• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mięso suszone

Wyniki dla

Mięso suszone - Import eksport

 1. PROFIL EXPORT VIANDES

  Francja

  Verified by europages badge

  PROFIL EXPORT firma rodzinna usytuowana w Isere, wyspecjalizowana w rozbiorze mięsa końskiego, wyrobów z mięsa końskiego & przeróbce mięsa końskiego. Hodowla koni, ubój koni, obieranie z kości, rozbiór, przeróbka mięsa końskiego, pakowanie próżniowe, na tackach, hurtem, w konserwach, dystrybucja. Opanowanie całego sektora rodziny koniowatych we Francji. Nasz zakład produkcyjny posiada CERTYFIKAT IFS.

 2. SALAISONS SALAMONE

  Belgia

  Firma SALAISONS SALAMONE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Mięso suszone, Mięso suszone, Wędliny włoskie, i Chorizo. Ma siedzibę w Casteau, Belgia.

 3. THE ORIGINAL BILTONG COMPANY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE ORIGINAL BILTONG COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso suszone. Ma siedzibę w Chesham, Zjednoczone Królestwo.

 4. CASUM PODJETJE ZA TRGOVINO IN STORITVE D.O.O.

  Słowenia

  Firma CASUM PODJETJE ZA TRGOVINO IN STORITVE D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mięsne wędzone i peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Mięso suszone, i Mięso suszone. Ma siedzibę w Metlika, Słowenia.

 5. FRIBER S.A. "EMBUTIDOS PAJARIEL"

  Hiszpania

  Firma FRIBER S.A. "EMBUTIDOS PAJARIEL", jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Mięso suszone, Szynka, Chorizo, Mięso suszone, i Szynka. Ma siedzibę w Ponferrada, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. F R BENSON & PARTNERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma F R BENSON & PARTNERS LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport - przedstawiciele. Jest również obecna w dziedzinach Mięso suszone, Mięso suszone, grzyby suszone, i żywność bezglutenowa. Ma siedzibę w Kings Langley, Zjednoczone Królestwo.

 2. LAHAM BIO

  Czad

  Firma LAHAM BIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wołowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Mięso suszone, Cielęcina - mięso z rzeźni, mięso wołowe, Mięso suszone, Cielęcina - mięso z rzeźni, i certyfikacja halal. Ma siedzibę w N'djamena, Czad.

 3. BAREFOOT BILTONG

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BAREFOOT BILTONG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso suszone. Ma siedzibę w Bridlington, Zjednoczone Królestwo.

 4. THE WESTON BILTONG COMPANY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE WESTON BILTONG COMPANY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso suszone. Ma siedzibę w Crewe, Zjednoczone Królestwo.

 5. COMERCIAL PPLU

  Hiszpania

  Firma COMERCIAL PPLU, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Szynka, Mięso suszone, Chorizo, Szynka, i Mięso suszone. Ma siedzibę w Irun, Hiszpania.

 1. GREISINGER GMBH

  Austria

  Firma GREISINGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Mięso konserwowe, Mięso liofilizowane, Mięso suszone, Mięso konserwowe, Mięso liofilizowane, i Mięso suszone. Ma siedzibę w Münzbach, Austria.

 2. MESNA INDUSTRIJA BRACA PIVAC D.O.O.

  Chorwacja

  Firma MESNA INDUSTRIJA BRACA PIVAC D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach Mięso suszone, Wędliny i mięso peklowane, Mięso suszone, i Wędliny i mięso peklowane. Ma siedzibę w Vrgorac, Chorwacja.

 1. SOCARDENNE

  Belgia

  Firma SOCARDENNE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso suszone. Jest również obecna w dziedzinach wędliny z dziczyzny, i zakłady krojenia mięsa. Ma siedzibę w Houffalize, Belgia.

 2. BRODOKOMERC NOVA D.O.O.

  Chorwacja

  Firma BRODOKOMERC NOVA D.O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dystrybucja masowa. Jest również obecna w dziedzinach Mięso suszone, Ryby liofilizowane, Mięso suszone, i Ryby liofilizowane. Ma siedzibę w Rijeka, Chorwacja.

 3. ERNST DEHNING GMBH

  Niemcy

  Firma ERNST DEHNING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Mięso suszone, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, i Mięso suszone. Ma siedzibę w Schneverdingen, Niemcy.

 4. KZ KRKA Z.O.O.

  Słowenia

  Firma KZ KRKA Z.O.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Mięso suszone, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Mięso suszone, i Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Ma siedzibę w Novo Mesto, Słowenia.

 5. CAMARCO BROS A D

  Bułgaria

  Firma CAMARCO BROS A D, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Mięso suszone, Ryby marynowane, Mięso suszone, i Ryby marynowane. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 6. BALATONI HÚS KISTELEK

  Węgry

  Firma BALATONI HÚS KISTELEK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso suszone. Jest również obecna w dziedzinach regionalne wyroby rzeźnicze. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 7. HENNINGSEN NEDERLAND B.V.

  Holandia

  Firma HENNINGSEN NEDERLAND B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Mięso suszone, i Mięso suszone. Ma siedzibę w Waalwijk, Holandia.

 8. GABRIEL FLEURY S.A.

  Szwajcaria

  Firma GABRIEL FLEURY S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Mięso suszone, i Mięso suszone. Ma siedzibę w Granges, Szwajcaria.

 1. DOBRA GMBH

  Niemcy

  Firma DOBRA GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przetwory mięsne wędzone i peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Mięso suszone, Koncentraty spożywcze, Mięso suszone, i Koncentraty spożywcze. Ma siedzibę w Verden, Niemcy.

 2. MIP D.D.

  Słowenia

 3. SARL CHARCUTERIES 36

  Francja

 4. SAVANNAH CO. LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. DALMESSO D.O.O.

  Chorwacja

 6. ALOIS SCHLOGL

  Austria

 7. REZEKNES GALAS KOMBINATS

  Łotwa

 8. PRODUITS EPAGNY (GRUYERE) S.A., FABRIQUE DE SALAMI ET DE VIANDES SECHEES

  Szwajcaria

 9. MESOKOMBINAT KAZANLAK AD

  Bułgaria

 10. SIRION SEAFOOD APS

  Dania

  Verified by europages badge

  SIRION SEAFOOD APS – Twój dostawca ryb i owoców morza w Europie. Założona w 2007 roku w København, w Danii, firma SIRION SEAFOOD APS stała się jedną z wiodących firm w Europie zajmujących się pozyskiwaniem & kontrolą jakości ryb i owoców morza. Jako kompleksowy dostawca rozwiązań w zakresie ryb i owoców morza w Europie, możemy zaoferować szeroką gamę mrożonych/świeżych ryb i owoców morza oraz nasze profesjonalne usługi (audyt fabryczny / kontrola jakości / nadzór załadunku / rozwój produktu). Dzięki naszej rozległej sieci dostawców, wysoce doświadczonej kadrze kierowniczej, wykwalifikowanemu zespołowi kontroli jakości, profesjonalnej obsłudze i sprawnej komunikacji, zbudowaliśmy solidną reputację w skandynawskim przemyśle ryb i owoców morza jako godny zaufania partner, który zaspokaja wszystkie potrzeby związane z rybami i owocami morza w całej Europie. Obecnie współpracujemy z wieloma sprawdzonymi fabrykami mającymi certyfikaty HACCP, ISO, BRC, ASC, MSC, BAP, BSCI, HALAL. Nasze główne rynki: Europa, USA, Kanada, Azja (Japonia, Korea itp.) & inne. Nasze główne produkty to: łosoś, dorsz, homar, makrela, ośmiornica, tuńczyk, małże, mintaj, kawior/ikra, mięso wieprzowe, wołowina, karma dla zwierząt. Krewetki (black tiger, vannamei, scampi, cat tiger itp.), panga/sum rekini, ryby dziko żyjące (tuńczyk, mahi-mahi, grouper itp.), ryby hodowlane (czerwona/czarna tilapa, barramundi itp.), głowonogi (ośmiornice, mątwy, kalmary), mięczaki (małże, kraby), ryby i owoce morza o wartości dodanej (sushi, nobashi, torpedo itp.), ryby i owoce morza w puszkach, inne (żaby, surimi itp.). Nogi wieprzowe, świeże udko wieprzowa bez kości, mrożony ogon wieprzowy, plędwica wieprzowa, żeberka wieprzowe, półtusza wieprzowa, wołowe omasum, be

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo