• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • narzędzia - drobne wyroby metalowe

Wyniki dla

Narzędzia - drobne wyroby metalowe - Import eksport

 1. EWS WEIGELE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EWS została założona w roku 1960. Dzisiejsze kompetencje kluczowe leżą w dziedzinie systemów narzędziowych do obrabiarek CNC (narzędzia statyczne i napędzane) i są rozszerzane przez EWS-Korea o systemy rewolwerowe i rewolwerowe systemy nośne. Ponad 300 pracowników grupy EWS-Group tworzą dzięki swoim indywidualnym zdolnościom profil dzisiejszej grupy przedsiębiorstw. Produkty EWS są Made in Germany. Partnerstwa systemowe z DMG-Mori Seiki (Trifix i MSQP), INDEX (zębatki W i listwa V), Sandvik (EWS Capto), Iscar lub Arno (systemy nośników narzędzi) to wyraz naszych fachowych kompetencji. Systemem szybkiej wymiany (system modularny) EWS Varia (często błędnie określony jako Vario) przedsiębiorstwo wyznacza nowe horyzonty w dziedzinie optymalizacji czasu zbrojenia. System został nagrodzony nagrodą w zakresie innowacyjności przyznaną przez kraj związkowy Badenia-Wiretnbergia.

 2. MICRON AMERICA

  Turcja

  Verified by europages badge

  MICRON AMERICA, firma z siedzibą w Izmirze w Turcji, jest dostawcą mosiężno-metalowo-plastikowych przelotek, przelotek do zasłon, zatrzasków, guzików krytych, guzików dżinsowych, nitów i maszyn do mocowania od 1995 roku. Nasze wysokiej jakości standardy produkcyjne i zaangażowanie w obsługę klienta sprawiły, że staliśmy się wiodącym dostawcą plastikowych i metalowych przelotek, zatrzasków, guzików, guzików krytych, guzików do jeansu, nitów do jeansu, maszyn do produkcji przelotek, maszyn do produkcji osłonek na guziki i matryc dla przemysłu odzieżowego, samochodowego i wielu innych. Micron America jest znany z ogromnego zaangażowania w dostarczanie produktów, usług najwyższej jakości po najlepszych cenach. Naszym głównym celem jest całkowite zadowolenie klienta. Naszą siłą jest zdolność do szybkiego i skutecznego reagowania na potrzeby klientów. Ułatwiamy wszystkim naszym klientom wybór właściwego produktu dostosowanego do ich potrzeb. Nasz wysoko wykwalifikowany personel może pomóc w wyborze odpowiedniego elementu złącznego i/lub maszyny do wykonania danego zadania. Posiadamy miliony elementów złącznych w magazynie do szybkiej, natychmiastowej dostawy. Jesteśmy dumni z naszego uprzejmego, dobrze wyszkolonego personelu i szybkiej wysyłki pozycji magazynowych. Nasze doświadczenie daje nam możliwość zapewnienia Państwu stałej jakości, terminowej obsługi i konkurencyjnych cen. Obsługujemy cały świat zapewniając szybki, bezpieczny i skuteczny zawód. Mamy dostęp do jakości dla całego świata. Utrzymujemy silną, odnoszącą sukcesy organizację, skoncentrowaną na zadowoleniu klienta. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. JIT HOMES COMPANY LIMITED

  Chiny

  Verified by europages badge

  JIT Homes specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży akcesoriów do szkła hartowanego, takich jak m.in. okucia, szyny do szklanych drzwi, systemy klinowe, sprężyny podłogowe, uchwyty, zawiasy prysznicowe, mocowania do szkła, gałki, wieszaki na ręczniki, drążki podporowe, uszczelnienia do ścianek, krany, stabilizatory do kabiny prysznicowej, kanały do przeszklenia, elementy obrotowe, zamki, zawiasy drzwiowe, okucia do drzwi przesuwanych, akcesoria do drzwi przesuwanych, łączniki pająkowe, itp.

 4. SCHREIBER & KASTELBERGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHREIBER & KASTELBERGER GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Ma siedzibę w Ingolstadt, Niemcy.

 5. IEI DESTOCKAGE EXPORT AFRIQUE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma IEI DESTOCKAGE EXPORT AFRIQUE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych, Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych, meble łazienkowe, i Wyprzedaż partii towarów dla sprzedawców przecenionych resztek. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KÄFER WERKZEUGBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KÄFER WERKZEUGBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Ma siedzibę w Besigheim, Niemcy.

 2. FELBER WERKZEUGSCHÄRFEREI UND HANDEL

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma FELBER WERKZEUGSCHÄRFEREI UND HANDEL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Ma siedzibę w Sarmenstorf, Szwajcaria.

 3. FEM S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FEM S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawiasy. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Narzędzia - drobne wyroby metalowe, czopy metalowe mocujące, zawiasy dekoracyjne, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, i Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Ma siedzibę w Granarolo Dell'emilia, Włochy.

 4. FERRAMENTA BOZZONI UTENSILERIE SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FERRAMENTA BOZZONI UTENSILERIE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Śruby i nakrętki, śruby, drobnica metalowa, Śruby i nakrętki, i wkręty specjalne. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 5. METAL LABOR SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma METAL LABOR SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia - drobne wyroby metalowe, wytaczanie metali, frezowanie metali, Narzędzia - drobne wyroby metalowe, i wiercenie metali. Ma siedzibę w Castenedolo, Włochy.

 1. EC PLAZA

  Korea Południowa

  Verified by europages badge

  Firma EC PLAZA, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach Kredki do ust, do powiek, błyszczki itp., Kosmetyki i środki upiększające, Wyroby kosmetyczne, Higiena osobista, środki toaletowe, Torby skórzane, Artykuły tekstylne - import-eksport, Handel elektroniczny - usługi, Galanteria skórzana, i Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Ma siedzibę w Seongnae-Ro 6-Gil, Gangdong-Gu, Seoul, Korea Południowa.

 2. CUNO KIPPER & SOHN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CUNO KIPPER & SOHN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 1. FILCPOL

  Polska

  Jesteśmy producentem profesjonalnych narzędzi filcowych. W skład naszych produktów wchodzą: ściernice filcowe, krążki filcowe, ściernice z mocowaniem na szlifierkę kątową i filce trzpieniowe. Nasza działalność zajmuje się obsługą firm zajmujących się wszelką obróbką metali, kamieni i szkła w celu ich wykończenia. Posiadamy również specjalnie przygotowaną ofertę dla SKLEPÓW oraz HURTOWNI NARZĘDZIOWYCH I SPAWALNICZYCH. Prowadzimy tylko sprzedaż hurtową, klientów zainteresowanych detaliczną ilością przekierujemy do firm z którymi nawiązaliśmy już stała współpracę. W ofercie mamy wiele gatunków filcu z przeznaczeniem polerskim, czyszczącym, ale również uszczelniający. Produkujemy również filcowe podkładki (krążki) w wielu rozmiarach i gęstościach. Oprócz naszego standardowego asortymentu projektujemy i wykonujemy również narzędzia filcowe pod zamówienie, według specyfikacji nadesłanej przez klienta. Druga gałąź naszej działalności to produkcja i wytwórnia podkładek pod meble dla branży producentów mebli, w celu uzyskania większej ilości informacji zachęcam do kontaktu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 2. PRODIVA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Nasze prowadnice do płytek są robione ręcznie i mają różne powierzchnie. Naszym głównym obszarem działalności jest obróbka profili zabezpieczających narożniki, a także kątowników i innych profili do układania płytek. Zajmujemy się przede wszystkim wykonywaniem szlifu krzyżowego, wariantu szczotkowanego w postaci wzoru na powierzchni oraz polerowania na wysoki połysk. Projekt jest różny w zależności od życzeń klienta. Finezynie szlifowana powierzchnia szyny ze stali nierdzewnej tworzy wysokiej jakości połączenie między różnymi wykładzinami podłogowymi. Przejścia między różnymi rodzajami pokryć podłogowych np. między parkietem a płytkami lub cokołami mogą stanowić element dekoracyjny. Prowadnice ProDiva są stosowane nie tylko w sektorze dekoracyjnym, ale mogą być również użyte do ochrony krawędzi. Do tego służą końcowe narożniki w odpowiednich wzorach pod względem obróbki. Kompozycja ze stali nierdzewnej jest wykonana z V4A i oferuje klientowi wysokiej jakości interakcję między podłogą a pokryciem ściany.

 3. KANNENBERG GMBH

  Niemcy

  Specjalizujemy się w produkcji wkładek węglikowych do obróbki drewna i oferujemy naszym klientom dodatkowe produkty wysokiej jakości oraz kompetentny serwis. Należy pamiętać, że zaopatrujemy tylko producentów i handel. Nasz asortyment obejmuje wysokiej jakości narzędzia dla przemysłu tworzyw sztucznych i drewna. Dotyczy to zarówno płytek wymiennych, noży do strugania, tylnych wykrojów ząbkowanych, zębów piły, profilowanych płytek standardowych, jak i wykrojów do profilowania, prętów okrągłych oraz wyjątkowo stabilnych płytek K-SMG02+. Firma Kannenberg GmbH jest Państwa silnym partnerem, jeśli chodzi o płytki węglikowe i wymienne do obróbki drewna. Nadrzędnym celem naszej firmy jest stała, wysoka jakość naszych produktów. Dlatego też wyznaczyliśmy najwęższe granice tolerancji dla obróbki naszych narzędzi. Jesteśmy członkiem Niemieckiego Stowarzyszenia Szlifierek Narzędzi Precyzyjnych .

 4. SALES REGIMENT KAMIL TRZEBUNIAK

  Polska

  O NAS Jesteśmy młodą, ale bardzo szybko rozwijającą się firmą z branży produkcji oraz dystrybucji mieszadeł budowlanych. Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości mieszadeł do zapraw, gipsów, klejów, tynków, betonów oraz farb. Dzięki dobrej znajomości branży w której działamy, produkujemy cenione na rynku produkty. W ofercie posiadamy szeroką ofertę mieszadeł, w różnych wariantach rozmiarowych. Wszystkie mieszadła wykonujemy z wysokogatunkowej stali. Produkty są ocynkowane, dzięki czemu posiadają ochronę oraz gwarancje długiej żywotności. Największym dowodem na wysoką jakość wytwarzanych przez nas produktów jest brak reklamacji. Jesteśmy pewni swoich produktów dzięki czemu udostępniamy potencjalnemu klientowi zamówienie bezpłatnych próbek naszych mieszadeł. Dzięki posiadaniu własnego transportu zapewniamy transport produktów w całej Europie w najkorzystniejszych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. WYCENA Jeśli chcesz poprosić o wycenę produktów zapraszamy do kontaktu poprzez nasz formularz kontaktowy. Produkty wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę wiele czynników m.in. model produktu, zapotrzebowanie oraz miejsce dostawy towaru. W wiadomości warto podać informację na temat ilości, która Państwa interesuje (jednorazowo/miesięcznie/inne), informacje na temat kodu pocztowego dostawy/kraju dostawy. Posiadamy własny transport dlatego koszty dostawy są bardzo atrakcyjne i składają się jedynie z nakładów na paliwo.

 5. COMENSAL SP. Z O.O.

  Polska

  Comensal Sp. z o.o. is one of the leading producers of building hand tools in Poland. Since 1992 we have been broadening our experience in the production of building hand tools and establishing our market position. We particularly focus on the quality of our products and the satisfaction of clients. Due to constant investments in innovative manufacturing technologies and warehouses we still increase our production effectiveness and improve delivery standards. We are proud to supply not only DIY chain stores, distributors and building depots but also small shops. All clients are attended to by professional sales representatives scattered around the country. They secure our presence in all corners of Poland and maintain good relation with our clients. We also have partners in most of European countries and we strive to strengthen our presence outside of Europe. For more details please consult our export department which will provide you with all necessary information concerning the company profile, its products or ways of striking business relationship. During last 20 years we have managed to equip the company with state-of-the-art machinery enabling flexible and tailored to customers’ needs production, e.g. private branding, individual colours, individual design of moulds and die-cuts. Such infrastructure allows us to increase competitiveness on the market. A number of innovative technologies and new products could be developed thanks to EU funding programmes. In our factory

 6. FERMA FINESTRA CLICK COMP SRL

  Włochy

  Blokada do okien Click Comp® powstała z potrzeby utrzymania otwartych drzwi i okien, nawet w przypadku wiatru i przeciągu. Została zaprojektowana i opracowana tak, by łatwo można ją dostosować do każdego typu okna, bez konieczności wiercenia, przykręcania lub klejenia, oraz by wietrzenie pomieszczenia było łatwe dzięki blokowaniu okna w dowolnej pozycji bez ryzyka gwałtownego zamykania się lub otwierania okna. Użyteczna także dla osób mających małe zwierzęta domowe, można ją zamontować na drzwi balkonowe zamiast klapki dla kotów lub psów.

 7. FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "METAL-TECH" ANDRZEJ CAŁKA

  Polska

  Sklep internetowy Metal-Tech posiada szeroki wybór produktów takich jak urządzenia spawalnicze oraz artykuły ścierne. Proponujemy swoim klientom narzędzia renomowanych producentów, które usprawnią każdy remont. Polecamy także wysokiej jakości narzędzia pneumatyczne, elektronarzędzia, a także artykuły metalowe oraz farby i akcesoria malarskie. Działamy na rynku nieprzerwanie od wielu lat, doskonale znając oczekiwania klientów. Serdecznie zapraszamy na zakupy! Zapraszamy na naszą stronę internetową http: //metaltech.sklep.pl/

 8. MIRAD S.C. M.FRANCZAK, R. FRANCZAK, M.SZ-FRANCZAK

  Polska

  Mirad Motors to funkcjonująca od 2006 roku jednostka specjalizująca się w dostarczaniu instrumentów i wyposażenia do warsztatów samochodowych i sporych fabryk. Mieszcząca się w Swarzędzu korporacja to jednoznacznik jakości oraz zaangażowania w pracę - jeśli ktokolwiek pożąda takich detalów, jak narzędzia utrzymania ruchu - wystarczy kontakt, by specjaliści z Mirad Motors uruchomili kontakty lub najzwyczajniej w świecie zrealizowali zamówienie. To bezpośredni dystrybutor dużej grupy docenianych części oraz sprzętów do zakładów, co pozwala uzyskać najniższe dopuszczalne ceny i krótkie terminy realizacji.

 1. CHIRMED

  Polska

  Krajowy wytwórca sprzętów chirurgicznych - firma CHIRMED została założona w 1946 roku. Od samego początku działania mottem firmy było „From idea to solution”. Ta dewiza sprawdza się do dziś. Funkcjonująca bezustannie firma znajduje się w Rudnikach nieopodal Częstochowy - specjaliści absorbują się projektowaniem oraz tworzeniem najnowocześniejszych narzędzi chirurgicznych dla krajowych oraz zagranicznych szpitali i fachowców leczniczych. CHIRMED to najwyższa jakość w połączeniu z pasją i wielkim doświadczeniem.

 2. MECHAFIN AG

  Szwajcaria

  Na dworze czy w pomieszczeniu, tuż przy brzegu czy głęboko w górach, przemysł spawalniczy zaufał firmie MECHAFIN - producentowi elementów spawalniczych ze Szwajcarii. Spawarki ręczne, spawarki automatyczne, spawarki roboty, jednostki PushPull. Produkcja najwyższej jakości spawarek, przewijarek do drutu spawalniczego i szwajcarskich produktów dodatkowych. Nasze produkty: • spawarki z gazem ochronnym • spawarki • przewody spawalnicze • przewijarki do drutu spawalniczego

 3. SFDO

  Francja

  Firma SFDO, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia - drobne wyroby metalowe, Słupki do taśmy barkierowej, okulary i daszki ochronne, odzież robocza, i Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Ma siedzibę w Argenteuil, Francja.

 4. MARSI GROUP D.O.O.

  Słowenia

  Firma MARSI GROUP D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Jest również obecna w dziedzinach badania i rozwój, wyposażenie dla pracowni, formowanie wtryskowe, i Formowanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Jesenice Na Dolenjskem, Słowenia.

 5. GRANVILLE TOOL HIRE LUTON

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GRANVILLE TOOL HIRE LUTON, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Jest również obecna w dziedzinach wynajm zestawów narzędzi, wynajem elektronarzędzi, handel obrabiarkami, i naprawy narzędzi elektrycznych. Ma siedzibę w Luton, Zjednoczone Królestwo.

 6. ADD METAL SOLUTIONS DI BAGGIOGROUP

  Włochy

  Firma ADD METAL SOLUTIONS DI BAGGIOGROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Jest również obecna w dziedzinach szafy metalowe, i stół do pracy. Ma siedzibę w Cittadella, Włochy.

 7. THE FABELHAFT GROUP GMBH

  Niemcy

  Firma THE FABELHAFT GROUP GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Ma siedzibę w Breckerfeld, Niemcy.

 8. AKI CELIK SAN.TIC.LTD.

  Turcja

  Firma AKI CELIK SAN.TIC.LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia - drobne wyroby metalowe, kucie metali, młotek, Narzędzia - drobne wyroby metalowe, i Narzędzia ręczne. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 9. FRÖLICH INDUSTRIEBEDARF

  Niemcy

  Firma FRÖLICH INDUSTRIEBEDARF, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Ma siedzibę w Enger, Niemcy.

 10. ELTRIK - ELEKTROTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma ELTRIK - ELEKTROTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Ma siedzibę w Limbach-Oberfrohna, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Narzędzia - drobne wyroby metalowe - Import eksport

Liczba wyników

45 068 Przedsiębiorstwa