• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • meble techniczne

Wyniki dla

Meble techniczne - Import eksport

 1. ARTERIOR KOMPLEX KFT

  Węgry

  Verified by europages badge

  Arterior Komplex Kft. specjalizuje się w projektowaniu i aranżacji wnętrz zgodnie z życzeniami klienta, produkcji, projektowaniu i dystrybucji mebli designerskich od 2014 roku. Należymy do Grupy Linea, obecnej na rynku węgierskim od ponad 30 lat, zatrudniającej ponad 150 pracowników i osiągającej roczne obroty rzędu 22 milionów EURO. Arterior oferuje ekspertyzę, odpowiednio do Twoich wymagań technicznych i potrzeb dekoracyjnych, poprzez opracowanie najlepszego rozwiązania dla Twojego projektu i dokładnego kosztorysu. Doradzamy naszym klientom w kwestiach technicznych, wyborze materiału i zarządzania czasem. Dysponujemy biurami projektów i rozwoju technicznego, które zapewniają nam know-how, niezbędne do spełnienia wymagań odpowiadających Twoim standardom. Dzięki naszym urządzeniom produkcyjnym, realizujemy projekty pod klucz dla hoteli, a także sektorów detalicznego i mieszkaniowego. Stosujemy najnowocześniejsze technologie do wykonywania naszych przedsięwzięć. Dostawcą naszych maszyn jest jeden z czołowych, światowych producentów. W zależności od potrzeb, możemy zaoferować prototypy, produkcję wielkoseryjną i artykuły na specjalne zamówienie klienta. W skład naszego wykwalifikowanego personelu wchodzą architekci, inżynierowie przemysłu drzewnego i projektanci wnętrz. Działamy w sektorze B2B, a naszymi klientami są głównie: instytucje rządowe i publiczne/ firmy międzynarodowe/ przedsiębiorstwa inwestycyjne sektora nieruchomości/architekci, projektanci i projektanci wnętrz. Towarzyszymy naszym partnerom od fazy studium technicznego po instalację na miejscu. Nasz zespół, władający wieloma językami (Francuski, Angielski, Niemiecki, Włoski) jest w stanie odpowiedzieć na Twoje pytania w dowolnym miejscu w Europie.

 2. STORA SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma STORA SOLUTIONS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble techniczne. Ma siedzibę w Ettlingen, Niemcy.

 3. AFC INDUSTRIES

  Stany Zjednoczone

  Firma AFC INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble techniczne. Ma siedzibę w College Point, Stany Zjednoczone.

 4. MONTAJES M3 MONTADORES SL

  Hiszpania

  Firma MONTAJES M3 MONTADORES SL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble techniczne. Jest również obecna w dziedzinach Meble dla laboratoriów, Meble dla laboratoriów, Montaż mebli, i commercial installations. Ma siedzibę w Alfafar, Hiszpania.

 5. LA FABRIQUE : MOBILIER, ART, AGENCEMENT ET SCÉNOGRAPHIE)

  Francja

  Firma LA FABRIQUE : MOBILIER, ART, AGENCEMENT ET SCÉNOGRAPHIE), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble techniczne. Jest również obecna w dziedzinach warsztat stolarski, meblarstwo artystyczne, i meble na wymiar. Ma siedzibę w Francheville, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ANJOU TOLERIE

  Francja

  Firma ANJOU TOLERIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble techniczne. Ma siedzibę w Saint Georges Sur Loire, Francja.

 2. TORGO 90 LTD.

  Bułgaria

  Firma TORGO 90 LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble techniczne. Ma siedzibę w Varna, Bułgaria.

 3. MOBENKA - VENTA DE TAQUILLAS Y MOBILIARIO DE OFICINA

  Hiszpania

  Firma MOBENKA - VENTA DE TAQUILLAS Y MOBILIARIO DE OFICINA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Meble techniczne. Jest również obecna w dziedzinach szafy szatniowe. Ma siedzibę w Zaragoza, Hiszpania.

 4. ERGOFRANCE - GROUPE LÖW

  Francja

  Firma ERGOFRANCE - GROUPE LÖW, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble techniczne. Ma siedzibę w Schiltigheim, Francja.

 5. ARDESTA

  Belgia

  Firma ARDESTA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Laboratoria - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Laboratoria naukowo-techniczne - aparatura i materiały dydaktyczne, Szkło laboratoryjne i techniczne, Meble techniczne, laboratorium naukowe, Laboratoria naukowo-techniczne - aparatura i materiały dydaktyczne, Szkło laboratoryjne i techniczne, i Meble techniczne. Ma siedzibę w Suarlée, Belgia.

 1. WALDNER

  Francja

  Firma WALDNER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble techniczne. Jest również obecna w dziedzinach okapy wciagające, i okapy wsysające. Ma siedzibę w Heudebouville, Francja.

 2. PIOMAR. JERZY SULKOWSKI

  Polska

  Firma PIOMAR. JERZY SULKOWSKI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Meble techniczne. Jest również obecna w dziedzinach meble komputerowe biurowe, obudowy dla elektroniki, i szafy 19". Ma siedzibę w Warszawa, Polska.

 1. JODHANA ART EXPORTS

  Indie

  Firma JODHANA ART EXPORTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble techniczne. Jest również obecna w dziedzinach traditional vintage. Ma siedzibę w Jodhpur, Indie.

 2. KODA STUDIOS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KODA STUDIOS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Meble biurowe - biura architektoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Meble techniczne, i Meble techniczne. Ma siedzibę w Hull, Zjednoczone Królestwo.

 3. RUSTICI ET DARCHEN SARL

  Francja

  Firma RUSTICI ET DARCHEN SARL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble techniczne. Ma siedzibę w La Bouilladisse, Francja.

 4. CAPMANY MUNTATGES, S.L.U

  Hiszpania

  Firma CAPMANY MUNTATGES, S.L.U, roku i działającą w sektorze Meble techniczne. Jest również obecna w dziedzinach ścianki działowe z elementami modularnymi, i ścianka działowa do biura. Ma siedzibę w Capmany, Hiszpania.

 5. ELEGANCE FURNITURE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ELEGANCE FURNITURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble techniczne. Ma siedzibę w New Southgate, Zjednoczone Królestwo.

 6. ADMOST

  Niemcy

  Firma ADMOST, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble techniczne. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 7. VAN LIER MAATWERK

  Holandia

  Firma VAN LIER MAATWERK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble techniczne. Ma siedzibę w Panningen, Holandia.

 8. BUXUM SOLUCIONES INTEGRALES

  Hiszpania

  Firma BUXUM SOLUCIONES INTEGRALES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ławki do parków i miejsc publicznych. Jest również obecna w dziedzinach Meble techniczne, Street furniture, i Meble techniczne. Ma siedzibę w Vigo, Hiszpania.

 1. PRABANGUS BIURAS, MB

  Litwa

  Firma PRABANGUS BIURAS, MB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble techniczne. Jest również obecna w dziedzinach dywan, i taśmy trawione. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 2. ALSIT

  Francja

  Firma ALSIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble techniczne. Jest również obecna w dziedzinach taborety. Ma siedzibę w Vaulx En Velin, Francja.

 3. FALCO GMBH

  Niemcy

  Firma FALCO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble techniczne. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 4. FARMPROM PS

  Ukraina

  Firma FARMPROM PS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble techniczne. Jest również obecna w dziedzinach warsztaty meblowe. Ma siedzibę w Zaporizhzhya, Ukraina.

 5. OFFICE RAMA SARL

  Algieria

  Firma OFFICE RAMA SARL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble techniczne. Jest również obecna w dziedzinach wykładzina dywanowa, i zakładanie wykładziny dywanowej. Ma siedzibę w Baraki, Algieria.

 6. VANNITOAMÖÖBEL OÜ

  Estonia

  Firma VANNITOAMÖÖBEL OÜ, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble techniczne. Jest również obecna w dziedzinach meble łazienkowe. Ma siedzibę w Pärnu, Estonia.

 7. EUROLOCKERS B.V

  Holandia

  Firma EUROLOCKERS B.V, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble techniczne. Ma siedzibę w Baarn, Holandia.

 8. ABC GMBH

  Niemcy

  Firma ABC GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Meble techniczne. Ma siedzibę w Abc, Niemcy.

 9. STECKO MEBLE S.J.

  Polska

  Verified by europages badge

  Stecko Meble jest renomowanym przedsiębiorstwem produkcji mebli, oferującym wysokiej jakości, stylowe rozwiązania meblowe, służące transformacji powierzchni mieszkalnych i biurowych. Nasza oferta produktowa jest szeroka i urozmaicona, uwzględniająca różne potrzeby i upodobania. Bez względu na to, czy szukasz eleganckich kompletów mebli do salonu, ergonomicznych mebli biurowych, kolekcji nowoczesnych sypialni lub funkcjonalnych rozwiązań kuchennych, proponujemy szeroki wybór opcji, pragnąc wyjść naprzeciw zróżnicowanym stylom i potrzebom. Od klasycznych wzorów po współczesne trendy, nieustannie rozwijamy nasz asortyment, aby znajdować się w czołówce i spełniać zmieniające się oczekiwania klientów. Wraz z naszym zespołem utalentowanych projektantów i rzemieślników, szczycimy się naszą zdolnością kreowania mebli, zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Zapewniamy naszym klientom bezproblemowy i przyjemny proces, od opracowania projektu po instalację. Aktywnie staramy się uzyskać ekologiczne materiały i metody produkcyjne, redukujące do minimum nasz ślad węglowy i przyczyniające się do bardziej zielonej przyszłości. Dzięki naszej solidnej reputacji, zbudowanej na rzetelności i doskonałości, z powodzeniem obsłużyliśmy szeroką grupę klientów, w tym gospodarstwa domowe, architektów wnętrz i placówki handlowe. Zarówno w przypadku pojedynczej sztuki, jak i kompleksowego projektu mebli, podchodzimy do każdego zlecenia profesjonalnie i sumiennie, aby stanąć na wysokości zadania.

 10. CHEMILAB - HURTOWNIA ODCZYNNIKÓW CHEMICZNYCH

  Polska

  Chemilab to firma działająca od roku 1990 w Tarnobrzegu. W jej asortymencie można znaleźć wszelkiego rodzaju przyrządy oraz pomoce laboratoryjne, a także inne elementy wyposażenia laboratoriów. W ofercie znajdują się np. odczynniki chemiczne o różnym stopniu czystości, szkło laboratoryjne, jak na przykład zlewki, porcelanę laboratoryjną, eksykatory, czy kolby, sprzęt laboratoryjny wykonany z metalu lub tworzyw sztucznych, sprzęt optyczny czy narzędzia do pobierania próbek, a także materiały do diagnostyki medycznej. Wszystkie produkty oferowane w Chemilab posiadają niezbędne certyfikaty i atesty, dlatego bez żadnych problemów mogą być wykorzystywane w laboratoriach. Kompetentna obsługa oraz baza magazynowa pozwala klientom dokonywać trafnych wyborów, a szeroka gama produktów pozwala na zaspokojenie wymagań klientów. Chemilab oferuje również możliwość wyceny online. Oferty każdorazowo są opracowywane pod kątem oczekiwań Zamawiającego. Odczynniki laboratoryjne oraz szkło realizujemy również w ramach oferty naszego sklepu. Sklep oferuje wiele produktów z grupy szkła laboratoryjnego, to m.in.: zlewki, cylindry i kolby miarowe, probówki, zestawy do filtracji, aparatura laboratoryjna, pipety wielomiarowe, pipety jednomiarowe, biurety Pelleta, biurety proste. Więcej informacji i pełną ofertę produktową znajdziesz na dedykowanej stronie sklepu chemilab.pl

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo