• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mury podwójne - materiały izolacyjne

Wyniki dla

Mury podwójne - materiały izolacyjne - Import eksport

 1. BAUMIT GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma BAUMIT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mury podwójne - materiały izolacyjne. Ma siedzibę w Waldegg, Austria.

 2. LINZMEIER BAUELEMENTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LINZMEIER BAUELEMENTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mury podwójne - materiały izolacyjne. Ma siedzibę w Riedlingen, Niemcy.

 3. PPHU ALHAR HENRYK KLINK

  Polska

  Nasza firma zajmuje się produkcją materiału elewacyjnego o nazwie ISO_KLINK_PUR materiał ten jest oparty na sztywnym rdzeniu pianki poliurytanowej w której w trakcie procesu technologicznego zsotały zatopione płytki klinkierowe.

 4. PANNELLI TERMICI SRL

  Włochy

  Firma PANNELLI TERMICI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mury podwójne - materiały izolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach polistyren wytłaczany, i komory chlodnicze. Ma siedzibę w Verona, Włochy.

 5. DUALINVEST LTD.

  Węgry

  Firma DUALINVEST LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mury podwójne - materiały izolacyjne. Ma siedzibę w Hegyeshalom, Węgry.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NANOSOURCES

  Francja

  Firma NANOSOURCES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mury podwójne - materiały izolacyjne. Ma siedzibę w Perpignan, Francja.

 2. BILLIG-ISOLERING.DK

  Dania

  Firma BILLIG-ISOLERING.DK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mury podwójne - materiały izolacyjne. Ma siedzibę w Ringsted, Dania.

 3. ISOTRIE

  Belgia

  Firma ISOTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja termiczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Mury podwójne - materiały izolacyjne, Mury podwójne - materiały izolacyjne, i heat lagging of building roofs. Ma siedzibę w Drongen, Belgia.

 4. MIKROSFERY. MATERIALY IZOLACYJNE I TERMOIZOLACYJNE

  Polska

  Firma MIKROSFERY. MATERIALY IZOLACYJNE I TERMOIZOLACYJNE, roku i działającą w sektorze Izolacja akustyczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane, Izolacja elektryczna i magnetyczna, Mury podwójne - materiały izolacyjne, Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane, Izolacja elektryczna i magnetyczna, Mury podwójne - materiały izolacyjne, i termoizolacja. Ma siedzibę w KOZIENICE, Polska.

 5. ISOLATIEWERKEN JK

  Belgia

  Firma ISOLATIEWERKEN JK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mury podwójne - materiały izolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, heat lagging of building roofs, izolacje budynków, Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, i izolacja. Ma siedzibę w Hasselt, Belgia.

 1. TRADI FACE

  Francja

  Firma TRADI FACE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mury podwójne - materiały izolacyjne. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 2. MARRA ROCCO MANUFATTI IN CEMENTO

  Włochy

  Firma MARRA ROCCO MANUFATTI IN CEMENTO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mury podwójne - materiały izolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach bloki wapienne, bloki cementowe, blokady narożników, i bloczki do budynków. Ma siedzibę w Alessano, Włochy.

 1. STS SPECIALIST THERMAL SUPPLIES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma STS SPECIALIST THERMAL SUPPLIES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Izolacja termiczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Sufity montowane z płyt, Mury podwójne - materiały izolacyjne, Sufity montowane z płyt, izolacja cieplna pokryć dachowych dla budownictwa, Mury podwójne - materiały izolacyjne, i podłogi betonowe. Ma siedzibę w Runcorn, Zjednoczone Królestwo.

 2. IMEMO

  Belgia

  Firma IMEMO, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Mury podwójne - materiały izolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane, Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane, i remonty dachów. Ma siedzibę w Brecht, Belgia.

 3. KANOPY, ARTISAN CRÉATEUR DE MAISON ET EXTENSION EN BOIS ÉCOLOGIQUE ET BIOCLIMATIQUE / ISOLATION ÉCO

  Francja

  Firma KANOPY, ARTISAN CRÉATEUR DE MAISON ET EXTENSION EN BOIS ÉCOLOGIQUE ET BIOCLIMATIQUE / ISOLATION ÉCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Domki prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach Mury podwójne - materiały izolacyjne, i Mury podwójne - materiały izolacyjne. Ma siedzibę w Magne, Francja.

 4. OTTO BERGFELD H.-H. SOHN GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma OTTO BERGFELD H.-H. SOHN GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mury podwójne - materiały izolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable żelazne, Druty i kable z metali kolorowych, Kraty, siatki i tkaniny metalowe, Materiały i wyroby ogniotrwałe, Druty i kable żelazne, Druty i kable z metali kolorowych, Kraty, siatki i tkaniny metalowe, i Materiały i wyroby ogniotrwałe. Ma siedzibę w Altena, Niemcy.

 5. REFERANS İZOLASYON LTD. ŞTİ.

  Turcja

  Firma REFERANS İZOLASYON LTD. ŞTİ., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mury podwójne - materiały izolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach substancje hydrofobowe dla budownictwa, substancje hydrofobowe do betonu i zapraw, nadawanie budynkom nieprzepuszczalności, i nadawanie nieprzepuszczalnosci pokryciom dachowym budynków. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 6. REMOVIL FACHADAS,S.L.

  Hiszpania

  Firma REMOVIL FACHADAS,S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mury podwójne - materiały izolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach przebudowa budynków. Ma siedzibę w Viladecans, Hiszpania.

 7. ATISKAN YAPI VE END.ALCI URUNLERI SAN TIC AS

  Turcja

  Firma ATISKAN YAPI VE END.ALCI URUNLERI SAN TIC AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mury podwójne - materiały izolacyjne. Ma siedzibę w Eskisehir, Turcja.

 8. ISOBELLE

  Belgia

  Firma ISOBELLE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mury podwójne - materiały izolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja termiczna - materiały, i Izolacja termiczna - materiały. Ma siedzibę w Boortmeerbeek, Belgia.

 1. SPM INTERNATIONAL SAS

  Francja

  Firma SPM INTERNATIONAL SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mury podwójne - materiały izolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach mural protections, i podwójne ścianki. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 2. FILEA

  Francja

  Firma FILEA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mury podwójne - materiały izolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach ekrany wygłuszające. Ma siedzibę w Saint-Remy-De-Provence, Francja.

 3. DANSK TOTALISOLERING

  Dania

  Firma DANSK TOTALISOLERING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mury podwójne - materiały izolacyjne. Ma siedzibę w Tilst, Dania.

 4. PP PROTTELITH PRODUKTIONSGESELLSCHAFT MBH

  Austria

  Firma PP PROTTELITH PRODUKTIONSGESELLSCHAFT MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cement i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Mury podwójne - materiały izolacyjne, Uszczelnianie - izolacja termiczna, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Mury podwójne - materiały izolacyjne, i Uszczelnianie - izolacja termiczna. Ma siedzibę w Liebenfels, Austria.

 5. PROMAT INTERNATIONAL

  Belgia

  Firma PROMAT INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mury podwójne - materiały izolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja termiczna - materiały, Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane, Izolacja termiczna - materiały, i Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane. Ma siedzibę w Tisselt, Belgia.

 6. H. KATZENBERGER BETON- UND FERTIGTEILWERKE GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma H. KATZENBERGER BETON- UND FERTIGTEILWERKE GESELLSCHAFT M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mury podwójne - materiały izolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Płyty betonowe, Płyty stropowe otworowe, betonowe, Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane, Płyty betonowe, Płyty stropowe otworowe, betonowe, i Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane. Ma siedzibę w Gerasdorf, Austria.

 7. ZHEJIANG PENGYUAN NEW MATERIAL CO.,LTD.

  Chiny

  Firma ZHEJIANG PENGYUAN NEW MATERIAL CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mury podwójne - materiały izolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach izolacje termiczne i akustyczne. Ma siedzibę w Hangzhou, Chiny.

 8. CAPEDIL CARTONGESSO PARETI&SOFFITTI

  Włochy

  Firma CAPEDIL CARTONGESSO PARETI&SOFFITTI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mury podwójne - materiały izolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach suchy tynk, i plasterboard. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 9. AMLUX SARL

  Francja

  Firma AMLUX SARL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mury podwójne - materiały izolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach płyty izolujące. Ma siedzibę w AGON-COUTAINVILLE, Francja.

 10. JACKON INSULATION

  Belgia

  Firma JACKON INSULATION, roku i działającą w sektorze Bezazbestowe płyty izolacji termicznej. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja termiczna - materiały, Mury podwójne - materiały izolacyjne, Izolacja termiczna - materiały, i Mury podwójne - materiały izolacyjne. Ma siedzibę w Olen, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo