• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • narzędzia przemysłowe

Wyniki dla

Narzędzia przemysłowe - Import eksport

 1. MOH D.O.O

  Słowenia

  MOH DOO to europejski zakład inżynierii CNC specjalizujący się w precyzyjnej obróbce wysokiej jakości komponentów i prototypów dla przemysłu motoryzacyjnego, rolniczego i hydraulicznego. Ponadto produkujemy niestandardowe części dla przemysłu lotniczego i obronnego, oświetlenia samochodowego i sportów motorowych. MOH DOO oferuje usługi frezowania CNC na najnowocześniejszych, precyzyjnych centrach obróbczych CNC 5-osiowych i 3-osiowych. 3-osiowe – do 800 x 2200mm, 5-osiowe – do 920mm. Możemy zapewnić kompleksową gamę materiałów i wykończeń powierzchni. Specjalizujemy się w kęsach stalowych, aluminiowych elementach konstrukcyjnych oraz obudowach. Toczenie CNC realizujemy na nowoczesnych stożkach dwuwrzecionowych do fi 350 i fi 82, z osią Y i narzędziami napędzanymi. Dzięki naszym najnowszym technologiom produkcji oraz nieprzerwanym dostawom narzędzi i zasobów, mamy przewagę w postaci większej wydajności w świadczeniu usług dla naszych klientów. Wspieramy każdy projekt i wyprodukowaną część. Dzięki naszej wiedzy eksperckiej oferujemy w standardzie niezawodne i szybkie wsparcie. Chcemy być Twoim pierwszorzędnym, niezawodnym partnerem w realizacji Twoich potrzeb i wymagań w zakresie obróbki CNC. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji!

 2. IBAG DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Grupa IBAG jest jednym z wiodących producentów wrzecion silnikowych wysokiej częstotliwości do zastosowania w obrabiarkach, tokarkach i szlifierkach. Oprócz sprzedaży i serwisu produktów IBAG oraz usług, IBAG Niemcy specjalizuje się w prawidłowym stosowaniu technologii HSC. W naszym centrum technologicznym i demonstracyjnym w Lindlar (DE) wymagania klientów są wdrażane, analizowane i optymalizowane 1: 1. Ponadto Twoi pracownicy są kształceni i szkoleni w zakresie korzystania z technologii HSC. W zakładzie w Lindlar firma IBAG Niemcy produkuje większość precyzyjnych elementów stosowanych we wrzecionach IBAG. Gwarantuje to stałą jakość, od zakupu materiału po odbiór końcowy. Dzięki własnej produkcji części możemy lepiej i szybciej wpływać na stytuację dostaw i realizację wymagań klientów.

 3. ZEMO VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Kontrolowane złącza śrubowe są specjalnością naszych doświadczonych specjalistów od momentu obrotowego. Obok wysokiej klasy systemów wkręcania przeznaczonych dla produkcji przemysłowej dostarczamy również niezawodne narzędzia pneumatyczne do prac konserwacyjnych i naprawczych (sektor motoryzacyjny). Na zamówienie możemy także wykonać według rysunku indywidualne narzędzia specjalne dla specyficznych wymagań w zakresie wkręcania. Ponadto oferujemy użytkownikom szkolenia na miejscu. Wreszcie, co niemniej ważne, zapewniamy serwisowanie, kalibrowanie i, jeśli konieczne, naprawę narzędzi z momentem obrotowym i pneumatycznych w naszym własnym warsztacie.

 4. POVELATO

  Włochy

  Firma POVELATO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Noże i taśmy tnące, przemysłowe, ostrz tnące, tarcze tnące, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, i ostrza do nożyc. Ma siedzibę w Spinea, Włochy.

 5. DC SWISS SRL

  Włochy

  Firma DC SWISS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gwintowanie - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia do gwintowania, Narzędzia przemysłowe, gwinciarki, Narzędzia do gwintowania, i Narzędzia przemysłowe. Ma siedzibę w Rho, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. 3D MACCHINE INDUSTRIALI

  Włochy

  Firma 3D MACCHINE INDUSTRIALI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Narzędzia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny rolnicze, Prasy hydrauliczne, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Tartaki - maszyny i sprzęt, Maszyny DLA PRZEMYSŁU ROLNO-SPOŻYWCZEGO, ostrza, Maszyny rolnicze, ciągniki jednoosiowe, i Prasy hydrauliczne. Ma siedzibę w Ariccia, Włochy.

 2. PHI TECHNIK FÜR FENSTER UND TÜREN GMBH

  Niemcy

  Od ponad 25 lat oferujemy akcesoria wysokiej jakości i techniczne elementy budowlane do elementów aluminiowych lub z tworzyw sztucznych. Niezależnie od tego, czy są to komponenty do drzwi, okien lub fasad, czy też rozwiązania specjalne – zapewniamy Państwu kompetentne doradztwo, od pierwszego rysunku do ukończenia danego produktu. Korzyści dla Państwa? Osobiste doradztwo, profesjonalne porady od ekspertów z branży i ponad 750 produktów, które mogą więcej: • zwiększona wydajność dzięki ciągłemu rozwojowi technicznemu • lepsza jakość, lepszy wygląd i wrażenia dotykowe Państwa okien i drzwi • dzielenie się wiedzą i najlepsze usługi na rynku. Jak to realizujemy? W bezpośrednim dialogu z Państwem.

 3. WESO WERKZEUGBAU GMBH

  Niemcy

  Westermann24 może pochwalić się ponad 100-letnią tradycją. Jako producent i twórca narzędzi do pras krawędziowych jesteśmy Twoim bezpośrednim partneren w realizacji Twojej produkcji. Na naszej stronie internetowej znajdziesz nasze: - Narzędzia do pras krawędziowych (filmy i katalog) - Noże i nożyce: Nowe / Produkcja i serwis szlifowania. Inne produkty przydatne w Twojej produkcji: - Listwy prowadzące: Nowe / Produkcja i obróbka - Części do maszyn do długości 5000 mm - Nóż ząbkowany: Nowe / Produkcja i serwis szlifowania - Usługa szlifowania: piły, frezy, noże okrągłe, noże podłużne. Oferujemy również następujące usługi: - frezowanie CNC - szlifowanie CNC - cięcie drutu - obróbka elektroerozyjna - hartowanie laserowe - spawanie laserowe. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji z entuzjazmem, kwalifikacjami i osobistym zaangażowaniem, aby sprostać Państwa oczekiwaniom, ponieważ nasze myśli i działania mają na uwadze Ciebie drogi kliencie, oraz wartość dodaną, którą możemy Ci zaoferować.

 4. CYTEC ZYLINDERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  CYTEC Zylindertechnik GmbH jest wiodącą na rynku firmą z innowacyjnym asortymentem produktów od ponad 35 lat i ma ugruntowaną pozycję na międzynarodowym rynku budowy maszyn. Kluczowe komponenty CYTEC są stosowane na całym świecie w produkcji narzędzi i form, w przemyśle samochodowym oraz w technologii lotniczej i kosmicznej, między innymi. Założona w 1984 roku jako specjalista i posiadacz patentu na wkładki bębenkowe, firma rodzinna rozwinęła się w międzynarodową firmę z międzynarodową siecią produkcji, sprzedaży i serwisu. Dziesiątki lat doświadczeń i wynikające z nich techniczne know-how uczyniły CYTEC jedną z najsilniejszych firm w branży z wieloletnią bazą klientów. CYTEC produkuje zarówno komponenty seryjne jak i kompleksowe systemy zorientowane na użytkownika. Czy Iso 9001 wyświetla się pod certyfikatami?

 5. KO-KEN EUROPE

  Luksemburg

  Wydajne narzędzia zapewniające wysokiej jakości efekty! Firma Ko-ken Europe S.A., założona w roku 1975, jest ośrodkiem dystrybucji w Europie narzędzi japońskich Ko-ken Tool Co., Ltd. Spółka Ko-ken Tool produkuje od czterech pokoleń tuleje i klucze nasadowe, dbając o zapewnienie swoim klientom jak najlepszej jakości. Gwarancja jakości. Fabryka Ko-ken Tool Co., Ltd. Shizuoka, w Japonii, zapewnia wysoką jakość i najwyższej klasy obróbkę narzędzi Ko-ken. Każde narzędzie Ko-ken opuszczające fabrykę jest poddawane rygorystycznej kontroli. Ko-ken zobowiązuje się do wykonania bezpłatnej naprawy lub wymiany narzędzi z ewentualnymi wadami materiałowymi lub produkcyjnymi, za pośrednictwem swoich dystrybutorów, z wyjątkiem przypadków, gdy zakres odpowiedzialności będzie szerszy. Procesy produkcyjne stosowane w fabryce Ko-ken Tool Co., Ltd. posiadają certyfikat ISO 9001 od roku 1995.

 1. ISPRZĘT.PL SP. Z O.O.

  Polska

  Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszym asortymentem. Jesteśmy firmą międzynarodową z doświadczeniem w branży przemysłowej i budowlanej. Prowadzimy sprzedaż maszyn oraz narzędzi tych branż, a także profesjonalny sprzęt do zastosowania domowego. Posiadamy bardzo bogaty wybór asortymentu, co sprawia, że zaopatrują się u nas duże i małe przedsiębiorstwa, a także klienci indywidualni. U nas można kupić- od butów roboczych po myjki ciśnieniowe, urządzenia do obróbki podłóg, agregaty prądotwórcze i wiele innych artykułów z górnej półki. Cały asortyment można zobaczyć na naszej stronie: https: //www.isprzet.pl. Zapewniamy atrakcyjne ceny i promocje.

 2. CZULKOWSKI RENTAL

  Niemcy

 1. SUMINISTROS INDUSTRIALES NEBREDA

  Hiszpania

 2. HTG MAKINE

  Turcja

 3. BRADO GMBH

  Niemcy

 4. ING. PH. J. DAUM GMBH & CO. KG EMAREI SAFETY TOOLS

  Niemcy

 5. SAYTEK GROUP MEKANIK INŞAAT IÇ VE DIŞ TICAET A.Ş.

  Turcja

 6. EICHINGER & STELZL GMBH

  Niemcy

 7. METALUTENSILI S.R.L.

  Włochy

 8. I.M.T. DI BALLONI LAURA & C. S.A.S.

  Włochy

 1. RETORNO FERRAGENS - LOMBIMAQ

  Portugalia

 2. EUROTOOLS, S.R.O.

  Słowacja

 3. EDITÜRK MÜHENDISLIK ITHALAT IHRACAT SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

 4. BLACKIRON

  Włochy

 5. EGA MASTER

  Hiszpania

 6. SIMECA

  Francja

 7. EXTINCTEURS CONSEILS MAINTENANCE ET FORMATION

  Francja

 8. SEFI

  Francja

 9. KALMIA SA

  Hiszpania

 10. BM GROUP INTERNATIONAL APS

  Dania

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo