• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty

Wyniki dla

Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty - Import eksport

 1. MEDELA AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Medela ma 19 filii w Europe, Ameryce Północnej i Azji, sprzedaje swoje produkty w ponad 100 krajach i zatrudnia ponad 1700 osób na całym świecie.

 2. DUCHATEAU SA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma DUCHATEAU SA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Chirurgiczny sprzęt i instrumenty, Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego, Chirurgiczny sprzęt i instrumenty, i Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego. Ma siedzibę w Sprimont, Belgia.

 3. ACME SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ACME SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Instrumenty elektryczno-medyczne, i Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

 4. LANZONI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LANZONI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Chirurgiczny sprzęt i instrumenty, Medical Furniture, urządzenia sanitarne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, urządzenia i wyposażenie dla szpitali i laboratoriów medycznych, i Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

 5. LASEST (LASMEDTECH LLC)

  Rosja

  LasMedTech jest producentem i projektantem sprzętu medycznego opartego na najnowszej generacji, dużej mocy laserach na ciele stałym: spręt do laseroterapii, aparatura laserowa oraz przyrządy do chirurgii, dermatologii estetycznej, ginekologii i fizykoterapii, w tym najnowocześniejszy laser wielofunkcyjny LASEST z ergonomicznymi nasadkami. LASEST oferuje rozmiary plamki świetlnej do 24 mm, wysoką gęstość energii, oprogramowanie inteligentne i przyjazne dla użytkownika, a także różne typy laserów: laser neodymowy, aleksandrytowy, erbowy, rubinowy, diodowy itp. Firma LasMedTech została założona w 2007 roku w oparciu o Państwowe Centrum Naukowe Medycyny Laserowej w Moskwie i jako pierwsza na świecie opracowała ultrakompaktowy przenośny nadajnik laserowy klasy 4. Zastosowanie laserów LasMedTech w medycynie sprawdzi się w chirurgii estetycznej i dermatologicznej, mikrochirurgii laserowej, otorynolaryngologii, chirurgii plastycznej, onkologii i leczeniu raka, stomatologii, fizjoterapii, ginekologii i urologii.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FROMED

  Polska

  Firma FROMED działa w dziedzinie chirurgii małoinwazyjnej i specjalizuje się w naprawach endoskopów sztywnych wielu marek, m.in.: Storz, Wolf, Olympus, Aesculap, Linvatec, Stryker, Lut. Jesteśmy nową firmą na rynku, jednak dysponujemy doświadczoną kadrą z wieloletnim stażem pracy w branży, oferujemy profesjonalne naprawy, przeglądy i ekspertyzy sprzętu endoskopowego. Używamy dobrej jakości materiałów i części zamiennych, a na nasze naprawy udzielamy co najmniej sześciomiesięcznej gwarancji. Zregenerowane przez nas endoskopy nie odbiegają jakością od nowych, a przy tym koszt usługi jest dużo mniejszy niż wymiana sprzętu na nowy. Stosujemy ceny konkurencyjne w odniesieniu do obowiązujących aktualnie na rynku (przy czym wstępna diagnostyka oraz wycena naprawy są bezpłatne).

 2. FISCHER ANALYSEN INSTRUMENTE GMBH

  Niemcy

  FAN GmbH projektuje i sprzedaje analizatory oddechu 13C i H2. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie analizatorów oddechu 15N oraz urządzeń specjalnych do celów badawczo-naukowych. Oprócz tego oferujemy wsparcie w zakresie instrukcji i literatury dotyczących medycznych analizatorów oddechu, analizatorów oddechu CO2, zestawów i substancji do analizowania oddechu oraz technik rejestrujących ze stabilnymi izotopami azotu i węgla. Firma posiada certyfikat EN ISO 13485: 2003 + AC: 2009

 3. ENPOL SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Enpol sp. z o.o. działa z powodzeniem na rynku polskim od 1989 roku oferując aparaturę i akcesoria z zakresu neurodiagnostyki oraz szeroko pojętej rehabilitacji (w tym rehabilitacji neurologicznej).

 4. CORMEDICA

  Francja

  Firma CORMEDICA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Elektroniczne aparaty i sprzęt medyczny, oprzyrządowanie chirurgiczne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, radioochrona, i Elektroniczne aparaty i sprzęt medyczny. Ma siedzibę w Bourgoin-Jallieu, Francja.

 5. W. BLASER AG

  Szwajcaria

  Firma W. BLASER AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Wyroby farmaceutyczne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, i Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy. Ma siedzibę w Burgdorf, Szwajcaria.

 1. MEDICAL SHIELD SYSTEM CO. LIMITED

  Hong Kong

  Firma MEDICAL SHIELD SYSTEM CO. LIMITED, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, generatory wysokiej częstotliwości, i Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Ma siedzibę w Wan Chai, Hong Kong.

 2. CORENA PHARMACEUTICAL WHOLESALE

  Turcja

  Firma CORENA PHARMACEUTICAL WHOLESALE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby farmaceutyczne. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych, Produkty farmaceutyczne - import-eksport, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych, Produkty farmaceutyczne - import-eksport, leki markowe, i Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 1. HANS SATTLER MEDIZINTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HANS SATTLER MEDIZINTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Chirurgiczny sprzęt i instrumenty, i Chirurgiczny sprzęt i instrumenty. Ma siedzibę w Fridingen, Niemcy.

 2. PRODORTH SPINE

  Turcja

  Firma PRODORTH SPINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Ma siedzibę w Bornova, Turcja.

 3. AB MEDICA SPA

  Włochy

  Firma AB MEDICA SPA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, aparaty medyczne, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Instrumenty elektryczno-medyczne, i Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Ma siedzibę w Cerro Maggiore, Włochy.

 4. KAZAMAENT CO., LTD.

  Korea Południowa

  Firma KAZAMAENT CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroniczne aparaty i sprzęt medyczny. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Gaz medyczny - aparaty, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Gaz medyczny - aparaty, urządzenia medyczne, i electro-medical equipment. Ma siedzibę w Paju, Korea Południowa.

 5. SMARTEM GMBH

  Niemcy

  Firma SMARTEM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Ma siedzibę w Siershahn, Niemcy.

 6. LEFA SRL

  Włochy

  Firma LEFA SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt, materiały i artykuły, Kosmetyka i odnowa biologiczna - wyposażenie gabinetów, aparaty elektromedyczne, Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt, materiały i artykuły, urządzenia dla gabinetów kosmetycznych, i Kosmetyka i odnowa biologiczna - wyposażenie gabinetów. Ma siedzibę w Napoli, Włochy.

 7. BECKER MEDICAL-SODIPRHO

  Francja

  Firma BECKER MEDICAL-SODIPRHO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego, Sterylizacja i dezynfekcja - urządzenia, Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury, meble do bloków operacyjnych, Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego, Sterylizacja i dezynfekcja - urządzenia, i Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Ma siedzibę w Strasbourg, Francja.

 8. VITACON AS

  Norwegia

  Firma VITACON AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, i Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Ma siedzibę w Trondheim, Norwegia.

 1. SYCOMED E.K.

  Niemcy

  Firma SYCOMED E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, sprzęt medyczny, i urządzenia do laboratoriów analiz diagnostycznych i diagnostyki dedykowanej. Ma siedzibę w Lemgo, Niemcy.

 2. MECHATRONIC AG

  Niemcy

  Firma MECHATRONIC AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, i Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy. Ma siedzibę w Darmstadt, Niemcy.

 3. SONOSCAPE UKRAINE

  Ukraina

  Firma SONOSCAPE UKRAINE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 4. SORISA, SA

  Portugalia

  Firma SORISA, SA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Instrumenty elektryczno-medyczne, producent sprzęt fitness do użytku domowego, i fitness. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 5. SMOLDERS MEDIZINBEDARF

  Niemcy

  Firma SMOLDERS MEDIZINBEDARF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bezpieczeństwo i higiena pracy - artykuły i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły medyczno-chirurgiczne jednorazowego użytku, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Artykuły medyczno-chirurgiczne jednorazowego użytku, urządzenia dla pielęgniarek i do pilnej pomocy w środowisku pracy, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, i Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 6. MTG MEDIZINISCH, TECHNISCHE GERÄTEBAU GMBH

  Niemcy

  Firma MTG MEDIZINISCH, TECHNISCHE GERÄTEBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, i Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy. Ma siedzibę w Sulzbach, Niemcy.

 7. ORTHO-CLINICAL DIAGNOSTICS GMBH

  Niemcy

  Firma ORTHO-CLINICAL DIAGNOSTICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, i Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe. Ma siedzibę w Neckargemünd, Niemcy.

 8. AGENCINOX

  Francja

  Firma AGENCINOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach meble do bloków operacyjnych, i wózki na blok operacyjny. Ma siedzibę w Aillant-Sur-Tholon, Francja.

 9. LABTECH KFT.

  Węgry

  Firma LABTECH KFT., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Elektroniczne aparaty i sprzęt medyczny, i Elektroniczne aparaty i sprzęt medyczny. Ma siedzibę w Debrecen, Węgry.

 10. HEMODIA

  Francja

  Firma HEMODIA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach wynajem urządzeń elektromedycznych. Ma siedzibę w Labege, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty - Import eksport

Liczba wyników

8219 Przedsiębiorstwa