUP INH. STEFFEN WITTIG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Odkurzacze domowe. Ma siedzibę w Kapellen-Drusweiler, Niemcy.

 1. GENERAL D'ASPIRAZIONE

  Włochy

  Firma GENERAL D'ASPIRAZIONE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkurzacze domowe. Ma siedzibę w San Mauro Pascoli, Włochy.

 2. HOMEXITY - ASPIRATION CENTRALISÉE

  Francja

  Firma HOMEXITY - ASPIRATION CENTRALISÉE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Odkurzacze domowe. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 3. T.P.A. IMPEX S.P.A.

  Włochy

  Firma T.P.A. IMPEX S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkurzacze domowe. Jest również obecna w dziedzinach washers, generatory pary, generatory pary do zastosowań przemysłowych, i środki czyszczące do mycia przemysłowego posadzek. Ma siedzibę w Romano D'ezzelino, Włochy.

 4. HANS W. LIETZ GMBH

  Niemcy

  Firma HANS W. LIETZ GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Odkurzacze domowe. Ma siedzibę w Bochum, Niemcy.

 5. BABSY CLEANING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BABSY CLEANING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Asenizacja lokalna, oczyszczanie pomieszczeń. Jest również obecna w dziedzinach Odkurzacze domowe, Odkurzacze domowe, usługi kompleksowego sprzątania biur, i urządzenia do czyszczenia podłóg do użytku domowego. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 6. BIROL SECKIN

  Niemcy

  Firma BIROL SECKIN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Odkurzacze domowe. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 7. TNG INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Firma TNG INTERNATIONAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkurzacze domowe. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęt kuchenny, i Kable USB. Ma siedzibę w Bad Homburg, Niemcy.

 8. SACH SL

  Hiszpania

  Firma SACH SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkurzacze domowe. Jest również obecna w dziedzinach scentralizowane urządzenia wchłaniania, przemysłowe instalacje odsysające, i uniwersalny odkurzacz do użytku domowego. Ma siedzibę w Alcorcón, Hiszpania.

 9. MAKO

  Luksemburg

  Firma MAKO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ładowarki. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, Odkurzacze domowe, WYNAJEM Maszyn BUDOWLANYCH I DROGOWYCH, agregaty prądotwórcze, Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, i Odkurzacze domowe. Ma siedzibę w Bettembourg, Luksemburg.

 10. SISTEMAS DE ASPIRACIÓN CENTRALIZADA DEL HOGAR, S.L.

  Hiszpania

  Firma SISTEMAS DE ASPIRACIÓN CENTRALIZADA DEL HOGAR, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkurzacze domowe. Jest również obecna w dziedzinach scentralizowane urządzenia wchłaniania, i przemysłowe instalacje odsysające. Ma siedzibę w Alcorcón, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Odkurzacze domowe - Import eksport

Liczba wyników

165 Przedsiębiorstwa