• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mięso mrożone

Wyniki dla

Mięso mrożone - Import eksport

 1. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunezja

  EDEN FARMER jest wiodącą firmą produkcyjną i eksportową, specjalizującą się w olejach roślinnych: słonecznikowym, kukurydzianym i palmowym, a także w produkcji owoców i warzyw w puszkach, owoców suszonych, mleka w proszku, sosów i makaronów. Z dumą oferujemy szeroką gamę najwyższej jakości świeżych i mrożonych produktów, starannie uprawianych w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska. Nasze oleje najwyższej jakości, takie jak oliwa z oliwek, olej słonecznikowy i olej kukurydziany, są starannie wybierane ze względu na ich wyjątkową jakość i smak.. Współpracujemy z lokalnymi rolnikami i międzynarodowymi dostawcami. Nasz oddany zespół specjalistów ds. eksportu i dystrybucji posiada dogłębną wiedzę specjalistyczną w tej dziedzinie i może zaspokoić indywidualne potrzeby każdego klienta (importerów, eksporterów, hurtowni, central zakupów, przemysłu spożywczego itp.). W Eden Farmer dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom najlepsze produkty, zdrową i pyszną żywność dla wszystkich naszych klientów we Francji i za granicą, wspierając naszych lokalnych i międzynarodowych dostawców.

 2. UMIXMART

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Umixmart jest dostawcą produktów spożywczych, który zbudował trwałe relacje z klientami poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów spożywczych dla wszystkich budżetów i dąży do rozszerzenia rynku w krajach Bliskiego Wschodu. Nasz asortyment składa się głównie z produktów pochodzących od rolników ukraińskich, brazylijskich i argentyńskich. Eksportujemy go do krajów Bliskiego Wschodu, Europy i Azji. Asortyment produktów z kurczaka obejmuje: schłodzony lub zamrożony cały kurczak, ćwiartka nogi, kurczak bez kości (shawarma), podudzie z kurczaka, skrzydełka śród-stawowe, łapki, nóżki itp. Produkty z wołowiny, które przygotowaliśmy dla naszych klientów to między innymi takie kawałki jak: żeberka, łata (bavette), goleń, kark, kulka, boczek, łopatka i polędwica. Oferujemy również rostbef, skrzydło, mostek/szponder, zrzynki, zrazy, żołądki, wątróbki i boczki. Dostarczanie zdrowej i pożywnej żywności, która sprzyja dobremu samopoczuciu człowieka jest bardzo ważne dla naszej firmy. Jako główny dostawca żywności i napojów na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich i krajów Bliskiego Wschodu, Umixmart zaspokaja rosnące zapotrzebowanie klientów na zdrowe produkty i składniki spożywcze. Współpracujemy tylko z fabrykami i zakładami, które są certyfikowane zgodnie z międzynarodowymi standardami przetwarzania żywności. Na rynek muzułmański oferujemy produkty z certyfikatem Halal.

 3. BRAZIL FROZEN FOOD EXPORTERS

  Brazylia

  Witamy w firmie Brazil Frozen Food Exporters, wiodącym międzynarodowym producencie i dystrybutorze mrożonego kurczaka, wieprzowiny i wołowiny. Nasza działalność obejmuje Europę, Bliski Wschód, Azję, Amerykę Północną i Południową oraz Afrykę. Z centralną lokalizacją w Azji i z doświadczeniem specjalistycznym w rozwiązaniach w zakresie łańcucha dostaw, obsługujemy ponad 600 globalnych firm i instytucji. Dzięki naszemu doświadczeniu dostosowujemy rozwiązania do specyficznych wymagań naszych klientów. Wyróżnia nas podejście zorientowane na proces, które konsekwentnie zapewnia lepsze wyniki dzięki wyspecjalizowanym usługom. Współpracujemy z wiodącymi na świecie producentami materiałów pośrednich, zapewniając niższe całkowite koszty produktu jako dostawca pierwszego poziomu. Nasza sieć zakładów produkcyjnych i systemów dystrybucji zapewnia wydajne rozwiązania dla klientów na całym świecie. Nasze podstawowe wartości, takie jak ciężka praca, uczciwość, przejrzystość, niezawodność i rzetelność mają na celu priorytetowo satysfakcję klienta, dobre relacje z dostawcami, rentowność dla akcjonariuszy i dobro naszego zespołu.n

 4. PROFIL EXPORT VIANDES

  Francja

  PROFIL EXPORT firma rodzinna usytuowana w Isere, wyspecjalizowana w rozbiorze mięsa końskiego, wyrobów z mięsa końskiego & przeróbce mięsa końskiego. Hodowla koni, ubój koni, obieranie z kości, rozbiór, przeróbka mięsa końskiego, pakowanie próżniowe, na tackach, hurtem, w konserwach, dystrybucja. Opanowanie całego sektora rodziny koniowatych we Francji. Nasz zakład produkcyjny posiada CERTYFIKAT IFS.

 5. EXOTIC CITY

  Belgia

  Firma EXOTIC CITY, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Specjalności żywnościowe. Jest również obecna w dziedzinach Ryż, Żywność - import-eksport, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Napoje - import-eksport, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Korzenie, aromaty, Warzywa i owoce - import-eksport, Warzywa mrożone, i Owoce mrożone. Ma siedzibę w Alleur, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AIMARETTI SPA

  Włochy

  Firma AIMARETTI SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Mięso mrożone, rzeźnie - mięso, dojrzewanie szynek, Mięso mrożone, szynka, i wędliny - hurt. Ma siedzibę w Villafranca Piemonte, Włochy.

 2. MVO DISTRIBUTION

  Francja

  Firma MVO DISTRIBUTION, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso mrożone. Jest również obecna w dziedzinach mięso wieprzowe mrożone. Ma siedzibę w Lyon, Francja.

 3. GOLDEN MEAT SRL

  Włochy

  Firma GOLDEN MEAT SRL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport - przedstawiciele. Jest również obecna w dziedzinach Mięso mrożone, Mięso i wyroby masarskie, mięso wołowe, mięso, Mięso mrożone, przetwórstwo mięsa, i Mięso i wyroby masarskie. Ma siedzibę w Desenzano Del Garda, Włochy.

 4. OPTIMEAT LTD.

  Rumunia

  Optimeat działa w sektorze mięsnym (wieprzowina, wołowina, baranina/jagnięcina i drób), dostarczając świeże mięso oraz porcje do sprzedaży detalicznej, świeże, chłodzone i mrożone. Większość sprzedaży Optimeat stanowią podstawowe mięsa surowe do przetwórni, zakładów mięsnych i zakładów konserw mięsnych, obejmujące pełny asortyment, w tym: tusza mięsna, mięso z kością i bez kości, skrawki, tłuszcze i podroby. Dostawy dla sektora sprzedaży hurtowej obejmują wysokiej jakości mięsa cięte i specjalne, w różnych opakowaniach i porcjach. Optimeat posiada zatwierdzony przez UE zakład, w którym mięso jest krojone i pakowane, tusze są oczyszczane z kości, porcjowane i pakowane z przeznaczeniem na rynek detaliczny, dla supermarketów, sklepów mięsnych, restauracji, hoteli i garmażerii. Grupa Optimeat posiada magazyn chłodniczy zatwierdzony przez UE znajdujący się w centrum Bukaresztu oraz system logistyczny do dystrybucji. Cel Optimeat – stać się Twoim źródłem OPTYMALNEGO MIĘSA – dzięki najświeższym produktom, spełnianiu specyficznych wymagań, zawsze po konkurencyjnych cenach.

 5. ANDREA CONTICELLI MEAT & FOOD TRADING

  Włochy

  Firma Andrea Conticelli Meat & Food Trading zajmująca się importem i eksportem mięs hiszpańskich jest kluczowym partnerem firm hiszpańskich, będących liderami w sektorze, które pokrywają zapotrzebowania rynkowe na wszelkie rodzaje mięsa. Dzięki gęstej sieci kontaktów handlowych i profesjonalizmowi naszych partnerów realizujemy transakcje handlowe i zajmujemy się pośrednictwem. Doświadczenie zdobyte w branży mięs zagranicznych oraz uważna obserwacja sytuacji na rynkach europejskich pozwalają nam oferować naszym klientom wysoką jakość w konkurencyjnych cenach. Osobiście wybieramy producentów, których ofertę przedstawiamy klientom, przywiązując przy tym szczególną wagę do standardów jakości. Oferujemy ciągłe i skuteczne wsparcie zarówno przed, w trakcie, jak i po dokonaniu zakupu. Andrea Conticelli Meat & Food Trading zajmuje się międzynarodowym pośrednictwem i handlem mięsami zagranicznymi. Reprezentuje główne firmy rynku europejskiego i może poszczycić się współpracą z najsolidniejszymi partnerami.

 1. MK-FLEISCH GMBH

  Niemcy

  "Idealny partner w międzynarodowym handlu mięsem.“ MK-Fleisch GmbH jest importerem i eksporterem świeżych i mrożonych produktów mięsnych z wołowiny, cielęciny, jagnięciny i drobiu posiadającym certyfikaty IFS Higher Level , QS i Bio. Naszymi klientami są producenci mięsa i wędlin m.in. producenci wyrobów mięsnych, zakłady rozbioru mięsa, hurtownie, gastronomia, punkty odbioru C+C, duże zakłady mięsne oraz przemysł produktów ubocznych. Dostarczamy produkty pochodzące z Europy, USA, Ameryki Południowej, Australii, Nowej Zelandii. Na życzenie dostępne są również wysokiej jakości mięsa, takie jak wołowina Angus oraz produkty mięsne Halal. Rzetelny, elastyczny, doświadczony i kompetentny. Uosabiamy dokładnie te cechy i uczyniliśmy je podstawą naszej filozofii korporacyjnej. Kierujemy się tymi wartościami każdego dnia i pracyjemy, aby zadowolić naszych klientów i partnerów.

 2. EUROPEAN FOOD SUPPLIER SP. Z O.O.

  Polska

  European Food Supplier was established in 2009 and is one of the largest direct exporters, importers and distributors of food products in Poland. With branches in Warsaw and Cracow, we cover the whole European Union. EFS also have buying agents around the world . We are a privately owned company with a successful long-term record in the food supply industry. We are specialised in food export / import for the meat industries, wholesalers and supermarkets. Our company has become a major exporter of poultry, pork and beef products. We sell a wide range of meat products such as fresh frozen or chilled chicken, duck, geese, pork, lamb, mutton and beef, with all kind of cuts and offals. Our worldwide network enables us through direct customer contact to have an in depth knowledge and understanding of the needs and expectations of a wide ranging export market. You have found the right partner to fulfil all of your requirements.

 1. STARMEAT S.C.

  Polska

  Starmeat jest prężną firmą, zajmującą się produkcją mięsa drobiowego odkostnionego mechanicznie MDM, MDM baader czerwony 3mm i MDM baader jasny 4mm. Zapewniamy niską cenę i najwyższą jakość. Posiadamy nowoczesną linię produkcyjną, która pozwala na wydajniejszą i szybszą produkcję z zachowaniem wszelkich norm. Produkujemy 300 ton tygodniowo.

 2. POL-EXPORT

  Polska

  Sprzedaż hurtowa mięsa mrożonego - export

 3. ALEKS

  Polska

  Handel mięsem i produktami mięsnymi. Drób, wieprzowina, wołowina. Mięso mrożone oraz świeże.

 4. IWPOL

  Polska

  Podroby wołowe mrożone hallal ogony, wątroba, nerki, poliki, serce, przepona, penisy, pakowane karton lub poliblok

 5. GICARNS SL

  Hiszpania

 6. CAPI FOOD B.V.

  Holandia

 7. APM FROZEN MEAT

  Hiszpania

 8. PRODWAY INTERNATIONAL

  Francja

 1. DEDES TÜRKISCHE SPEZIALITÄTEN INH. B.ENG. ENES AKDEMIR

  Niemcy

 2. SAUDAL GREEN

  Portugalia

 3. CELAME

  Francja

 4. AKSER FINE FOOD GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. DE BRUYCKER

  Belgia

 6. KAR FOOD MANUFACTURA

  Hiszpania

 7. FAENADORA LAS PATAGUAS (COMERCIAL MAXAGRO S.A.)

  Chile

 8. VALIA

  Francja

 9. SIMONSFOOD

  Hiszpania

 10. PAMPAFOODS

  Brazylia

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Mięso mrożone - Import eksport

Liczba wyników

494 Przedsiębiorstwa