• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mięso konserwowe

Wyniki dla

Mięso konserwowe - Import eksport

 1. GOUT DE CANARD LTD

  Bułgaria

  Firma GOUT DE CANARD LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Pasztety i pasztetówki, Oleje i tłuszcze zwierzęce, Psy - pokarm, Konserwy, Pasztety i pasztetówki, Oleje i tłuszcze zwierzęce, Psy - pokarm, i Konserwy. Ma siedzibę w Rakovski, Bułgaria.

 2. KURGAN MEAT PROCESSING PLANT STANDART (SATURN LLC)

  Rosja

  Firma KURGAN MEAT PROCESSING PLANT STANDART (SATURN LLC), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Pasztety i pasztetówki, Wyroby masarskie konserwowe, Mięso konserwowe, Żywność - import-eksport, Pasztety i pasztetówki, Wyroby masarskie konserwowe, Mięso konserwowe, i Żywność - import-eksport. Ma siedzibę w Moscow, Rosja.

 3. LA DESPENSA DE DULCINEA

  Hiszpania

  Firma LA DESPENSA DE DULCINEA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mięso konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Hiszpania, dystrybucja produktów mlecznych, Wina - Hiszpania, i Octy aromatyzowane. Ma siedzibę w La Roda, Hiszpania.

 4. SAS LE REVELOIS

  Francja

  Firma SAS LE REVELOIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Mięso konserwowe, Mięso konserwowe, Preserves, i Całe bloki foie gras. Ma siedzibę w Revel, Francja.

 5. EUROTRADER BUSINESS SRL

  Rumunia

  Firma EUROTRADER BUSINESS SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Napoje, Mięso mrożone, Mięso konserwowe, Mięso i wyroby masarskie, Napoje, Mięso mrożone, Mięso konserwowe, i Mięso i wyroby masarskie. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DUKACSO TRADE, SPOL. S R.O.

  Słowacja

  Firma DUKACSO TRADE, SPOL. S R.O., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Przyprawy, Konserwy warzywne, Owoce konserwowe, Mięso konserwowe, Przyprawy, Konserwy warzywne, Owoce konserwowe, i Mięso konserwowe. Ma siedzibę w Kvetoslavov , Słowacja.

 2. BERJAC VIANDES

  Francja

  Firma BERJAC VIANDES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Mięso konserwowe, Wyroby masarskie konserwowe, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Mięso konserwowe, i Wyroby masarskie konserwowe. Ma siedzibę w Nantes, Francja.

 3. RITAL D

  Łotwa

  Firma RITAL D, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach mięsa wędzone, i mięsa przygotowywane. Ma siedzibę w Daugavpils, Łotwa.

 4. DAVIN CONSERVERIE

  Francja

  Firma DAVIN CONSERVERIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach sosy. Ma siedzibę w Carpentras, Francja.

 5. MEXICAN CORNER S.L

  Hiszpania

  Firma MEXICAN CORNER S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso konserwowe. Ma siedzibę w Villaviciosa De Odon, Hiszpania.

 1. JEDNOTA, SPOTREBNÍ DRUZSTVO V HODONÍNE

  Republika Czeska

  Firma JEDNOTA, SPOTREBNÍ DRUZSTVO V HODONÍNE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Cukier, Konserwy warzywne, Mięso konserwowe, Sery, Cukier, Konserwy warzywne, Mięso konserwowe, i Sery. Ma siedzibę w Hodonín , Republika Czeska.

 2. OVI

  Belgia

  Firma OVI, roku i działającą w sektorze Mięso konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Wędliny i mięso peklowane, Wędliny i mięso peklowane, i Snack Foods. Ma siedzibę w Olen, Belgia.

 1. ZAKŁADY DROBIARSKIE DROB BOGS

  Polska

  Firma ZAKŁADY DROBIARSKIE DROB BOGS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach kurczaki, i mączki mięsne. Ma siedzibę w Wolbórz, Polska.

 2. MASOKOMBINAT PLZEN S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma MASOKOMBINAT PLZEN S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Mięso konserwowe, Wędliny i mięso peklowane, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Mięso konserwowe, i Wędliny i mięso peklowane. Ma siedzibę w Plzen 3, Republika Czeska.

 3. JAKOB HERSCHLER + CO. KG

  Niemcy

  Firma JAKOB HERSCHLER + CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby masarskie konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, Mięso konserwowe, Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, i Mięso konserwowe. Ma siedzibę w Heppenheim, Niemcy.

 4. C. CARNEVALE (UK) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma C. CARNEVALE (UK) LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyroby masarskie konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Mięso konserwowe, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, i Mięso konserwowe. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 5. PAX COMMERCIUM

  Turcja

  Firma PAX COMMERCIUM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Suszone owoce. Jest również obecna w dziedzinach Diet - food, Mięso konserwowe, Fresh fruits and vegetables, Diet - food, i Mięso konserwowe. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 6. GREISINGER GMBH

  Austria

  Firma GREISINGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Mięso konserwowe, Mięso liofilizowane, Mięso suszone, Mięso konserwowe, Mięso liofilizowane, i Mięso suszone. Ma siedzibę w Münzbach, Austria.

 7. COERTJENS

  Belgia

  Firma COERTJENS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach gulasz, i potrawy gotowe w pojemnikach na bazie mięsa. Ma siedzibę w Sint-Lenaarts, Belgia.

 8. JOVIRA SA

  Hiszpania

  Firma JOVIRA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Mięso konserwowe, Wędliny i mięso peklowane, Mięso konserwowe, i Wędliny i mięso peklowane. Ma siedzibę w Montijo, Hiszpania.

 1. RUBI ROZ AGRIKOL KO. LTD

  Ukraina

  Firma RUBI ROZ AGRIKOL KO. LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach Mięso konserwowe, Wędliny i mięso peklowane, Mięso konserwowe, i Wędliny i mięso peklowane. Ma siedzibę w Morozivka, Ukraina.

 2. ESENCIA 1932

  Hiszpania

  Firma ESENCIA 1932, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mięso konserwowe. Ma siedzibę w Salamanca, Hiszpania.

 3. ETABLISSEMENTS CANCE

  Francja

  Firma ETABLISSEMENTS CANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Mięso konserwowe, Wyroby masarskie konserwowe, Mięso konserwowe, i Wyroby masarskie konserwowe. Ma siedzibę w Villeneuve, Francja.

 4. BIOPORC LA NATURE LA SAVEUR SARL

  Francja

  Firma BIOPORC LA NATURE LA SAVEUR SARL, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Mięso konserwowe, i Mięso konserwowe. Ma siedzibę w La Châtaigneraie, Francja.

 5. DANUBIUS SPOL. S R. O.

  Słowacja

  Firma DANUBIUS SPOL. S R. O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Mięso konserwowe, i Mięso konserwowe. Ma siedzibę w Komárno , Słowacja.

 6. MCKEAN FOODS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MCKEAN FOODS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby masarskie konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Mięso konserwowe, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, i Mięso konserwowe. Ma siedzibę w Glasgow, Zjednoczone Królestwo.

 7. TATRAKON SPOL.S R.O.

  Słowacja

  Firma TATRAKON SPOL.S R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Mięso konserwowe, i Mięso konserwowe. Ma siedzibę w Poprad , Słowacja.

 8. GORAL, SPOL. S R.O.

  Słowacja

  Firma GORAL, SPOL. S R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Mięso konserwowe, i Mięso konserwowe. Ma siedzibę w Dolné Vestenice , Słowacja.

 9. FRUTA BOHEMIA A.S.

  Republika Czeska

  Firma FRUTA BOHEMIA A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasztety i pasztetówki. Jest również obecna w dziedzinach Mięso konserwowe, Przyprawy, Mięso konserwowe, i Przyprawy. Ma siedzibę w Prerov, Republika Czeska.

 10. FRIEDRICH POLL GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma FRIEDRICH POLL GESELLSCHAFT M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach Mięso konserwowe, Wyroby masarskie konserwowe, Mięso konserwowe, i Wyroby masarskie konserwowe. Ma siedzibę w Vorchdorf, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo