• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • noże do użytku domowego

Wyniki dla

Noże do użytku domowego - Import eksport

 1. SARL REFICO

  Francja

  Verified by europages badge

  REFICO, przedsiębiorstwo z siedzibą w Neuilly-sur-Seine, w regionie paryskim, specjalizuje się w imporcie i eksporcie naczyń do gotowania i garncarstwa. Działamy w branży hurtowej od ponad 2001 roku. Obszar naszego działania obejmuje zagranicę. Dostarczamy na terenie całej Francji i do wielu krajów europejskich. Nasze działania stale rozwijają się i pozwalają nam na obsługę dużej liczby klientów w wielu sektorach działalności. Nasze produkty są dostosowane do Państwa potrzeb i są bardzo dobrej jakości z 5-letnią gwarancją pod marką BLAUPUNKT. Dzięki doświadczeniu, zaufało nam kilkuset klientów, którzy współpracują z nami ramię w ramię. Znaleźli Państwo interesujący Państwa produkt w naszym katalogu (rubryka dokumenty) i chcą Państwo wiedzieć, czy jest on jeszcze dostępny w magazynie? Wszystkie nasze produkty można znaleźć w naszym katalogu. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. HERBERT MAIR GES.M.B.H

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma HERBERT MAIR GES.M.B.H, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku domowego. Ma siedzibę w Telfes Im Stubai, Austria.

 3. FIRMA HANDLOWA TADAR DARIUSZ TAUCHERT

  Polska

  Sklep internetowy oferuje Państwu artykuły gospodarstwa domowego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo duży wybór: garnków (emaliowane, ze stali nierdzewnej, aluminiowe, odlewane), rondli, brytfanek, pokrywek (emaliowane i szklane), patelni (ceramiczne, non-stick, do naleśników, odlewane, woki), czajników (emaliowane, żeliwne, ze stali nierdzewnej), akcesoriów do pieczenia (rękawice, stolnice silikonowe, wałki do ciasta), form do pieczenia (zwykłe i silikonowe), naczyń żaroodpornych. Także mnóstwo akcesoriów potrzebnych w każdej kuchni: cedzaki, gałkownice, lejki, łopatki, łyżki, miarki, noże do pizzy, nożyczki, ubijaki, sitka, szczypce, tarki, tłuczki, deski do krojenia, dziadki do orzechów, otwieracze do puszek, pojemniki do przechowywania żywności, chlebaki, balony do wina lub kiszenia, miski, krajacze do jajek, stojaki na ręczniki papierowe i wiele innych przydatnych w domu narzędzi wszelkiego typu. Z nami Twój dom będzie czysty i piękny!

 4. GIANOLA GIULIO SNC DI GIANOLA ANTONIO & C.

  Włochy

  Marka BHARBJT produkuje od 40-u lat noże do krojenia w swoim zakładzie rzemieślniczym, założonym przez Giulio Gianola w 1962 roku. Niewielkie rzemieślnicze przedsiębiorstwo rodzinne wyspecjalizowało się w nożach do sera i artykułach dla producentów serów: noże do serów twardych i miękkich, a także deski na sery i masło, noże do masła, skrobaki do sera i mnóstwo innych produktów wysokiej jakości.

 5. MARTÍNEZ ALBAINOX

  Hiszpania

  Producenci i dystrybutorzy wyrobów nożowniczych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. YOURKITCHEN.EU

  Belgia

  Firma YOURKITCHEN.EU, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kamionka stołowa. Jest również obecna w dziedzinach Noże do użytku domowego, garnki, Ekspresy do kawy, barowe, Noże do użytku domowego, i akcesoria kuchenne do dekoracji. Ma siedzibę w Erembodegem, Belgia.

 2. SCHÖN MUTFAK GEREÇLERI SAN. TIC LTD STI

  Turcja

  Firma SCHÖN MUTFAK GEREÇLERI SAN. TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Łyżki, widelce i noże, szybkowar, Box makers, i Łyżki, widelce i noże. Ma siedzibę w Tekirdag, Turcja.

 3. WILHELM EICKER E.K.

  Niemcy

  Firma WILHELM EICKER E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku domowego. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 4. EMIL SCHMIDT GMBH

  Niemcy

  Firma EMIL SCHMIDT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku domowego. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 5. COUTELLERIE DE LAGUIOLE HONORÉ DURAND

  Francja

  Firma COUTELLERIE DE LAGUIOLE HONORÉ DURAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Sztućce stołowe, Sztućce stołowe, korkociąg, i nóż składany. Ma siedzibę w Laguiole, Francja.

 1. CUTAL EXPORT LDA

  Portugalia

  Firma CUTAL EXPORT LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Łyżki, widelce i noże, i Łyżki, widelce i noże. Ma siedzibę w Caldas Das Taipas, Portugalia.

 2. WOODART

  Tunezja

  Firma WOODART, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach blaty do krojenia, miski, i Przybory kuchenne. Ma siedzibę w Sfax, Tunezja.

 1. CHEF & KNIFE

  Belgia

  Firma CHEF & KNIFE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Noże do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach odnawianie noży, noże kuchenne, i akcesoria kuchenne. Ma siedzibę w Brakel, Belgia.

 2. ANEDRO MESSEN & SLIJPERIJ

  Belgia

  Firma ANEDRO MESSEN & SLIJPERIJ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Noże do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach noże kuchenne, i nóż do mięsa. Ma siedzibę w Merksem, Belgia.

 3. COUTELLERIE DU ROI

  Belgia

  Firma COUTELLERIE DU ROI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Noże do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Noże do użytku profesjonalnego i domowego, Noże do użytku profesjonalnego i domowego, nóż z szerokim ostrzem, noże sportowe, i odnawianie noży. Ma siedzibę w Brussel, Belgia.

 4. LAYANA COMPANY

  Tajwan R.O.C.

  Firma LAYANA COMPANY, roku i działającą w sektorze Noże do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Sztućce stołowe metalowe, wyroby nożownicze, duży widelec, Sztućce stołowe metalowe, i artykuły stołowe. Ma siedzibę w CHANGHUA, Tajwan R.O.C..

 5. WMF WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK AG

  Niemcy

  Firma WMF WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Ekspresy do kawy, profesjonalne, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Noże do użytku domowego, Sztućce stołowe metalowe, Ekspresy do kawy, profesjonalne, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Noże do użytku domowego, i Sztućce stołowe metalowe. Ma siedzibę w Geislingen/steige, Niemcy.

 6. MASTRAD

  Francja

  Firma MASTRAD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku profesjonalnego i domowego. Jest również obecna w dziedzinach Noże do użytku domowego, Noże do użytku domowego, Przybory kuchenne, formy, i noże kuchenne. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 7. SARL COUTELLERIE JEAN NERON

  Francja

  Firma SARL COUTELLERIE JEAN NERON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku profesjonalnego i domowego. Jest również obecna w dziedzinach Noże do użytku domowego, Noże do użytku domowego, i nóż myśliwski. Ma siedzibę w Chabreloche, Francja.

 8. SUER KOZMETIK

  Turcja

  Firma SUER KOZMETIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku domowego. Ma siedzibę w Serdivan, Turcja.

 1. NESMUK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma NESMUK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach knives, noże profesjonalne, i Przybory kuchenne - noże. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 2. LECOM PROJECTS

  Hiszpania

  Firma LECOM PROJECTS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Noże do użytku domowego. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 3. LUSINI.DE

  Niemcy

  Firma LUSINI.DE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Noże do użytku domowego. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 4. KRIEBEL METALLVEREDELUNG GMBH

  Niemcy

  Firma KRIEBEL METALLVEREDELUNG GMBH, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Noże do użytku domowego, Blacha tłoczna, Noże do użytku domowego, i Blacha tłoczna. Ma siedzibę w Collenberg, Niemcy.

 5. GGS BESTECKE & KOCHTÖPFE E.K.

  Niemcy

  Firma GGS BESTECKE & KOCHTÖPFE E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Noże do użytku profesjonalnego i domowego, Noże do użytku domowego, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Noże do użytku profesjonalnego i domowego, Noże do użytku domowego, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, i Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 6. BELLA TAVOLA, INH. ANTONIO FERNANDES

  Niemcy

  Firma BELLA TAVOLA, INH. ANTONIO FERNANDES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Noże do użytku profesjonalnego i domowego, Noże do użytku domowego, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Noże do użytku profesjonalnego i domowego, Noże do użytku domowego, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, i Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Ma siedzibę w Gevelsberg, Niemcy.

 7. THOMAS PIZZINI

  Austria

  Firma THOMAS PIZZINI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia przenośne zasilane, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Noże do użytku profesjonalnego i domowego, Noże do użytku domowego, Narzędzia przenośne zasilane, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Noże do użytku profesjonalnego i domowego, i Noże do użytku domowego. Ma siedzibę w Linz, Austria.

 8. DEUTSCHMANN

  Niemcy

  Firma DEUTSCHMANN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Noże do użytku profesjonalnego i domowego, Noże do użytku domowego, Manicure - przyrządy, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Noże do użytku profesjonalnego i domowego, Noże do użytku domowego, i Manicure - przyrządy. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 9. KNOTT GMBH

  Niemcy

  Firma KNOTT GMBH, roku i działającą w sektorze Naprawa urządzeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Noże do użytku domowego, Blacha tłoczna, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Noże do użytku domowego, i Blacha tłoczna. Ma siedzibę w Eggstätt, Niemcy.

 10. NORIS BLATTGOLD GMBH

  Niemcy

  Firma NORIS BLATTGOLD GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Noże do użytku domowego, Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia, Złotnictwo - maszyny i urządzenia, Złotnictwo i srebro, Noże do użytku domowego, Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia, Złotnictwo - maszyny i urządzenia, i Złotnictwo i srebro. Ma siedzibę w Schwabach, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Noże do użytku domowego - Import eksport

Liczba wyników

798 Przedsiębiorstwa