• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • obwody drukowane cienkowarstwowe

Wyniki dla

Obwody drukowane cienkowarstwowe - Import eksport

 1. ROTH ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  W ciągu minionych 40 lat marka Roth Elektronik® zdobyła sobie trwałą pozycję w europejskiej branży elektronicznej. Naszym klientom oferujemy szeroką paletę płytek drukowanych oraz realizację zamówień specjalnych w możliwie najkrótszym czasie. Wszystkie nasze płytki PCB są produkowane zgodnie z wymogami ochrony środowiska i oczywiście spełniają wymagania dyrektywy RoHS. Jesteśmy Państwa partnerem w zakresie innowacyjnych i uniwersalnych prototypów płytek.

 2. KATHREIN SACHSEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KATHREIN SACHSEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obwody drukowane cienkowarstwowe. Ma siedzibę w Mühlau, Niemcy.

 3. CHINA CIRCUIT TECHNOLOGY (EUROPE) GMBH

  Niemcy

  CCTC Europe jest spółką zależną w 100% od chińskiej firmy CCTC z Shantou i została założona w dniu 26.11.1999. Doradza wszystkim europejskim i potencjalnym klientom. Obejmuje to szczegółowe porady technologiczne, w zakresie wszyskich technologii stosowanych do wyrobu obwodów drukowanych. Wieloletnie doświadczenie firmy i jej pracowników w różnych dziedzinach przemysłu, takich jak informatyka, części samochodowe, automatyka przemysłowa, technika medyczna oraz przemysł lotniczy i astronautyczny jak również branża wolnych asemberów, to gwarancja naszej elastyczności. Od akwizycji, poprzez pierwsze zapytanie, pytania dotyczące specyfikacji, oferty, realizację zamówienia ze spełnieniem wymagań wysokiej jakości, otrzymaciePaństwo wszystko z jednego źródła. Transport obwodów drukowanych opatrzonych originalnymi dokumentami takimi jak sprawozdania kontrolne itp. odbywa się według żądania drogą lotniczą lub morską bezpośrednio do klienta. Dodatkowe kontrole w Europie przy dostawie nie są praktykowane, gdyż nie są konieczne.

 4. ILFA INDUSTRIEELEKTRONIK UND LEITERPLATTENFERTIGUNG ALLER ART GMBH

  Niemcy

  Zaawansowane technologicznie płytki drukowane firmy ILFA - Elektronika z Niemiec. ILFA produkuje i rozwija elastyczne, sztywne-elastyczne i wbudowane płytki drukowane o grubości do 32 warstw. ILFA jest mistrzem technologii HDI, HF również w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego i integruje w płytce drukowanej przewody kapilarne do transportu mediów i zarządzania ciepłem. ILFA jest zarządzana przez swoich właścicieli od 40 lat, w drugim pokoleniu. ILFA posiada certyfikaty ISO EN 9100, IPC i UL i ściśle współpracuje z niemieckimi i międzynarodowymi organami eksportowymi na całym świecie jako Autoryzowany Podmiot Gospodarczy (AEO). Nasze główne branże to medycyna, technologia czujników, lotnictwo, przestrzeń kosmiczna, obrona i elektronika przemysłowa. ILFA - łączymy Twoje innowacje.

 5. NADETECH INNOVATIONS S.L.

  Hiszpania

  Firma NADETECH INNOVATIONS S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do powlekania powierzchni. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Obwody drukowane cienkowarstwowe, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Obwody drukowane cienkowarstwowe, Protective film, i Multilayer film. Ma siedzibę w Noain (navarra), Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ANGSTROM SCIENCES, INC.

  Stany Zjednoczone

  Firma ANGSTROM SCIENCES, INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obwody drukowane cienkowarstwowe. Ma siedzibę w Duquesne, Stany Zjednoczone.

 2. ECONCRET MICROCEMENTO

  Hiszpania

  Firma ECONCRET MICROCEMENTO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obwody drukowane cienkowarstwowe. Jest również obecna w dziedzinach furniture, floors, i pokrycia dekoracyjne. Ma siedzibę w Estepona, Hiszpania.

 3. 5PCB.DE GMBH

  Niemcy

  Firma 5PCB.DE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Obwody drukowane cienkowarstwowe. Jest również obecna w dziedzinach build-up pcb. Ma siedzibę w Bottrop, Niemcy.

 4. PRIREV - SURFACE ENGINEERING - EQUIPAMENTOS E REVESTIMENTOS TÉCNICOS LDA

  Portugalia

  Firma PRIREV - SURFACE ENGINEERING - EQUIPAMENTOS E REVESTIMENTOS TÉCNICOS LDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obwody drukowane cienkowarstwowe. Jest również obecna w dziedzinach pokrycia polimerowe. Ma siedzibę w Vagos, Portugalia.

 5. GLOBAL BA GMBH

  Niemcy

  Firma GLOBAL BA GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Obwody drukowane cienkowarstwowe. Ma siedzibę w Grafenwöhr, Niemcy.

 1. 2ESUPPORT GMBH

  Niemcy

  Firma 2ESUPPORT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Obwody drukowane cienkowarstwowe, i Obwody drukowane cienkowarstwowe. Ma siedzibę w Eberswalde, Niemcy.

 2. SARL ACEMIS FRANCE

  Francja

  Firma SARL ACEMIS FRANCE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Obwody drukowane cienkowarstwowe, Obwody drukowane cienkowarstwowe, i łączenie podzespołów elektronicznych. Ma siedzibę w Cugnaux, Francja.

 1. CML EUROPE GMBH & CML AUTOMOTIVE GMBH

  Niemcy

  Firma CML EUROPE GMBH & CML AUTOMOTIVE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obwody drukowane cienkowarstwowe. Ma siedzibę w Waldbronn, Niemcy.

 2. INNOTEC ABFALLMANAGEMENT GMBH

  Niemcy

  Firma INNOTEC ABFALLMANAGEMENT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczność - aparatura, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, Obwody drukowane, Obwody drukowane cienkowarstwowe, Elektryczność - aparatura, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, Obwody drukowane, i Obwody drukowane cienkowarstwowe. Ma siedzibę w Kiel, Niemcy.

 3. MFS TECHNOLOGY PTE LTD (MFS TECHNOLOGY EUROPE)

  Niemcy

  Firma MFS TECHNOLOGY PTE LTD (MFS TECHNOLOGY EUROPE), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obwody drukowane cienkowarstwowe. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 4. HCH UMWELT GMBH

  Niemcy

  Firma HCH UMWELT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Elektryczność - aparatura, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, Obwody drukowane cienkowarstwowe, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Elektryczność - aparatura, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, i Obwody drukowane cienkowarstwowe. Ma siedzibę w Schwerin, Niemcy.

 5. ELITRONIC S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma ELITRONIC S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze ELECTRIC EQUIPMENT. Jest również obecna w dziedzinach Obwody drukowane cienkowarstwowe, i Obwody drukowane cienkowarstwowe. Ma siedzibę w Vratislavice Nad Nisou, Republika Czeska.

 6. F.I.M.A. S.R.L.

  Włochy

  Firma F.I.M.A. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Obwody drukowane, Obwody drukowane cienkowarstwowe, Obwody drukowane, i Obwody drukowane cienkowarstwowe. Ma siedzibę w Vicenza, Włochy.

 7. B&D ELECTRONIC PRINT LIMITED & CO. KG

  Niemcy

  Firma B&D ELECTRONIC PRINT LIMITED & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Obwody drukowane cienkowarstwowe, i Obwody drukowane cienkowarstwowe. Ma siedzibę w Bad Homburg, Niemcy.

 8. I.T.C. INTERCIRCUIT ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

  Firma I.T.C. INTERCIRCUIT ELECTRONIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport obrabiarek, Obwody drukowane cienkowarstwowe, Import-eksport obrabiarek, i Obwody drukowane cienkowarstwowe. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 1. AREL S.R.L.

  Włochy

  Firma AREL S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Obwody drukowane, Obwody drukowane cienkowarstwowe, Obwody drukowane, i Obwody drukowane cienkowarstwowe. Ma siedzibę w Rho, Włochy.

 2. FOTO PLAST PROGET ADRIATICA DI PIZI DOMENICA

  Włochy

  Firma FOTO PLAST PROGET ADRIATICA DI PIZI DOMENICA, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Obwody drukowane, Obwody drukowane cienkowarstwowe, Obwody drukowane, i Obwody drukowane cienkowarstwowe. Ma siedzibę w Monteprandone, Włochy.

 3. ADANT TECHNOLOGIES INC.

  Włochy

  Firma ADANT TECHNOLOGIES INC., roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Obwody drukowane, Obwody drukowane cienkowarstwowe, Obwody drukowane, i Obwody drukowane cienkowarstwowe. Ma siedzibę w Padova, Włochy.

 4. O & B ELETTRONICA S.R.L.

  Włochy

  Firma O & B ELETTRONICA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Obwody drukowane, Obwody drukowane cienkowarstwowe, Obwody drukowane, i Obwody drukowane cienkowarstwowe. Ma siedzibę w San Giuliano Milanese, Włochy.

 5. PEGASO S.R.L.

  Włochy

  Firma PEGASO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Obwody drukowane, Obwody drukowane cienkowarstwowe, Obwody drukowane, i Obwody drukowane cienkowarstwowe. Ma siedzibę w Strambino, Włochy.

 6. TVR S.R.L.

  Włochy

  Firma TVR S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Obwody drukowane, Obwody drukowane cienkowarstwowe, Obwody drukowane, i Obwody drukowane cienkowarstwowe. Ma siedzibę w Schio, Włochy.

 7. BASELECTRON S.R.L.

  Włochy

  Firma BASELECTRON S.R.L., roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Obwody drukowane, Obwody drukowane cienkowarstwowe, Obwody drukowane, i Obwody drukowane cienkowarstwowe. Ma siedzibę w San Martino Siccomario, Włochy.

 8. RAYMING TECHNOLOGY(HK)CO.,LTD

  Chiny

  Firma RAYMING TECHNOLOGY(HK)CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obwody drukowane cienkowarstwowe. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 9. TELLAB DI COMANA GIANLUCA

  Włochy

  Firma TELLAB DI COMANA GIANLUCA, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Obwody drukowane, Obwody drukowane cienkowarstwowe, Obwody drukowane, i Obwody drukowane cienkowarstwowe. Ma siedzibę w Sorisole, Włochy.

 10. C.S.M. S.R.L.

  Włochy

  Firma C.S.M. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Obwody drukowane, Obwody drukowane cienkowarstwowe, Obwody drukowane, i Obwody drukowane cienkowarstwowe. Ma siedzibę w Fano, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Obwody drukowane cienkowarstwowe - Import eksport

Liczba wyników

404 Przedsiębiorstwa