• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • meble restauracyjne i barowe

Wyniki dla

Meble restauracyjne i barowe - Import eksport

 1. L'EMPREINTE DU TEMPS

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 2009 roku firma L’EMPREINTE DU TEMPS specjalizuje się w tworzeniu mebli wewnętrznych i zewnętrznych dla profesjonalistów i klientów prywatnych. Od ponad 10 lat jesteśmy u Waszego boku, odciskając ślad naszej obecności nadawaniem stylu i autentyczności Waszym wnętrzom i najpiękniejszym projektom. Towarzyszą nam utalentowani rzemieślnicy i z pełnym zaangażowaniem oferujemy Państwu wyjątkowe produkty doskonałej jakości, spełniające Państwa oczekiwania. Profesjonalne meble są niezbędne w obiektach komercyjnych, takich jak restauracje, kawiarnie, hotele i bary. Meble wewnętrzne zapewniają komfort i estetyczny wygląd pomieszczniom, natomiast meble zewnętrzne są odporne na warunki atmosferyczne i tworzą przyjemną atmosferę. Każdy szczegół się liczy, od stolików kawowych po oprawy oświetleniowe, lady i krzesła. Kawiarnie i bary na świeżym powietrzu wymagają leżaków i parasoli, aby umożliwić klientom relaks na słońcu. Hotele i domy wymagają różnorodnych mebli, które zaspokoją potrzeby w zakresie wyposażenia pokoi i przestrzeni wspólnych, w tym wygodnych podwójnych łóżek i eleganckich blatów stołowych, starannie dobranych tak, aby zadowolić klientów.

 2. HORST TROMMELSCHLÄGER OBJEKTEINRICHTUNGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HORST TROMMELSCHLÄGER OBJEKTEINRICHTUNGEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble restauracyjne i barowe. Ma siedzibę w Frechen, Niemcy.

 3. MAGNITO EU LTD.

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma MAGNITO EU LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble restauracyjne i barowe. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła do użytku zbiorowego, Stoły i krzesła, Meble domowe, Hotele - wyposażenie meblowe, Wyposażenie szkół, Meble ogrodowe, meble o nowoczesnych liniach, obróbka stali, i akcesoria do mebli. Ma siedzibę w Gabrovo, Bułgaria.

 4. CULINA HANDELS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CULINA HANDELS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble restauracyjne i barowe. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 5. BCS GASTRO-EINRICHTUNGEN E. K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BCS GASTRO-EINRICHTUNGEN E. K., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble restauracyjne i barowe. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DIPL.-ING. FELIX GRAF GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DIPL.-ING. FELIX GRAF GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Meble restauracyjne i barowe. Ma siedzibę w Zenting, Niemcy.

 2. ELEKTRON FURNITURE

  Polska

  Manufacturer of furniture for offices, hotels and restaurants. Production of coffee tables, tables, desks, metal beds, shelves, accessories. Our offer also includes industrial furniture made of high-quality materials; combination of powder coated metal profiles and glued oak wood. We produce thousands of pieces of furniture per month. Our production plant is located in Poland, in the Podkarpackie Province. We produce metal furniture components and then combine them with wooden components to obtain a high-quality product. We offer furniture for companies and retail consumers. Elektron Furniture exports furniture to markets all over Europe.

  Wszystkie wyroby na "meble restauracyjne i barowe"

 3. EDAR MEBLE DREWNIANE

  Polska

  Producent mebli drewnianych Edar zaprasza do kontaktu klientów indywidualnych jak i odbiorców hurtowych. Oferujemy wysokiej jakości meble produkowane w całości z litego drewna: - meble do salonu: komody, witryny, stoliki kawowe, - meble do jadalni: stoły w dowolnym wymiarze, krzesła wykonane w całości z drewna jak również tapicerowane, wieloma materiałami, także skórą, - meble do sypialni: łóżka, szafy, stoliki nocne, komody - biblioteki - różnego rodzaju zabudowy wnętrz. Wszystkie meble możliwe są do wykonania w wielu gatunkach drewna i szerokim wyborze kolorów. Zachęcamy projektantów wnętrz do przesyłania projektów mebli do wyceny indywidualnej. Więcej informacji na naszej stronie internetowej. Tam też znajdą Państwo wiele zdjęć realizacji. Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie pomożemy w wyborze.

 4. TAR-MEB S.C.

  Polska

  Tar-Meb S.C. jest najlepszym producentem krzeseł w internecie. Tylko u nas zakopią Państwo krzesła drewniane do których pomożemy dobrać najlepsze stoły drewniane. Nasza firma stara się wybierać tylko najlepszą jakość drewno tak by nasze meble były najwyższej jakości. Producent stołów oferuje najlepsze ceny na rynku.Zapraszamy do kontaktu: tel. (052) 342-07-09internet: www.tar-meb.pl

 5. HERCULES TRADING SA

  Polska

  Hercules Trading spółka z ograniczoną odpowiedzialnością specjalizuje się w wyposażaniu wnętrz hoteli, pensjonatów, domów wczasowych i innych obiektów, które swój standard pragną podkreślić wysokiej klasy meblami. Firma posiada w swojej ofercie najwyższej jakości meble hotelowe, recepcyjne oraz barowe.

 1. LOGAN SP. Z O.O.

  Polska

  Oferujemy meble biurowe i gabinetowe na terenie Warszawy i Krakowa. Jeśli interesują Cię meble do biura to zapraszamy na naszą stronę internetową. Logan Kraków, Warszawa i okolice, w ofercie meble biurowe i gabinetowe. Nasze meble do biura to połączenie przystępnej ceny i wysokiej jakości. Zapraszamy!

 2. MIGAYYO: DECORACIÓN - INTERIORISMO - MOBILIARIO

  Hiszpania

  Firma MIGAYYO: DECORACIÓN - INTERIORISMO - MOBILIARIO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Meble restauracyjne i barowe. Jest również obecna w dziedzinach dekoracja wnętrz. Ma siedzibę w Sevilla, Hiszpania.

 1. MUEBLES BARMAN

  Hiszpania

  Firma MUEBLES BARMAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble restauracyjne i barowe. Jest również obecna w dziedzinach taborety dla hoteli, restauracji i lokali publicznych. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 2. PARLA ERSAH

  Rumunia

  Firma PARLA ERSAH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble restauracyjne i barowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble i akcesoria ogrodowe, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, fotele z tkaniny, Meble i akcesoria ogrodowe, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, i biura architektury sklepów detalicznych. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 3. CHLUBA FEINWERKTECHNIK

  Niemcy

  Firma CHLUBA FEINWERKTECHNIK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble restauracyjne i barowe. Ma siedzibę w Suderburg, Niemcy.

 4. POCHER-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma POCHER-TECHNIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Meble restauracyjne i barowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. ZHEZH-KO

  Ukraina

  Firma ZHEZH-KO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble restauracyjne i barowe. Ma siedzibę w Chernigiv, Ukraina.

 6. HAKOH GMBH

  Niemcy

  Firma HAKOH GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Meble restauracyjne i barowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 7. CLIPPY GMBH

  Niemcy

  Firma CLIPPY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble restauracyjne i barowe. Ma siedzibę w Nachrodt-Wiblingwerde, Niemcy.

 8. SCHWÜRZINGER OBJEKTEINRICHTUNG GMBH

  Niemcy

  Firma SCHWÜRZINGER OBJEKTEINRICHTUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble restauracyjne i barowe. Ma siedzibę w Bad Heilbrunn, Niemcy.

 1. DUST & POLLUTION PURIFIER LAMP / INH. GABRIEL ADAM JASSEB

  Niemcy

  Firma DUST & POLLUTION PURIFIER LAMP / INH. GABRIEL ADAM JASSEB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble restauracyjne i barowe. Ma siedzibę w Dreieich, Niemcy.

 2. RONGE & PARTNER GROUP

  Austria

  Firma RONGE & PARTNER GROUP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble restauracyjne i barowe. Ma siedzibę w Baden, Austria.

 3. ELEFANT MÖBEL VERTRIEBSGMBH

  Austria

  Firma ELEFANT MÖBEL VERTRIEBSGMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble restauracyjne i barowe. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, Ławki do parków i miejsc publicznych, Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, Ławki do parków i miejsc publicznych, meble na teras, i meble ogrodowe. Ma siedzibę w Waldneukirchen, Austria.

 4. OMBRELLIFICIO SILVIA SNC

  Włochy

  Firma OMBRELLIFICIO SILVIA SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble restauracyjne i barowe. Jest również obecna w dziedzinach Parasole ogrodowe, Parasole ogrodowe, parasol plażowy, wyposażenie zewnętrzne, i meble barowe. Ma siedzibę w Bergamo, Włochy.

 5. SCHLESSELMANN GMBH

  Niemcy

  Firma SCHLESSELMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble restauracyjne i barowe. Ma siedzibę w Asendorf/graue, Niemcy.

 6. ING. CHRISTIAN BRUNFLICKER

  Austria

  Firma ING. CHRISTIAN BRUNFLICKER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble restauracyjne i barowe. Ma siedzibę w Winzendorf, Austria.

 7. SERRA UNIVERSAL GARDEN UMBRELLA PRODUCTION

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SERRA UNIVERSAL GARDEN UMBRELLA PRODUCTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble restauracyjne i barowe. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 8. GESTRA SPIEL- UND FREIZEITEINRICHTUNGEN GES.M.B.H.

  Austria

  Firma GESTRA SPIEL- UND FREIZEITEINRICHTUNGEN GES.M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble restauracyjne i barowe. Ma siedzibę w Waldneukirchen, Austria.

 9. CITY FURNITURE CLEARANCE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CITY FURNITURE CLEARANCE LTD, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Meble restauracyjne i barowe. Jest również obecna w dziedzinach meble dla restauracji. Ma siedzibę w Peterborough, Zjednoczone Królestwo.

 10. BREITER VERTRIEB

  Niemcy

  Firma BREITER VERTRIEB, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Meble restauracyjne i barowe. Ma siedzibę w Bechhofen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Meble restauracyjne i barowe - Import eksport

Liczba wyników

3814 Przedsiębiorstwa