• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty

Wyniki dla

Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty - Import eksport

 1. MEDELA AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Medela ma 19 filii w Europe, Ameryce Północnej i Azji, sprzedaje swoje produkty w ponad 100 krajach i zatrudnia ponad 1700 osób na całym świecie.

  Witryna www Open In New icon
 2. DUCHATEAU SA

  Belgia

  Verified by europages badge
 3. CORENA PHARMACEUTICAL WHOLESALE

  Turcja

  Verified by europages badge
 4. AB MEDICA SPA

  Włochy

  Verified by europages badge
 5. ACME SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LANZONI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 2. DR. FRANCO LUGNANI

  Włochy

  Verified by europages badge
 3. LASEST (LASMEDTECH LLC)

  Rosja

  LasMedTech jest producentem i projektantem sprzętu medycznego opartego na najnowszej generacji, dużej mocy laserach na ciele stałym: spręt do laseroterapii, aparatura laserowa oraz przyrządy do chirurgii, dermatologii estetycznej, ginekologii i fizykoterapii, w tym najnowocześniejszy laser wielofunkcyjny LASEST z ergonomicznymi nasadkami. LASEST oferuje rozmiary plamki świetlnej do 24 mm, wysoką gęstość energii, oprogramowanie inteligentne i przyjazne dla użytkownika, a także różne typy laserów: laser neodymowy, aleksandrytowy, erbowy, rubinowy, diodowy itp. Firma LasMedTech została założona w 2007 roku w oparciu o Państwowe Centrum Naukowe Medycyny Laserowej w Moskwie i jako pierwsza na świecie opracowała ultrakompaktowy przenośny nadajnik laserowy klasy 4. Zastosowanie laserów LasMedTech w medycynie sprawdzi się w chirurgii estetycznej i dermatologicznej, mikrochirurgii laserowej, otorynolaryngologii, chirurgii plastycznej, onkologii i leczeniu raka, stomatologii, fizjoterapii, ginekologii i urologii.

 4. SMD SRL - STERN PODIA

  Włochy

  SMD projektuje i produkuje wyposażenie do gabinetów podologicznych Stern Podia, przeznaczone dla profesjonalistów wymagających najlepszej jakości: zestawy narzędzi, zespoły operacyjne, fotele, fotele zabiegowe, meble i akcesoria. Sprzęt medyczny do ambulatoriów medycznych i gabinetów pedologicznych. Stern Podia: pochodzenie i tradycja gwarantujące jakość i ciągłość. Od 1985 r. koncept Stern Podia to produkcja najwyższej jakości narzędzi pracy specjalnie stworzonych biorąc pod uwagę wymagania zawodowe podologów.

 5. FROMED

  Polska

  Firma FROMED działa w dziedzinie chirurgii małoinwazyjnej i specjalizuje się w naprawach endoskopów sztywnych wielu marek, m.in.: Storz, Wolf, Olympus, Aesculap, Linvatec, Stryker, Lut. Jesteśmy nową firmą na rynku, jednak dysponujemy doświadczoną kadrą z wieloletnim stażem pracy w branży, oferujemy profesjonalne naprawy, przeglądy i ekspertyzy sprzętu endoskopowego. Używamy dobrej jakości materiałów i części zamiennych, a na nasze naprawy udzielamy co najmniej sześciomiesięcznej gwarancji. Zregenerowane przez nas endoskopy nie odbiegają jakością od nowych, a przy tym koszt usługi jest dużo mniejszy niż wymiana sprzętu na nowy. Stosujemy ceny konkurencyjne w odniesieniu do obowiązujących aktualnie na rynku (przy czym wstępna diagnostyka oraz wycena naprawy są bezpłatne).

 1. FISCHER ANALYSEN INSTRUMENTE GMBH

  Niemcy

  FAN GmbH projektuje i sprzedaje analizatory oddechu 13C i H2. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie analizatorów oddechu 15N oraz urządzeń specjalnych do celów badawczo-naukowych. Oprócz tego oferujemy wsparcie w zakresie instrukcji i literatury dotyczących medycznych analizatorów oddechu, analizatorów oddechu CO2, zestawów i substancji do analizowania oddechu oraz technik rejestrujących ze stabilnymi izotopami azotu i węgla. Firma posiada certyfikat EN ISO 13485: 2003 + AC: 2009

 2. CORMEDICA

  Francja

 3. KAZAMAENT CO., LTD.

  Korea Południowa

 4. AB MEDICA SPA

  Włochy

 5. PRODORTH SPINE

  Turcja

 6. LEFA SRL

  Włochy

 7. SMARTEM GMBH

  Niemcy

 8. VITACON AS

  Norwegia

 9. SYCOMED E.K.

  Niemcy

 10. BECKER MEDICAL-SODIPRHO

  Francja

 1. BIOPHOTON

  Francja

 2. SYSTEM ASSISTANCE MEDICALE

  Francja

 3. PROMOTAL

  Francja

 4. STARTECHMED, MEDICAL DEVICES MANUFACTURER

  Rosja

 5. GKE GMBH

  Niemcy

 6. DR. FULGENCIO MUÑOZ

  Hiszpania

 7. TELEFLEX MEDICAL

  Francja

 8. DOTTORNET

  Włochy

 9. LABTECH KFT.

  Węgry

 10. SOPHYSA

  Francja

Filtry

Wyniki dla

Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty - Import eksport

Liczba wyników

9399 przedsiębiorstwa