• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • narzędzia przemysłowe

Wyniki dla

Narzędzia przemysłowe - Import eksport

 1. MOH D.O.O

  Słowenia

  Verified by europages badge

  MOH DOO to europejski zakład inżynierii CNC specjalizujący się w precyzyjnej obróbce wysokiej jakości komponentów i prototypów dla przemysłu motoryzacyjnego, rolniczego i hydraulicznego. Ponadto produkujemy niestandardowe części dla przemysłu lotniczego i obronnego, oświetlenia samochodowego i sportów motorowych. MOH DOO oferuje usługi frezowania CNC na najnowocześniejszych, precyzyjnych centrach obróbczych CNC 5-osiowych i 3-osiowych. 3-osiowe – do 800 x 2200mm, 5-osiowe – do 920mm. Możemy zapewnić kompleksową gamę materiałów i wykończeń powierzchni. Specjalizujemy się w kęsach stalowych, aluminiowych elementach konstrukcyjnych oraz obudowach. Toczenie CNC realizujemy na nowoczesnych stożkach dwuwrzecionowych do fi 350 i fi 82, z osią Y i narzędziami napędzanymi. Dzięki naszym najnowszym technologiom produkcji oraz nieprzerwanym dostawom narzędzi i zasobów, mamy przewagę w postaci większej wydajności w świadczeniu usług dla naszych klientów. Wspieramy każdy projekt i wyprodukowaną część. Dzięki naszej wiedzy eksperckiej oferujemy w standardzie niezawodne i szybkie wsparcie. Chcemy być Twoim pierwszorzędnym, niezawodnym partnerem w realizacji Twoich potrzeb i wymagań w zakresie obróbki CNC. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji!

 2. ZEMO VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Kontrolowane złącza śrubowe są specjalnością naszych doświadczonych specjalistów od momentu obrotowego. Obok wysokiej klasy systemów wkręcania przeznaczonych dla produkcji przemysłowej dostarczamy również niezawodne narzędzia pneumatyczne do prac konserwacyjnych i naprawczych (sektor motoryzacyjny). Na zamówienie możemy także wykonać według rysunku indywidualne narzędzia specjalne dla specyficznych wymagań w zakresie wkręcania. Ponadto oferujemy użytkownikom szkolenia na miejscu. Wreszcie, co niemniej ważne, zapewniamy serwisowanie, kalibrowanie i, jeśli konieczne, naprawę narzędzi z momentem obrotowym i pneumatycznych w naszym własnym warsztacie.

 3. IBAG DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Grupa IBAG jest jednym z wiodących producentów wrzecion silnikowych wysokiej częstotliwości do zastosowania w obrabiarkach, tokarkach i szlifierkach. Oprócz sprzedaży i serwisu produktów IBAG oraz usług, IBAG Niemcy specjalizuje się w prawidłowym stosowaniu technologii HSC. W naszym centrum technologicznym i demonstracyjnym w Lindlar (DE) wymagania klientów są wdrażane, analizowane i optymalizowane 1: 1. Ponadto Twoi pracownicy są kształceni i szkoleni w zakresie korzystania z technologii HSC. W zakładzie w Lindlar firma IBAG Niemcy produkuje większość precyzyjnych elementów stosowanych we wrzecionach IBAG. Gwarantuje to stałą jakość, od zakupu materiału po odbiór końcowy. Dzięki własnej produkcji części możemy lepiej i szybciej wpływać na stytuację dostaw i realizację wymagań klientów.

 4. INTERLINEX B.V.

  Holandia

  Verified by europages badge

  Interlinex, wiodąca siła w ruchu na rzecz ochrony środowiska, zajmuje się pilną potrzebą zmian w obliczy wzrostu zanieczyszczenia środowiska i rosnącej emisji gazów cieplarnianych. Od epoki przedindustrialnej Ziemia doświadczyła znacznego wzrostu temperatury o ponad 1°C, co sprawia, że niezwkle ważne stało się wspieranie bezpieczniejszej i zdrowszej planety dla przyszłych pokoleń. Specjalizując się w pojazdach elektrycznych (EV), Interlinex jest zaangażowany w kształtowanie przyszłości transportu w Holandii i w Europie. Importujemy i dystrybuujemy różnorodną gamę pojazdów elektrycznych, w tym motocykle, skutery, quady i samochody, stale porzerzając asortyment. Nasz magazyn o powierzchni 6200 m2, zaopatrzony w renomowane marki, zapewnia szybkie dostawy za pomocą różnych metod wysyłki. Jako dystrybutor B2B oferujemy konkurencyjne ceny bez nakładania wymogu minimalnego zamówienia, co czyni nas idealnym długoterminowym partnerem dla firm każdej wielkości. W szybko rozwijającej się dziedzinie e-mobilności, Interlinex pozostaje proaktywny, będąc na bieżąco dzięki aktywnemu uczestnictwu w konwencjach, targach i salonach wystawowych. Współpracujemy z klientami, przekształcając pomysły w rzeczywistość poprzez umowy importowe na wyłączność. Kierując się podstawowymi wartościami, takimi jak odpowiedzialność i uczciwość, stawiamy na satysfakcję klienta, poświęcając się ciągłemu doskonaleniu. Interlinex aspiruje do bycia wiodącym europejskim importerem wysokiej jakości produktów e-mobilności, uznając wzajemnie korzystny potencjał wzrostu w branży.

 5. POVELATO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma POVELATO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Noże i taśmy tnące, przemysłowe, ostrz tnące, tarcze tnące, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, i ostrza do nożyc. Ma siedzibę w Spinea, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DC SWISS SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma DC SWISS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gwintowanie - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia do gwintowania, Narzędzia przemysłowe, gwinciarki, Narzędzia do gwintowania, i Narzędzia przemysłowe. Ma siedzibę w Rho, Włochy.

 2. NADLER HARTMETALLE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NADLER HARTMETALLE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach narzędzia z metalu twardego, metale twarde, i pierścienie. Ma siedzibę w Odelzhausen, Niemcy.

 3. PHI TECHNIK FÜR FENSTER UND TÜREN GMBH

  Niemcy

  Od ponad 25 lat oferujemy akcesoria wysokiej jakości i techniczne elementy budowlane do elementów aluminiowych lub z tworzyw sztucznych. Niezależnie od tego, czy są to komponenty do drzwi, okien lub fasad, czy też rozwiązania specjalne – zapewniamy Państwu kompetentne doradztwo, od pierwszego rysunku do ukończenia danego produktu. Korzyści dla Państwa? Osobiste doradztwo, profesjonalne porady od ekspertów z branży i ponad 750 produktów, które mogą więcej: • zwiększona wydajność dzięki ciągłemu rozwojowi technicznemu • lepsza jakość, lepszy wygląd i wrażenia dotykowe Państwa okien i drzwi • dzielenie się wiedzą i najlepsze usługi na rynku. Jak to realizujemy? W bezpośrednim dialogu z Państwem.

 4. WESO WERKZEUGBAU GMBH

  Niemcy

  Westermann24 może pochwalić się ponad 100-letnią tradycją. Jako producent i twórca narzędzi do pras krawędziowych jesteśmy Twoim bezpośrednim partneren w realizacji Twojej produkcji. Na naszej stronie internetowej znajdziesz nasze: - Narzędzia do pras krawędziowych (filmy i katalog) - Noże i nożyce: Nowe / Produkcja i serwis szlifowania. Inne produkty przydatne w Twojej produkcji: - Listwy prowadzące: Nowe / Produkcja i obróbka - Części do maszyn do długości 5000 mm - Nóż ząbkowany: Nowe / Produkcja i serwis szlifowania - Usługa szlifowania: piły, frezy, noże okrągłe, noże podłużne. Oferujemy również następujące usługi: - frezowanie CNC - szlifowanie CNC - cięcie drutu - obróbka elektroerozyjna - hartowanie laserowe - spawanie laserowe. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji z entuzjazmem, kwalifikacjami i osobistym zaangażowaniem, aby sprostać Państwa oczekiwaniom, ponieważ nasze myśli i działania mają na uwadze Ciebie drogi kliencie, oraz wartość dodaną, którą możemy Ci zaoferować.

 5. CYTEC ZYLINDERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  CYTEC Zylindertechnik GmbH jest wiodącą na rynku firmą z innowacyjnym asortymentem produktów od ponad 35 lat i ma ugruntowaną pozycję na międzynarodowym rynku budowy maszyn. Kluczowe komponenty CYTEC są stosowane na całym świecie w produkcji narzędzi i form, w przemyśle samochodowym oraz w technologii lotniczej i kosmicznej, między innymi. Założona w 1984 roku jako specjalista i posiadacz patentu na wkładki bębenkowe, firma rodzinna rozwinęła się w międzynarodową firmę z międzynarodową siecią produkcji, sprzedaży i serwisu. Dziesiątki lat doświadczeń i wynikające z nich techniczne know-how uczyniły CYTEC jedną z najsilniejszych firm w branży z wieloletnią bazą klientów. CYTEC produkuje zarówno komponenty seryjne jak i kompleksowe systemy zorientowane na użytkownika. Czy Iso 9001 wyświetla się pod certyfikatami?

 1. KO-KEN EUROPE

  Luksemburg

  Wydajne narzędzia zapewniające wysokiej jakości efekty! Firma Ko-ken Europe S.A., założona w roku 1975, jest ośrodkiem dystrybucji w Europie narzędzi japońskich Ko-ken Tool Co., Ltd. Spółka Ko-ken Tool produkuje od czterech pokoleń tuleje i klucze nasadowe, dbając o zapewnienie swoim klientom jak najlepszej jakości. Gwarancja jakości. Fabryka Ko-ken Tool Co., Ltd. Shizuoka, w Japonii, zapewnia wysoką jakość i najwyższej klasy obróbkę narzędzi Ko-ken. Każde narzędzie Ko-ken opuszczające fabrykę jest poddawane rygorystycznej kontroli. Ko-ken zobowiązuje się do wykonania bezpłatnej naprawy lub wymiany narzędzi z ewentualnymi wadami materiałowymi lub produkcyjnymi, za pośrednictwem swoich dystrybutorów, z wyjątkiem przypadków, gdy zakres odpowiedzialności będzie szerszy. Procesy produkcyjne stosowane w fabryce Ko-ken Tool Co., Ltd. posiadają certyfikat ISO 9001 od roku 1995.

 2. ISPRZĘT.PL SP. Z O.O.

  Polska

  Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszym asortymentem. Jesteśmy firmą międzynarodową z doświadczeniem w branży przemysłowej i budowlanej. Prowadzimy sprzedaż maszyn oraz narzędzi tych branż, a także profesjonalny sprzęt do zastosowania domowego. Posiadamy bardzo bogaty wybór asortymentu, co sprawia, że zaopatrują się u nas duże i małe przedsiębiorstwa, a także klienci indywidualni. U nas można kupić- od butów roboczych po myjki ciśnieniowe, urządzenia do obróbki podłóg, agregaty prądotwórcze i wiele innych artykułów z górnej półki. Cały asortyment można zobaczyć na naszej stronie: https: //www.isprzet.pl. Zapewniamy atrakcyjne ceny i promocje.

 1. CZULKOWSKI RENTAL

  Niemcy

  Firma CZULKOWSKI RENTAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Narzędzia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy przemysłowe, wynajem wózków, wynajem żurawi przejezdnych, i Pojazdy przemysłowe. Ma siedzibę w Dommershausen, Niemcy.

 2. SUMINISTROS INDUSTRIALES NEBREDA

  Hiszpania

  Firma SUMINISTROS INDUSTRIALES NEBREDA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kowalstwo przemysłowe i budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia przemysłowe, zaopatrzenie dla przemysłu, artykuły metalowe - hurt, obrabiarki, i Narzędzia przemysłowe. Ma siedzibę w Miranda De Ebro, Hiszpania.

 3. HTG MAKINE

  Turcja

  Firma HTG MAKINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przemysłowe. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 4. BRADO GMBH

  Niemcy

  Firma BRADO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach pneumatic accessories, compressed air, Hose presses, i narzędzia przemysłowe. Ma siedzibę w Hettstadt, Niemcy.

 5. SAYTEK GROUP MEKANIK INŞAAT IÇ VE DIŞ TICAET A.Ş.

  Turcja

  Firma SAYTEK GROUP MEKANIK INŞAAT IÇ VE DIŞ TICAET A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach industrial filtration. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. ING. PH. J. DAUM GMBH & CO. KG EMAREI SAFETY TOOLS

  Niemcy

  Firma ING. PH. J. DAUM GMBH & CO. KG EMAREI SAFETY TOOLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach materiały do szkieletów metalowych. Ma siedzibę w Sassenberg, Niemcy.

 7. EICHINGER & STELZL GMBH

  Niemcy

  Firma EICHINGER & STELZL GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Narzędzia przemysłowe. Ma siedzibę w Barbing, Niemcy.

 8. 3D MACCHINE INDUSTRIALI

  Włochy

  Firma 3D MACCHINE INDUSTRIALI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Narzędzia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny rolnicze, Maszyny DLA PRZEMYSŁU ROLNO-SPOŻYWCZEGO, ostrza, Maszyny rolnicze, i ciągniki jednoosiowe. Ma siedzibę w Ariccia, Włochy.

 1. SOLUCAD

  Francja

  Firma SOLUCAD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura opracowań projektów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach inżynieria mechaniczna, narzędzia przemysłowe, modelarstwo 3d, i Obrabiarki do zastosowań specjalnych. Ma siedzibę w Fourques Sur Garonne, Francja.

 2. BLACKIRON

  Włochy

  Firma BLACKIRON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przemysłowe. Ma siedzibę w Melegnano, Włochy.

 3. SOMERI

  Francja

  Firma SOMERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, elektroerozja cięcia drutem, narzędzia przemysłowe, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, i frezowanie. Ma siedzibę w Tulle, Francja.

 4. KALMIA SA

  Hiszpania

  Firma KALMIA SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Narzędzia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny I URZĄDZENIA, przemysłowe narzędzia pneumatyczne, maszyny do fazowania, i WYNAJEM Maszyn. Ma siedzibę w Erandio, Hiszpania.

 5. INGCO

  Rumunia

  Firma INGCO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia budowlane przenośne, zasilane, Narzędzia przemysłowe, Narzędzia elektryczne, Narzędzia budowlane przenośne, zasilane, Narzędzia przemysłowe, i Narzędzia elektryczne. Ma siedzibę w Sarasau, Rumunia.

 6. KRINO SPA

  Włochy

  Firma KRINO SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Frezy i świdry, narzędzia do cięcia, narzędzia przemysłowe, i Frezy i świdry. Ma siedzibę w Monticello Brianza, Włochy.

 7. EGA MASTER

  Hiszpania

  Firma EGA MASTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach narzędzia ręczne, anti-spark hoists, i wkrętaki. Ma siedzibę w Vitoria-Gasteiz, Hiszpania.

 8. ROBOTTURN

  Belgia

  Firma ROBOTTURN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie stali i metali, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki - części i osprzęt, Toczenie stali i metali, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, i Obrabiarki - części i osprzęt. Ma siedzibę w Wevelgem, Belgia.

 9. CNCSHOP.DE

  Niemcy

  Firma CNCSHOP.DE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Narzędzia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach narzędzia cnc. Ma siedzibę w Bessenbach, Niemcy.

 10. HENNINGER GMBH U. CO. KG

  Niemcy

  Firma HENNINGER GMBH U. CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przemysłowe. Ma siedzibę w Straubenhardt, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo