• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. BINC GROUP AB - ECO GREEN PACK FOR THE WORLD

  Szwecja

  Verified by europages badge

  Nasze torby papierowe są wykonane z przyjaznych środowisku, ulegających całkowitej biodegradacji, surowców z czystej celulozy o najlepszych właściwościach fizycznych i mechanicznych. Wszystkie torby są dostępne w kolorze białym lub brązowym, ze skręconymi lub płaskimi uchwytami, bądź też bez uchwytów (płaskodenne), torby papierowe z płaskim dnem w kształcie litery "V", a także torby designerskie o unikatowych wzorach. Ponadto, możemy produkować torby z papieru pakowego w dowolnym kolorze lub wykonać ich znakowanie, stosownie do Twojego wzoru, techniką druku fleksograficznego. Używamy wyłącznie bezpiecznych, wodnych atramentów. Gramatura papieru waha się od 70g.m2 do 250g.m2. Nasze linie produkcyjne (Japonia, Włochy) umożliwiają nam produkcję toreb papierowych dowolnego rozmiaru, od 140mm do 540mm. Dzięki naszym wysoko wykwalifikowanym specjalistom i nowoczesnym, zautomatyzowanym urządzeniom, możemy w terminie wykonać zlecenie każdej wielkości i spełnić wszystkie wymagania klienta. Stawiamy na długoterminowe relacje partnerskie, zawsze oparte na naszej odpowiedzialnej postawie, nastawionej na najwyższą jakość produktów i zgodność z warunkami dostawy. Jesteśmy dumni z naszej elastyczności w spełnianiu potrzeb klienta i produkowaniu wyrobów każdego rozmiaru i typu, włącznie z drukiem fleksograficznym dowolnego obrazu. Co najważniejsze, jesteśmy pewni, że nasze produkty spełniają wszystkie wymagania, są długo przydatne i ulegają szybkiemu rozkładowi bez uszczerbku dla środowiska. Zawsze mamy różne torby w magazynie lub, na indywidualne zamówienie, możemy wykonać dowolną liczbę toreb papierowych w każdym rozmiarze i gęstości z lub bez wzoru. Aby rozpocząć współpracę z nami, wyślij nam Twoje zapytanie e-mailem.

 2. ARCPLAST PLASTIC PACKAGING

  Turcja

  Verified by europages badge

  ARCPLAST jest wiodącym producentem jednorazowych produktów z tworzyw sztucznych w Turcji. W naszym zakładzie produkcyjnym w Stambule stosujemy ulepszone, nowoczesne technologie. Od dawna jesteśmy członkiem "sektora jednorazowej zastawy stołowej". Od wielu lat zaopatrujemy wiodące sieci sklepów, sklepy dyskontowe i hurtownie w szeroką gamę produktów oraz oferujemy najbardziej odpowiednie alternatywy w sektorze jednorazowej zastawy stołowej. Pod naszą marką "Zebra Disposables" stawiamy sobie za cel sprawne spełnianie wymagań naszych klientów. Jesteśmy dumni z tego, że działamy szybko i elastycznie i wierzymy, że dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom klientów na całym świecie. Mamy szeroki wybór produktów z tworzyw sztucznych. Nasza gama produktów obejmuje: •Plastikowe sztućce z PS i PP, •Zestawy sztućców plastikowych, •Plastikowe talerze, •Plastikowe kubki do napojów w tym plastikowe kieliszki do wina, kieliszki do shotów, kieliszki do szampana i tumblery. Oferujemy również naszym klientom wiele różnych opcji opakowań detalicznych z MARKAMI PRYWATNYMI. Ponadto możemy również produktować nasze wyroby z ich opakowaniami. Nasze produkty są zgodne z normami europejskimi UE. Zapraszamy naszych klientów do odwiedzenia naszej fabryki i spotkania z naszym personelem, który zapewni Państwu profesjonalną i wykwalifikowaną obsługę. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji

 3. PAPER PRINT CONVERTING GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  PPC – Paper Print Converting GmbH. Skorzystaj z ponad 30-letniego doświadczenia w branży, naszej pasji i kreatywności. Od 1986 roku w naszym zakładzie w Spittal an der Drau (Austria) produkujemy wysokiej jakości jednorazowe obrusy, serwetki i talerze imprezowe dla segmentu premium. Oferujemy unikatowe, indywidualnie dostosowane rozwiązania produktowe dla handlu hurtowego i detalicznego, dla przemysłu, hotelarstwa i gastronomii / cateringu. Naszą podstawową działalnością jest produkcja asortymentów PRIVATE LABEL na zlecenie znanych międzynarodowych firm.

  Wszystkie wyroby na "naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych"

 4. AMC TEIXEIRA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma AMC TEIXEIRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blachy i formy do wypieków. Jest również obecna w dziedzinach Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych, cake base moulds, spody tart, zaopatrzenie dla ciastkarni, Opakowanie z papieru i kartonu, Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych, pudełka na ciastka, tace z papieru, i formy dla piekarni, wytwórni herbatników oraz cukierni. Ma siedzibę w Vila Nova Do Campo, Portugalia.

 5. FRESHTUCH E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRESHTUCH E.K., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EKOE COOP STOVIGLIE COMPOSTABILI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma EKOE COOP STOVIGLIE COMPOSTABILI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papierowe naczynia i artykuły jednorazowe. Jest również obecna w dziedzinach Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych, kubki do jednorazowego użytku, jednorazowe kieliszki do szampana, Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych, talerze z plastiku, artykuły i produkty piśmiennicze do odnowienia, pojemniki papierowe i kartonowe dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego, artykuły papierowe i kartonowe dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego, i artykuły dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego. Ma siedzibę w Bellante, Włochy.

 2. PAPIERVERARBEITUNG PETERS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PAPIERVERARBEITUNG PETERS GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Radebeul, Niemcy.

 3. OTTMAR HERMSEN E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OTTMAR HERMSEN E.K., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kleve, Niemcy.

 4. DOPPELPACK HANDELS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DOPPELPACK HANDELS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 5. UBIT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma UBIT GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Zell (mosel), Niemcy.

 1. OPTIMA. FHU

  Polska

  Nasza oferta obejmuje między innymi chemię gospodarczą, opakowania foliowe, naczynia jednorazowe, znicze i lampiony. Dbamy o jak najlepszą jakość obsługi naszych klientów, utrzymujemy ponad 95% ciągłość asortymentową. W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie produkty jak: chemia gospodarcza, folie spożywcze, folia stretch do palet, reklamówki i ściereczki jednorazowe, ścierki, mopy, zmywaki, worki na śmieci, naczynia jednorazowe, artykuły higieniczne, artykuły do higieny osobistej, ręczniki i czyściwa papierowe, znicze.

 2. TÜTER PLASTIK A.Ş.

  Turcja

  Firma TÜTER PLASTIK A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach worki na śmieci, worki plastikowe, kubki z papieru, i artykuły z plastiku do użytku domowego. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 1. PACK PACKAGING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PACK PACKAGING LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach pudełka do żywności, pudełka na pizze na wynos, zaopatrzenie dla restauracji, i zastawy dla kateringu. Ma siedzibę w Grantham, Zjednoczone Królestwo.

 2. YENI ANADOLU PLS TEM.GID LTD STI

  Turcja

  Firma YENI ANADOLU PLS TEM.GID LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łyżki, widelce i noże. Jest również obecna w dziedzinach Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych, artykuły jednorazowego użytku do żywności, i Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. ORIGAMI AMBALAJ

  Turcja

  Firma ORIGAMI AMBALAJ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Papier - surowce, kubki do jednorazowego użytku, Papier - surowce, i kubki z papieru. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. ORION AMBALAJ SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma ORION AMBALAJ SAN. TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. MONOUSO

  Francja

  Firma MONOUSO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach table ornaments, i table decoration items. Ma siedzibę w Perpignan, Francja.

 6. NURNIL PLASTIC

  Turcja

  Firma NURNIL PLASTIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Plastikowe naczynia, sztućce i artykuły jednorazowego użytku, TALERZE I sztućce Z PLASTIKU, Szycie piżam, Plastikowe naczynia, sztućce i artykuły jednorazowego użytku, i Produkcja tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. BOXOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma BOXOLUTIONS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Brand-Erbisdorf, Niemcy.

 8. RAUSCH PACKAGING - EIN BEREICH DER MEDEWO GMBH

  Austria

  Firma RAUSCH PACKAGING - EIN BEREICH DER MEDEWO GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Wallern An Der Trattnach, Austria.

 1. PAPERLYNEN GMBH

  Niemcy

  Firma PAPERLYNEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Kartonowe naczynia i kubki jednorazowe, marynarki robocze, artykuły do zapobiegania wypadkom, fartuchy jednorazowe, i Kartonowe naczynia i kubki jednorazowe. Ma siedzibę w Gilching, Niemcy.

 2. VASOMADRID, S.L.

  Hiszpania

  Firma VASOMADRID, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach kubki do jednorazowego użytku, Opakowania z tworzyw sztucznych na produkty delikatesowe, TALERZE I sztućce Z PLASTIKU, i paper and paperboard packaging. Ma siedzibę w Valdemoro (madrid), Hiszpania.

 3. BUL TRADING CONSULT LTD

  Bułgaria

  Firma BUL TRADING CONSULT LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 4. IM INDUSTRY AND TRADE CO. LTD.

  Turcja

  Firma IM INDUSTRY AND TRADE CO. LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach ruszt przenośny (do grylowania), i forklift truck. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. POLICAP PLASTIC

  Turcja

  Firma POLICAP PLASTIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach talerze i kieliszki/szklanki do jednorazowego użytku, i kieliszki plastikowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. HILPA-PAPIERGROSSHANDELS NACHF. E.U.

  Austria

  Firma HILPA-PAPIERGROSSHANDELS NACHF. E.U., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 7. BMPACK - GASTRONOMIEBEDARF & VERPACKUNGSSPEZIALIST

  Niemcy

  Firma BMPACK - GASTRONOMIEBEDARF & VERPACKUNGSSPEZIALIST, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Papier i tektura - wyroby gotowe. Jest również obecna w dziedzinach Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych, Papierowe naczynia i artykuły jednorazowe, pudełka na pizze na wynos, Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych, i Papierowe naczynia i artykuły jednorazowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 8. KAI-ROS LTD

  Ukraina

  Firma KAI-ROS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach czarki, naczynia szklane, i talerze i kieliszki/szklanki. Ma siedzibę w Khmelnitsky, Ukraina.

 9. IDEEN OASE GMBH HANDEL UND WERBEAGENTUR

  Austria

  Firma IDEEN OASE GMBH HANDEL UND WERBEAGENTUR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Zemendorf, Austria.

 10. ECOTON

  Ukraina

  Firma ECOTON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Київ, Ukraina.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych - Import eksport

Liczba wyników

979 Przedsiębiorstwa