• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mechaniczne zagniatarki ciasta dla piekarni i ciastkarni

Wyniki dla

Mechaniczne zagniatarki ciasta dla piekarni i ciastkarni - Import eksport

 1. BATTAGGION

  Włochy

  Firma Battaggion SpA, założona w 1918 roku, specjalizuje się w projektowaniu i produkcji maszyn i kompletnych systemów zapewniających mieszanie produktów do różnych zastosowań, zapewniając dostawy dla branży chemicznej, przemysłu gumowego i tworzyw sztucznych, a także dla przemysłu farmaceutycznego i spożywczego. Zagniatarki, mieszarki, disolwery, mieszalniki. Firma posiada marki VALTORTA i MOLTENI.

 2. PKO-SURA COMPANY

  Rosja

  PKO SURA LLC wytwarza urządzenia do przemysłu cukierniczego do produkcji cukierków, słodyczy i wyrobów cukierniczych dla przemysłu piekarskiego i cukierniczego pod marką “Sura”. Producent wytwarza maszyny i urządzenia przemysłowe dla przemysłu cukierniczego: nalewarki do produkcji pralinek i galaretek owocowych, urządzenia do formowania do produkcji musli, ciągutek, batoników hematogen, słodkich ciastek, kruchych ciastek, transportery chłodnicze, zamrażarki spiralne, ugniatarki, urządzenia do lukrowania słodyczy i czekolady, etc. Ponadto, na prośbę klienta, producent może przygotować gotową do eksploatacji linię produkcyjną do lukrowania i dekorowania wyrobów cukierniczych, wytwarzanie cukierków nadziewanych, ciastek i innych słodyczy. PKO produkuje maszyny i urządzenia dla przemysłu spożywczego od 2010 roku. Produkcja urządzeń cukierniczych “Sura” jest oparta na projektach według specyfikacji klientów. Niewielkich rozmiarów maszyny pozwalają zaoszczędzić powierzchnię i mogą być eksploatowane intuicyjnie.

 3. FIS MODULAR SYSTEMS LTD.

  Rosja

  Firma FIS Modular Systems jest szeroko znana z innowacyjnych rozwiązań w zakresie produkcji uniwersalnego wyposażenia modułowego do realizacji zupełnie nowej gamy wyrobów cukierniczych, twarogów i deserów, a także nowej klasy "ciast gastronomicznych" z mięsa, ryb, drobiu, sałatek i innych originalnych i nieoczekiwanych składników. Nasz sprzęt jest przystępny cenowo dzięki obecności jednego systemu sterowania i wymiennych modułów, które można łączyć w nowe konfiguracje, przy czym w dowolnym momencie można dokupić dodatkowy moduł i produkować wyroby zupełnie nowego typu. Nasz sprzęt jest montowany w Moskwie z niemieckich jednostek, podzespołów i komponentów, a projekty są wspierane przez Neofood i Akademię Cukierniczą ZDS z Solingen w Niemczech. Nasz kompleksowy zestaw cukierniczy sprawia, że Twoja gama produktów staje się nieograniczona. Nie musisz już kupować żadnego innego sprzętu, aby rozszerzyć swój asortyment produktów. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni.

 4. FABRICACIÓN DE ENVASADORAS PANIMEC

  Hiszpania

  Specjalizujemy się w produkcji pakowarek półautomatycznych, pakowaniu pionowym, ekonomicznym, pakowarkach do proszku, etc. Proponujemy przystępne ceny, koncentrujemy się na jakości wyrobów, stosujemy materiały i części pochodzące od najbardziej znanych marek. Naszymi produktami są: pakowarki model BASICA, model ECO, spajarka model SEAL, maszyny dla piekarni, maszyny produkowane na zamówienie.

 5. BTS HAMUR YOGURMA MAKINE IMALATI

  Turcja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FA.M.A.G. SRL

  Włochy

 2. FOSHAN EPRO ELECTRICAL APPLIANCES CO LTD

  Algieria

 3. BIANCHI RAPIDA ITALIA S.R.L.

  Włochy

 4. KYRIAKOPOULOS SERVICES

  Grecja

 5. GARBY ANKA S.A

  Grecja

 1. ELIANI IMPASTATRICI

  Włochy

 2. MEK GIDA

  Turcja

 1. HELCO

  Rumunia

 2. MATINA PRODIMPEX S.R.L.

  Rumunia

 3. VMI

  Francja

 4. DE SANTIS FORNI S.R.L.

  Włochy

 5. MECATHERM

  Francja

 6. UMBRA MACCHINE DI CECCHETTI GIANCARLO

  Włochy

 7. COS.MEC S.R.L.

  Włochy

 8. HERMANN HEUFT GMBH

  Niemcy

 1. GÜNTHER HEIM GERÄTEBAU GMBH

  Niemcy

 2. MANUEL SEBASTIAO & RAMOS, LDA.

  Portugalia

 3. FIRMA HANDLOWA MASZ D.MALINOWSKI

  Polska

 4. LEAR COMIMPEX SRL

  Rumunia

 5. GUL MAKINA SANAYI

  Turcja

 6. BONGARD 67

  Francja

 7. BAGMASZ

  Polska

  Bagmasz - Używane maszyny piekarnicze, maszyny cukiernicze, piece cukiernicze i inne. Szeroki wybór krajalnic do chleba, ubijaczek oraz mieszałek spiralnych. Oferujemy mnóstwo dzielarek jak również wałkownice i wagodzielarki. Atrakcyjne ceny.

 8. I X X Y'S BAGELS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 9. PEKASS S.R.O.

  Republika Czeska

 10. KARLOVA PEKARNA S.R.O.

  Republika Czeska

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Mechaniczne zagniatarki ciasta dla piekarni i ciastkarni - Import eksport

Liczba wyników

52 Przedsiębiorstwa