• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • narzędzia do gwintowania

Wyniki dla

Narzędzia do gwintowania - Import eksport

 1. WEXO PRÄZISIONSWERKZEUGE GMBH

  Niemcy

  WEXO Präzisionswerkzeuge wspiera od 1971 r. przemysł oraz handel specjalistyczny swoją kompleksową ofertą produktów i usług w dziedzinie obróbki skrawaniem metali. Specjalizujemy się w wierceniu, frezowaniu oraz gwintowaniu, doradzając od ponad czterech dekad naszym klientom w zakresie planowania, wdrażania oraz optymalizacji.

 2. DC SWISS SRL

  Włochy

  Firma DC SWISS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gwintowanie - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia do gwintowania, Narzędzia przemysłowe, gwinciarki, Narzędzia do gwintowania, i Narzędzia przemysłowe. Ma siedzibę w Rho, Włochy.

 3. ARTYKUŁY TECHNICZNE GRZEGORZ PAWŁOWSKI

  Polska

  Jesteśmy firmą istniejącą od 1994, dzięki zdobytemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu narzędzia najwyższej jakości. Nasz asortyment obejmuje ponad 10000 różnych narzędzi skrawających oraz pomiarowych, są to między innymi frezy VHM, płytki widiowe, gwintowniki, narzynki, wiertła, noże tokarskie, głowice freazarskie, frezy składane oraz suwmiarki. Współpracujemy z kilkoma największymi producentami narzędzi w Europie: Fabryką Narzędzi Fanar, Serbskim producentem gwintowników FRA, tureckim producentem narzędzi składanych AKKO, czeskim producentem narzędzi pomiarowych Kinex oraz czeską firmą produkującą narzynki Bucovice Tools. Zaopatrujemy w nasze narzędzia zarówno duże zakłady przemysłowe jak i klientów indywidualnych. W swojej ofercie posiadamy narzędzia standardowe wykonane ze stali szbykotnącej HSS, szybkotnącejh kobaltowej HSS-E oraz pełno węglikowej VHM. Są to narzędzia zarówno trzpieniowe jaki i nasadzane. Oprócz szerokiego asortymentu oferujemy również szeroką pomoc techniczną poprzez pomoc techniczną przez telefon bądź e-mail jaki i poprzez naszego bloga narzędziowego.

 4. M. G. TOOLS PVT. LTD.

  Indie

 5. ID CARD CENTRE

  Zjednoczone Królestwo

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GSR GUSTAV STURSBERG GMBH

  Niemcy

 2. INTERGRAF PROMOCIONES GRÁFICAS Y PUBLICITARIAS SL

  Hiszpania

 3. INSTALLHOME SELLS SRL

  Rumunia

 4. WIEN COMPUTER EXPERT GMBH

  Niemcy

 5. PAROLA MAKINA IC VE DIS TIC.LTD.STI.

  Turcja

 1. VACO FRANCE

  Francja

  Vaco oferuje, poprzez swoją sieć przedstawicieli handlowych w całej Francji, gamę narzędzi skrawających (wiertła, frezy, gwintowniki, matryce, ...) HSS, węgliki i CBN. Wyposażamy również obrabiarki w urządzenia zaciskowe, mocowania pionowe i poziome oraz osprzęt. Od ponad czterdziestu lat dystrybuujemy także narzędzia wykrawające VALCUT. Gama obejmuje 4 rodziny: narzędzia do metalu, narzędzia do stali nierdzewnej, narzędzia metrologiczne i narzędzia budowlane. VACO France oferuje szeroką gamę innowacyjnych i wysokiej jakości narzędzi do obróbki metali i wyposażenia obrabiarek.

 2. DOM TECHNICZNY "HENRYKA ?UCZY?SKIEGO" BEATA ?UCZY?SKA

  Polska

  Firma Handlowa "DOM TECHNICZNY" zaopatruje przedsiębiorstwa produkcyjne, sklepy, a także odbiorców detalicznych w najlepszej klasy narzędzia do obróbki stali (tzw. obróbka skrawaniem), narzędzia ręczne, elektronarzędzia, narzędzia pomiarowe, artykuły ścierne, uchwyty, imadła, osprzęt, itp. Firma prowadzi także profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie w/w narzędzi. SNA Europe (Bahco) - narzędzia ręczne, piły taśmowe, piły otworowe. Bison-Bial - uchwyty tokarskie, szczęki jednolite, imadła maszynowe, imadła wiertarskie, imadła ślusarskie, imadła kowalskie, oprawki, trzpienie, tulejki, tulejki redukcyjne. Dolfamex - frezy NFPA, frezy NFPG, frezy NFPC, rozwiertaki, nawiertaki (nakiełki), frezy VHM, noże oprawkowe. Pafana - noże tokarskie, noże składane, płytki skrawające, wiertła węglikowe, frezy węglikowe, wytaczadła Fenes - frezy NFPA, frezy NFPG, frezy NFPC, rozwiertaki, piły taśmowe. Wiertła Baildon - wiertła do metalu. Fanar - narzynki, gwintowniki, wiertła sk5 inox, zestawy do gwintowania. Norton - tarcze do cięcia i do szlifowania, ściernice ceramiczne, tarcze i wiertła diamentowe, narzędzia ścierne nasypowe & Beartex Narzędzia pomiarowe różnych firm m.in. Vogel, Mitutoyo, Gimex Wapienica - piły tarczowe ze spiekiem i bez, wiertła, brzeszczoty

 1. TECHNIK CNC

  Polska

  Specjalistyczny sklep z częściami do urządzeń opierających się na komputerowym sterowaniu numerycznym - Technik CNC, dostarcza narzędzia i podzespoły najwyższej jakości i pochodzące wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Wśród dostępnych marek są: Rexroth, HIWIN, Fanar, Pafana czy Timken. Klienci zamawiający części do swoich obrabiarek mogą liczyć nie tylko na idealne dopasowanie każdego elementu, ale także na możliwość jego doboru pod kątem poszczególnych parametrów. Dane dotyczące każdej części umieszczone są w tabelach na stronie internetowej sklepu. W razie wątpliwości można też skorzystać ze wsparcia działu technicznego. Oferowane przez firmę Technik CNC produkty to sprzęty niezawodne i wykonane wyłącznie z wysokogatunkowych materiałów. Oprócz maszyn i urządzeń wspierających pracę niektórych obrabiarek - takich jak systemy do podawania smaru lub chłodziwa oraz ostrzarki do wierteł - wśród asortymentu znajdują się części i akcesoria CNC. Do dyspozycji klientów są pełne prowadnice liniowe HIWIN, SNR, THK i INA, jak również wózki oraz zaciski do prowadnic. Ponadto w ciągłej sprzedaży są części do gratowania, frezowania, toczenia, gwintowania i wielu innych prac. Nie brakuje też łańcuchów, napinaczy pasa, kół pasowych oraz zębatych o różnych parametrach i przeznaczeniu.

 2. EWS WEIGELE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma EWS została założona w roku 1960. Dzisiejsze kompetencje kluczowe leżą w dziedzinie systemów narzędziowych do obrabiarek CNC (narzędzia statyczne i napędzane) i są rozszerzane przez EWS-Korea o systemy rewolwerowe i rewolwerowe systemy nośne. Ponad 300 pracowników grupy EWS-Group tworzą dzięki swoim indywidualnym zdolnościom profil dzisiejszej grupy przedsiębiorstw. Produkty EWS są Made in Germany. Partnerstwa systemowe z DMG-Mori Seiki (Trifix i MSQP), INDEX (zębatki W i listwa V), Sandvik (EWS Capto), Iscar lub Arno (systemy nośników narzędzi) to wyraz naszych fachowych kompetencji. Systemem szybkiej wymiany (system modularny) EWS Varia (często błędnie określony jako Vario) przedsiębiorstwo wyznacza nowe horyzonty w dziedzinie optymalizacji czasu zbrojenia. System został nagrodzony nagrodą w zakresie innowacyjności przyznaną przez kraj związkowy Badenia-Wiretnbergia.

 3. FRIEDR. DICK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Friedr. Dick został założony w 1778 roku w Esslingen w Szwabii. Od tamtego czasu mały warsztat przycinania pilników przekształcił się z upływem lat w jedną z wiodących firm odnoszących sukcesy na rynkach światowych. Profesjonaliści na całym świecie cenią produkty marki F. DICK za ich trwałość, jakość i wzornictwo. Friedr. Dick przekonuje szeroką gamą produktów, a tym samym zaopatruje wiele różnych branż i klientów w następujących obszarach: Noże kucharskie i narzędzia dla kucharzy i gastronomii. Noże i narzędzia dla rzeźników i przemysłu spożywczego. System śledzenia RFID dla noży i narzędzi. Stale ostrzone i maszyny. Pilniki i tarniki dla przemysłu i rzemiosła. Narzędzia grawerskie i precyzyjne. Narzędzia do pazurów i kopyt. Brzeszczoty i noże do maszyn. Noże do obróbki gumy, materiałów izolacyjnych, skóry i papieru. Zarządzanie jakością i dokumentacja procesowa spełniają wymagania norm DIN EN ISO 9001 i EMAS 2.

 4. FRIEDRICH BRITSCH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  WSZYSTKO DO TOKAREK Od ponad 40 lat jesteśmy jedną z wiodących firm handlowych w Europie i na całym świecie w zakresie narzędzi precyzyjnych dla przemysłu części toczonych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tulei zaciskowych, tulei prowadzących, uchwytów narzędziowych, narzędzi skrawających czy innych podzespołów do tokarek, jesteśmy dla Ciebie właściwym partnerem. Dzięki nam dostaniesz wszystko, co potrzebne jest do toczenia. Mamy ponad 34.000 artykułów na stałe w magazynie. Dzięki jednemu z największych magazynów w Niemczech oraz własnemu warsztatowi modyfikacyjnemu i produkcyjnemu gwarantujemy spełnienie wszystkich wymagań klienta. Dostarczamy zamówione w magazynie artykuły szybko, kompetentnie i niezawodnie w ciągu 24 godzin. Możesz na nas polegać również pod względem jakości. Od ponad 10 lat posiadamy certyfikat DIN EN ISO 9001. Ciągłe doskonalenie naszych produktów i procesów przyczynia się do stałego wzrostu zadowolenia klientów.

 5. IPS-WERKZEUGTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma ips - werkzeugtechnik Gmbh konsekwentnie kieruje się potrzebami klientów. Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom dokładnie takich rozwiązań w zakresie wykrawania, jakich potrzebują do wykonywanych czynności. Elastycznie odpowiadamy na zróżnicowane zapotrzebowanie – od projektowania, poprzez produkcję, po sprzedaż i obsługę. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi klientami oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, przeznaczone do różnych zastosowań, spełniając jednocześnie wysokie standardy jakości. Nasze produkty: prasy hydrauliczne, prasy hydropneumatyczne, wykrawarki, jednostki wykrawające (tłoczniki) do pras, narzędzia wielofunkcyjne, prasy mechaniczne, instalacje do cięcia laserem rur, maszyny do wytłaczania, maszyny i instalacje do dziurkowania rur, maszyny i instalacje do dziurkowania profili

 6. AREA52 GMBH

  Niemcy

  Liquid Elements to niemiecki producent wysokiej jakości produktów do pielęgnacji samochodów. Paleta produktów sięga od szamponów samochodowych, środków do czyszczenia felg i szyb, po maszyny polerskie i wysokiej jakości powłoki ceramiczne. Oczywiście oferujemy również odpowiedni sprzęt i wiele więcej. Oto mały przegląd naszych produktów: Ściereczki z mikrofibry (największy w Europie wybór z własnej produkcji). Szampony samochodowe. Środek do czyszczenia felg. Suche ściereczki. Rękawiczki / gąbki i szczotki. Wiadra do mycia. Środek do czyszczenia wnętrza. Suche pranie. Środek do czyszczenia wstępnego. Środek do czyszczenia szyb i szkła. Środek do czyszczenia skóry. Środek do czyszczenia folii. Maszyny do polerowania. Gąbki polerskie / pady polerskie. Uszczelniacze do szkła. Powłoki ceramiczne. Uszczelniacze natryskowe itp.

 7. SCHOTT DIAMANTWERKZEUGE GMBH

  Niemcy

  Firma SCHOTT Diamantwerkzeuge GmbH produkuje wysokiej jakości narzędzia do wiercenia, szlifowania i frezowania, do obróbki szkła, ceramiki, kamienia, metalu i tworzyw sztucznych, również dla przemysłu optycznego. Produkujemy zgodnie z wymaganiami klientów i dostosujemy narzędzia do: -materiały do obróbki -używane maszyny -żądane cele produkcyjne. Historia naszej firmy: Firma została założona w 1975 roku przez Klausa Schotta w Stadtoldendorf. Od tego czasu ciągłe rozszerzanie produkcji 2004 TÜV ISO 9001 - Certyfikacja 2010 do dziś: W ścisłej współpracy z uczelniami technicznymi i uniwersytetami prowadzone są różne projekty badawcze. Naszym celem jest: ciągłe doskonalenie procesów obróbczych. Rozwój narzędzi do obróbki nowych materiałów, w szczególności do zastosowań ultradźwiękowych 2012 - 2017 Instalacja pierwszych systemów narzędziowni od 2018 do chwili obecnej Rozszerzenie działalności handlowej i rozwój technologii aplikacji.

 8. PROFILMETALL-GRUPPE

  Niemcy

  Grupa PROFILMETALL jest specjalistą w dziedzinie walcowanych profili metalowych i dzięki swoim instalacjom i maszynom umożliwia profilowanie w nowym wymiarze. Gupa PROFILMETALL jest jedynym dostawcą profili walcowanych w Niemczech łączącym obszary inżynierii, budowy narzędzi i urządzeń do profilowania jak również produkcji seryjnej w ramach jednej grupy przedsiębiorstw. Należą do niej PROFILMETALL GmbH w Hirrlingen/Tübingen oraz PROFILMETALL Engineering GmbH w Marktheidenfeld/Würzburg we Frankonii. W centrum uwagi znajdują się dostosowane do specyficznych potrzeb klienta, ciękościenne profile od 0, 08 mm ze wszystkich materiałów. Nasi klienci cenią nas jako ekspertów w zakresie wydajnych procesów profilowania oraz za bezproblemową komunikację z naszymi doświadczonymi inżynierami konstruktorami – a także za know-how w zakresie technologii zdobyte przy okazji licznych projektów badawczo-rozwojowych prowadzonych z partnerami krajowymi i międzynarodowymi. Grupa PROFILMETALL opracowała najbardziej innowacyjną koncepcję maszyn do instalacji i linii profilowania.

 1. GRÄWO DIAMANTWERKZEUGE GMBH

  Niemcy

  Od ponad 30 lat produkujemy precyzyjne narzędzia frezarskie i tokarskie z bardzo twardymi materiałami skrawającymi, takimi jak PCD i PCBN. W naszym asortymencie znajdują się m.in. frezy PCD/CBN, płytki wymienne, wiertła PCD i wiertła stopniowe, diamentowe kamienie oporowe oraz grawerki z końcówkami CBN. Narzędzia te idealnie nadają się do obróbki ceramiki zielonej, węgla, GFK, aluminium, żeliwa szarego, stali hartowanych, tworzyw sztucznych i węglików spiekanych. Oferujemy również szybki i ekonomiczny serwis naprawczy narzędzi własnych i obcych. Prawie wszystkie nasze narzędzia są lutowane próżniowo (vacuum soldering). Dlatego możemy zaoferować Państwu również usługę lutowania. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w dziedzinie erozji drutu, możemy szybko i w sposób oszczędzający materiał wyciąć żądane segmenty diamentowe z Państwa sond PCD lub PCBN za pomocą naszego serwisu cięcia PCD/CBN.

 2. GLOOR PRÄZISIONSWERKZEUGE AG

  Szwajcaria

  GLOOR - więcej niż tylko narzędzia... Zapewnienie klientom kompleksowej porady i wsparcia jest jedną z największych zalet firmy GLOOR. Podstawowym celem jest stworzenie narzędzi o wiele lepszych niż dotychczas stosowane, aby nasi klienci mogli znacznie obniżyć koszty procesu i jednostkowe. Dzięki naszemy dużemu doświadczeniu i dogłębnej wiedzy fachowej, a także opracowanym przez nas maszynom, zawsze udaje nam się dobrać i dostosować narzędzia do poszczególnych zastosowań i oferowaź naszym klientom ogromną przewagę konkurencyjną. Firma Lengnauer jest znana z innowacyjnych rozwiązań. Zawsze pozyskujemy klientów zgodnie z rekomendacją: Spróbuj w firmie GLOOR; Dla każdego problemu z narzędziemdziem znajdzie rozwiązanie.

 3. GEBR. W. + H. ZAUGG AG

  Szwajcaria

  W ciągu ponad 70 lat firma Gebr. W. + H. Zaugg AG zbudowała wyjątkowe know-how, jedyne w swoim rodzaju. To jedyny sposób na wytwarzanie doskonałych produktów, które sprawdzą się na dzisiejszym, wymagającym rynku. Innowacje i precyzja są niezbędne przy budowie form i formowaniu wtryskowym. Każdego dnia odpowiednio działamy i pracujemy, aby produkować to, co najlepsze dla naszych klientów. Firma Gebr. W. + H. Zaugg AG jest firmą rodzinną należącą do Bettiny Ulrich-Zaugg i Stephana Ulrich. Jesteśmy Twoim partnerem w zakresie perfekcyjnych elementów z tworzyw sztucznych, budowy form, produkcji pojedynczych elementów, druku 3D i usług.

 4. KREMSER GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy partnerami w zakresie narzędzi do tłoczenia dla przemysłu uszlachetniania papieru i tworzyw sztucznych. Produkujemy narzędzia do tłoczenia suchego i tłoczenia folii na gorąco każdego rodzaju. 35-letnie doświadczenie w połączeniu z najnowszymi technologiami CAD i CNC czynią nas kompetentnym i solidnym partnerem. Wieloletni i zmotywowani pracownicy gwarantują wysoką jakość i optymalne produkty. Dziś firma jest renomowanym dostawcą znanych firm z branży artykułów piśmienniczych, branży kosmetycznej, samochodowej i opakowań.

 5. HONSEL-GROUP

  Niemcy

  Jesteśmy Państwa silnym partnerem w technice mocowań - 90 lat rozwoju, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości elementów złącznych i rozwiązań w zakresie obróbki, w połączeniu z doskonałą wydajnością dostaw i znanym szybkim, kompleksowym serwisem. Przemysł Oferujemy specjalne rozwiązania, od specjalnych elementów złącznych po w pełni zautomatyzowaną, monitorowaną przez proces obróbkę. Handel specjalistyczny Jesteśmy elastycznym partnerem kontaktowym dla handlu specjalistycznego i producentów we wszystkich branżach. Motoryzacja Dziesięciolecia doświadczeń w kompleksowym wsparciu i zaopatrzeniu niemal wszystkich liczących się producentów samochodów i ich dostawców to jedna z naszych podstawowych kompetencji. Narzędzia + Przetwarzanie Doskonałe przetwarzanie dla każdego złącza i każdego zastosowania to nasze zadanie. Projektujemy i produkujemy narzędzia ręczne, takie jak nitownice akumulatorowe, jak również rozwiązania w zakresie automatyki i komponentów lub systemy monitorowania procesów. wszystko z jednego źródła. wszystko z jednego źródła. Wszystko od firmy HONSEL.

 6. FACET PRECISION TOOL GMBH

  Niemcy

  FACET Precision Tool GmbH to firma z certyfikatem ISO 9001 założona w 2015 roku przez doświadczonych projektantów narzędzi, aby wykorzystać postępy w technologii szlifowania laserowego i CNC do produkcji bardziej precyzyjnych niestandardowych narzędzi z polikrystalicznego diamentu (PCD) i węglików spiekanych. Opierając na tych postępach technologicznych w procesach, maszynach i materiałach, naszym celem jest dostarczanie przemysłowi bardziej odpornych na zużycie i precyzyjnych narzędzi z PCD i węglikowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu w produkcji PCD, naszą misją jest stosowanie niestandardowych materiałów PCD i ostrzy PCD o zwiększonej ostrości i odporności na zużycie przy projektowaniu naszych narzędzi skrawających. FACET Precision Tool GmbH projektuje, produkuje, naprawia i szlifuje niestandardowe narzędzia PCD, z powłoką diamentową i z węglików spiekanych w celu zmniejszenia kosztów części oraz oferuje szerokie doświadczenie w projektowaniu i produkcji rozwiązań narzędziowych dla różnych procesów wiercenia, frezowania i rozwiercania. Specjalna konstrukcja narzędzi skrawających PCD umożliwia wielokrotne użycie poprzez ponowne naostrzenie krawędzi skrawających lub wymianę ostrzy skrawających PCD. Ponowne ostrzenie lub regenerowanie może znacznie obniżyć ogólny koszt narzędzi.

 7. ECKOLD GMBH & CO. KG

  Niemcy

  ECKOLD jest Twoim specjalistą od klinczowania, tłoczenia, nitowania samonakłuwającego i formowania blach i profili. Nazwa ECKOLD oznacza wysoką jakość produktów i dobry serwis. Jako pionier innowacyjnej technologii klinczowania do łączenia blach i profili, posiadamy nieporównywalnie bogate doświadczenie w zakresie obróbki plastycznej na zimno. W branży obróbki blach jesteśmy znani z naszych zdolności rozwiązywania problemów dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i jesteśmy aktywni na całym świecie. Jako firma z branży budowy maszyn, projektujemy i produkujemy narzędzia, maszyny i urządzenia do formowania, łączenia i wykrawania blach i profili dla naszych klientów w przemyśle samochodowym, lotniczym, stoczniowym i w całym przemyśle obróbki blach.

 8. JONGEN WERKZEUGTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma Jongen Werkzeugtechnik GmbH została założona w 1974 roku i ma swoją siedzibę w Willich, Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy. Od 40 lat produkujemy narzędzia do frezowania na najwyższym poziomie i eksportujemy je w całej Europie. Wspierającymi filarami naszego sukcesu są doświadczeni pracownicy, zorientowanie na klienta, wysoki status badań i rozwoju, najnowocześniejszy park maszyn, zintegrowana wiedza produkcyjna i bezkompromisowe przywiązanie do jakości. Aby zapewnić bezproblemowy transfer wiedzy fachowej, przywiązujemy ogromną wagę do szkolenia naszych pracowników. Oferujemy narzędzia o najwyższej precyzji do prawie wszystkich materiałów i zastosowań frezarskich. Ponadto oferujemy również, za pośrednictwem naszej lokalnej sprzedaży, porady i rozwiązania doskonale dostosowane do waszych potrzeb.

 9. CETEC SYSTEMS SONDERMASCHINEN- VERTRIEBS GMBH

  Austria

  Sposób wykonywania połączeń. PLANOWANIE PROJEKTU Wdrażamy wyrafinowane zastosowania w dziedzinie techniki kablowej i produkcji elektroniki z rozwiązaniami dostosowanymi do potrzeb klienta. Wszystko w celu obniżenia kosztów w dłuższej perspektywie czasowej. Koordynujemy wszystkie etapy projektu tak, abyś osiągnął swój cel projektowy. OPTYMALIZACJA PROCESU W celu osiągnięcia maksymalnej wydajności Państwa linii produkcyjnej, analizujemy jakość Państwa procesów. Opowiadamy, w jaki sposób można zoptymalizować swoje procesy i towarzyszyć Państwu we wszystkich fazach wdrażania. DORADZTWO EKSPERTA Wyszukujemy dla Ciebie mnóstwo możliwych rozwiązań i dostarczamy odpowiedzi na Twoje konkretne potrzeby. W ten sposób ułatwiamy Państwu podjęcie decyzji pozwalających na uniknięcie wysokich kosztów inwestycyjnych. EKSPERTYZA-DORADZTWO Na bieżąco informujemy Cię o nowych metodach przetwarzania, aby Twoje produkty stale były atrakcyjne dla Państwa klientów. Szkolimy Twoich pracowników, aby mogli oni dostosować się do korzystania z najnowszych technologii.

 10. CERATIZIT

  Luksemburg

  Mając ponad 100-letnie doświadczenie, firma CERATIZIT jest pionierem w rozwoju wyjątkowych produktów z twardych materiałów do narzędzi skrawających i systemów zabezpieczenia przed zużyciem. Firma produkuje wysoce specjalistyczne narzędzia skrawające z węglika wolframu, płytki i trzpienie. CERATIZIT GROUP jest liderem na rynku w zakresie produkcji narzędzi skrawających i precyzyjnych, trzpieni i wstępnych form. CERATIZIT GROUP zajmuje również wiodącą pozycję w dziedzinie niektórych części podatnych na zużycie, opracowując z sukcesem nowe typy płytek z twardego metalu, cermetu i ceramiki.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Narzędzia do gwintowania - Import eksport

Liczba wyników

267 Przedsiębiorstwa