• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ochrona mienia - zabezpieczanie przed włamaniem

Wyniki dla

Ochrona mienia - zabezpieczanie przed włamaniem - Import eksport

 1. SPUTNIK LLC

  Rosja

  Verified by Europages badge

  Sputnik LLC to rosyjska firma informatyczna, twórca usług w chmurze i oprogramowania do kontroli dostępu, producent artykułów, urządzeń i systemów bezpieczeństwa. Własna platforma Sputnik Cloud stanowi podstawę wszystkich produktów firmy, zapewnia inteligentne bezpieczeństwo, funkcjonalność bramofonów i przetwarzanie dużych zbiorów danych. Wszystkie zasobochłonne zadania są obsługiwane w chmurze, dzięki czemu rozwiązania sprzętowe producenta są atrakcyjne cenowo. Głównym produktem sprzętowym firmy jest domofon Sputnik IoT dla budynków mieszkalnych z archiwizacją wideo i dostępem twarzą w twarz. Zapewnia on całodobowy nadzór nad bezpieczeństwem posesji i może być sterowany za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej lub poprzez API z wykorzystaniem innych usług lub aplikacji mobilnych. Systemy i urządzenia kontroli dostępu firmy Sputnik LLC oferują użytkownikowi komfort na poziomie premium w przystępnej cenie. Sputnik LLC może zaoferować swoim partnerom różne formy współpracy.

  Witryna www Open In New icon
 2. FORTEZA

  Rosja

  Forteza jest projektantem i producentem systemów alarmowych do ochrony obwodowej różnych obiektówLista produktów obejmuje mikrofalowe, dwutechnologiczne, przewodowe i wibracyjne czujniki bezpieczeństwa oraz bezprzewodowe systemy alarmowe do wykrywania włamańSystemy zabezpieczeń Forteza zapewniają ochronę obwodową wykrywając ruchy intruza próbującego przekroczyć strefę detekcjiSystemy sygnalizacji włamania Forteza mogą być zintegrowane z niemal każdym systemem zabezpieczeń i mogą stanowić element kompleksowego systemu ochrony obiektuSystemy Forteza znajdują zastosowanie jako systemy sygnalizacji włamania i napadu w przedsiębiorstwach, infrastrukturze krytycznej, przemyśle naftowym i gazowym oraz w zakładach karnychObecnie nasz sprzęt należy do urządzeń zabezpieczających szeroko stosowanych w krajach naszych partnerówBułgarii, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Litwie, Słowacji, Francji, Czechach, Indiach, Iranie, RPA i innych krajach.

 3. ENIGMA

  Rosja

  Firma «Enigma» jest producentem systemów kontroli dostępu do pomieszczeń z bankomatami za pomocą karty płatniczej. Elastyczny system produkcji oraz doświadczenie w montażu i konserwacji naszych systemów pozwalają nam na dostosowanie rozwiązań pod konkretnego klienta (kolorystyka i wygląd zewnętrzny, unikalne ustawienia sterownika). Naszymi klientami są «SBERBANK», «ROSBANK» (Groupa Societe Generale), «Rosyjski Bank Ronly» (RusAg). Wzięłliśmy udział w wystawachn ALL-OVER-IP (2016), TB Forum (2013, 2014). Firma jako pierwsza na świecie wprowadziła na rynek uniwersalny czytnik-kontroler "Privratnik", który dostarcza system obsługujący zarówno konwencjonalne karty bankowe z paskiem magnetycznym, jak i karty wyposażone w mikrochip kontaktowy. W trakcie istnienia projektu Privratnik pojawiły się nowe modele, z których najnowszy to wersja z indeksem "03". Ta wersa działa zarówno z kontaktowymi kartami bankowymi (pasek magnetyczny i chip kontaktowy) jak i kartami zbliżeniowymi, takimi jak PayPass i PayWave.

 4. INGROSSO MATERIALE ELETTRICO WELLER ITALIA

  Włochy

  Sprzęt elektryczny cywilny i przemysłowy, urządzenia służące zapewnieniu ciągłości pracy. Dział przemysłowy: systemy automatyki przemysłowej, API i akcesoria, mechatronika, falowniki z wejściami cyfrowymi do silników, czujniki optyczne, indukcyjne, pojemnościowe, krańcowe, liczniki impulsów, liczniki czasu, termoregulatory, zasilacze komutacyjne, części zabezpieczające, przekaźniki C.S. i do zastosowań ogólnych.

 5. CORAK

  Francja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. BLACKROCK TECHNOLOGY SYSTEMS GMBH

  Niemcy

 2. ASERT

  Hiszpania

 3. I.P.S SICUREZZA

  Włochy

 4. PROMIX ENGINEERING AND PRODUCTION CENTER

  Rosja

 5. SEAA

  Francja

 1. OLNICA SAS

  Francja

 2. THOOSEN TRADING

  Francja

 3. RADIOCOM SOC. COOP.

  Włochy

 4. FORS FRANCE

  Francja

 5. KAMERES ASFALEIAS

  Grecja

 6. EASY+ DOMOTICA - APEX SYSTEMS INTERNATIONAL

  Belgia

 7. TRIUM

  Belgia

 8. ALUX A/S

  Dania

 9. JORRIT MULDER

  Holandia

 10. ARICI RAINERI ELETTRONICA SAS

  Włochy

 1. ABES SRL

  Włochy

 2. SECUR POINT S.R.L.

  Włochy

 3. ENERGY SYSTEMS S.R.L.S.

  Włochy

 4. SLOTENMAKER AMSTERDAM

  Holandia

 5. BANDIT

  Belgia

 6. ALFA TECNO SYSTEM DI P.SBORDONE

  Włochy

 7. CASA DELL'ANTIFURTO

  Włochy

 8. PROSECRON

  Turcja

 9. SICURTEKNO SRL

  Włochy

 10. VINCENZO SENA UNIVERSAL SERVICE

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Ochrona mienia - zabezpieczanie przed włamaniem - Import eksport

Liczba wyników

155 przedsiębiorstwa