• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • narzędzia elektryczne

Wyniki dla

Narzędzia elektryczne - Import eksport

 1. NITTO KOHKI EUROPE GMBH

  Niemcy

  NITTO KOHKI Deutschland GmbH to znany na całym świecie japoński konstruktor i producent pomp i sprężarek, narzędzi i szybkozłączek. Sprężarki powietrza, pompy próżniowe i pompy do cieczy mogą być z powodzeniem stosowane na przykład w analizach, technice medycznej i pomiarowej. Opatentowane przez nas sprężarki napowietrzające są wykorzystywane w małych oczyszczalniach i instalacjach biogazu. Szybkozłącza średniego, niskiego i wysokiego ciśnienia, jak również multizłącza (ręczne i automatyczne) mogą być stosowane praktycznie we wszystkich dziedzinach: np. w technologii czystych pomieszczeń, do testów szczelności w sektorze chłodzenia i klimatyzacji, w hydraulice i pneumatyce. Dostarczają olej, wodę, powietrze i substancje gazowe. Ponadto oferujemy narzędzia pneumatyczne dla przemysłu okrętowego i obróbki metali, jak np. pneumatyczne młotki igłowe, narzędzia do dłutowania, szlifierki kątowe, szlifierki powierzchniowe, piły do metalu, frezarki krawędziowe, szlifierki taśmowe, szlifierki mimośrodowe, szlifierki oscylacyjne itp.

 2. ORTLIEB PRÄZISIONSSYSTEME GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Od ponad stu lat firma jest partnerem zorientowanym na klienta, oferującym ekonomiczne i precyzyjne rozwiązania w zakresie techniki mocowania i napędu. Ortlieb oferuje trwałe wyniki synergii poprzez dziesięciolecia doświadczeń i międzysektorową wiedzę fachową w dziedzinie mocowania narzędzi i przedmiotów obrabianych oraz systemów napędowych. W standardowym asortymencie dostępny jest szeroki asortyment produktów. Podczas opracowywania rozwiązań specyficznych dla klienta bezkompromisowo koncentrujemy się na niezawodności procesu i opłacalności. Odpowiadamy szybko i kompetentnie na Twoje indywidualne potrzeby. Rozbudowane usługi dopełniają naszą ofertę. Przekonaj się sam. Szwabska pomysłowość, ponad stuletnie doświadczenie w połączeniu z niezawodnymi, solidnymi wartośiami. To wyróżnia Ortlieb, z tego korzystają klienci. Partner od A-Z. Od początku nasi eksperci posłużą Ci radą, aby wspólnie znaleźć rozwiązanie spełniające Twoje wymagania w 100 %.

 3. NWS GERMANY PRODUKTION W. NÖTHEN E.K.

  Niemcy

  Udana koncepcja rozwoju firmy NWS (Nöthen Werkzeugqualität Solingen), którą wprowadził w 1973 roku jej założyciel Willibald Nöthen, opiera się na zasadzie oferowania użytkownikom profesjonalnym narzędzi „Made in Germany“ o najwyższej jakości, z dodatkowymi funkcjami i o atrakcyjnym wyglądzie. Zindywidualizowane narzędzia ręczne opowiadające najwyższym standardom są produkowane w zakładzie NWS przez ludzi dla ludzi. Inteligentna interakcja ręcznie sprawdzanej produkcji i nowoczesne metody obróbki technicznej gwarantują jakość pierwszej klasy i odpowiednią równowagę między tradycją a innowacją! Bezpieczeństwo i ergonomia, zdrowie i dbałość o środowisko, użycie materiałów najwyższej jakości i pomysłowe rozwiązania szczegółów są w centrum rozwoju i produkcji naszych narzędzi. Optymalne opracowanie i obróbka, przestrzeganie wysokich kryteriów jakości i norm, a także ręczna kontrola końcowa zapewniają wyjątkowo wysoki standard narzędzi NWS.

 4. TROTEC GMBH

  Niemcy

  Firma TROTEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia elektryczne, termopodgrzewacze, air-conditioning systems, wentylatory, nawilżacze, oczyszczanie powietrza, oczyszczacze powietrza, metrologia, i wentylatory osiowe. Ma siedzibę w Heinsberg, Niemcy.

 5. WEZAG GMBH WERKZEUGFABRIK

  Niemcy

  Cięcie, ściąganie, odblokowywanie i zaciskanie - Od 1949 roku oferujemy naszym klientom bezpieczne rozwiązanie do prawie każdego zastosowania! Innowacyjne pomysły na rozwiązania są tworzone w naszej własnej pracowni kreatywnej dzięki naszemu rozwojowi i konstrukcjom. W naszym zakładzie w Stadtallendorfie, w centrum Niemiec, produkujemy prawie wszystkie części do naszych najnowocześniejszych i wydajnych maszyn. Wiele znanych firm z powodzeniem zintegrowało nasze narzędzia pod własną marką na różnych rynkach i ustanowiło w ten sposób nowy standard. Dopełniamy asortyment naszej marki WDT wyrobami takimi jak zaciskarki pneumatyczne, elektryczne i hydrauliczne . Szukasz najwyższej jakości producenta narzędzi, aby ożywić swoją markę lub poszerzyć istniejący asortyment? Doskonale - z niecierpliwością czekamy na Ciebie!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CPT GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy jednym z wiodących światowych producentów narzędzi precyzyjnych wysokiej jakości. Po założeniu w 1988 roku osiągnęliśmy szybkie sukcesy poprzez ciągły rozwój dzięki czemu skonsolidowaliśmy naszą pozycję rynkową. Jako firma rodzinna koncentrujemy się na rozwoju w dłuższej perspektywie i dalszym rozrzerzaniu naszej pozycji rynkowej. Służymy klientom w ponad 120 krajach z branży motoryzacyjnej, budowy maszyn, naftowej, lotniczej, medycznej, morskiej i energetycznej. Od samego początku naszą filozofią jest nasze zaangażowanie w najwyższą jakość, precyzę, szybkość i elastyczność. Ważne jest dla nas, aby oferować naszym klientom kompleksowe usługi z doradztwem i wszelkim możliwym wsparciem. Idziemy do pracy z entuzjazmem i pasją, ciągle się poprawiamy i inwestujemy w przyszłość – nasz stały wzrost potwierdza wybrany kurs. Naszym celem jest zadowolenie klienta.

 2. PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE VOLPEX PIOTR WOLAK

  Polska

  Firma Volpex z Nowego Sącza, trudniąca się sprzedażą elektronarzędzi, silników elektrycznych i innych niezbędnych rzeczy w gospodarstwie domowym, wprowadza na sądecki rynek nowy, niepowtarzalny produkt. Jest nim pojazd Elektrynka Volpex w wersji dwuosobowej, bez dachu. Samochód powstał przy współpracy z Markiem Janczakiem, wójtem gminy Łabowa i jego synem Marcinem. Pojazd został wykonany ręcznie (hand made) z najwyższej jakości materiałów. Cała karoseria jest z drewna, dzięki czemu samochód nigdy nie zardzewieje.- Dodatkowym walorem naszego pojazdu jest to, że pod maską są zamontowane dwa silniki elektryczne. Dzięki temu auto jest całkowicie ekologiczne - chwali auto Piotr Wolak, właściciel firmy Volpex. - Przyszli właściciele nie będą musieli już wydawać pieniędzy na wymianę oleju i filtrów, które są niezbędne w pojazdach spalinowych. Obsługa i naprawa naszego auta jest bardzo prosta, a jego maksymalna prędkość to 25 km na godzinę, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo na drodze.Pojazd jest przeznaczony dla koneserów motoryzacji. Łatwa obsługa sprawia, że może być także wykorzystywany przez ludzi starszych. Samochód świetnie się sprawdzi w kurortach, ale także na polach golfowych. Bardzo pomocny może być w szkołach samochodowych, w których przyszli mechanicy będą mogli poznać w praktyce nową technologię pojazdów elektrycznych.

 3. BAUTEC HÖFER - RUHRBAUSHOP E.K.

  Niemcy

 4. EDIS INSAAT MAKINE MALZ. DIS TIC. LTD. STI.

  Turcja

 5. INDUSTRIA CABLE S.R.L.

  Włochy

 1. RONIXTOOLS

  Niemcy

 2. METALUTENSILI S.R.L.

  Włochy

 1. OFFICINE ELETTROMECCANICHE CUGINI LOLLI

  Włochy

 2. BUCA BOSCH SERVISI

  Tonga

 3. INGCO

  Rumunia

 4. OUTILONLINE.COM - SEGMÜLLER

  Niemcy

 5. SCHLEIFTITAN.DE

  Niemcy

 6. EL LAGER

  Dania

 7. ELEKTROWERKZEUG-SHOP

  Niemcy

 8. KEMPENEERS

  Belgia

 1. JET ARCO ESPAÑA

  Hiszpania

 2. PALMAERS VAKHANDEL

  Belgia

 3. PROFI AGRO

  Chorwacja

 4. NEWTECHE INDUSTRY CO LTD.

  Stany Zjednoczone

 5. INTERNATIONAL TOOLS SERVICE N.V.

  Belgia

 6. DORCH & DANOLA A/S

  Dania

 7. TEMARO

  Niemcy

 8. ECODEOS

  Hiszpania

 9. MARKETDEALS.GR

  Grecja

 10. SUN- BULGARIA- EOOD

  Bułgaria

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo