• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • obwody drukowane

Wyniki dla

Obwody drukowane - Import eksport

 1. WM ELTAR SP. Z O.O. SP. K.

  Polska

  Verified by europages badge

  WM Eltar jest jednym z wiodących producentów obwodów drukowanych (PCB) w Polsce z ponad 40-letnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w sztywnych płytkach dwustronnych i jednostronnych na FR-4, CEM-3T i MCPCB (materiały na bazie aluminium) z montażem lub bez, a także w giętkich płytkach PCB jednostronnych i dwustronnych (bez PTH/Pin through Hole). Miesięczna zdolność produkcyjna wynosi 1500 m kw. Firma realizuje średnie i małe serie produkcyjne, począwszy od prototypów do partii powyżej 50 m2 na pojedyncze zamówienie. WM Eltar oferuje również zamówienia ekspresowe w ciągu 48 godz. Firma kładzie bardzo silny nacisk na wysoką i stabilną jakość produkcji. Stabilność produkcji osiąga się dzięki regularnej kontroli ponad 130 parametrów produkcyjnych i procesowych ujętych w Centralnym Planie Kontroli. Produkty firmy są poddawane testom optycznym AO oraz palcowym i igłowym, firma posiada własne laboratorium i prowadzi działalność badawczo-rozwojową. WM Eltar uzyskał certyfikat Systemu Zarządzania Jakością TUV Rheiland oraz certyfikat niepalności UL. Produkty firmy są zgodne z normami IPC-A-600H, Reach, RoHS i z normami dotyczącymi minerałów konfliktowych. Wykwalifikowany zespół produkcyjny z wieloletnim doświadczeniem przechodzi regularne szkolenia zgodnie z normą IPC-A-600. WM Eltar jest ważnym europejskim dostawcą dla wielu branż elektronicznych, np. automatyzacja przemysłowa, maszyny przemysłowe, EMS (stymulacja mięśniowa), inteligentny dom, klawiatury membranowe, sprzęt AGD, oświetlenie przemysłowe, urządzenia medyczne.

 2. EASTTEC COMPONENTS, S.R.O.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Witamy w EASTtec components, s.r.o., jednej z wiodących firm dystrybucyjnych w Europie Wschodniej. Wraz z naszymi pracownikami gwarantujemy Państwu maksimum profesjonalizmu, kompetencji i pasji w spełnianiu Państwa życzeń poprzez ciągłe i systematyczne szkolenia. Nasz dedykowany zespół sprzedaży zapewnia indywidualne i kompetentne wsparcie na miejscu i jest dostępny w zakresie doradztwa technicznego. Sukces i zadowolenie naszych klientów jest najwyższym celem EASTtec components, s.r.o. Poświęcimy czas na wykonanie Państwa zamόwienia i szybko i łatwo opracowujemy odpowiednie rozwiązanie.

 3. LGV ELECTRONIC DISTRIBUTION UND VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Witamy w LGV Electronic Ditribution und Vertriebs GmbH, jednej z wiodących firm dystrybucyjnych w Europie. Wraz z naszymi pracownikami gwarantujemy Państwu maksimum profesjonalizmu, kompetencji i pasji w spełnianiu Państwa życzeń poprzez ciągłe i systematyczne szkolenia. Nasz dedykowany terenowy zespół serwisowy zapewnia indywidualne i kompetentne wsparcie na miejscu i jest dostępny w zakresie demonstracji produktów i doradztwa technicznego. Sukces i zadowolenie naszych klientów jest najwyższym celem LGV Electronic Distribution. Poświęcimy czas na wykonanie Państwa zamόwienia i szybko i łatwo opracowujemy odpowiednie rozwiązanie. INTELIGENTNIEJSZY, SKUTECZNIEJSZY, SZYBSZY.

 4. SILGA SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Silga spa, czyli Società Italiana Lavorazioni Galvaniche, rozpoczęła działalność w 1969 r. w dziedzinie obróbki, z której zaczerpnęła swoją nazwę, czyli powlekania galwanicznego, a po krótkim czasie rozpoczęła produkcję obwodów drukowanych. Silga spa stale się rozwija, skupiając zawsze szczególną uwagę na ochronie środowiska i zarządzaniu bezpieczeństwem w miejscu pracy. Silga spa dysponuje różnymi instalacjami do oczyszczania: dwiema fizykochemicznymi, jedną wymiany jonowej z recyklingiem oraz jedną biologiczną, w fazie eksperymentalnej.

 5. CIRCUITFAB

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CIRCUITFAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Karty elektroniczne, Obwody drukowane, Karty elektroniczne, Obwody drukowane, PCB Prototyp, i składanie kart elektronicznych. Ma siedzibę w Savigny Le Sec, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CMA ELECTRONICS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CMA ELECTRONICS, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Karty elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Obwody drukowane, składanie kart elektronicznych, prototypy, koncepcje elektroniczne, produkcja kart telefonicznych, electronic modules, i Obwody drukowane. Ma siedzibę w Riedseltz, Francja.

 2. FASEL GMBH ELEKTRONIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FASEL GMBH ELEKTRONIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obwody drukowane. Ma siedzibę w March-Buchheim, Niemcy.

 3. HARTWIG TRADING + CONSULTING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HARTWIG TRADING + CONSULTING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obwody drukowane. Ma siedzibę w Ganderkesee, Niemcy.

 4. LÜBERG-ELEKTRONIK GMBH & CO. ROTHFISCHER KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LÜBERG-ELEKTRONIK GMBH & CO. ROTHFISCHER KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obwody drukowane. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 5. ROPRO PRODUKTIONS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ROPRO PRODUKTIONS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obwody drukowane. Ma siedzibę w Aschaffenburg, Niemcy.

 1. A.S. INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma A.S. INDUSTRIETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obwody drukowane. Ma siedzibę w Großmehring, Niemcy.

 2. GCD ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GCD ELECTRONIC GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obwody drukowane. Ma siedzibę w Erlangen, Niemcy.

 1. CAE COMPUTERANWENDUNGEN UND ENTWICKLUNGSTECHNIKEN AUTOMATION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CAE COMPUTERANWENDUNGEN UND ENTWICKLUNGSTECHNIKEN AUTOMATION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obwody drukowane. Ma siedzibę w Riedstadt, Niemcy.

 2. GF-ELEKTRONIK INH. GUNNAR FECHNER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GF-ELEKTRONIK INH. GUNNAR FECHNER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obwody drukowane. Ma siedzibę w Isernhagen, Niemcy.

 3. DWL LEITERPLATTEN INH. DR. WERNER LEITZ

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DWL LEITERPLATTEN INH. DR. WERNER LEITZ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obwody drukowane. Ma siedzibę w Gladigau, Niemcy.

 4. ELEKTRONIKFERTIGUNG RIEMER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ELEKTRONIKFERTIGUNG RIEMER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obwody drukowane. Ma siedzibę w Herzfelde, Niemcy.

 5. GS- PETERS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GS- PETERS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obwody drukowane. Ma siedzibę w Osterode Am Harz, Niemcy.

 6. CASARETPLAST S.R.L. UNIPERSONALE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CASARETPLAST S.R.L. UNIPERSONALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Obwody drukowane, formowanie elementów poliestrowych, plastik do opakowań, Obwody drukowane, i artykuły techniczne z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Besana In Brianza, Włochy.

 7. GROUP SSL EUROPE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma GROUP SSL EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach kabel, Metal PCB, Składanie obwodów drukowanych PCB, projektowanie obwodów drukowanych, PCB Prototyp, łączówki dla elektroniki, flexible printed circuits, Flexrigid printed circuits, i double side pcb. Ma siedzibę w Tienen, Belgia.

 8. MECHATRONIK MONKEY INH. CHRISTOPHER MÜLLER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MECHATRONIK MONKEY INH. CHRISTOPHER MÜLLER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obwody drukowane. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 1. DK CERAMIC CIRCUITS

  Belgia

  Elite Advanced Technologies oferuje współpracę w zakresie wysokiej jakości podzespołów dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Specjalizujemy się w dziedzinie podłoży ceramicznych wypalanych oraz ceramiki współwypalanej w niskiej temperaturze (LTCC) do zastosowań związanych z wykorzystaniem wysokiej mocy, wysokiej temperatury i nowoczesnej technologii. Reasumując, wykonujemy: - Płytki do ceramicznych obwodów drukowanych (PCB), jedno- i wielowarstwowe zespoły ceramiczne do układów mikroelektronicznych, modułów i LED - Ceramiczne układy scalone (IC) - Sondy lambda z dwutlenku cyrkonu.

 2. ASSEL SP. Z O.O.

  Polska

  Assel is a contract electronics manufacturing service provider. Our company is located near Gdańsk, in Poland. We have almost 40 years of experience in the field of electronics assembly, including PCBA (SMT, THT, Conformal Coating). Thanks to this, we have developed a solid position of a reliable, competent and flexible partner in the EMS industry. We specialize in highly complex projects with a large variety of products, requiring engineering, advanced supply chain management and extensive technical capabilities in the field of electronics assembly and systems integration. We are distinguished by technology, quality standards and support processes worthy of global contract manufacturers, as well as a flexible and reliable approach to the customer typical of reliable family businesses. We provide a full range of services for clients operating mainly in the industrial, medical, transport (including rail and public transport), security, and test and measurement instruments markets. Assel is certified for the following management systems: ISO 9001 (quality management), ISO 14001 (environmental management), ISO 13485 (medical device quality management) and ISO 22301 (business continuity management - BCM).

 3. DGTRONIK SP. Z O.O.

  Polska

  DGTronik tworzy zespół ekspertów w dziedzinie montażu elektroniki. Naszym klientom oferujemy kontraktowy montaż elektroniki, zakup PCB a także elementów SMD i THT. Realizujemy projekty o wysokim stopniu upakowania elementów SMD o wielkości od 01005 oraz micro BGA. Oferta DGTronik obejmuje montaż, programowanie, testowanie oraz małogabarytową mechanikę. Zapewniamy także usługi dodatkowe w formie outsourcingu np. lakierowania, zalewnia czy testy X-ray. Usługę montażu uzupełnia zakup elementów oraz obwodów drukowanych (PCB). Eliminujemy ryzyko dostaw nieoryginalnych elementów (no counterfeit electronic components) współpracując z największymi dostawcami komponentów (Franchise Distributors). Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym. DGTronik is a team of experts in the field of electronics assembly. We offer our clients contract assembly of electronics, purchase of PCBs as well as SMD and THT components. We implement projects with a high degree of packing SMD components from 01005 and micro BGA. DGTronik's offer includes assembly, programming, testing and small-scale mechanics. We also provide additional services in the form of outsourcing, e.g. conformal coating or X-ray tests. The assembly service is complemented by the purchase of components and printed circuit boards (PCB). We eliminate the risk of deliveries of non-original components (no counterfeit electronic components) by working with the largest component suppliers (Franchise Distributors).

 4. TS PCB

  Polska

  Unser Betrieb ist ein erfahrener polnischer Hersteller von Leiterplatten in hoher Qualität. Wir sind schnell und zuverlässig – wir produzieren bis zu 8 Lagen, ab 1AT Produktionszeit. Unsere starke Seiten sind Sicherheit, Terminzuverlässigkeit, kompetente technische Unterstützung und Freundlichkeit.

 5. DGTRONIK POLAND - ELECTRONIC MANUFACTURING

  Polska

  The basic scope of the company's activity are electronics mounting services which employ latest technologies and processes from the electronic branch, such as SMTand press-in mounting. Each of our products is subjected to functional tests, which are conducted in a simulated test environment and cover both hardware and software. DGTronik is a regular partner of world-class electronic component distributors.

 6. UKRAINIAN SCIENTIFIC RESEARCH INSTITUTE COMPUTER TECHNOLOGY

  Ukraina

  Firma UKRAINIAN SCIENTIFIC RESEARCH INSTITUTE COMPUTER TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Składanie obwodów drukowanych PCB, montaż urządzeń elektronicznych, i Electronics assembly. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 7. BRIGHT CIRCUITS CO.,LTD

  Chiny

  Firma BRIGHT CIRCUITS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach build-up pcb, i double side pcb. Ma siedzibę w Shijiazhuang, Chiny.

 8. IBA-SENSORIK GMBH

  Niemcy

  Firma IBA-SENSORIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obwody drukowane. Ma siedzibę w Mainhausen, Niemcy.

 9. CM ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Firma CM ELEKTRONIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obwody drukowane. Ma siedzibę w Riegel, Niemcy.

 10. AMA-ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Firma AMA-ELEKTRONIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obwody drukowane. Ma siedzibę w Lünen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Obwody drukowane - Import eksport

Liczba wyników

5066 Przedsiębiorstwa