• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • nawijarki i szpularki

Wyniki dla

Nawijarki i szpularki - Import eksport

 1. H. N. ZAPF GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Wyrób rur, rdzeni, tulei z plastiku do nawijania materiałów powierzchniowych np. folii, papieru, materiałów włókienniczych (rury, kratownice, tuleje plastikowe) Nasze produkty: tuleje na tekstylia, tuleje plastikowe, rury plastikowe, szpule przędzalnicze, szpule plastikowe, szpule, rury plastikowe wzmacniane włóknem szklanym, kolorowe rury plastikowe

 2. BÄUMER GMBH CONVERTING MASCHINES

  Niemcy

  Firma BÄUMER GMBH CONVERTING MASCHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawijarki i szpularki. Jest również obecna w dziedzinach Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, i przekrawacz rolek. Ma siedzibę w Hopsten, Niemcy.

 3. O.M.A. S.R.L.

  Włochy

  Firma O.M.A. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawijarki i szpularki. Jest również obecna w dziedzinach zaplatarki, zwijarki do kabli elektrycznych, i maszyny do produkcji lin. Ma siedzibę w Vimercate, Włochy.

 4. PAVLOGRAD MACHINE-BUILDING PLANT INTERA LLC

  Ukraina

  Firma PAVLOGRAD MACHINE-BUILDING PLANT INTERA LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Nawijarki i szpularki, Papier toaletowy, Nawijarki i szpularki, i Papier toaletowy. Ma siedzibę w Pavlograd, Ukraina.

 5. ETK S.R.L.

  Włochy

  Firma ETK S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawijarki i szpularki. Jest również obecna w dziedzinach spindles for braiding machines, i zaplatarki. Ma siedzibę w Travedona Monate, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EUREEL

  Holandia

  Firma EUREEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawijarki i szpularki. Jest również obecna w dziedzinach Szpule i bębny do kabli, i Szpule i bębny do kabli. Ma siedzibę w Valkenburg, Holandia.

 2. ROTODECOR GMBH MASCHINEN- UND ANLAGENBAU

  Niemcy

  Firma ROTODECOR GMBH MASCHINEN- UND ANLAGENBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Nawijarki i szpularki, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Nawijarki i szpularki, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, i Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Lage, Niemcy.

 3. GERKE WICKELTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma GERKE WICKELTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Nawijarki i szpularki, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Nawijarki i szpularki, i Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Ma siedzibę w Hann. Münden, Niemcy.

 4. WISTEC GMBH WICKEL- UND SCHNEIDTECHNIK

  Niemcy

  Firma WISTEC GMBH WICKEL- UND SCHNEIDTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Nawijarki i szpularki, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Nawijarki i szpularki, i Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Wesenberg, Niemcy.

 5. KAMPF SCHNEID- UND WICKELTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KAMPF SCHNEID- UND WICKELTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Nawijarki i szpularki, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Nawijarki i szpularki, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, i Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Wiehl, Niemcy.

 1. ARCOPAC S.R.L.

  Włochy

  Firma ARCOPAC S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do opakowań metalowych, Nawijarki i szpularki, Maszyny do opakowań metalowych, i Nawijarki i szpularki. Ma siedzibę w Buccinasco, Włochy.

 2. SMI INDUSTRIES S.R.L. CON UNICO SOCIO

  Włochy

  Firma SMI INDUSTRIES S.R.L. CON UNICO SOCIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do opakowań metalowych, Nawijarki i szpularki, Maszyny do opakowań metalowych, i Nawijarki i szpularki. Ma siedzibę w San Giovanni Bianco, Włochy.

 1. CO.MA.DI.S. S.P.A.

  Włochy

  Firma CO.MA.DI.S. S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do opakowań metalowych, Nawijarki i szpularki, Maszyny do opakowań metalowych, i Nawijarki i szpularki. Ma siedzibę w Senago, Włochy.

 2. ATEC

  Włochy

  Firma ATEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do opakowań metalowych, Nawijarki i szpularki, Maszyny do opakowań metalowych, i Nawijarki i szpularki. Ma siedzibę w Codogno, Włochy.

 3. CAMA 1 S.P.A.

  Włochy

  Firma CAMA 1 S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do opakowań metalowych, Nawijarki i szpularki, Maszyny do opakowań metalowych, i Nawijarki i szpularki. Ma siedzibę w Garbagnate Monastero, Włochy.

 4. TECNOPAILS

  Włochy

  Firma TECNOPAILS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do opakowań metalowych, Nawijarki i szpularki, Maszyny do opakowań metalowych, i Nawijarki i szpularki. Ma siedzibę w Piacenza, Włochy.

 5. MARIANI S.R.L.

  Włochy

  Firma MARIANI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do opakowań metalowych, Nawijarki i szpularki, Maszyny do opakowań metalowych, i Nawijarki i szpularki. Ma siedzibę w Carre', Włochy.

 6. M.T.B.

  Włochy

  Firma M.T.B., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do opakowań metalowych, Nawijarki i szpularki, Maszyny do opakowań metalowych, i Nawijarki i szpularki. Ma siedzibę w Valsamoggia, Włochy.

 7. ERREGI DI GIUNTI RENZO

  Włochy

  Firma ERREGI DI GIUNTI RENZO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do opakowań metalowych, Nawijarki i szpularki, Maszyny do opakowań metalowych, i Nawijarki i szpularki. Ma siedzibę w Colbordolo, Włochy.

 8. RENDER TECHNOLOGY S.R.L.

  Włochy

  Firma RENDER TECHNOLOGY S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Nawijarki i szpularki, Maszyny do obciskania, Nawijarki i szpularki, i Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Cittadella, Włochy.

 1. H BRENNENSTUHL SARL

  Francja

  Firma H BRENNENSTUHL SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Nawijarki i szpularki, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Nawijarki i szpularki, i Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Souffelweyersheim, Francja.

 2. AL.MA. S.R.L.

  Włochy

  Firma AL.MA. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do opakowań metalowych, Nawijarki i szpularki, Maszyny do opakowań metalowych, i Nawijarki i szpularki. Ma siedzibę w Cadorago, Włochy.

 3. FLEXOTECNICA S.P.A.

  Włochy

  Firma FLEXOTECNICA S.P.A., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do opakowań metalowych, Nawijarki i szpularki, Maszyny do opakowań metalowych, i Nawijarki i szpularki. Ma siedzibę w Tavazzano Con Villavesco, Włochy.

 4. EMA F.LLI GUALTIERI S.R.L.

  Włochy

  Firma EMA F.LLI GUALTIERI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawijarki i szpularki. Jest również obecna w dziedzinach nawijarki elektryczne. Ma siedzibę w Trezzano Sul Naviglio, Włochy.

 5. CORTI AUTOMAZIONI S.R.L.

  Włochy

  Firma CORTI AUTOMAZIONI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do opakowań metalowych, Nawijarki i szpularki, Maszyny do opakowań metalowych, i Nawijarki i szpularki. Ma siedzibę w Galbiate, Włochy.

 6. NORDMECCANICA S.P.A.

  Włochy

  Firma NORDMECCANICA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do opakowań metalowych, Nawijarki i szpularki, Maszyny do opakowań metalowych, i Nawijarki i szpularki. Ma siedzibę w Piacenza, Włochy.

 7. EURIMPEX S.R.L.

  Włochy

  Firma EURIMPEX S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do opakowań metalowych, Nawijarki i szpularki, Maszyny do opakowań metalowych, i Nawijarki i szpularki. Ma siedzibę w Castel San Pietro Terme, Włochy.

 8. MARPAK S.R.L.

  Włochy

  Firma MARPAK S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do opakowań metalowych, Nawijarki i szpularki, Maszyny do opakowań metalowych, i Nawijarki i szpularki. Ma siedzibę w Maranello, Włochy.

 9. MONDIAL PACK S.R.L.

  Włochy

  Firma MONDIAL PACK S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do opakowań metalowych, Nawijarki i szpularki, Maszyny do opakowań metalowych, i Nawijarki i szpularki. Ma siedzibę w Ternate, Włochy.

 10. PACKAGING MACHINERY SOLUTIONS S.A.S. DI MALFERRARI IVANO E C.

  Włochy

  Firma PACKAGING MACHINERY SOLUTIONS S.A.S. DI MALFERRARI IVANO E C., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do opakowań metalowych, Nawijarki i szpularki, Maszyny do opakowań metalowych, i Nawijarki i szpularki. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo