• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo

Wyniki dla

Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo - Import eksport

 1. EET FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EET FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Systemy audiowizualne. Jest również obecna w dziedzinach Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo, Kasy rejestrujące i fiskalne, Kasy automatyczne, Komputery - urządzenia peryferyjne, Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo, Kasy rejestrujące i fiskalne, Kasy automatyczne, i Komputery - urządzenia peryferyjne. Ma siedzibę w Clichy, Francja.

 2. ALARM8 JENS PATERNOGA

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALARM8 JENS PATERNOGA, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo. Ma siedzibę w Aschersleben, Niemcy.

 3. ORFIX INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ORFIX INTERNATIONAL GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo. Ma siedzibę w Radbruch, Niemcy.

 4. CDC SICUREZZA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CDC SICUREZZA S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, system bezpieczeństwa, systemy wideonadzoru, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, i instalacje przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Viterbo, Włochy.

 5. WATCH BOX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WATCH BOX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo. Ma siedzibę w Hünxe, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CDVI ITALIA | CONTROLLO ACCESSI E SISTEMI DI SICUREZZA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CDVI ITALIA | CONTROLLO ACCESSI E SISTEMI DI SICUREZZA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontrola wejść - instalacje automatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo, napędy kontrolne dostępu dla serii modularnych, elektroniczne systemy automatyki przemysłowej, Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo, i systemy kontroli dostępu i identyfikacji osób wchodzących. Ma siedzibę w Borgo Ticino, Włochy.

 2. SETEC SICHERHEITSTECHNIK STANLEY SECURITY DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma SeTec Sicherheitstechnik GmbH jest wyspecjalizowanym producentem komponentów do elektronicznej techniki wykrywania pożarów i usterek i z powodzeniem działa w tym segmencie od ponad 30 lat. Naszą podstawowe kompetencje to rozwój, produkcja i sprzedaż określonych komponentów do elektronicznych systemów sygnalizacji pożaru. Działamy w w południowych Niemczech a zakres proponowanych usług obejmuje również planowanie i montaż kompletnych systemów sygnalizacji pożaru, systemów przeciw-włamaniowych, zatrzymania. Wysoka i stała jakość jest zapewniana dzięki surowym wymogom zarządzania jakością zgodnie z normą ISO DIN 9001. Jako kompetentne przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy silnym partnerem we wszystkich obszarach techniki bezpieczeństwa.

 3. SPUTNIK LLC

  Rosja

  Sputnik LLC to rosyjska firma informatyczna, twórca usług w chmurze i oprogramowania do kontroli dostępu, producent artykułów, urządzeń i systemów bezpieczeństwa. Własna platforma Sputnik Cloud stanowi podstawę wszystkich produktów firmy, zapewnia inteligentne bezpieczeństwo, funkcjonalność bramofonów i przetwarzanie dużych zbiorów danych. Wszystkie zasobochłonne zadania są obsługiwane w chmurze, dzięki czemu rozwiązania sprzętowe producenta są atrakcyjne cenowo. Głównym produktem sprzętowym firmy jest domofon Sputnik IoT dla budynków mieszkalnych z archiwizacją wideo i dostępem twarzą w twarz. Zapewnia on całodobowy nadzór nad bezpieczeństwem posesji i może być sterowany za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej lub poprzez API z wykorzystaniem innych usług lub aplikacji mobilnych. Systemy i urządzenia kontroli dostępu firmy Sputnik LLC oferują użytkownikowi komfort na poziomie premium w przystępnej cenie. Sputnik LLC może zaoferować swoim partnerom różne formy współpracy.

  Wszystkie wyroby na "monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo"

 4. SPRINGBOK

  Polska

  Springbok is a provider of world-class infrared thermal imaging systems for business and private individuals Springbok is cooperating with the most high-tech enterprises specializing in research and development of uncooled FPA Detector, infrared thermal imaging systems, intelligent inspection's solutions and optoelectronic products for navigation, like Hikvision, Flir and Dali. Our solutions of infrared thermal imaging can be applied in: - human body temperature measure for prevention and control of epidemic - hunting, - national defense, - marine observation, - forest fire protection, - police observation, - electric networks, - transporation, - other industries. We are gaining trust of our customers with word-class technology delivered and ensuring satisfaction of users with our services by relying on the mature and well-developed systems, quality management and appropriate after-sales service.

 5. NSGATE

  Rosja

  NSGate jest producentem i dostawcą przemysłowych produktów sieciowych oraz najnowocześniejszych rozwiązań do zewnętrznych systemów nadzoru wideo: ● Zewnętrzne węzły dostępowe NSBox zapewniające niezawodne działanie podłączonych kamer wideo; ● Unikatowe komponenty do wyposażenia szaf elektrycznych, w tym zespoły termoelektryczne, nagrzewnice, zabezpieczenia odgromowe i przeciwprzepięciowe; ● Komponenty sieci przemysłowej, w tym przełączniki PoE, iniektory PoE, przedłużacze Ethernet i zewnętrzne zasilacze UPS. NSGate jest twórcą modułowych i skalowalnych zewnętrznych węzłów dostępowych NSBox, które zapewniają bezproblemową pracę podłączonych kamer wideo, bezpieczne zasilanie, niezawodną transmisję danych oraz ochronę sprzętu przed przepięciami. Najnowsza propozycja, NSBox-cLOUDy, to węzeł bezpieczeństwa oparty na chmurze zapewniający klientom niezrównane rozwiązanie dla zewnętrznych systemów nadzoru.

 1. SPACCABIT

  Włochy

  SpaccaBit S.r.l. jest młodą firmą utworzoną przez personel o dwudziestoletnim doświadczeniu w sektorze informatyki i zarządzania obecnością. Ma także pracowników o ponad czterdziestoletnim doświadczeniu w dziedzinie kart obecności, zegarów przemysłowych, chronometrów, zegarów do obiektów zabytkowych oraz automatyzacji dzwonów.

 2. CREATIVE SPECIFIC SOFTWARE

  Francja

  Firma Creative Specific Software opracowała innowacyjny system wykrywania upadku za pomocą standardowego czujnika optycznego pozwalający zawiadomić rodzinę lub centrum specjalistyczne 24 godz./24 i 7dni/7.

 1. LTO TEHSHIELD

  Rosja

  Firma LTO TEHSHIELD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo. Jest również obecna w dziedzinach Kontrola wejść - instalacje automatyczne, Zabezpieczenie i ochrona osób i mienia - usługi, Eksploracja danych, Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia, Kontrola wejść - instalacje automatyczne, Zabezpieczenie i ochrona osób i mienia - usługi, Eksploracja danych, i Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia. Ma siedzibę w Kursk, Rosja.

 2. SECURE WINGS GMBH

  Niemcy

  Firma SECURE WINGS GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo. Ma siedzibę w Chemnitz, Niemcy.

 3. ADM 21

  Francja

  Firma ADM 21, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport - informytyka. Jest również obecna w dziedzinach Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, kamera do monitorowania, Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, i routery. Ma siedzibę w Colombes, Francja.

 4. TK-REGISTRIERKASSEN GMBH

  Niemcy

  Firma TK-REGISTRIERKASSEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 5. MARINELEC.BE

  Belgia

  Firma MARINELEC.BE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo. Jest również obecna w dziedzinach INSTALACJE ELEKTRYCZNE, electric equipment, ventilation, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, i oprawy oświetleniowe dizajnerskie. Ma siedzibę w Epinois, Belgia.

 6. TECNO SISTEM DI G.SITAR

  Włochy

  Firma TECNO SISTEM DI G.SITAR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo. Jest również obecna w dziedzinach systemy alarmowe z telewizją przemysłową i nagrywaniem wideo. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 7. SISTEL SAS

  Francja

  Firma SISTEL SAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo. Jest również obecna w dziedzinach kamera do monitorowania, i kamery ip. Ma siedzibę w Villeurbanne, Francja.

 8. GEPIXELT GMBH MEDIENTECHNIK

  Niemcy

  Firma GEPIXELT GMBH MEDIENTECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo. Ma siedzibę w Ingolstadt, Niemcy.

 1. PRIMITECH AVS

  Włochy

  Firma PRIMITECH AVS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo. Jest również obecna w dziedzinach magnetowidy profesjonalne, i Akcesoria do samochodów osobowych i ciężarowych. Ma siedzibę w Trezzano Sul Naviglio, Włochy.

 2. GIS

  Włochy

  Firma GIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo. Jest również obecna w dziedzinach Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, zabezpieczenia antykradzieżowe, Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, i systemy wideonadzoru. Ma siedzibę w Pedrengo, Włochy.

 3. KS SICHERHEITSTECHNIK

  Niemcy

  Firma KS SICHERHEITSTECHNIK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo. Ma siedzibę w Kerpen, Niemcy.

 4. NSS SYSTEM SP. Z O.O.

  Polska

  Firma NSS SYSTEM SP. Z O.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo. Ma siedzibę w Warsaw, Polska.

 5. SOCIETE DE VIDEOSURVEILLANCE

  Francja

  Firma SOCIETE DE VIDEOSURVEILLANCE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo. Jest również obecna w dziedzinach systemy wideonadzoru. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 6. LTV EUROPE SICHERHEITSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma LTV EUROPE SICHERHEITSTECHNIK GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 7. ALARM SELF SECURITY

  Belgia

  Firma ALARM SELF SECURITY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Instalacje alarmowe, sygnalizacja i urządzenia do wykrywania pożarów. Jest również obecna w dziedzinach Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo, Safety systems, Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo, Alarms and intrusion, i systemy domotyczne. Ma siedzibę w La Louvière, Belgia.

 8. DETECTIVEMANIA

  Włochy

  Firma DETECTIVEMANIA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 9. OPS-SECURITY SICHERHEITSDIENSTE & TECHNIK

  Niemcy

  Firma OPS-SECURITY SICHERHEITSDIENSTE & TECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szafy pancerne. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje alarmowe, sygnalizacja i urządzenia do wykrywania pożarów, Alarmowe instalacje - roboty i usługi, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo, Instalacje alarmowe, sygnalizacja i urządzenia do wykrywania pożarów, Alarmowe instalacje - roboty i usługi, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, i Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo. Ma siedzibę w Mainaschaff, Niemcy.

 10. CRIDEL

  Belgia

  Firma CRIDEL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zabezpieczenie i ochrona osób i mienia - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje alarmowe, sygnalizacja i urządzenia do wykrywania pożarów, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo, Instalacje alarmowe, sygnalizacja i urządzenia do wykrywania pożarów, Alarms and intrusion, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, i Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo. Ma siedzibę w Gembloux, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo - Import eksport

Liczba wyników

387 Przedsiębiorstwa