• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • obiektywy fotograficzne

Wyniki dla

Obiektywy fotograficzne - Import eksport

 1. BEFORT WETZLAR OD GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Projektowanie - Systemy - Optyka precyzyjna - Powłoki. Befort Wetzlar jest wiodącym dostawcą precyzyjnych produktów optycznych do zastosowań specjalnych. Opracowujemy i produkujemy elementy opto-mechaniczne dla Państwa innowacyjnych produktów. Do naszych kompetencji należy produkcja wyrobów optycznych, optyki sferycznej i optyki plano, powłok optycznych oraz technika precyzyjna. Nasze projekty i produkty znajdziecie Państwo m.in. w dziedzinach takich jak: technika medyczna, budowa maszyn, analityka, metrologia, bezpieczeństwo i technika kosmiczna, technika laserowa, oświetlenia. Głównymi punktami działalności naszej firmy są: Projektowanie i budowa systemów optycznych, optyki precyzyjnej, elementów mechaniki precyzyjnej, powłok; naparowywanie wiązką oporową i elektronową, powłoki wspomagane jonowo, zespoły opto-mechaniczne z integracją elektroniki i oprogramowaniem.

 2. CAMALEÓN CINEMA SERVICES SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma CAMALEÓN CINEMA SERVICES SL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach Produkcja filmowa, Akcesoria do audio i wideo, Kamery filmowe, Telewizja - produkcja i dystrybucja, Statywy kamer i aparatów, Obiektywy fotograficzne, firmy produkcyjne, Produkcja filmowa, i Akcesoria do audio i wideo. Ma siedzibę w Alcobendas (madrid), Hiszpania.

 3. SILL OPTICS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SILL OPTICS GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obiektywy fotograficzne. Ma siedzibę w Wendelstein, Niemcy.

 4. DOCTER OPTICS SE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DOCTER OPTICS SE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obiektywy fotograficzne. Ma siedzibę w Neustadt, Niemcy.

 5. CARL ZEISS JENA GMBH

  Niemcy

  ZEISS jest międzynarodowym przedsiębiorstwem technologicznym w branży optycznej i optoelektronicznej. Grupa ZEISS opracowuje i rozwija, produkuje i oferuje technologię pomiarową, mikroskopy, technologię medyczną, soczewki okularowe, a także soczewki do obiektywów do kamer i aparatów fotograficznych, lornetek i lunet, a także technologię do sprzętu do wytwarzania półprzewodników. Dzięki oferowanym rozwiązaniom Grupa nieuststanie rozwija świat optyki i przyczynia się do postępu technologicznego. ZEISS dzieli się na cztery działy: Research & Quality Technology, Medical Technology, Vision Care/Consumer Products i Semiconductor Manufacturing Technology. Grupa ZEISS jest reprezentowana w ponad 40 krajach i ma na świecie ponad 50 lokalizacji sprzedaży i usług, ponad 30 zakładów produkcyjnych oraz około 25 zakładów badawczo-rozwojowych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SHENZHEN DO3THINK TECHNOLOGY CO.LTD

  Chiny

  Firma SHENZHEN DO3THINK TECHNOLOGY CO.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obiektywy fotograficzne. Ma siedzibę w Shenzhen City, Chiny.

 2. EMO ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Firma EMO ELEKTRONIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kamery do kserokopii. Jest również obecna w dziedzinach Obiektywy fotograficzne, infrared night vision devices, reticle cameras, Kamery CCD, i Obiektywy fotograficzne. Ma siedzibę w Buxtehude, Niemcy.

 3. SIGMA (DEUTSCHLAND) GMBH

  Niemcy

  Firma SIGMA (DEUTSCHLAND) GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Obiektywy fotograficzne, kamery, kamera cyfrowa, i Obiektywy fotograficzne. Ma siedzibę w Rödermark, Niemcy.

 4. SPOTCAM CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Firma SPOTCAM CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obiektywy fotograficzne. Ma siedzibę w New Taipei City, Tajwan R.O.C..

 5. NINGBO SO-SHINE OPTOELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma NINGBO SO-SHINE OPTOELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obiektywy fotograficzne. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.

 1. OBTURADOS

  Hiszpania

  Firma OBTURADOS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obiektywy fotograficzne. Jest również obecna w dziedzinach fotografia profesjonalna. Ma siedzibę w Castellón, Hiszpania.

 2. KAI LAP TECHNOLOGIES LTD

  Hong Kong

  Firma KAI LAP TECHNOLOGIES LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obiektywy fotograficzne. Ma siedzibę w Hong Kong, Hong Kong.

 1. JPLY ELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Firma JPLY ELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obiektywy fotograficzne. Jest również obecna w dziedzinach Kamery CCD. Ma siedzibę w Guangzhou, Chiny.

 2. LUXEA PHOTOGRAPHIE

  Francja

  Firma LUXEA PHOTOGRAPHIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obiektywy fotograficzne. Jest również obecna w dziedzinach fotografia, album fotograficzny, wywoływanie zdjęć, i zdjęcie pamiątkowe. Ma siedzibę w Miramas, Francja.

 3. LANOPTIK TECHNOLOGIES LTD

  Chiny

  Firma LANOPTIK TECHNOLOGIES LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obiektywy fotograficzne. Ma siedzibę w Guangzhou, Guangdong, Chiny.

 4. ILKE GÜVENLIK

  Turcja

  Firma ILKE GÜVENLIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obiektywy fotograficzne. Jest również obecna w dziedzinach Kamery CCD, i kamery monitoringowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. E-CON SYSTEMS

  Stany Zjednoczone

  Firma E-CON SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obiektywy fotograficzne. Ma siedzibę w San Jose, Stany Zjednoczone.

 6. CAMPARK ELECTRONICS CO., LIMITED

  Chiny

  Firma CAMPARK ELECTRONICS CO., LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obiektywy fotograficzne. Ma siedzibę w Guangdong, Chiny.

 7. ECT PROJECTION SCREENS & ACCESSORIES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ECT PROJECTION SCREENS & ACCESSORIES, roku i działającą w sektorze Projektory kinowe. Jest również obecna w dziedzinach Optyczne instrumenty i przyrządy, Obiektywy fotograficzne, Optyczne instrumenty i przyrządy, i Obiektywy fotograficzne. Ma siedzibę w Reading, Zjednoczone Królestwo.

 8. ULO OPTICS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ULO OPTICS LTD, roku i działającą w sektorze Projektory kinowe. Jest również obecna w dziedzinach Optyczne instrumenty i przyrządy, Obiektywy fotograficzne, Optyczne instrumenty i przyrządy, i Obiektywy fotograficzne. Ma siedzibę w Stevenage, Zjednoczone Królestwo.

 1. OPTICAL SERVICE UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma OPTICAL SERVICE UK LTD, roku i działającą w sektorze Projektory kinowe. Jest również obecna w dziedzinach Optyczne instrumenty i przyrządy, Obiektywy fotograficzne, Optyczne instrumenty i przyrządy, i Obiektywy fotograficzne. Ma siedzibę w Liskeard, Zjednoczone Królestwo.

 2. OPTI-CAL SURVEY EQUIPMENT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma OPTI-CAL SURVEY EQUIPMENT, roku i działającą w sektorze Projektory kinowe. Jest również obecna w dziedzinach Optyczne instrumenty i przyrządy, Obiektywy fotograficzne, Optyczne instrumenty i przyrządy, i Obiektywy fotograficzne. Ma siedzibę w Towcester, Zjednoczone Królestwo.

 3. OPTICAL TOOLS FOR INDUSTRY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma OPTICAL TOOLS FOR INDUSTRY LTD, roku i działającą w sektorze Projektory kinowe. Jest również obecna w dziedzinach Optyczne instrumenty i przyrządy, Obiektywy fotograficzne, Optyczne instrumenty i przyrządy, i Obiektywy fotograficzne. Ma siedzibę w Ruthin, Zjednoczone Królestwo.

 4. MURANO EYE WEAR

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MURANO EYE WEAR, roku i działającą w sektorze Projektory kinowe. Jest również obecna w dziedzinach Optyczne instrumenty i przyrządy, Obiektywy fotograficzne, Optyczne instrumenty i przyrządy, i Obiektywy fotograficzne. Ma siedzibę w Burnley, Zjednoczone Królestwo.

 5. GEO SURVEY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GEO SURVEY LTD, roku i działającą w sektorze Projektory kinowe. Jest również obecna w dziedzinach Optyczne instrumenty i przyrządy, Obiektywy fotograficzne, Optyczne instrumenty i przyrządy, i Obiektywy fotograficzne. Ma siedzibę w Huddersfield, Zjednoczone Królestwo.

 6. JAI KUDO

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JAI KUDO, roku i działającą w sektorze Projektory kinowe. Jest również obecna w dziedzinach Optyczne instrumenty i przyrządy, Obiektywy fotograficzne, Optyczne instrumenty i przyrządy, i Obiektywy fotograficzne. Ma siedzibę w Borehamwood, Zjednoczone Królestwo.

 7. EVERGREEN OPTICS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma EVERGREEN OPTICS, roku i działającą w sektorze Projektory kinowe. Jest również obecna w dziedzinach Optyczne instrumenty i przyrządy, Obiektywy fotograficzne, Optyczne instrumenty i przyrządy, i Obiektywy fotograficzne. Ma siedzibę w Montgomery, Zjednoczone Królestwo.

 8. TRIBRACH LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TRIBRACH LTD, roku i działającą w sektorze Projektory kinowe. Jest również obecna w dziedzinach Optyczne instrumenty i przyrządy, Obiektywy fotograficzne, Optyczne instrumenty i przyrządy, i Obiektywy fotograficzne. Ma siedzibę w Swindon, Zjednoczone Królestwo.

 9. WOLDS OPTICAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WOLDS OPTICAL LTD, roku i działającą w sektorze Projektory kinowe. Jest również obecna w dziedzinach Optyczne instrumenty i przyrządy, Obiektywy fotograficzne, Optyczne instrumenty i przyrządy, i Obiektywy fotograficzne. Ma siedzibę w Driffield, Zjednoczone Królestwo.

 10. KENNET OPTICAL LABORATORIES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KENNET OPTICAL LABORATORIES, roku i działającą w sektorze Projektory kinowe. Jest również obecna w dziedzinach Optyczne instrumenty i przyrządy, Obiektywy fotograficzne, Optyczne instrumenty i przyrządy, i Obiektywy fotograficzne. Ma siedzibę w Pewsey, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo