• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mięso suszone

Wyniki dla

Mięso suszone - Import eksport

 1. PROFIL EXPORT VIANDES

  Francja

  Verified by europages badge

  PROFIL EXPORT firma rodzinna usytuowana w Isere, wyspecjalizowana w rozbiorze mięsa końskiego, wyrobów z mięsa końskiego & przeróbce mięsa końskiego. Hodowla koni, ubój koni, obieranie z kości, rozbiór, przeróbka mięsa końskiego, pakowanie próżniowe, na tackach, hurtem, w konserwach, dystrybucja. Opanowanie całego sektora rodziny koniowatych we Francji. Nasz zakład produkcyjny posiada CERTYFIKAT IFS.

 2. CASUM PODJETJE ZA TRGOVINO IN STORITVE D.O.O.

  Słowenia

  Firma CASUM PODJETJE ZA TRGOVINO IN STORITVE D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mięsne wędzone i peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Mięso suszone, i Mięso suszone. Ma siedzibę w Metlika, Słowenia.

 3. F R BENSON & PARTNERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma F R BENSON & PARTNERS LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport - przedstawiciele. Jest również obecna w dziedzinach Mięso suszone, Mięso suszone, grzyby suszone, i żywność bezglutenowa. Ma siedzibę w Kings Langley, Zjednoczone Królestwo.

 4. SALAISONS SALAMONE

  Belgia

  Firma SALAISONS SALAMONE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Mięso suszone, Mięso suszone, Wędliny włoskie, i Chorizo. Ma siedzibę w Casteau, Belgia.

 5. FRIBER S.A. "EMBUTIDOS PAJARIEL"

  Hiszpania

  Firma FRIBER S.A. "EMBUTIDOS PAJARIEL", jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Mięso suszone, Szynka, Chorizo, Mięso suszone, i Szynka. Ma siedzibę w Ponferrada, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. THE ORIGINAL BILTONG COMPANY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE ORIGINAL BILTONG COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso suszone. Ma siedzibę w Chesham, Zjednoczone Królestwo.

 2. BAREFOOT BILTONG

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BAREFOOT BILTONG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso suszone. Ma siedzibę w Bridlington, Zjednoczone Królestwo.

 3. THE WESTON BILTONG COMPANY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE WESTON BILTONG COMPANY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso suszone. Ma siedzibę w Crewe, Zjednoczone Królestwo.

 4. SOCARDENNE

  Belgia

  Firma SOCARDENNE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso suszone. Jest również obecna w dziedzinach wędliny z dziczyzny, i zakłady krojenia mięsa. Ma siedzibę w Houffalize, Belgia.

 5. COMERCIAL PPLU

  Hiszpania

  Firma COMERCIAL PPLU, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Szynka, Mięso suszone, Chorizo, Szynka, i Mięso suszone. Ma siedzibę w Irun, Hiszpania.

 1. GREISINGER GMBH

  Austria

  Firma GREISINGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Mięso konserwowe, Mięso liofilizowane, Mięso suszone, Mięso konserwowe, Mięso liofilizowane, i Mięso suszone. Ma siedzibę w Münzbach, Austria.

 2. MESNA INDUSTRIJA BRACA PIVAC D.O.O.

  Chorwacja

  Firma MESNA INDUSTRIJA BRACA PIVAC D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach Mięso suszone, Wędliny i mięso peklowane, Mięso suszone, i Wędliny i mięso peklowane. Ma siedzibę w Vrgorac, Chorwacja.

 1. KZ KRKA Z.O.O.

  Słowenia

  Firma KZ KRKA Z.O.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Mięso suszone, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Mięso suszone, i Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Ma siedzibę w Novo Mesto, Słowenia.

 2. BRODOKOMERC NOVA D.O.O.

  Chorwacja

  Firma BRODOKOMERC NOVA D.O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dystrybucja masowa. Jest również obecna w dziedzinach Mięso suszone, Ryby liofilizowane, Mięso suszone, i Ryby liofilizowane. Ma siedzibę w Rijeka, Chorwacja.

 3. HENNINGSEN NEDERLAND B.V.

  Holandia

  Firma HENNINGSEN NEDERLAND B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Mięso suszone, i Mięso suszone. Ma siedzibę w Waalwijk, Holandia.

 4. GABRIEL FLEURY S.A.

  Szwajcaria

  Firma GABRIEL FLEURY S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Mięso suszone, i Mięso suszone. Ma siedzibę w Granges, Szwajcaria.

 5. ERNST DEHNING GMBH

  Niemcy

  Firma ERNST DEHNING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Mięso suszone, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, i Mięso suszone. Ma siedzibę w Schneverdingen, Niemcy.

 6. CAMARCO BROS A D

  Bułgaria

  Firma CAMARCO BROS A D, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Mięso suszone, Ryby marynowane, Mięso suszone, i Ryby marynowane. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 7. DOBRA GMBH

  Niemcy

  Firma DOBRA GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przetwory mięsne wędzone i peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Mięso suszone, Koncentraty spożywcze, Mięso suszone, i Koncentraty spożywcze. Ma siedzibę w Verden, Niemcy.

 8. BALATONI HÚS KISTELEK

  Węgry

  Firma BALATONI HÚS KISTELEK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso suszone. Jest również obecna w dziedzinach regionalne wyroby rzeźnicze. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 1. MESOKOMBINAT KAZANLAK AD

  Bułgaria

 2. SAVANNAH CO. LTD

  Zjednoczone Królestwo

 3. REZEKNES GALAS KOMBINATS

  Łotwa

 4. PRODUITS EPAGNY (GRUYERE) S.A., FABRIQUE DE SALAMI ET DE VIANDES SECHEES

  Szwajcaria

 5. DALMESSO D.O.O.

  Chorwacja

 6. ALOIS SCHLOGL

  Austria

 7. MIP D.D.

  Słowenia

 8. SARL CHARCUTERIES 36

  Francja

 9. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunezja

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER jest wiodącą firmą produkcyjną i eksportową, specjalizującą się w olejach roślinnych: słonecznikowym, kukurydzianym i palmowym, a także w produkcji owoców i warzyw w puszkach, owoców suszonych, mleka w proszku, sosów i makaronów. Z dumą oferujemy szeroką gamę najwyższej jakości świeżych i mrożonych produktów, starannie uprawianych w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska. Nasze oleje najwyższej jakości, takie jak oliwa z oliwek, olej słonecznikowy i olej kukurydziany, są starannie wybierane ze względu na ich wyjątkową jakość i smak.. Współpracujemy z lokalnymi rolnikami i międzynarodowymi dostawcami. Nasz oddany zespół specjalistów ds. eksportu i dystrybucji posiada dogłębną wiedzę specjalistyczną w tej dziedzinie i może zaspokoić indywidualne potrzeby każdego klienta (importerów, eksporterów, hurtowni, central zakupów, przemysłu spożywczego itp.). W Eden Farmer dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom najlepsze produkty, zdrową i pyszną żywność dla wszystkich naszych klientów we Francji i za granicą, wspierając naszych lokalnych i międzynarodowych dostawców.

 10. DAMIJA SIA

  Łotwa

  Verified by europages badge

  Damija Sia ma siedzibę na Łotwie i działa od 2000 roku jako doświadczona firma importowo-eksportowa. Główne kompetencje firmy obejmują handel artykułami używanymi, żywnością, mięsem i wędlinami. Firma stale się rozwija i co miesiąc eksportuje około 300 ton używanych produktów na Ukrainę i do Afryki oraz 100-140 ton żywności do Europy. Damija Sia specjalizuje się nie tylko w rynku korporacyjnym, ale także zaopatruje różne gminy na Ukrainie w wysokiej jakości produkty używane. Ponadto Damija Sia prowadzi sortownię odzieży używanej na Łotwie. Usługi Damija Sia obejmują nie tylko import i eksport towarów, ale także organizację niezawodnego transportu i sprawnej odprawy celnej dla klientów. Firma ściśle współpracuje z różnymi producentami i firmami recyklingiu odzieży używanej, aby zapewnić szeroki i wysokiej jakości asortyment towarów. Stale poszukujemy nowych partnerów w dziedzinie używanych tekstyliów i żywności, zwłaszcza mięsa.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo