• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • narzędzia hydrauliczne

Wyniki dla

Narzędzia hydrauliczne - Import eksport

 1. IPS-WERKZEUGTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma ips - werkzeugtechnik Gmbh konsekwentnie kieruje się potrzebami klientów. Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom dokładnie takich rozwiązań w zakresie wykrawania, jakich potrzebują do wykonywanych czynności. Elastycznie odpowiadamy na zróżnicowane zapotrzebowanie – od projektowania, poprzez produkcję, po sprzedaż i obsługę. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi klientami oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, przeznaczone do różnych zastosowań, spełniając jednocześnie wysokie standardy jakości. Nasze produkty: prasy hydrauliczne, prasy hydropneumatyczne, wykrawarki, jednostki wykrawające (tłoczniki) do pras, narzędzia wielofunkcyjne, prasy mechaniczne, instalacje do cięcia laserem rur, maszyny do wytłaczania, maszyny i instalacje do dziurkowania rur, maszyny i instalacje do dziurkowania profili

 2. ULBRICH MASCHINENBAU- UND EXPORT-IMPORT BETRIEBSGMBH

  Austria

  Wielu naszych klientów i partnerów zna nas jako firmę specjalizującą się w hydraulice lub jako dostawcę specjalistycznych środków smarnych. Nie wszyscy wiedzą, że zajmujemy się produkcją inteligentnych maszyn łączących i montażowych oraz maszyn testujących dla przemysłu kolejowego, dystrybucją hydrauliki jak również dystrybucją produktów chemiczno-technicznych. W niektórych obszarach udało nam się już połączyć nasze pasje, np. z naszym Smart Application System, stacją dozowania & uzupełniania klejów & uszczelniaczy firmy ULBRICH. Z dziedzinie hydrauliki opracowujemy wspólnie z naszymi klientami innowacyjne komponenty hydrauliczne, systemy hydrauliczne i inteligentne prasy, aby wzmocnić produktywność i konkurencyjność naszych klientów. Szczególnie w branży kolejowej daliśmy się poznać jako kompetentny dostawca wysokiej jakości maszyn testujących. Nasz dział chemiczno-techniczny oferuje szeroki asortyment specjalnych środków smarnych, uszczelniaczy, klejów, mas odlewniczych itp. W zakresie specjalnych środków smarnych od ponad 60 lat reprezentujemy markę Molykote. To czyni nas jedną z najbardziej kompetentnych i doświadczonych firm specjalistycznych w całej Europie. Ponieważ nasi klienci coraz częściej muszą stawiać czoła rosnącym wymaganiom przemysłu elektronicznego, w ostatnich latach położyliśmy jeden z głównych akcentów na elektrochemię.

 3. KW HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Firma KW Hydraulik GmbH projektuje, produkuje i sprzedaje narzędzia hydrauliczne. Również: serwis i sprzedaż marek DYNASET, STANLEY INFRASTRUCTURE, EDILGRAPPA, DUBUIS, DOA, DERANCOURT, OGURA...pompy hydraul., zespoły hydraul., Power Pack, Power Unit, pompy wys. ciśnienia, pompy ręczne, pompy nożne, pompy elektrohydraul., pompy akumul., TracHorse, PTO, napęd dodatkowy, generator, inwerter hydraul., przetwornik ciśnienia, narzędzia do cięcia, nożyce do kabli, szczypce do cięcia kabli, nożyce dźwigniowe, nożyce do kabli z grzechotką, szczypce do cięcia kabli z grzechotką, ręczne szczypce do cięcia kabli, ręczne nożyce do cięcia kabli, akumul. szczypce do cięcia kabli, akumul. nożyce do cięcia kabli, głowice tnące, bezpieczne instalacje do cięcia, bezpieczne zestawy do cięcia, nożyce do lin drucianych, przecinaki do lin drucianych, stalowych, nożyce do lin stalowych, nożyce do recyklingu, urządzenia do cięcia stali, szczypce tnące, przecinaki do mat budowl., przecinaki do prętów gwintow, łańcuchów, przyrządy do rozpinania łańcuchów, zaciskanie, prasy, szczypce do zaciskania, szczypce do ściskania i zagniatania, prasy dźwigniowe, przyrządy do prasowania, wkłady i głowice do pras

 4. JOKA WERKZEUG- UND MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. VIGO KATARZYNA BASIEWICZ

  Polska

  W sklepie internetowym prowadzonym przez firmę Vigo Katarzyna Basiewicz można znaleźć wysokiej jakości akcesoria hydrauliczne i instalacyjne. Dużym zainteresowaniem cieszy się między innymi przepychacz do rur i zaciskarka PEX. Klienci decydujący się na współpracę mogą liczyć na: • duży wybór produktów, które spełniają najwyższe standardy jakości i są funkcjonalne w codziennym użytkowaniu, • atrakcyjny cennik i korzystne promocje, • elastyczne usługi i regularne uaktualnianie oferty, w której dostępne są najnowsze elektronarzędzia takich producentów jak Rems lub Rothenberger, • profesjonalną obsługę klienta i kontakt z doświadczonymi fachowcami, • przejrzysty katalog podzielony na intuicyjne kategorie i wyszukiwarkę produktow. Zaciskarka do rur, żabka klucz, głowice czy cęgi? Wystarczy skorzystać z wirtualnego koszyka. Towar zostanie starannie zabezpieczony na czas przesyłki i bezzwłocznie dostarczony pod wskazany przez klienta adres. Zapewniono wygodne formy płatności i dostawy. Klienci mają też prawo zwrotu i odstąpienia od zawartej umowy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KETEN INDUSTRIALMACHINE TRADE LTD. CO.

  Turcja

 2. MÉCA-FLUID LUX

  Luksemburg

 3. MGF SRL

  Włochy

 4. FASTER S.P.A.

  Włochy

 5. VENTA DE HERRAMIENTAS

  Hiszpania

 1. DSP HYDROLUX

  Luksemburg

 2. INAHER

  Hiszpania

 1. CEMA

  Francja

 2. HERRAMIENTAS BAZAROT

  Hiszpania

 3. HYMATEC

  Belgia

 4. BRICOSTOP

  Hiszpania

 5. RAPTOR SUPPLIES BV

  Zjednoczone Królestwo

 6. HERRAMIENTAS BAZAROT

  Hiszpania

 7. ATH TECHNIK GMBH

  Niemcy

 8. AKCHE HYDRAULIC AND PUMP INDUSTRY CO.LTD

  Turcja

 1. EXPORTACIONES ANDRADA Y MARIN SL

  Hiszpania

 2. HAKBAY HIDROLIK-PNÖMATIK

  Turcja

 3. URIARTE INDUSTRIAL SHOP

  Hiszpania

 4. PRODUCTION TOOLS

  Hiszpania

 5. ALLSPEEDS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 6. EXPERTOSENHERRAMIENTAS

  Hiszpania

 7. TURALI GROUP

  Turcja

 8. KONTICH PERU SAC

  Peru

 9. CNJACKS MACHINERY CO., LTD.

  Chiny

 10. HYWEMA JOSEF SCHWAHLEN GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma Präzision-Werkzeugmaschinen-Fabrik Josef Schwahlen została załozona w 1922 roku przez Josefa Schwahlena. Budowano w niej specjalne narzędzia hydrauliczne, zwłaszcza do budowy kotłów w stoczniach, maszyn kotłowych i dla Deutsche Reichsbahn do chwili zniszczenia fabryki podczas 2. wojny światowej. Po ponownym uruchomieniu w 1949 r. program produkcji został wznowiony pod kierownictwem Josefa Schwahlena, ale spotkał się z trudnościami ze względu na ograniczenia narzucowne przez aliantów, zwłaszcza w przemyśle stoczniowym, przez co produkcja musiała zostać przestawiona z narzędzi hydraulicznych na mechaniczne i hydrauliczne. W 1956 r. Manfred Schwahlen zarejestrował nazwę HYWEMA® (od Hydraulische Werkzeug -Machinen). Po śmierci Josefa Schwahlena w 1957 r. Manfred Schwahlen przejął firmę swojego ojca i prowadził ją pod nazwą HYWEMA® Josef Schwahlen przy ulicy Wuppertaler, na terenie fabrycznym o powierzchni ok. 28.000 m2 o powierzchni produkcyjnej ok. 18.000 m2. Po śmierci Manfreda Schwahlena w 1968 r. firma została zarejestrowana w 1969 r. jako HYWEMA® Josef Schwahlen GmbH&Co. W 2004 r. forma prawna została zmieniona na HYWEMA® Josef Schwahlen GmbH&Co.KG.