• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mięso mrożone

Wyniki dla

Mięso mrożone - Import eksport

 1. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunezja

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER jest wiodącą firmą produkcyjną i eksportową, specjalizującą się w olejach roślinnych: słonecznikowym, kukurydzianym i palmowym, a także w produkcji owoców i warzyw w puszkach, owoców suszonych, mleka w proszku, sosów i makaronów. Z dumą oferujemy szeroką gamę najwyższej jakości świeżych i mrożonych produktów, starannie uprawianych w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska. Nasze oleje najwyższej jakości, takie jak oliwa z oliwek, olej słonecznikowy i olej kukurydziany, są starannie wybierane ze względu na ich wyjątkową jakość i smak.. Współpracujemy z lokalnymi rolnikami i międzynarodowymi dostawcami. Nasz oddany zespół specjalistów ds. eksportu i dystrybucji posiada dogłębną wiedzę specjalistyczną w tej dziedzinie i może zaspokoić indywidualne potrzeby każdego klienta (importerów, eksporterów, hurtowni, central zakupów, przemysłu spożywczego itp.). W Eden Farmer dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom najlepsze produkty, zdrową i pyszną żywność dla wszystkich naszych klientów we Francji i za granicą, wspierając naszych lokalnych i międzynarodowych dostawców.

 2. DAMIJA SIA

  Łotwa

  Verified by europages badge

  Damija Sia ma siedzibę na Łotwie i działa od 2000 roku jako doświadczona firma importowo-eksportowa. Główne kompetencje firmy obejmują handel artykułami używanymi, żywnością, mięsem i wędlinami. Firma stale się rozwija i co miesiąc eksportuje około 300 ton używanych produktów na Ukrainę i do Afryki oraz 100-140 ton żywności do Europy. Damija Sia specjalizuje się nie tylko w rynku korporacyjnym, ale także zaopatruje różne gminy na Ukrainie w wysokiej jakości produkty używane. Ponadto Damija Sia prowadzi sortownię odzieży używanej na Łotwie. Usługi Damija Sia obejmują nie tylko import i eksport towarów, ale także organizację niezawodnego transportu i sprawnej odprawy celnej dla klientów. Firma ściśle współpracuje z różnymi producentami i firmami recyklingiu odzieży używanej, aby zapewnić szeroki i wysokiej jakości asortyment towarów. Stale poszukujemy nowych partnerów w dziedzinie używanych tekstyliów i żywności, zwłaszcza mięsa.

 3. BRAZIL FROZEN FOOD EXPORTERS

  Brazylia

  Verified by europages badge

  Witamy w firmie Brazil Frozen Food Exporters, wiodącym międzynarodowym producencie i dystrybutorze mrożonego kurczaka, wieprzowiny i wołowiny. Nasza działalność obejmuje Europę, Bliski Wschód, Azję, Amerykę Północną i Południową oraz Afrykę. Z centralną lokalizacją w Azji i z doświadczeniem specjalistycznym w rozwiązaniach z zakresu łańcucha dostaw, obsługujemy ponad 600 światowych firm i instytucji. Dzięki naszemu doświadczeniu dostosowujemy rozwiązania do specyficznych wymagań naszych klientów. Wyróżnia nas podejście nastawione na proces, które konsekwentnie zapewnia lepsze wyniki, dzięki wyspecjalizowanym usługom. Współpracujemy z wiodącymi na świecie producentami materiałów pośrednich i jako dostawca najwyższej klasy zapewniamy niższe koszty całkowite produktu. Nasza sieć zakładów produkcyjnych i systemów dystrybucji zapewnia wydajne rozwiązania dla klientów na całym świecie. Nasze podstawowe wartości, takie jak ciężka praca, uczciwość, przejrzystość, niezawodność i rzetelność mają priorytetowo na celu satysfakcję klienta, dobre relacje z dostawcami, rentowność dla akcjonariuszy i dobro naszego zespołu.

 4. PROFIL EXPORT VIANDES

  Francja

  Verified by europages badge

  PROFIL EXPORT firma rodzinna usytuowana w Isere, wyspecjalizowana w rozbiorze mięsa końskiego, wyrobów z mięsa końskiego & przeróbce mięsa końskiego. Hodowla koni, ubój koni, obieranie z kości, rozbiór, przeróbka mięsa końskiego, pakowanie próżniowe, na tackach, hurtem, w konserwach, dystrybucja. Opanowanie całego sektora rodziny koniowatych we Francji. Nasz zakład produkcyjny posiada CERTYFIKAT IFS.

 5. EXOTIC CITY

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma EXOTIC CITY, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Specjalności żywnościowe. Jest również obecna w dziedzinach Ryż, Żywność - import-eksport, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Napoje - import-eksport, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Korzenie, aromaty, Warzywa i owoce - import-eksport, Warzywa mrożone, i Owoce mrożone. Ma siedzibę w Alleur, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AIMARETTI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma AIMARETTI SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Mięso mrożone, rzeźnie - mięso, dojrzewanie szynek, Mięso mrożone, szynka, i wędliny - hurt. Ma siedzibę w Villafranca Piemonte, Włochy.

 2. MVO DISTRIBUTION

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MVO DISTRIBUTION, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso mrożone. Jest również obecna w dziedzinach mięso wieprzowe mrożone. Ma siedzibę w Lyon, Francja.

 3. GOLDEN MEAT SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GOLDEN MEAT SRL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport - przedstawiciele. Jest również obecna w dziedzinach Mięso mrożone, Mięso i wyroby masarskie, mięso wołowe, mięso, Mięso mrożone, przetwórstwo mięsa, i Mięso i wyroby masarskie. Ma siedzibę w Desenzano Del Garda, Włochy.

 4. OPTIMEAT LTD.

  Rumunia

  Optimeat działa w sektorze mięsnym (wieprzowina, wołowina, baranina/jagnięcina i drób), dostarczając świeże mięso oraz porcje do sprzedaży detalicznej, świeże, chłodzone i mrożone. Większość sprzedaży Optimeat stanowią podstawowe mięsa surowe do przetwórni, zakładów mięsnych i zakładów konserw mięsnych, obejmujące pełny asortyment, w tym: tusza mięsna, mięso z kością i bez kości, skrawki, tłuszcze i podroby. Dostawy dla sektora sprzedaży hurtowej obejmują wysokiej jakości mięsa cięte i specjalne, w różnych opakowaniach i porcjach. Optimeat posiada zatwierdzony przez UE zakład, w którym mięso jest krojone i pakowane, tusze są oczyszczane z kości, porcjowane i pakowane z przeznaczeniem na rynek detaliczny, dla supermarketów, sklepów mięsnych, restauracji, hoteli i garmażerii. Grupa Optimeat posiada magazyn chłodniczy zatwierdzony przez UE znajdujący się w centrum Bukaresztu oraz system logistyczny do dystrybucji. Cel Optimeat – stać się Twoim źródłem OPTYMALNEGO MIĘSA – dzięki najświeższym produktom, spełnianiu specyficznych wymagań, zawsze po konkurencyjnych cenach.

 5. ANDREA CONTICELLI MEAT & FOOD TRADING

  Włochy

  Firma Andrea Conticelli Meat & Food Trading zajmująca się importem i eksportem mięs hiszpańskich jest kluczowym partnerem firm hiszpańskich, będących liderami w sektorze, które pokrywają zapotrzebowania rynkowe na wszelkie rodzaje mięsa. Dzięki gęstej sieci kontaktów handlowych i profesjonalizmowi naszych partnerów realizujemy transakcje handlowe i zajmujemy się pośrednictwem. Doświadczenie zdobyte w branży mięs zagranicznych oraz uważna obserwacja sytuacji na rynkach europejskich pozwalają nam oferować naszym klientom wysoką jakość w konkurencyjnych cenach. Osobiście wybieramy producentów, których ofertę przedstawiamy klientom, przywiązując przy tym szczególną wagę do standardów jakości. Oferujemy ciągłe i skuteczne wsparcie zarówno przed, w trakcie, jak i po dokonaniu zakupu. Andrea Conticelli Meat & Food Trading zajmuje się międzynarodowym pośrednictwem i handlem mięsami zagranicznymi. Reprezentuje główne firmy rynku europejskiego i może poszczycić się współpracą z najsolidniejszymi partnerami.

 1. MK-FLEISCH GMBH

  Niemcy

  "Idealny partner w międzynarodowym handlu mięsem.“ MK-Fleisch GmbH jest importerem i eksporterem świeżych i mrożonych produktów mięsnych z wołowiny, cielęciny, jagnięciny i drobiu posiadającym certyfikaty IFS Higher Level , QS i Bio. Naszymi klientami są producenci mięsa i wędlin m.in. producenci wyrobów mięsnych, zakłady rozbioru mięsa, hurtownie, gastronomia, punkty odbioru C+C, duże zakłady mięsne oraz przemysł produktów ubocznych. Dostarczamy produkty pochodzące z Europy, USA, Ameryki Południowej, Australii, Nowej Zelandii. Na życzenie dostępne są również wysokiej jakości mięsa, takie jak wołowina Angus oraz produkty mięsne Halal. Rzetelny, elastyczny, doświadczony i kompetentny. Uosabiamy dokładnie te cechy i uczyniliśmy je podstawą naszej filozofii korporacyjnej. Kierujemy się tymi wartościami każdego dnia i pracyjemy, aby zadowolić naszych klientów i partnerów.

 2. KORFEZ-KEBAB TOMASZ JĘDRZEJAK

  Polska

  Firma Korfez-Kebab od przeszło 20 lat specjalizuje się w produkcji kebabu i gyrosa. Dzięki zdobytemu przez ten czas doświadczeniu w branży mięsnej, oraz doskonałej znajomości potrzeb rynku potrafimy dostosowywać nasze produkty do indywidualnych wymagań odbiorców. Posiadamy uprawnienia do sprzedaży naszych wyrobów na terenie całej Unii Europejskiej. Posiadamy również wdrożony system HACCP mający na celu zapewnienie bezpieczeństwa naszych produktów. Dzięki temu mają Państwo pewność, że oferowane przez nas wyroby są najwyższej jakości. Do produkcji naszych kebabów stosowane jest najwyższej jakości mięso wyłącznie polskiego pochodzenia. Zdobyte doświadczenie oraz ceniona przez klientów wysoka jakość naszych produktów sprawiają, że obecnie zaopatrujemy punkty gastronomiczne na terenie całego kraju. Zapewniamy Państwu szybką realizację zamówień oraz terminowe wywiązywanie się z nich, a w przypadku dobrej długoterminowej współpracy również atrakcyjne rabaty. Zapraszamy do współpracy.

 1. EUROPEAN FOOD SUPPLIER SP. Z O.O.

  Polska

  European Food Supplier was established in 2009 and is one of the largest direct exporters, importers and distributors of food products in Poland. With branches in Warsaw and Cracow, we cover the whole European Union. EFS also have buying agents around the world . We are a privately owned company with a successful long-term record in the food supply industry. We are specialised in food export / import for the meat industries, wholesalers and supermarkets. Our company has become a major exporter of poultry, pork and beef products. We sell a wide range of meat products such as fresh frozen or chilled chicken, duck, geese, pork, lamb, mutton and beef, with all kind of cuts and offals. Our worldwide network enables us through direct customer contact to have an in depth knowledge and understanding of the needs and expectations of a wide ranging export market. You have found the right partner to fulfil all of your requirements.

 2. VERBANA

  Polska

  Bazując na doświadczeniu zdobywanym od 1997 roku, dostarczamy naszym Klientom mrożone surowce do dalszej produkcji, takie jak mięso wieprzowe, wołowe, drób oraz owoce i warzywa. Dla zapewnienia najlepszej obsługi swoich Odbiorców, poza Polską współpracujemy również z Producentami surowców w pozostałych krajach UE oraz w Ameryce Południowej i Azji.

 3. STARMEAT S.C.

  Polska

  Starmeat jest prężną firmą, zajmującą się produkcją mięsa drobiowego odkostnionego mechanicznie MDM, MDM baader czerwony 3mm i MDM baader jasny 4mm. Zapewniamy niską cenę i najwyższą jakość. Posiadamy nowoczesną linię produkcyjną, która pozwala na wydajniejszą i szybszą produkcję z zachowaniem wszelkich norm. Produkujemy 300 ton tygodniowo.

 4. POL-EXPORT

  Polska

  Sprzedaż hurtowa mięsa mrożonego - export

 5. ALEKS

  Polska

  Handel mięsem i produktami mięsnymi. Drób, wieprzowina, wołowina. Mięso mrożone oraz świeże.

 6. IWPOL

  Polska

  Podroby wołowe mrożone hallal ogony, wątroba, nerki, poliki, serce, przepona, penisy, pakowane karton lub poliblok

 7. CAPI FOOD B.V.

  Holandia

  Firma CAPI FOOD B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Żywność - import-eksport, Żywność - import-eksport, mięsa świeże, mięso wołowe zamrożone, i cattle carcasses. Ma siedzibę w Enschede, Holandia.

 8. GICARNS SL

  Hiszpania

  Firma GICARNS SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso mrożone. Jest również obecna w dziedzinach kulki mięsne, mięso mrożone - hurt, i mięso wołowe mrożone. Ma siedzibę w Riudellots De La Selva, Hiszpania.

 1. APM FROZEN MEAT

  Hiszpania

  Firma APM FROZEN MEAT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso mrożone. Jest również obecna w dziedzinach mięso, import eksport mięsa, mięso mrożone - hurt, i eksport mięsa mrożonego. Ma siedzibę w Bullas, Hiszpania.

 2. PRODWAY INTERNATIONAL

  Francja

  Firma PRODWAY INTERNATIONAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Mrożonki, Ryby, Mięso mrożone, Owoce morza mrożone, Mrożonki, Ryby, Mięso mrożone, i Owoce morza mrożone. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. DEDES TÜRKISCHE SPEZIALITÄTEN INH. B.ENG. ENES AKDEMIR

  Niemcy

  Firma DEDES TÜRKISCHE SPEZIALITÄTEN INH. B.ENG. ENES AKDEMIR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Mrożonki, Potrawy gotowe mrożone, Makarony, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Mrożonki, Potrawy gotowe mrożone, Makarony, i Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w Schorndorf, Niemcy.

 4. SAUDAL GREEN

  Portugalia

  Firma SAUDAL GREEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Cukier, Oliwa z oliwek, Mleko, Wina, Cukier, Oliwa z oliwek, Mleko, i Wina. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 5. CELAME

  Francja

  Firma CELAME, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso mrożone. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie gastronomii fast-food, Opakowanie produktów spożywczych, i frytki. Ma siedzibę w Saint-Pierre-Les-Elbeuf, Francja.

 6. AKSER FINE FOOD GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma AKSER FINE FOOD GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso mrożone. Jest również obecna w dziedzinach hamburger. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 7. PAMPAFOODS

  Brazylia

  Firma PAMPAFOODS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Wołowina - mięso z rzeźni, Świeże kury i kurczaki, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Frozen offal, Wołowina - mięso z rzeźni, Świeże kury i kurczaki, i Wieprzowina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Porto Alegre, Brazylia.

 8. REINHOLD BRUCK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma REINHOLD BRUCK GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Mrożonki, Ryby mrożone, Owoce mrożone, Warzywa mrożone, Mrożonki, Ryby mrożone, Owoce mrożone, i Warzywa mrożone. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 9. ASSETREND IMPORT-EXPORT LDA

  Portugalia

  Firma ASSETREND IMPORT-EXPORT LDA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mięso mrożone. Jest również obecna w dziedzinach mięso wołowe zamrożone. Ma siedzibę w Alvor, Portugalia.

 10. EUROTRADER BUSINESS SRL

  Rumunia

  Firma EUROTRADER BUSINESS SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Napoje, Mięso mrożone, Mięso konserwowe, Mięso i wyroby masarskie, Napoje, Mięso mrożone, Mięso konserwowe, i Mięso i wyroby masarskie. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Mięso mrożone - Import eksport

Liczba wyników

504 Przedsiębiorstwa