• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mięso liofilizowane

Wyniki dla

Mięso liofilizowane - Import eksport

 1. HEALTHY LIFE OÜ (NUTRIEST)

  Estonia

  Verified by europages badge

  Firma HEALTHY LIFE OÜ (NUTRIEST), jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Dodatki odżywcze. Jest również obecna w dziedzinach Mięso liofilizowane, Mięso liofilizowane, organy, suplementy żywnościowe bio, wołowina BIO, i ostrygi. Ma siedzibę w Tartu, Estonia.

 2. MESNA INDUSTRIJA BRACA PIVAC D.O.O.

  Chorwacja

  Firma MESNA INDUSTRIJA BRACA PIVAC D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach Mięso suszone, Wędliny i mięso peklowane, Mięso suszone, i Wędliny i mięso peklowane. Ma siedzibę w Vrgorac, Chorwacja.

 3. GREISINGER GMBH

  Austria

  Firma GREISINGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Mięso konserwowe, Mięso liofilizowane, Mięso suszone, Mięso konserwowe, Mięso liofilizowane, i Mięso suszone. Ma siedzibę w Münzbach, Austria.

 4. GAVRILOVIC D.O.O.

  Chorwacja

  Firma GAVRILOVIC D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Mięso liofilizowane, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Mięso liofilizowane, i Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Ma siedzibę w Petrinja, Chorwacja.

 5. FRIEDRICH POLL GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma FRIEDRICH POLL GESELLSCHAFT M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach Mięso konserwowe, Wyroby masarskie konserwowe, Mięso konserwowe, i Wyroby masarskie konserwowe. Ma siedzibę w Vorchdorf, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BONIMEX

  Belgia

  Firma BONIMEX, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Mięso liofilizowane, Mięso liofilizowane, i eliminacja szkieletów. Ma siedzibę w Laarne, Belgia.

 2. CABROL LA SALVETAT

  Francja

  Firma CABROL LA SALVETAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Mięso liofilizowane, i Mięso liofilizowane. Ma siedzibę w La Salvetat Sur Agout, Francja.

 3. G. & W. MOORE & CO., LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma G. & W. MOORE & CO., LIMITED, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Mięso liofilizowane, i Mięso liofilizowane. Ma siedzibę w Ballynahinch, Zjednoczone Królestwo.

 4. MEAT WORLD GMBH

  Niemcy

  Firma MEAT WORLD GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach mięso świeże - hurt, i mięso. Ma siedzibę w Hanau, Niemcy.

 5. ASHAR IMPEX

  Indie

  Firma ASHAR IMPEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso liofilizowane. Ma siedzibę w New Delhi, Indie.

 1. LAMBRIANIDES BROS PUBLIC LIMITED

  Cypr

  Firma LAMBRIANIDES BROS PUBLIC LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Mięso liofilizowane, Wędliny i mięso peklowane, Mięso liofilizowane, i Wędliny i mięso peklowane. Ma siedzibę w Larnaca, Cypr.

 2. VIP LIF COMPANY

  Turcja

  Firma VIP LIF COMPANY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso liofilizowane. Ma siedzibę w Osmaniye/merkez, Turcja.

 1. MEKOM JSC

  Bułgaria

  Firma MEKOM JSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Mięso liofilizowane, i Mięso liofilizowane. Ma siedzibę w Silistra, Bułgaria.

 2. WOODHEAD BROTHERS FARMS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 3. WILHELM LÖW GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

 4. EWALD HOPPERGER FLEISCH

  Austria

 5. KÜLMTARNE OÜ

  Estonia

 6. REZEKNES GALAS KOMBINATS

  Łotwa

 7. CHAPUIS SALAISONS DE MORTEAU

  Francja

 8. HEPURKER, BULENT

  Zjednoczone Królestwo

 1. PROTERMARS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PROTERMARS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paluszki i ciasteczka słone, koktajlowe. Jest również obecna w dziedzinach zupy, mięso świeże - hurt, i mięsa liofilizowane. Ma siedzibę w Widdington, Zjednoczone Królestwo.

 2. J. BUCKLAND FOOD SUPPLIES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma J. BUCKLAND FOOD SUPPLIES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach żywność, Sklep rzeźniczy - mięso, słonina, i mięsa liofilizowane. Ma siedzibę w Essex, Zjednoczone Królestwo.

 3. SULTANAHMET GRUP ET IMALAT PAZ SAN TIC LTD STI

  Turcja

  Firma SULTANAHMET GRUP ET IMALAT PAZ SAN TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso mrożone. Jest również obecna w dziedzinach mięso cielęce, mięsa liofilizowane, mączki mięsne, i mięso kurze. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. ALIMENTOS CAROLINA Y CÍA. LTDA

  Chile

  Firma ALIMENTOS CAROLINA Y CÍA. LTDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach mięsa liofilizowane. Ma siedzibę w Santiago, Chile.

 5. PRINCESS

  Ukraina

  Firma PRINCESS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wieprzowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Owoce liofilizowane, OWOCE I Warzywa, mięso - hurt, ryby - hurt, i Owoce liofilizowane. Ma siedzibę w Bucha District, Mykulychi Village, Ukraina.

 6. BRODOKOMERC NOVA D.O.O.

  Chorwacja

  Firma BRODOKOMERC NOVA D.O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dystrybucja masowa. Jest również obecna w dziedzinach Mięso suszone, Ryby liofilizowane, Mięso suszone, i Ryby liofilizowane. Ma siedzibę w Rijeka, Chorwacja.