• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • multimedia- doradztwo - usługi internetowe

Wyniki dla

Multimedia- doradztwo - usługi internetowe - Import eksport

 1. BSCOM

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BSCOM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Multimedia, doradztwo - usługi internetowe. Jest również obecna w dziedzinach Internet connection, Zarządzanie systemami informacyjnymi, System składowania danych, i Eksperci Telecom. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. SECURITY PARTNERS OUTSOURCING IT, BEZPIECZEŃSTWO IT

  Polska

  Security Partners to firma, która wspiera swoich klientów m.in.: Diagnostyka problemów IT i serwis: - naprawa systemów operacyjnych, - analiza procesów biznesowych zachodzących w firmie, - optymalizacja aplikacji biurowych, - przekazywanie i nadzór naprawy sprzętu, - rozwiązywanie problemów w urządzeniach peryferyjnych, np. drukarkach, skanerach - zapewnienie zastępczego sprzętu mobilnego, stacjonarnego i peryferyjnego. Ochrona i backup danych: - analiza formalno-prawnych aspektów funkcjonowania systemu teleinformatycznego - zabezpieczenie stacji roboczych, - szyfrowanie danych na dyskach i urządzeniach przenośnych, - szyfrowanie poczty elektronicznej, - konfiguracja, tworzenie i zarządzanie kopiami zapasowymi, - przeprowadzaniem regularnych przeglądów i odtworzeni testowych, - wdrażanie systemów backupowych. Administracja serwerami - administracja serwerami i systemami operacyjnymi, w tym systemami poczty elektronicznej, - zapewnianie ciągłości pracy urządzeń pamięci masowej i serwerów oraz działania aplikacji i usług, - identyfikacja obszarów krytycznych dla zdolności odzyskiwania sprawności operacyjnej przedsiębiorstwa po awarii komponentów systemów IT. Stworzenie planów BCP (m. in. niedostępność kluczowej infrastruktury, niedostępność personelu, cyberatak itp.) z uwzględnieniem analizy ryzyka i standardów bezpieczeństwa pod kątem wymagań prawnych, standardów korporacyjnych i dokumentacji wewnętrznej, Więcej na stronie www.securitypartners.pl

 3. 2H+M

  Francja

  W pomieszczeniach znajdujących się na brzegach Hyères, avenue du Grand Verger w Chambéry, w samym sercu regionu Rodan-Alpy, 2H+M grupuje komplementarne kompetencje wokół swojego głównego zawodu. Zamierzony cel: wzmacniać synergie między talentami lokalnymi i proponować przedsiębiorstwom rozwiązania globalne ich problemów w dziedzinie komunikacji. LAgencja 2H+M proponuje prawdziwą skrzynkę z wszechstronnymi narzędziami zorganizowanymi wokół komplementarności niezależnych jednostek: -2H+M : Doradztwo w dziedzinie komunikacji: badania, audyt, plan medialny, kontakty z prasą, kreacja graficzna i wydawnicza, tożsamość wizualna, marketing bezpośredni. -2H+M LINK: Zarządzanie projektami multimedialnymi, doradztwo w dziedzinie komunikacji, projektowanie-redagowanie.-DELTSON / PALM’INFO: Rozwój Internetu, retencjonowanie naturalne, hosting. -NEW TEXTE : Prepress, kompograwura, multimedia, platformy PAO Mac i PC. Różni klienci: instytucje, stowarzyszenia, instytucje turystyczne, lub przemysłowcy regionalni, krajowi, międzynarodowi.

 4. GRUPA MULTIPLAY

  Polska

  Grupa Multiplay powstała w wyniku współpracy spółek G-Net i Czarnet, w krótkim czasie dołączyły do nich CITYMEDIA NET, Ekspresowa Komunikacja Cyfrowa oraz PHU GAJA. Świadczymy usługi internetu, telefonii i telewizji w technologii światłowodowej na terenie województw śląskiego i opolskiego. Uwielbiamy nowoczesne technologie, cieszymy się, że możemy się dzielić innowacyjnymi rozwiązaniami i że znajdujemy wokół siebie tak wielu podobnie myślących. Nie trzeba być specjalistą, by docenić jakość naszego połączenia światłowodowego - najnowocześniejszej z dostępnych dziś dróg dostarczania internetu, telefonii i telewizji. W ramach strategii zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu prowadzimy szereg działań na rzecz środowisk lokalnych, organizując i wspierając przedsięwzięcia w zakresie sportu, edukacji i akcji charytatywnych.

 5. ADA MUSIC SP. ZO.O.

  Polska

  Udzielanie licencji na publiczne odtwarzanie muzyki w sklepach, restauracjach itp. bez opłat dla ZAIKS, STOART, SAWP, ZPAV Publicmusic- jesteśmy polską firma, która od dwudziestu lat zajmuje się muzyką. Początkowo wydawaliśmy muzykę na płytach CD, obecnie posiadamy w swojej bibliotece tysiące utworów, do których posiadamy pełne prawa autorskie. Nasza oferta skierowana jest do firm, sklepów, restauracji czy pubów, dzięki współpracy z nami otrzymają Państwo profesjonalną obsługę muzyczną na najwyższym poziomie artystycznym za bardzo niską cenę. Oferujemy najbardziej profesjonalną ofertę muzyczną na rynku: House, R&B, Dance, Chillout, Smooth Jazz, Disco itp. bez opłat ZAIKS, STOART, ZPAV czy jakiejkolwiek innej organizacji pobierającej opłaty za publiczne odtwarzanie muzyki. Jako jedyni oferujemy muzykę radiową.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WOLNE MEDIA.EU

  Polska

  Wybór naszego katalogu mediów to rewelacyjny sposób na redukcję kosztów stałych, gdyż nabywanie naszych licencji wraz z darmowymi płytami i radiem internetowym w porównaniu z comiesięcznymi wydatkami na ZAiKS, STOART, SAWP i ZPAV to niewiarygodnie duża oszczędność! Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do wszelkiego rodzaju firm: salony SPA i Wellness, salony kosmetyczne i fryzjerskie, gabinety masażu, solaria sanatoria, domy wypoczynkowe, ośrodki odnowy biologicznej przedszkola, żłobki, szkoły, inne placówki oświatowo-dydaktyczne szkoły rodzenia, gabinety lekarskie, szpitale i przychodnie hotele, ośrodki biznesowe, restauracje, kawiarnie, galerie i pasaże handlowe Cennik LICENCJI Zakłady fyzjerskie 10zł + vat (23%) Zakłady kosmetyczne 10zł + vat (23%) Lokale gastronomiczne 20zł + vat (23%) Hotele pensjonaty itp. 23zł + vat (23%) Pozostałe 10zł + vat (23%) Do każdej umowy naklejka licencyjna i płyta ZA DARMO! Za licencje otrzymuja Państwo fakurę vat. Cena obejmuje miesięczny okres li

 2. WEBINSIDE.PL

  Polska

  Webinside.pl to serwis dedykowany początkującym adeptom sztuki budowy witryn internetowych. Paleta profesjonalnych publikacji i kursów pozwala na zdobycie wiedzy z zakresu projektowania, tworzenia i promowania własnych stron. Dopełnieniem artykułów są codzienne informacje ze świata internetu oraz forum, na którym toczą się dyskusje znanych twórców stron WWW w Polsce.

 3. SIEF-IT SP. Z O.O.

  Polska

  Oferujemy Państwu oprogramowanie Sky-Shop, które umożliwi sprzedaż on-line w sieci. Gwarantujemy pełne wsparcie techniczne, partnerskie podejście do każdego klienta, jakość i bezpieczeństwo. Przygotujemy dla Państwa fachowe narzędzia do zarządzania wyglądem i treścią sklepu internetowego, gotowe wzory e-maili, aby sprawnie porozumieć się ze swoim klientem, skuteczny panel administracyjny oraz foto edytor. Nasz serwis informatyczny jest zawsze dyspozycyjny. Rozwiążemy każdy problem.

 4. AGENCJA INTERAKTYWNA 3PX GROUP

  Polska

  Firma 3px świadczy usłaugi z zakresu pozycjonowania stron internetowych, projektowania stron internetowych, oraz tworzenie sklepów internetowych. Zajmujemy się wszelako rozumianym marketingiem online.

 5. LIBELLULA GRAFICA LAB

  Włochy

  Firma LIBELLULA GRAFICA LAB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Multimedia, doradztwo - usługi internetowe. Jest również obecna w dziedzinach grafika, tworzenie tożsamości wizualnej, Usługi Web, i Google ad campaign. Ma siedzibę w Napoli, Włochy.

 1. STARTWEB.COM.UA (WEB-DESIGN STUDIO)

  Ukraina

  Firma STARTWEB.COM.UA (WEB-DESIGN STUDIO), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Multimedia, doradztwo - usługi internetowe. Jest również obecna w dziedzinach webmaster, i Reklama - wzornictwo. Ma siedzibę w Uzhgorod, Ukraina.

 2. BRAND 22 CREATIVE AGENCY - AGÊNCIA DE MARKETING DIGITAL

  Portugalia

  Firma BRAND 22 CREATIVE AGENCY - AGÊNCIA DE MARKETING DIGITAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Multimedia, doradztwo - usługi internetowe. Jest również obecna w dziedzinach agencja www, usługi i doradztwo w dziedzinie marketingu i komunikowania, i rozwiązanie twórcze. Ma siedzibę w Vila Real, Portugalia.

 1. WEBSID DI FERDINANDO ANDREI

  Włochy

  Firma WEBSID DI FERDINANDO ANDREI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Multimedia, doradztwo - usługi internetowe. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 2. READY STEADY GO SEO

  Zjednoczone Królestwo

  Firma READY STEADY GO SEO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Multimedia, doradztwo - usługi internetowe. Ma siedzibę w Cheltenham, Zjednoczone Królestwo.

 3. NETTMOB HOLDING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NETTMOB HOLDING LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Multimedia, doradztwo - usługi internetowe. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 4. OS MARKETING & DESIGN LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma OS MARKETING & DESIGN LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Multimedia, doradztwo - usługi internetowe. Jest również obecna w dziedzinach realizacja stron web, doradztwo w dziedzinie e-handlu, seo, i wizualizacja reklamowa. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 5. JAG CONSEIL

  Francja

  Firma JAG CONSEIL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Multimedia, doradztwo - usługi internetowe. Jest również obecna w dziedzinach projektowanie witryn internetowych, Tworzenie serwisów e-handel, Doradztwo w zakresie strategii komunikacji w Internecie, i Internet marketing consultancy. Ma siedzibę w Pornichet, Francja.

 6. THE REFERENCE

  Belgia

  Firma THE REFERENCE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Multimedia, doradztwo - usługi internetowe. Jest również obecna w dziedzinach agencja www, web marketing, web referencing, i Website promotion. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

 7. PRESCRIPTIO MARKETING RECLAME MEDIA

  Holandia

  Firma PRESCRIPTIO MARKETING RECLAME MEDIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Multimedia, doradztwo - usługi internetowe. Ma siedzibę w Enschede, Holandia.

 8. INFODIDAC

  Belgia

  Firma INFODIDAC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Multimedia - usługi Internet i Intranet. Jest również obecna w dziedzinach Systemy informacyjne i doradcze, Multimedia, doradztwo - usługi internetowe, Informatyka - oprogramowanie, Systemy informacyjne i doradcze, Multimedia, doradztwo - usługi internetowe, serwis komputerowy, i Informatyka - oprogramowanie. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 1. PTECH

  Francja

  Firma PTECH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Multimedia, doradztwo - usługi internetowe. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 2. INKOM MEDIA GBR

  Niemcy

  Firma INKOM MEDIA GBR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Multimedia, doradztwo - usługi internetowe. Jest również obecna w dziedzinach internet, Web page design, Multimedia agency, i Website referencing. Ma siedzibę w Altensteig, Niemcy.

 3. SEOLAB

  Holandia

  Firma SEOLAB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Doradztwo w strategii marketingowej. Jest również obecna w dziedzinach Multimedia, doradztwo - usługi internetowe, web marketing, Usługi Web, Multimedia, doradztwo - usługi internetowe, i Internet referencing. Ma siedzibę w Haarlem, Holandia.

 4. DDMCA DENIS DOELAND

  Holandia

  Firma DDMCA DENIS DOELAND, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Multimedia, doradztwo - usługi internetowe. Jest również obecna w dziedzinach strategie przedsiębiorstw. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 5. PALCOM WEB MARKETING

  Włochy

  Firma PALCOM WEB MARKETING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Multimedia, doradztwo - usługi internetowe. Ma siedzibę w Lecce, Włochy.

 6. ALEX MULTIMEDIA

  Hiszpania

  Firma ALEX MULTIMEDIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Multimedia, doradztwo - usługi internetowe. Jest również obecna w dziedzinach Web page design, seo, Doradztwo w zakresie projektowania stron internetowych intranetowych/ekstranetowych, i projektant witryn internetowych. Ma siedzibę w Albacete, Hiszpania.

 7. MICHAEL MILDENBERGER

  Niemcy

  Firma MICHAEL MILDENBERGER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Multimedia, doradztwo - usługi internetowe. Jest również obecna w dziedzinach Web page design, web designer, strony internetowe, i Tworzenie i administracja stron www. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 8. ERIK MALATINI: CONSULENZA WEB MARKETING

  Włochy

  Firma ERIK MALATINI: CONSULENZA WEB MARKETING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Multimedia, doradztwo - usługi internetowe. Jest również obecna w dziedzinach Internet marketing consultancy, Doradztwo i strategia w zakresie marketingu / e-marketingu, web marketing, i Online marketing. Ma siedzibę w Potenza Picena, Włochy.

 9. INTERNET MEDIA CARE

  Belgia

  Firma INTERNET MEDIA CARE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Multimedia, doradztwo - usługi internetowe. Jest również obecna w dziedzinach optymalizacja SEO, Website referencing audit, i Zwiększenie widoczności w internecie. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 10. AP MEDIA HAMBURG DIGITALAGENTUR

  Niemcy

  Firma AP MEDIA HAMBURG DIGITALAGENTUR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Multimedia, doradztwo - usługi internetowe. Jest również obecna w dziedzinach rejestrowanie stron internetowych w przeglądarkach. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Multimedia- doradztwo - usługi internetowe - Import eksport

Liczba wyników

507 Przedsiębiorstwa