• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • narzędzia elektryczne

Wyniki dla

Narzędzia elektryczne - Import eksport

 1. ORTLIEB PRÄZISIONSSYSTEME GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad stu lat firma jest partnerem zorientowanym na klienta, oferującym ekonomiczne i precyzyjne rozwiązania w zakresie techniki mocowania i napędu. Ortlieb oferuje trwałe wyniki synergii poprzez dziesięciolecia doświadczeń i międzysektorową wiedzę fachową w dziedzinie mocowania narzędzi i przedmiotów obrabianych oraz systemów napędowych. W standardowym asortymencie dostępny jest szeroki asortyment produktów. Podczas opracowywania rozwiązań specyficznych dla klienta bezkompromisowo koncentrujemy się na niezawodności procesu i opłacalności. Odpowiadamy szybko i kompetentnie na Twoje indywidualne potrzeby. Rozbudowane usługi dopełniają naszą ofertę. Przekonaj się sam. Szwabska pomysłowość, ponad stuletnie doświadczenie w połączeniu z niezawodnymi, solidnymi wartośiami. To wyróżnia Ortlieb, z tego korzystają klienci. Partner od A-Z. Od początku nasi eksperci posłużą Ci radą, aby wspólnie znaleźć rozwiązanie spełniające Twoje wymagania w 100 %.

 2. NWS GERMANY PRODUKTION W. NÖTHEN E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Udana koncepcja rozwoju firmy NWS (Nöthen Werkzeugqualität Solingen), którą wprowadził w 1973 roku jej założyciel Willibald Nöthen, opiera się na zasadzie oferowania użytkownikom profesjonalnym narzędzi „Made in Germany“ o najwyższej jakości, z dodatkowymi funkcjami i o atrakcyjnym wyglądzie. Zindywidualizowane narzędzia ręczne opowiadające najwyższym standardom są produkowane w zakładzie NWS przez ludzi dla ludzi. Inteligentna interakcja ręcznie sprawdzanej produkcji i nowoczesne metody obróbki technicznej gwarantują jakość pierwszej klasy i odpowiednią równowagę między tradycją a innowacją! Bezpieczeństwo i ergonomia, zdrowie i dbałość o środowisko, użycie materiałów najwyższej jakości i pomysłowe rozwiązania szczegółów są w centrum rozwoju i produkcji naszych narzędzi. Optymalne opracowanie i obróbka, przestrzeganie wysokich kryteriów jakości i norm, a także ręczna kontrola końcowa zapewniają wyjątkowo wysoki standard narzędzi NWS.

 3. TROTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TROTEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia elektryczne, termopodgrzewacze, air-conditioning systems, wentylatory, nawilżacze, oczyszczanie powietrza, oczyszczacze powietrza, metrologia, i wentylatory osiowe. Ma siedzibę w Heinsberg, Niemcy.

 4. WEZAG GMBH WERKZEUGFABRIK

  Niemcy

  Cięcie, ściąganie, odblokowywanie i zaciskanie - Od 1949 roku oferujemy naszym klientom bezpieczne rozwiązanie do prawie każdego zastosowania! Innowacyjne pomysły na rozwiązania są tworzone w naszej własnej pracowni kreatywnej dzięki naszemu rozwojowi i konstrukcjom. W naszym zakładzie w Stadtallendorfie, w centrum Niemiec, produkujemy prawie wszystkie części do naszych najnowocześniejszych i wydajnych maszyn. Wiele znanych firm z powodzeniem zintegrowało nasze narzędzia pod własną marką na różnych rynkach i ustanowiło w ten sposób nowy standard. Dopełniamy asortyment naszej marki WDT wyrobami takimi jak zaciskarki pneumatyczne, elektryczne i hydrauliczne . Szukasz najwyższej jakości producenta narzędzi, aby ożywić swoją markę lub poszerzyć istniejący asortyment? Doskonale - z niecierpliwością czekamy na Ciebie!

 5. CPT GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy jednym z wiodących światowych producentów narzędzi precyzyjnych wysokiej jakości. Po założeniu w 1988 roku osiągnęliśmy szybkie sukcesy poprzez ciągły rozwój dzięki czemu skonsolidowaliśmy naszą pozycję rynkową. Jako firma rodzinna koncentrujemy się na rozwoju w dłuższej perspektywie i dalszym rozrzerzaniu naszej pozycji rynkowej. Służymy klientom w ponad 120 krajach z branży motoryzacyjnej, budowy maszyn, naftowej, lotniczej, medycznej, morskiej i energetycznej. Od samego początku naszą filozofią jest nasze zaangażowanie w najwyższą jakość, precyzę, szybkość i elastyczność. Ważne jest dla nas, aby oferować naszym klientom kompleksowe usługi z doradztwem i wszelkim możliwym wsparciem. Idziemy do pracy z entuzjazmem i pasją, ciągle się poprawiamy i inwestujemy w przyszłość – nasz stały wzrost potwierdza wybrany kurs. Naszym celem jest zadowolenie klienta.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE VOLPEX PIOTR WOLAK

  Polska

  Firma Volpex z Nowego Sącza, trudniąca się sprzedażą elektronarzędzi, silników elektrycznych i innych niezbędnych rzeczy w gospodarstwie domowym, wprowadza na sądecki rynek nowy, niepowtarzalny produkt. Jest nim pojazd Elektrynka Volpex w wersji dwuosobowej, bez dachu. Samochód powstał przy współpracy z Markiem Janczakiem, wójtem gminy Łabowa i jego synem Marcinem. Pojazd został wykonany ręcznie (hand made) z najwyższej jakości materiałów. Cała karoseria jest z drewna, dzięki czemu samochód nigdy nie zardzewieje.- Dodatkowym walorem naszego pojazdu jest to, że pod maską są zamontowane dwa silniki elektryczne. Dzięki temu auto jest całkowicie ekologiczne - chwali auto Piotr Wolak, właściciel firmy Volpex. - Przyszli właściciele nie będą musieli już wydawać pieniędzy na wymianę oleju i filtrów, które są niezbędne w pojazdach spalinowych. Obsługa i naprawa naszego auta jest bardzo prosta, a jego maksymalna prędkość to 25 km na godzinę, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo na drodze.Pojazd jest przeznaczony dla koneserów motoryzacji. Łatwa obsługa sprawia, że może być także wykorzystywany przez ludzi starszych. Samochód świetnie się sprawdzi w kurortach, ale także na polach golfowych. Bardzo pomocny może być w szkołach samochodowych, w których przyszli mechanicy będą mogli poznać w praktyce nową technologię pojazdów elektrycznych.

 2. EDIS INSAAT MAKINE MALZ. DIS TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma EDIS INSAAT MAKINE MALZ. DIS TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach pakowarki pionowe. Ma siedzibę w İstanbul, Turcja.

 3. BAUTEC HÖFER - RUHRBAUSHOP E.K.

  Niemcy

  Firma BAUTEC HÖFER - RUHRBAUSHOP E.K., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Bezpieczeństwo w miejscu pracy. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia diamentowe, Narzędzia diamentowe, Narzędzia elektryczne, Akcesoria dla geodetów, i maszyna do obrzutki tynkowej. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 4. INDUSTRIA CABLE S.R.L.

  Włochy

  Firma INDUSTRIA CABLE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające i dystrybutory, Narzędzia elektryczne, Komponenty elektroniczne, kable dla przemysłu, Automaty sprzedające i dystrybutory, Narzędzia elektryczne, i Komponenty elektroniczne. Ma siedzibę w Tavullia, Włochy.

 5. RONIXTOOLS

  Niemcy

  Firma RONIXTOOLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia elektryczne. Ma siedzibę w Gelnhausen,, Niemcy.

 1. OFFICINE ELETTROMECCANICHE CUGINI LOLLI

  Włochy

  Firma OFFICINE ELETTROMECCANICHE CUGINI LOLLI, roku i działającą w sektorze Narzędzia elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Pompy głębinowe, naprawa transformatorów, pompy podwodne, Pompy głębinowe, i narzędzia i wyposażenia elektryczne. Ma siedzibę w Lugo, Włochy.

 2. OUTILONLINE.COM - SEGMÜLLER

  Niemcy

  Firma OUTILONLINE.COM - SEGMÜLLER, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Narzędzia elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach abrasives, i taśmy szlifierskie do szlifierek taśmowych. Ma siedzibę w BURGHAUSEN, Niemcy.

 1. ELEKTROWERKZEUG-SHOP

  Niemcy

  Firma ELEKTROWERKZEUG-SHOP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia elektryczne. Ma siedzibę w Bretzfeld, Niemcy.

 2. HITACHI POWER TOOLS BELGIUM

  Belgia

  Firma HITACHI POWER TOOLS BELGIUM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Armatura sanitarna, Śruby i nakrętki, Narzędzia elektryczne, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Armatura sanitarna, Śruby i nakrętki, i Narzędzia elektryczne. Ma siedzibę w Wemmel, Belgia.

 3. MOES FRERES

  Luksemburg

  Firma MOES FRERES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia elektryczne, narzędzia ogrodnicze, artykuły dla sektora mebli ogrodowych i zewnętrznych, i wholesale flowers and plants. Ma siedzibę w Remich, Luksemburg.

 4. JET ARCO ESPAÑA

  Hiszpania

  Firma JET ARCO ESPAÑA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie elektryczne - spawarki i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia elektryczne, Tarcze szlifierskie, Narzędzia elektryczne, i Tarcze szlifierskie. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 5. BUCA BOSCH SERVISI

  Tonga

  Firma BUCA BOSCH SERVISI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Narzędzia elektryczne. Ma siedzibę w Izmir, Tonga.

 6. METALEUVEN

  Belgia

  Firma METALEUVEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia elektryczne, Narzędzia elektryczne, houseware, i Tooling accessories. Ma siedzibę w Leuven, Belgia.

 7. SCHLEIFTITAN.DE

  Niemcy

  Firma SCHLEIFTITAN.DE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia elektryczne. Ma siedzibę w Sulzbach, Niemcy.

 8. PROFI AGRO

  Chorwacja

  Firma PROFI AGRO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kowalstwo artystyczne - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia elektryczne, i Narzędzia elektryczne. Ma siedzibę w Bjelovar, Chorwacja.

 1. KEMPENEERS

  Belgia

  Firma KEMPENEERS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia diamentowe, Narzędzia ogrodnicze, Narzędzia diamentowe, odzież robocza, sanitary ware, i Narzędzia ogrodnicze. Ma siedzibę w Landen, Belgia.

 2. EL LAGER

  Dania

  Firma EL LAGER, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Narzędzia diamentowe. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia elektryczne, Narzędzia ręczne, i Narzędzia elektryczne. Ma siedzibę w Hadsund, Dania.

 3. INGCO

  Rumunia

  Firma INGCO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia budowlane przenośne, zasilane, Narzędzia przemysłowe, Narzędzia elektryczne, Narzędzia budowlane przenośne, zasilane, Narzędzia przemysłowe, i Narzędzia elektryczne. Ma siedzibę w Sarasau, Rumunia.

 4. PALMAERS VAKHANDEL

  Belgia

  Firma PALMAERS VAKHANDEL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Narzędzia elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane, Narzędzia diamentowe, Materiały budowlane, odzież robocza, Narzędzia diamentowe, i artykuły do mocowania. Ma siedzibę w Bilzen, Belgia.

 5. NEWTECHE INDUSTRY CO LTD.

  Stany Zjednoczone

  Firma NEWTECHE INDUSTRY CO LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Elementy miedziane i metalowe do mebli, Elementy miedziane i metalowe do mebli, młoty elektryczne, aplikacje dla przemysłu motoryzacyjnego, i Części samochodowe. Ma siedzibę w Burbank, Stany Zjednoczone.

 6. ECODEOS

  Hiszpania

  Firma ECODEOS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Narzędzia elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach artykuły ogrodowe. Ma siedzibę w Somo, Hiszpania.

 7. SUN- BULGARIA- EOOD

  Bułgaria

  Firma SUN- BULGARIA- EOOD, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia elektryczne, narzędzia ogrodnicze, wiertarki, Narzędzia elektryczne, i Narzędzia ręczne. Ma siedzibę w Хасково, Bułgaria.

 8. MARKETDEALS.GR

  Grecja

  Firma MARKETDEALS.GR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Urządzenia elektryczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Myślistwo i wędkarstwo - artykuły i sprzęt, Handel elektroniczny - usługi, handel elektroniczny, Narzędzia elektryczne, Myślistwo i wędkarstwo - artykuły i sprzęt, i Handel elektroniczny - usługi. Ma siedzibę w Κορωπί, Grecja.

 9. POL TRADING B.V.

  Holandia

  Firma POL TRADING B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach e-biznes. Ma siedzibę w Nijkerk, Holandia.

 10. GENERAL TOOLS INTERNATIONAL

  Belgia

  Firma GENERAL TOOLS INTERNATIONAL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia elektryczne, narzędzia, drobne wyroby metalowe, narzędzia pneumatyczne, i Narzędzia elektryczne. Ma siedzibę w Ixelles, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo