• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • narzędzia - drobne wyroby metalowe

Wyniki dla

Narzędzia - drobne wyroby metalowe - Import eksport

 1. FENTO

  Holandia

  Geert Kaal i René van Rijn są założycielami firmy FENTO KNEE PROTECTION. Razem opracowali ochraniacze kolan FENTO. W 2000 roku, żeglarz René van Rijn poszedł do swojego lekarza z powodu chronicznych dolegliwości kolan. Został skierowany do Geerta Kaala, fizjoterapeuty specjalizującego się w dolegliwościach kolan i pleców. Po dziesięciu zabiegach problemy René z kolanem zniknęły, ale po 3 miesiącach powróciły z tymi samymi objawami fizycznymi. René kupił i przetestował już kilka ochraniaczy na kolana, ale nic nie pomogło mu zapobiec problemom z kolanami i plecami. Zapytał więc Geerta: "Czy może Pan mi pomóc w opracowaniu ochraniacza na kolana, z którym będę mógł kontynuować pracę? ". Po zbadaniu "pozycji kolan" wypróbowano na dziesiątkach osób "formy z pianki", aby znaleźć właściwy ergonomiczny kształt. Na tej podstawie wykonano kilka prototypów, które zostały przetestowane przez różne osoby pracujące na kolanach, takie jak osoby układające dywany, parkiety, glazurnicy i pracownicy budowlani. W ten sposób narodził się pomysł. Musimy opracować ochraniacz kolana, w którym nacisk nie jest wywierany tylko na kolano, ale jest również rozłożony na dolną część nogi. Ponadto musi być lekki, oddychający i wodoodporny. Pięć lat później, pierwszy model był gotowy do wprowadzenia na rynek. Wynajęliśmy najmniejsze stoisko na targach i sprzedaliśmy całość towaru po dwóch dniach. Reszta to już historia. Obecnie mamy ponad 500 000 zadowolonych użytkowników w ponad 10 krajach. Nadal cieszymy się z codziennej progresji i mamy ambicję rozwijać FENTO na skalę międzynarodową.

 2. EWS WEIGELE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma EWS została założona w roku 1960. Dzisiejsze kompetencje kluczowe leżą w dziedzinie systemów narzędziowych do obrabiarek CNC (narzędzia statyczne i napędzane) i są rozszerzane przez EWS-Korea o systemy rewolwerowe i rewolwerowe systemy nośne. Ponad 300 pracowników grupy EWS-Group tworzą dzięki swoim indywidualnym zdolnościom profil dzisiejszej grupy przedsiębiorstw. Produkty EWS są Made in Germany. Partnerstwa systemowe z DMG-Mori Seiki (Trifix i MSQP), INDEX (zębatki W i listwa V), Sandvik (EWS Capto), Iscar lub Arno (systemy nośników narzędzi) to wyraz naszych fachowych kompetencji. Systemem szybkiej wymiany (system modularny) EWS Varia (często błędnie określony jako Vario) przedsiębiorstwo wyznacza nowe horyzonty w dziedzinie optymalizacji czasu zbrojenia. System został nagrodzony nagrodą w zakresie innowacyjności przyznaną przez kraj związkowy Badenia-Wiretnbergia.

 3. MICRON AMERICA

  Turcja

  MICRON AMERICA, firma z siedzibą w Izmirze w Turcji, jest dostawcą mosiężno-metalowo-plastikowych przelotek, przelotek do zasłon, zatrzasków, guzików krytych, guzików dżinsowych, nitów i maszyn do mocowania od 1995 roku. Nasze wysokiej jakości standardy produkcyjne i zaangażowanie w obsługę klienta sprawiły, że staliśmy się wiodącym dostawcą plastikowych i metalowych przelotek, zatrzasków, guzików, guzików krytych, guzików do jeansu, nitów do jeansu, maszyn do produkcji przelotek, maszyn do produkcji osłonek na guziki i matryc dla przemysłu odzieżowego, samochodowego i wielu innych. Micron America jest znany z ogromnego zaangażowania w dostarczanie produktów, usług najwyższej jakości po najlepszych cenach. Naszym głównym celem jest całkowite zadowolenie klienta. Naszą siłą jest zdolność do szybkiego i skutecznego reagowania na potrzeby klientów. Ułatwiamy wszystkim naszym klientom wybór właściwego produktu dostosowanego do ich potrzeb. Nasz wysoko wykwalifikowany personel może pomóc w wyborze odpowiedniego elementu złącznego i/lub maszyny do wykonania danego zadania. Posiadamy miliony elementów złącznych w magazynie do szybkiej, natychmiastowej dostawy. Jesteśmy dumni z naszego uprzejmego, dobrze wyszkolonego personelu i szybkiej wysyłki pozycji magazynowych. Nasze doświadczenie daje nam możliwość zapewnienia Państwu stałej jakości, terminowej obsługi i konkurencyjnych cen. Obsługujemy cały świat zapewniając szybki, bezpieczny i skuteczny zawód. Mamy dostęp do jakości dla całego świata. Utrzymujemy silną, odnoszącą sukcesy organizację, skoncentrowaną na zadowoleniu klienta. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. JIT HOMES COMPANY LIMITED

  Chiny

  JIT Homes specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży akcesoriów do szkła hartowanego, takich jak m.in. okucia, szyny do szklanych drzwi, systemy klinowe, sprężyny podłogowe, uchwyty, zawiasy prysznicowe, mocowania do szkła, gałki, wieszaki na ręczniki, drążki podporowe, uszczelnienia do ścianek, krany, stabilizatory do kabiny prysznicowej, kanały do przeszklenia, elementy obrotowe, zamki, zawiasy drzwiowe, okucia do drzwi przesuwanych, akcesoria do drzwi przesuwanych, łączniki pająkowe, itp.

 5. METAL LABOR SRL

  Włochy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IEI DESTOCKAGE EXPORT AFRIQUE

  Francja

 2. SCHREIBER & KASTELBERGER GMBH

  Niemcy

 3. KÄFER WERKZEUGBAU GMBH

  Niemcy

 4. FELBER WERKZEUGSCHÄRFEREI UND HANDEL

  Szwajcaria

 5. FEM S.R.L.

  Włochy

 1. NICMAS

  Ukraina

 2. FRITZ STEINER, INHABER ANDRÉ STEINER

  Szwajcaria

 1. FERRAMENTA BOZZONI UTENSILERIE SRL

  Włochy

 2. EC PLAZA

  Korea Południowa

 3. CUNO KIPPER & SOHN GMBH

  Niemcy

 4. FILCPOL

  Polska

  Jesteśmy producentem profesjonalnych narzędzi filcowych. W skład naszych produktów wchodzą: ściernice filcowe, krążki filcowe, ściernice z mocowaniem na szlifierkę kątową i filce trzpieniowe. Nasza działalność zajmuje się obsługą firm zajmujących się wszelką obróbką metali, kamieni i szkła w celu ich wykończenia. Posiadamy również specjalnie przygotowaną ofertę dla SKLEPÓW oraz HURTOWNI NARZĘDZIOWYCH I SPAWALNICZYCH. Prowadzimy tylko sprzedaż hurtową, klientów zainteresowanych detaliczną ilością przekierujemy do firm z którymi nawiązaliśmy już stała współpracę. W ofercie mamy wiele gatunków filcu z przeznaczeniem polerskim, czyszczącym, ale również uszczelniający. Produkujemy również filcowe podkładki (krążki) w wielu rozmiarach i gęstościach. Oprócz naszego standardowego asortymentu projektujemy i wykonujemy również narzędzia filcowe pod zamówienie, według specyfikacji nadesłanej przez klienta. Druga gałąź naszej działalności to produkcja i wytwórnia podkładek pod meble dla branży producentów mebli, w celu uzyskania większej ilości informacji zachęcam do kontaktu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Wszystkie wyroby na "narzędzia - drobne wyroby metalowe"

 5. PRODIVA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Nasze prowadnice do płytek są robione ręcznie i mają różne powierzchnie. Naszym głównym obszarem działalności jest obróbka profili zabezpieczających narożniki, a także kątowników i innych profili do układania płytek. Zajmujemy się przede wszystkim wykonywaniem szlifu krzyżowego, wariantu szczotkowanego w postaci wzoru na powierzchni oraz polerowania na wysoki połysk. Projekt jest różny w zależności od życzeń klienta. Finezynie szlifowana powierzchnia szyny ze stali nierdzewnej tworzy wysokiej jakości połączenie między różnymi wykładzinami podłogowymi. Przejścia między różnymi rodzajami pokryć podłogowych np. między parkietem a płytkami lub cokołami mogą stanowić element dekoracyjny. Prowadnice ProDiva są stosowane nie tylko w sektorze dekoracyjnym, ale mogą być również użyte do ochrony krawędzi. Do tego służą końcowe narożniki w odpowiednich wzorach pod względem obróbki. Kompozycja ze stali nierdzewnej jest wykonana z V4A i oferuje klientowi wysokiej jakości interakcję między podłogą a pokryciem ściany.

 6. KANNENBERG GMBH

  Niemcy

  Specjalizujemy się w produkcji wkładek węglikowych do obróbki drewna i oferujemy naszym klientom dodatkowe produkty wysokiej jakości oraz kompetentny serwis. Należy pamiętać, że zaopatrujemy tylko producentów i handel. Nasz asortyment obejmuje wysokiej jakości narzędzia dla przemysłu tworzyw sztucznych i drewna. Dotyczy to zarówno płytek wymiennych, noży do strugania, tylnych wykrojów ząbkowanych, zębów piły, profilowanych płytek standardowych, jak i wykrojów do profilowania, prętów okrągłych oraz wyjątkowo stabilnych płytek K-SMG02+. Firma Kannenberg GmbH jest Państwa silnym partnerem, jeśli chodzi o płytki węglikowe i wymienne do obróbki drewna. Nadrzędnym celem naszej firmy jest stała, wysoka jakość naszych produktów. Dlatego też wyznaczyliśmy najwęższe granice tolerancji dla obróbki naszych narzędzi. Jesteśmy członkiem Niemieckiego Stowarzyszenia Szlifierek Narzędzi Precyzyjnych .

 7. SALES REGIMENT KAMIL TRZEBUNIAK

  Polska

  O NAS Jesteśmy młodą, ale bardzo szybko rozwijającą się firmą z branży produkcji oraz dystrybucji mieszadeł budowlanych. Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości mieszadeł do zapraw, gipsów, klejów, tynków, betonów oraz farb. Dzięki dobrej znajomości branży w której działamy, produkujemy cenione na rynku produkty. W ofercie posiadamy szeroką ofertę mieszadeł, w różnych wariantach rozmiarowych. Wszystkie mieszadła wykonujemy z wysokogatunkowej stali. Produkty są ocynkowane, dzięki czemu posiadają ochronę oraz gwarancje długiej żywotności. Największym dowodem na wysoką jakość wytwarzanych przez nas produktów jest brak reklamacji. Jesteśmy pewni swoich produktów dzięki czemu udostępniamy potencjalnemu klientowi zamówienie bezpłatnych próbek naszych mieszadeł. Dzięki posiadaniu własnego transportu zapewniamy transport produktów w całej Europie w najkorzystniejszych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. WYCENA Jeśli chcesz poprosić o wycenę produktów zapraszamy do kontaktu poprzez nasz formularz kontaktowy. Produkty wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę wiele czynników m.in. model produktu, zapotrzebowanie oraz miejsce dostawy towaru. W wiadomości warto podać informację na temat ilości, która Państwa interesuje (jednorazowo/miesięcznie/inne), informacje na temat kodu pocztowego dostawy/kraju dostawy. Posiadamy własny transport dlatego koszty dostawy są bardzo atrakcyjne i składają się jedynie z nakładów na paliwo.

 8. COMENSAL SP. Z O.O.

  Polska

  Comensal Sp. z o.o. is one of the leading producers of building hand tools in Poland. Since 1992 we have been broadening our experience in the production of building hand tools and establishing our market position. We particularly focus on the quality of our products and the satisfaction of clients. Due to constant investments in innovative manufacturing technologies and warehouses we still increase our production effectiveness and improve delivery standards. We are proud to supply not only DIY chain stores, distributors and building depots but also small shops. All clients are attended to by professional sales representatives scattered around the country. They secure our presence in all corners of Poland and maintain good relation with our clients. We also have partners in most of European countries and we strive to strengthen our presence outside of Europe. For more details please consult our export department which will provide you with all necessary information concerning the company profile, its products or ways of striking business relationship. During last 20 years we have managed to equip the company with state-of-the-art machinery enabling flexible and tailored to customers’ needs production, e.g. private branding, individual colours, individual design of moulds and die-cuts. Such infrastructure allows us to increase competitiveness on the market. A number of innovative technologies and new products could be developed thanks to EU funding programmes. In our factory

 1. FERMA FINESTRA CLICK COMP SRL

  Włochy

  Blokada do okien Click Comp® powstała z potrzeby utrzymania otwartych drzwi i okien, nawet w przypadku wiatru i przeciągu. Została zaprojektowana i opracowana tak, by łatwo można ją dostosować do każdego typu okna, bez konieczności wiercenia, przykręcania lub klejenia, oraz by wietrzenie pomieszczenia było łatwe dzięki blokowaniu okna w dowolnej pozycji bez ryzyka gwałtownego zamykania się lub otwierania okna. Użyteczna także dla osób mających małe zwierzęta domowe, można ją zamontować na drzwi balkonowe zamiast klapki dla kotów lub psów.

 2. CHIRMED

  Polska

  Krajowy wytwórca sprzętów chirurgicznych - firma CHIRMED została założona w 1946 roku. Od samego początku działania mottem firmy było „From idea to solution”. Ta dewiza sprawdza się do dziś. Funkcjonująca bezustannie firma znajduje się w Rudnikach nieopodal Częstochowy - specjaliści absorbują się projektowaniem oraz tworzeniem najnowocześniejszych narzędzi chirurgicznych dla krajowych oraz zagranicznych szpitali i fachowców leczniczych. CHIRMED to najwyższa jakość w połączeniu z pasją i wielkim doświadczeniem.

 3. MIRAD S.C. M.FRANCZAK, R. FRANCZAK, M.SZ-FRANCZAK

  Polska

  Mirad Motors to funkcjonująca od 2006 roku jednostka specjalizująca się w dostarczaniu instrumentów i wyposażenia do warsztatów samochodowych i sporych fabryk. Mieszcząca się w Swarzędzu korporacja to jednoznacznik jakości oraz zaangażowania w pracę - jeśli ktokolwiek pożąda takich detalów, jak narzędzia utrzymania ruchu - wystarczy kontakt, by specjaliści z Mirad Motors uruchomili kontakty lub najzwyczajniej w świecie zrealizowali zamówienie. To bezpośredni dystrybutor dużej grupy docenianych części oraz sprzętów do zakładów, co pozwala uzyskać najniższe dopuszczalne ceny i krótkie terminy realizacji.

 4. MECHAFIN AG

  Szwajcaria

  Na dworze czy w pomieszczeniu, tuż przy brzegu czy głęboko w górach, przemysł spawalniczy zaufał firmie MECHAFIN - producentowi elementów spawalniczych ze Szwajcarii. Spawarki ręczne, spawarki automatyczne, spawarki roboty, jednostki PushPull. Produkcja najwyższej jakości spawarek, przewijarek do drutu spawalniczego i szwajcarskich produktów dodatkowych. Nasze produkty: • spawarki z gazem ochronnym • spawarki • przewody spawalnicze • przewijarki do drutu spawalniczego

 5. MARSI GROUP D.O.O.

  Słowenia

 6. GRIP ON TOOLS,S.COOP.

  Hiszpania

 7. SFDO

  Francja

 8. ISC PLASTIC PARTS FRANCE

  Francja

 9. GRANVILLE TOOL HIRE LUTON

  Zjednoczone Królestwo

 10. ADD METAL SOLUTIONS DI BAGGIOGROUP

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Narzędzia - drobne wyroby metalowe - Import eksport

Liczba wyników

47 876 przedsiębiorstwa