• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • meble na stoiska wystawowe

Wyniki dla

Meble na stoiska wystawowe - Import eksport

 1. ARTERIOR KOMPLEX KFT

  Węgry

  Verified by europages badge

  Arterior Komplex Kft. specjalizuje się w projektowaniu i aranżacji wnętrz zgodnie z życzeniami klienta, produkcji, projektowaniu i dystrybucji mebli designerskich od 2014 roku. Należymy do Grupy Linea, obecnej na rynku węgierskim od ponad 30 lat, zatrudniającej ponad 150 pracowników i osiągającej roczne obroty rzędu 22 milionów EURO. Arterior oferuje ekspertyzę, odpowiednio do Twoich wymagań technicznych i potrzeb dekoracyjnych, poprzez opracowanie najlepszego rozwiązania dla Twojego projektu i dokładnego kosztorysu. Doradzamy naszym klientom w kwestiach technicznych, wyborze materiału i zarządzania czasem. Dysponujemy biurami projektów i rozwoju technicznego, które zapewniają nam know-how, niezbędne do spełnienia wymagań odpowiadających Twoim standardom. Dzięki naszym urządzeniom produkcyjnym, realizujemy projekty pod klucz dla hoteli, a także sektorów detalicznego i mieszkaniowego. Stosujemy najnowocześniejsze technologie do wykonywania naszych przedsięwzięć. Dostawcą naszych maszyn jest jeden z czołowych, światowych producentów. W zależności od potrzeb, możemy zaoferować prototypy, produkcję wielkoseryjną i artykuły na specjalne zamówienie klienta. W skład naszego wykwalifikowanego personelu wchodzą architekci, inżynierowie przemysłu drzewnego i projektanci wnętrz. Działamy w sektorze B2B, a naszymi klientami są głównie: instytucje rządowe i publiczne/ firmy międzynarodowe/ przedsiębiorstwa inwestycyjne sektora nieruchomości/architekci, projektanci i projektanci wnętrz. Towarzyszymy naszym partnerom od fazy studium technicznego po instalację na miejscu. Nasz zespół, władający wieloma językami (Francuski, Angielski, Niemiecki, Włoski) jest w stanie odpowiedzieć na Twoje pytania w dowolnym miejscu w Europie.

 2. AMREIN DISPLAYS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma AMREIN DISPLAYS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble na stoiska wystawowe. Ma siedzibę w Hünenberg, Szwajcaria.

 3. H&SYNOWIE ZBIGNIEW WYCHOWAŁEK

  Polska

  H&Synowie to rodzinna firma, która od ponad 20 lat specjalizuje się w wyrobach z metalu, między innymi w produkcji stolików metalowych. Dbamy o każdy szczegół wykonywanych prac, począwszy od zamówienia aż po gotowy, spakowany produkt. Firma powstała 1998 roku, została założona przez Henryka Wychowałka i jego syna Zbigniewa, który od 2010 roku jest właścicielem działalności. Wszystko zaczęło się od Henryka Wychowałka i jego miłości do kowalstwa artystycznego. Był on twórcą niepowtarzalnych prac, jego specjalnością były: ogrodzenia, balustrady, konsole, lampy, kwietniki, świeczniki i pergole. Dziś tradycję rodzinną kontynuuje syn – Zbigniew Wychowałek. Rozszerzył on działalność w kierunku metaloplastyki – nowoczesnego spojrzenia na kowalstwo. Wykonujemy stoliki metalowe: kawowe, ekspozycyjne, loftowe, industrialne. Nasze prace powstają głównie ze stali tzw. czarnej. Jednocześnie jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i staramy się, aby nasze stoliki spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ekipa H&Synowie to doświadczeni spawacze i ślusarze oraz specjaliści od zamówień i kontaktów z klientami.Posiadamy wieloletnie doświadczenie.Wykonujemy zamówienia indywidualne wg projektu klienta. Nie boimy się nowych wyzwań. Stoliki świetnie sprawdzą się zarówno w prywatnych aranżacjach domów, jak i w trakcie prezentacji, w ośrodkach kultury, muzeach, galeriach sztuki, galeriach handlowych czy hotelach.Współpracujemy z klientami z Polski i Europy.

  Wszystkie wyroby na "meble na stoiska wystawowe"

 4. SABAN REKLAM A.Ş.

  Turcja

  Firma SABAN REKLAM A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble drobne, przesuwne. Jest również obecna w dziedzinach Meble na stoiska wystawowe, Meble na stoiska wystawowe, i opakowania drewniane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. EXPO MESSESYSTEME.DE GMBH

  Niemcy

  Firma EXPO MESSESYSTEME.DE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble na stoiska wystawowe. Ma siedzibę w Wolnzach, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EURL THIERRY PUPIER

  Francja

  Firma EURL THIERRY PUPIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Jest również obecna w dziedzinach Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż, Targi, wystawy i salony - organizacja, Meble na stoiska wystawowe, Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż, Targi, wystawy i salony - organizacja, stoiska targowe prefabrykowane, i Meble na stoiska wystawowe. Ma siedzibę w Pomeys, Francja.

 2. EDIMETA

  Francja

  Firma EDIMETA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Reklama w miejscu sprzedaży. Jest również obecna w dziedzinach Meble na stoiska wystawowe, plakatowanie, stojak wystawowy, Meble na stoiska wystawowe, i meble na gazety. Ma siedzibę w Choisy-Le-Roi, Francja.

 3. TURABEXPO

  Turcja

  Firma TURABEXPO, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Wystawy i targi - firmy organizacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Meble na stoiska wystawowe, i Meble na stoiska wystawowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 4. PORTAKAL TASARIM

  Turcja

  Firma PORTAKAL TASARIM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble na stoiska wystawowe. Jest również obecna w dziedzinach stand design and fitting. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. GERO WONEN

  Belgia

  Firma GERO WONEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Meble na stoiska wystawowe, Meble warsztatowe, Meble szpitalne, Hotele - wyposażenie meblowe, Meble na stoiska wystawowe, Meble warsztatowe, Meble szpitalne, i Hotele - wyposażenie meblowe. Ma siedzibę w Lier, Belgia.

 1. XL DISPLAYS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma XL DISPLAYS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble na stoiska wystawowe. Ma siedzibę w Peterborough, Zjednoczone Królestwo.

 2. TRADIX

  Belgia

  Firma TRADIX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Papeteria - artykuły, Meble na stoiska wystawowe, Papeteria - artykuły, Meble na stoiska wystawowe, Oświetlenie obiektów handlowych, i import. Ma siedzibę w Brussel, Belgia.

 1. ESTANTERÍAS JIMÉNEZ

  Hiszpania

  Firma ESTANTERÍAS JIMÉNEZ, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Meble na stoiska wystawowe. Jest również obecna w dziedzinach Furnishings for stores, lady, meble i gabloty, i manekin o stałym rozmiarze. Ma siedzibę w Cáceres, Hiszpania.

 2. SOMEVA

  Francja

  Firma SOMEVA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble na stoiska wystawowe, Design of store layout and decoration, Design and manufacture of presentoirs, Meble na stoiska wystawowe, i arrangements and furnishings. Ma siedzibę w Vallet, Francja.

 3. AHA-SYSTEME ANDREA HÄUSSLER

  Niemcy

  Firma AHA-SYSTEME ANDREA HÄUSSLER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czcionki drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk, Stanowiska targowe i wystawowe, Meble na stoiska wystawowe, Gabloty i regały na stoiska wystawowe - projektowanie i montaż, Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk, Stanowiska targowe i wystawowe, Meble na stoiska wystawowe, i Gabloty i regały na stoiska wystawowe - projektowanie i montaż. Ma siedzibę w Grabenstetten, Niemcy.

 4. INFESA

  Hiszpania

  Firma INFESA, roku i działającą w sektorze Namioty cyrkowe i hale sportowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble na stoiska wystawowe, Stanowiska targowe i wystawowe, Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż, Meble na stoiska wystawowe, Stanowiska targowe i wystawowe, Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż, i obicia. Ma siedzibę w Ciudad Real, Hiszpania.

 5. EVENTEAM CORPORATE EVENT PRODUCTION

  Portugalia

  Firma EVENTEAM CORPORATE EVENT PRODUCTION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Organizacja szkoleń, zjazdów i kongresów. Jest również obecna w dziedzinach Meble na stoiska wystawowe, urządzenia i instalacje dźwiękowe na targi, ekspozycje i kongresy, i Meble na stoiska wystawowe. Ma siedzibę w Lisbon, Portugalia.

 6. GREAT INTERIORS S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma GREAT INTERIORS S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble projektowane. Jest również obecna w dziedzinach Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble na stoiska wystawowe, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble na stoiska wystawowe, i Meble hotelowe, barowe i restauracyjne. Ma siedzibę w Tvarožná, Republika Czeska.

 7. E-MULERO ARTWORK SOLUTIONS

  Hiszpania

  Firma E-MULERO ARTWORK SOLUTIONS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble na stoiska wystawowe. Ma siedzibę w Valladolid, Hiszpania.

 8. EBA

  Francja

  Firma EBA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i elementy zabudowy kuchennej. Jest również obecna w dziedzinach Meble na stoiska wystawowe, SEKTOR DekoracjI wnętrz, MEBLI I dywanÓW, meble, i Meble na stoiska wystawowe. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 1. LA TIENDA DEL METACRILATO

  Hiszpania

  Firma LA TIENDA DEL METACRILATO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Meble na stoiska wystawowe. Jest również obecna w dziedzinach Lady sklepowe, produkty z metakrylatu, display stands for shops, Szyby plastikowe, i Lady sklepowe. Ma siedzibę w Sevilla, Hiszpania.

 2. FUNDAY ENTERTAINMENT LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FUNDAY ENTERTAINMENT LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble na stoiska wystawowe. Jest również obecna w dziedzinach wynajem wyposażenia do spektakli, wynajem domków na świeta i imprezy, i wynajem wyposażenia na uroczystości świąteczne. Ma siedzibę w Romford, Zjednoczone Królestwo.

 3. SAS SOCLES ET SUPPORTS

  Francja

  Firma SAS SOCLES ET SUPPORTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble na stoiska wystawowe. Jest również obecna w dziedzinach cokoły. Ma siedzibę w Eteaux, Francja.

 4. BLACKWOOD

  Hiszpania

  Firma BLACKWOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble na stoiska wystawowe. Jest również obecna w dziedzinach furnishing design, i meble na wymiar. Ma siedzibę w Toledo, Hiszpania.

 5. EXHIBITION STAND GAMES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma EXHIBITION STAND GAMES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble na stoiska wystawowe. Jest również obecna w dziedzinach rozrywka, animacje na potrzeby targów, i akcesoria do stoisk wystawowych. Ma siedzibę w Lichfield, Zjednoczone Królestwo.

 6. SOFAMO

  Francja

  Firma SOFAMO, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Jest również obecna w dziedzinach Meble na stoiska wystawowe, i Meble na stoiska wystawowe. Ma siedzibę w Andilly, Francja.

 7. IMPRESSA 2M 2013

  Rumunia

  Firma IMPRESSA 2M 2013, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stanowiska targowe i wystawowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble na stoiska wystawowe, Gabloty i regały na stoiska wystawowe - projektowanie i montaż, Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk, Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż, Meble na stoiska wystawowe, Gabloty i regały na stoiska wystawowe - projektowanie i montaż, Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk, i Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż. Ma siedzibę w Arad, Rumunia.

 8. FAVO AD

  Bułgaria

  Firma FAVO AD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble na stoiska wystawowe. Jest również obecna w dziedzinach stoły składane, i stół do pikniku. Ma siedzibę w Svishtov, Bułgaria.

 9. MEDIA6 DESIGN

  Francja

  Firma MEDIA6 DESIGN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Jest również obecna w dziedzinach Meble na stoiska wystawowe, Reklama w miejscu sprzedaży, Meble na stoiska wystawowe, i Reklama w miejscu sprzedaży. Ma siedzibę w Tremblay En France, Francja.

 10. MONTESTELLA AB

  Szwecja

  Firma MONTESTELLA AB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble na stoiska wystawowe, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, Meble łazienkowe, Meble na stoiska wystawowe, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, i Meble łazienkowe. Ma siedzibę w Sjotofta, Szwecja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo