• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy

Wyniki dla

Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy - Import eksport

 1. SFM HOSPITAL PRODUCTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Hurtownia z internetowym sklepem z wyrobami medycznymi: rękawice, strzykawki, kaniule, itp. cewniki, kaniule skrzydełkowe, plastry medyczne, taśmy kinezjologiczne, akcesoria do transfuzji, akcesoria rentgenowskie

 2. TROGE MEDICAL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  TROGE MEDICAL GMBH to firma z siedzibą w Hamburgu. Pod marką z głową orła leki i wyroby medyczne są dostarczane do hurtowni w ponad 110 krajach. Nasz system dostaw jest zoptymalizowany dla większych ilości, dlatego dostarczamy wyłącznie do hurtowni, które następnie dokonują dostaw do szpitali, gabinetów lekarskich i dystrybutorów. Najwyższe standardy jakości i elastyczność to fundamenty naszej firmy. Obszar produktów działu „Farmaceutyki“ obejmuje wszystkie elementy podstawowej opieki medycznej, takie jak antybiotyki i środki przeciwbólowe. Oprócz naszej szerokiej oferty w dziedzinie „Wyrobów medycznych“ niedawno stworzyliśmy ważną linię produktów z zakresu bezpieczeństwa. Nasze produkty podlegają regularnej kontroli jakości przez nasz własny dział kontroli jakości oraz niezależne laboratoria. Wszystkie nasze urządzenia medyczne posiadają certyfikat CE. Nasz magazyn w Hamburgu umożliwia szybką dostawę wszystkich najczęściej potrzebnych produktów.

 3. MEDELA AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Medela ma 19 filii w Europe, Ameryce Północnej i Azji, sprzedaje swoje produkty w ponad 100 krajach i zatrudnia ponad 1700 osób na całym świecie.

 4. EMA CARE INH. MARC FREUNDEL

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EMA CARE INH. MARC FREUNDEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. ENDOSONO-ÜBERZIEHER.DE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ENDOSONO-ÜBERZIEHER.DE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy. Ma siedzibę w Langenfeld, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AUDASIA HANDELSGESELLSCHAFT UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AUDASIA HANDELSGESELLSCHAFT UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 2. LANZONI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LANZONI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Chirurgiczny sprzęt i instrumenty, Medical Furniture, urządzenia sanitarne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, urządzenia i wyposażenie dla szpitali i laboratoriów medycznych, i Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

 3. GREINER BIO - ONE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GREINER BIO - ONE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy. Ma siedzibę w Frickenhausen, Niemcy.

 4. ROYALTRADE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ROYALTRADE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy. Ma siedzibę w Herford, Niemcy.

 5. POLYCINE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma POLYCINE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy. Jest również obecna w dziedzinach folia z pęcherzykami powietrza. Ma siedzibę w Schiffweiler, Niemcy.

 1. CENTURION VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CENTURION VERTRIEBS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy. Ma siedzibę w Hildesheim, Niemcy.

 2. MEDIMALL SKLEP MEDYCZNY

  Polska

  Firma MEDIMALL.PL to sklep internetowy i stacjonarny zajmujący się zaopatrzeniem placówek medycznych takich jak przychodnie, gabinety lekarskie, szpitale w sprzęt i materiały medyczne. Specjalizujemy się w sprzedaży drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku takiego jak strzykawki, igły iniekcyjne, rękawice jednorazowe, kompresy gazowe, fartuchy, serwety operacyjne, wenflony, kaniule, torebki i rękawy do sterylizacji i środki do dezynfekcji.

  Wszystkie wyroby na "medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy"

 1. TALIVENDA LLC

  Rosja

  Talivenda produkuje ekologiczne drewniane mieszadełka do automatów vendingowych, mieszadełka dla branży HoReCa, patyczki i łyżeczki do lodów, szpatułki kosmetyczne i medyczne. Produkty firmy wykonane są z drewna brzozowego pochodzącego z dziewiczych lasów rosyjskiego regionu Republiki Mari El. Firma stolarska produkuje ponad 20 rodzajów jednorazowych artykułów drewnianych, w tym pakowane pojedynczo drewniane patyczki dla branży HoReCa, patyczki i łyżeczki do lodów, indywidualnie pakowane szpatułki medyczne i kosmetyczne, zestawy Art and Craft. Producent jest firmą certyfikowaną FSC i posiada certyfikat kontroli pochodzenia produktu (CoC - Chain of Custody) w zakresie zakupu surowców i materiałów drewnianych, produkcji i sprzedaży produktów. Indywidualnie pakowane mieszadełka Talivenda są laureatem nagrody Vending & Automated Services Award na VendExpo i WRS5 2021 - Międzynarodowej Wystawie Technologii Vedingowych i Systemów Samoobsługowych. Produkty Talivenda znajdują zastosowanie w branży HoReCa, produkcji lodów, automatów vendingowych, kosmetycznej itp.

 2. CODISAN SPA

  Włochy

  Produkcja i sprzedaż sprzętu medycznego i do diagnostyki in vitro, wyposażenia ochrony osobistej, leków i środków dezynfekujących, urządzeń, narzędzi i produktów do użytku sanitarnego i laboratoryjnego przeznaczonych dla medycyny i weterynarii, do zaopatrzenia ośrodków zdrowia publicznego, szpitali i uniwersytetów, aptek, laboratoriów analiz medycznych, domów opieki, gabinetów lekarskich i weterynaryjnych, z bogatą gamą produktów pod marką własną. Firma posiada certyfikaty UNI EN ISO 9001: 2008 i UNI CEI EN ISO 13485: 2012.

 3. HEINZ HERENZ MEDIZINALBEDARF GMBH

  Niemcy

  Od prawie 70 lat sprzedajemy artykuły laboratoryjne, jednorazowego użytku do szpitali i akcesoria mikrobiologiczne. Asortyment produktów obejmuje bawełniane waciki do rozmazόw, takie jak wymazy z cytryny, wymazy alkoholowe i wymazy do moczu, kubeczki na próbki moczu, ale także chronioną markę szczoteczki do wymazów Gyno Brush® oraz lancety. Dostarczamy szkiełka mikroskopowe, szklanki pokrywkowe, pipety, a także szkło laboratoryjne i buteleczki laboratoryjne. Oferujemy również środki dezynfekujące, ostrza skalpela i żel ultradźwiękowy. Jednym z naszych obszarów działalności jest produkcja artykułów jednorazowego użytku dla szpitali oraz akcesoriów mikrobiologicznych. Od momentu założenia firmy w 1949 roku asortyment naszych produktów stale się zmieniał, dostosowując się do postępu techniki, dzięki czemu dziś oferujemy szeroki zakres materiałów laboratoryjnych. Nasza gama produktów obejmuje patyczki do wymazu takie jak patyczki cytrynowe, waciki alkoholowe i patyczki z watą, zlewki na próbki moczu, ale także wymazy Gyno Brush® i lancety.

 4. PRODUCTOS MÉDICOS DE ANA BLANCA BESTIT

  Hiszpania

  Ana Blanca Bestit i José Arias założyli ją w 1989 roku. Naszym celem jest sprzedaż każdego rodzaju produktów medycznych, zapewnienie serwisu części zamiennych i napraw, zarówno w przypadku aparatury, jak i narzędzi chirurgicznych do okulistyki i chirurgii ogólnej, a także specjalnych, włącznie z silnikami chirurgicznymi, endoskopami, fiberoskopami, ekranami, źródłami światła, wszelkiego rodzaju kablami, czujnikami, bateriami... Oferujemy poszukiwanie każdego produktu istniejącego na rynku, wyprodukowanego na gwarancji wielkich marek międzynarodowych. Z nami, znajdziesz zawsze najlepszą ofertę. Sprzedajemy wszystkie specjalne wyroby lekarskie, a także meble, aparaturę, protezy chirurgiczne, igły do biopsji, silniki chirugiczne, urządzenia do endoskopii, fiberoskopii, frezy chirurgiczne, okładziny o wysokiej aseptyce do sal operacyjnych, aparaturę diagnostyczną, żarówki medyczne, sprzęt do sterylizacji, gąbki hemostatyczne, wagi, mikroskopy, narzędzia chirurgiczne dla każdego rodzaju specjalizacji

 5. KOSMED SP. Z O.O.

  Polska

  KOSMED to autoryzowany dystrybutor aparatów USG i rezonansów magnetycznych marki ESAOTE, aparatów MRI marki WDM oraz aparatów RTG marki MDDP. Istniejemy na rynku od 1991 roku i od tego czasu jesteśmy partnerem Polskiej Służby Zdrowia. Specjalizujemy się w sprzedaży sprzętu medycznego, jak również posiadamy autoryzowany serwis sprzedawanego przez nas sprzętu medycznego. Umożliwiajmy bezpłatną instalację testową naszych aparatów USG, w klinice lub placówce Klienta. Dzięki temu potencjalny użytkownik ma możliwość przetestowania ultrasonografu zanim dokona decyzji zakupowej. Zakup urządzeń można zrealizować np. poprzez leasing aparatu USG lub sprzedaż ratalną, która jest dostępna dla urządzeń marki ESAOTE. Poza działalnością dystrybucyjną, uczestniczymy także w różnego rodzaju szkoleniach i warsztatach ultrasonograficznych. Dzięki temu podejściu lekarze diagnosci mają możliwość zapoznania się z naszymi aparatami USG i ich możliwościami zanim podejmą decyzję o instalacji aparatu USG we własnej Klinice.

 6. CHIRPLAST CHIRURGIA PLASTYCZNA DR DARIUSZ RYCHLIK

  Polska

  Chirplast to nowoczesna klinika specjalizująca się w chirurgii plastycznej. Klinika znajduje się w miejscowości Szczytna- niedaleko Polanicy-Zdrój. Placówka świadczy szeroki zakres usług chirurgii plastycznej i nie tylko, w tym m.in: powiększanie piersi, korekta nosa, zabiegi twarzy, ginekomastia, plastyka nosa, zmniejszanie piersi, plastyka ramion. Cała oferta dostępna na stronie: https: //chirplast.com.pl/. Klinika oferuje pacjentom bardzo komfortowe warunki i świetnych specjalistów z dziedziny chirurgii plastycznej oraz chirurgii ogólnej a także anestezjologów. Spotkasz tu miłą opiekę pielęgniarską w trakcie pobytu w klinice i prawdziwą troskę. Klinika cieszy się dużym uznaniem.

 7. HELP-MEDICAL

  Polska

  Poradnia Help-Medical specjalizuje się w leczeniu chorób oraz zaburzeń o podłożu psychicznym. Przyjmują u nas doświadczeni oraz cenieni przez pacjentów i środowisko medyczne, specjaliści : lekarz psychiatra, psycholog, psychoterapeuta i dietetyk. Leczymy wszelkie choroby o podłożu psychicznym tj. depresja, nerwica, lęki, mania, fobia, bezsenność, zaburzenia odżywiania, schizofreznia, CHAD, urojenia i inne. Prowadzimy konsultacje w języku polskim i angielskim. Dokładamy wszelkich starać aby termin wizyty był jak najszybszy. Nie jesteśmy kolejną placówką medyczną, gdzie dominuje chłód i zieleń. Nasze wnętrza zaaranżowano tak, by mogli poczuć się Państwo bezpiecznie i zrelaksować. Jest to dobry wstęp do terapii. Dla naszych klientów przygotowaliśmy ciekawą ofertę pakietów terapeutycznych. Oferujemy konsultacje w najniższej cenie na rynku tj. 110 zł za wizytę. Specjalizujemy się głównie w leczeniu osób dorosłych, niemniej jednak młodzież i dzieci mogą z powodzeniem uczestniczyć w spotkaniach terapeutycznych.

 8. BOŻENA DWORSKA INDYWIDUALNA PRAKTYKA PIELĘGNIARSKA

  Polska

  Zapraszam wszystkich do skorzystania z moich usług. Od 35 lat jestem pielęgniarką i przez ten czas zdobyłam ogromne doświadczenie w zawodzie pielęgniarki. Pracowałam przez ten czas w różnych miejscach- m.in w przychodni, w gabinecie chirurgicznym, w gabinecie chirurgii plastycznej. Ponadto zdobyłam doświadczenie w Instytucie Onkologii, gdzie posiadam kursy kwalifikacyjne w zakresie onkologii. Posiadam oprócz tego specjalizacje w zakresie zarządzania, a ponadto ukończyłam specjalistyczne kursy z pielęgniarstwa. W moich szerokich usługach m.in: opieka pielęgniarska i senioralna, zastrzyki, leczenie i pielęgnacja odleżyn. Informacje: http: //ipielegniarka.pl/

 1. LECZNICA LEKARZY SPECJALISTÓW PULS

  Polska

  Lecznica Ursus w Warszawie to profesjonalna placówka medyczna, która skupia w jednym miejscu większość specjalistów medycyny. W placówce możesz skorzystać z konsultacji lekarskich u: ortopedy, kardiologa, urologa, protetyka, neurologa, ginekologa, dermatologa i wielu innych. Możesz także poddać się zabiegom- ortopedyczne, chirurgiczne, onkologiczne. Ponadto możesz skorzystać z usług pielęgniarskich, wykonać badania diagnostyczne czy też skorzystać z medycyny pracy. Masz więc w jednym miejscu dostęp praktycznie do każdego specjalisty, co jest bardzo wygodne i pozwoli Ci zaoszczędzić czas. Szczegółowe informacje na stronie: https: //lecznica-puls.pl

 2. BIOPOL - CENTRUM MEDYCZNE KRAKÓW

  Polska

  Biopol to centrum medyczne w Krakowie, którego celem jest przywrócenie równowagi biologicznej w organizmie naszego klienta.oraz zadbanie o jego stronę wizualną. Stąd też w naszej ofercie znaleźć można zabiegi z medycyny estetycznej oraz medycyny naturalnej. Nasze usługi kierujemy do klientów z Polski jak i z zagranicy. Zespół Centrum Medycznego Biopol to grupa wykwalifikowanych terapeutów, którzy zawsze podchodzą indywidualnie do pacjenta, zapewniając najwyższą jakość usług. Nasze szerokie portfolio usług pozwala zaproponować dopasowaną do indywidualnych potrzeb technikę lub metodę z zakresu oczyszczania organizmu, fizjoterapii, medycyny estetycznej oraz ustalenie diety w oparciu o Kod Metaboliczny. Specjalizujemy się w nowoczesnych badaniach terapeutycznych takich jak: - Diagnozowanie ukrytej nietolerancji pokarmowej - Ustalanie Diety Metabolicznej w oparciu o Kod Metaboliczny - Oczyszczanie organizmu za pomocą zabiegów hydrokolonoterapii - Terapie biorezonansem obejmujące: (testy alergiczne, odczulanie alergii, terapie narządowe, likwidację nałogów) - Modelowanie sylwetki za pomocą zabiegów: elektrostymulacji, mikroliftingu, drenażu limfatycznego - Wykonywanie Badania Żywej Kropli Krwi oceniającego stan równowagi biologicznej organizmu. Nasze zabiegi z medycyny estetycznej : - Botoks - Kwas hialuronowy - Karboksyterapia - Osocze bogatopłytkowe - Mezoterapia igłowa

 3. WZROKER

  Polska

  Wzroker jest specjalistycznym salonem optycznym mieszczącym się w Olsztynie. Jeżeli więc szukasz dobrego optyka w Olsztynie, zachęcamy do skorzystania z usług tego gabinetu. Znajdziesz tu specjalistów z dziedziny okulistyki oraz optometrii, posiadających dużą wiedzę i doświadczenie. Wzroker to nowoczesna placówka, która świadczy usługi na wysokim poziomie. Nowocześnie urządzone gabinety, miła obsługa i najlepsza diagnostyka sprawią, że poczujesz się tu dobrze i będziesz zadowolony z usług. Lekarze specjaliści pomogą w wyborze odpowiednich okularów- korekcyjnych, przeciwsłonecznych, jak również w wyborze soczewek. Więcej na stronie: http: //wzroker.pl/

 4. ATLANTA CLINIC

  Polska

  Atlanta Clinic to nowoczesna klinika w Lublińcu. Klinika ta powstała w 1995 r. Początkowo placówka zajmowała się ortopedią i fizjoterapią. Aktualnie działalność została poszerzona także o: rehabilitację, dermatologię i wenerologię, medycynę estetyczną, kosmetologię. W klinice można spotkać kadrę wykwalifikowanych specjalistów świadczących usługi medyczne na wysokim poziomie. Placówka dysponuje nowoczesną salą operacyjną i także sprzętem wysokiej klasy. Atlanta Clinic cieszy się uznaniem i pozytywnymi opiniami także u znanych osób, którzy skorzystali z usług.

 5. MEDISTICA

  Polska

  Usuwanie znamion powinno być wykonywane pod okiem specjalistów, którzy wiedzą, co mają robić. Tylko w takiej sytuacji szanse na to, że wszystko będzie dobrze są większe. Znamię często szpeci naszą twarz albo inne części ciała, dlatego trzeba zrobić wszystko żeby je usunąć. Nie jest to trudny zabieg i często wystarcza tylko miejscowe znieczulenie, ale niech o tym zdecyduje ktoś, kto się dobrze zna. Będziemy mogli wtedy na spokojnie czekać na efekty końcowe i będziemy pewni, że wszystko pójdzie tak jak trzeba. Wygląd w dzisiejszych czasach ma ogromne znaczenie i każdy z nas zdaje sobie z tego sprawę.

 6. PUREMED SP. Z O.O.

  Polska

  PureMED to profesjonalna hurtownia medycyny estetycznej. Dostępne są w niej wyłącznie sprawdzone produkty pochodzące od wiarygodnych producentów. Klienci mogą liczyć na rozbudowany katalog, w którym znajdują się między innymi: • wypełniacze do konturowania ust, • stymulatory tkankowe i linie marionetki, • specjalistyczne kremy przedzabiegowe, • kosmeceutyki, w tym peelingi i toniki. Ponadto w sprzedaży dostępne są jednorazowe akcesoria, takie jak ręczniki składane, igły do mezoterapii, strzykawki, fartuchy ochronne i rękawiczki. Do dezynfekcji powierzchni doskonale sprawdzą się preparaty w praktycznych opakowaniach z pompką. Sklep z artykułami medycyny estetycznej stawia na wysoką jakość artykułów i precyzyjne opisy sprzedawanych środków. W razie pytań lub wątpliwości wystarczy skontaktować się z obsługą. Zamówienia realizowane są sprawnie, z bezpośrednią dostawą pod wskazany adres. W katalogu regularnie pojawiają się nowości zgodne z aktualnymi trendami w medycynie estetycznej. Wśród oferowanych marek znajduje się Croma, IBSA, FILLMED i HYALUAL.

 7. SPECJALISTYCZNA PORADNIA CHIRURGII ESTETYCZNEJ

  Polska

  Chirurgia plastyczna oferuje narzędzia, które mogą całkowicie zmienić życie człowieka. Za pomocą jednego zabiegu niekiedy można pozbyć się niedoskonałości, które powodowały kompleksy przez wiele lat. Z tego powodu dużo osób szuka dobrego gabinetu chirurgii estetycznej. Chirurg Gdynia to najlepszy wybór dla każdego, kto poszukuje zabiegu plastyki powiek w Gdyni lub jakiegokolwiek innego zabiegu należącego do dziedziny chirurgii plastycznej. Gabinet ten powstał z myślą, aby świadczyć opiekę chirurgiczną na najwyższym poziomie. Pracują tam specjaliści, które posiadają nie tylko doświadczenie, ale także powołanie do swojego zawodu. Chirurg Gdynia działa już od wielu lat. Szeroka oferta zabiegów chirurgii plastycznej zapewnia, że z usług tego gabinetu z chęcią korzystają dziesiątki pacjentów. Profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta sprawia, że każdy kto miał okazję trafić do lekarzy pracujących w Poradni z chęcią poleca to miejsce innym. Rozsądne ceny za wszystkie świadczone zabiegi są dodatkową motywacją do tego, aby właśnie tam zgłosić się z powodu wszelkiego rodzaju niedoskonałości. Wychodząc z tego gabinetu chirurgii plastycznej każdy pacjent będzie zadowolony ze swojej wizyty.

 8. SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA ESTI CLINIC PL.

  Polska

  EstiClinic to nowoczesne centrum medyczne w Bytomiu. Placówka specjalizuje się w dziedzinie medycyny estetycznej, dermatologii i wenerologii oraz ortopedii. W Centrum można spotkać wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy stosują najnowsze metody w leczeniu chorób skóry czy korekcji istniejących defektów. Klinika EstiClinic jest autoryzowaną kliniką marki Restylane. Marka Restylane od ponad 20 lat dostarcza najlepszej jakości preparaty z branży beauty. Jest to marka najczęściej wybierana w dziedzinie medycyny estetycznej. Placówka ma swój drugi punkt w Lublińcu.

 9. M&K MED

  Polska

  Istniejąca od 2009 roku firma M&K MED z Poznania świadczy szereg prywatnych usług medycznych, które okazują się przydatne zarówno w wymiarze indywidualnym, jak i biznesowym, oświatowym czy instytucjonalnym. Filarem przedsiębiorstwa jest: • Zespół doświadczonych strażaków oraz ratowników medycznych. • Szeroki zakres świadczeń, m.in. transport medyczny na terenie Wielkopolski, • Kwalifikowany kurs pierwszej pomocy (cena ustalana indywidualnie). • Możliwość współpracy także poza obszarem Poznania. Szkolenia z zakresu pierwszej pomocy są organizowane z myślą o dzieciach, pracownikach firm czy urzędnikach. Do firmy M&K MED można się zwrócić także w sprawie recertyfikacji KPP, czyli ponownego przejścia kursu obowiązkowego dla ratowników medycznych. Fachowcy w tej dziedzinie zapewniają również transport sanitarny oraz opiekę w trakcie imprez masowych, np. koncertów czy zawodów sportowych. Specjalistyczny kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy obejmuje wiedzę z zakresu resuscytacji krążeniowo-oddechowej, anatomii, defibrylacji, oceny stanu osoby poszkodowanej czy taktyki działań ratowniczych. Lista tematów jest znacznie szersza, ale najważniejszy jest i tak praktyczny wymiar zajęć.

 10. DERM-ESTETYKA MEDYCYNA ESTETYCZNA

  Polska

  Klinika Derm-Estetyka oferuje zabiegi medycyny estetycznej na terenie Trójmiasta. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy za pomocą zabiegów na najwyższym poziomie pozwolą Ci odzyskać pewność siebie i poczuć się dobrze we własnym ciele. Pacjent Derm-Estetyki nie tylko usunie tu defekty urody, takie jak odstające uszy lub brodawki, ale też odwróci efekt działania czasu, ujędrni i nawilży skórę, pozbędzie się fałd, "chomików", lwich zmarszczek czy opadających kącików oczu i ust. Chirurgia estetyczna daje dziś szansę na polepszenie życia bez nadmiernej ingerencji, a wysoka jakość materiałów i fachowa wiedza specjalistów czyni zabiegi bezpiecznymi i komfortowymi, z krótkim czasem odzyskiwania dobrej, pozabiegowej formy. Już wysłanie zdjęcia daje podstawę, aby uzyskać porady i móc ufnie oddać się pod opiekę trójmiejskich fachowców. Derm-Estetyka, Medycyna Estetyczna, ul. Stefana Batorego 7/35 81-366, Gdynia. Tel: 500 430 484. https: //derm-estetyka.pl

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy - Import eksport

Liczba wyników

6189 Przedsiębiorstwa