• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia

Wyniki dla

Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia - Import eksport

 1. AGOFORM GMBH AUGUST OTTENSMEYER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dzięki najwyższym kompetencjom w dziedzinie tworzyw sztucznych, 90-letniemu doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi, AGOFORM ugruntował na rynku międzynarodowym swoją pozycję wysokowydajnego partnera przemysłu meblarskiego. Mając na celu zaoferowanie klientom optymalnego rozwiązania dla różnorodnych celów, AGOFORM opracowuje doskonałe produkty, które sprawiają, że przestrzeń mieszkalna staje się bardziej komfortowa - od niezliczonych systemów wkładek do różnych zastosowań po maty antypoślizgowe. Dla branży inżynierii ruchu AGOFORM oferuje rozwiązania do przyczep kempingowych, pojazdów użytkowych, a także maszyn budowlanych i rolniczych. Naszą szeroką ofertę i doświadczenie uzupełniają dziedziny ogrodnictwa i architektury krajobrazu, nośniki produktów (KLT), elektrotechnika i technika medyczna, a także logistyka, reklama i dekoracje. Zawsze z najwyższymi standardami jakości, zawsze mając na uwadze zrównoważony rozwój i obraz przyszłości.

 2. 126 EVENTS - VENTE OU LOCATION DE MOBILIER

  Francja

  Verified by europages badge

  126 EVENTS jest producentem i hurtownią dekoracji ślubnych, weselnych i eventowych oraz mebli dla profesjonalistów. Oferujemy meble we wszystkich stylach: krzesła Napoleon 3, krzesła medaliony ze złoconego metalu lub drewna, krzesła ślubne, trony weselne, fotele i sofy we wszystkich stylach, krzesła z wszystkimi rodzajami siedzisk, meble do klubów nocnych, barów, hoteli, restauracji, zamków itp. Oferujemy również wynajem mebli na imprezy. Na życzenie możemy wykonać ognioodporność. Niezależnie od tego, czy jesteś dekoratorem wnętrz, wypożyczasz meble na imprezy, agencją komunikacji i PR, czy też organizatorem ślubów, przyjdź i odkryj nasze produkty do wyposażenia wnętrz lub na zewnątrz, które pozwolą Ci skonfigurować zestawy do pokazów, spotkań, konferencji prasowych lub innych wydarzeń i imprez. W naszym katalogu znajdziesz meble w stylu od barokowego po industrialny. Nasza wiedza fachowa i jakość produktów umożliwiły nam również pracę w sektorze audiowizualnym i staliśmy się dostawcami dla głównych telewizji krajowych, takich jak TF1, M6, France 2. Nasze meble cieszą się również dużą popularnością do sesji zdjęciowych u uznanych marek (L’Oréal, Aubade, Louis Vuitton itp.). Zapraszamy do naszego sklepu u bram Paryża i salonu wystawowego o powierzchni 600 m2 znajdującego się w Pantin, aby ocenić jakość naszych mebli, a także do naszej fabryki w Polsce. Odkryj naszą szeroką gamę sof, kanap, leżanek, stołów, barków itp. na naszej stronie internetowej.

 3. RUWEN PROCHNOW EINZELUNTERNEHMEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RUWEN PROCHNOW EINZELUNTERNEHMEN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia. Ma siedzibę w Schacht-Audorf, Niemcy.

 4. DIAMOND EUROPE

  Belgia

  Od 1985 roku Diamond® przyczynia się do rozwoju w sektorze profesjonalnego sprzętu kuchennego i chłodniczego; renoma i sukces odniesiony przez markę, wspierane przez nowoczesną oranizację, stawia firmę Diamond® Europe na liście TOP 5 dystrybutorów europejskich z obrotami rocznymi przekraczającymi 30 mln euro. W ostatnich latach dystrybucja produktów Diamond® wykroczyła poza granice Europy, rozszerzając się na rynki światowe. Jesteśmy obecni w ponad 30 krajach, posiadamy gęstą sieć 1200 sprzedawców - instalatorów łączących profesjonalizm, doświadczenie i kompetencje, de manière à proposer rozwiązania na miarę. Filozofia firmy Diamond® : ułatwić Ci pracę przy jednoczesnym ciągłym zwiększaniu produktywności, wszystko po mniejszych kosztach. Nasze wartości: poszanowanie klienta, poszanowanie współpradowników, poszanowanie środowiska naturalnego.

 5. A. BERL & CIE

  Luksemburg

  Firma Berl znana jest z wiedzy fachowej i precyzji w zakresie wykonywania konstrukcji z cienkich blach ze stali nierdzewnej, aluminium, stali. Berl, początkowo producent mebli metalowych, od wielu lat przykłada wagę do wyposażenia w sterowane cyfrowo maszyny CNC umożliwiające obróbkę cienkiej blachy w seriach krótkich i średnich, ze stali, aluminium i stali nierdzewnej. Rozwój firmy pozwala nam być obecnym na wielu rynkach: producentów wind, kuchenek, szpitale, przemysł.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ATELIER 161 / BANKETSHOP

  Francja

  Firma ATELIER 161 / BANKETSHOP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia. Ma siedzibę w Talence, Francja.

 2. CLERINOX

  Belgia

  Firma CLERINOX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Jest również obecna w dziedzinach Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Okapy kuchenne i wyciągi, Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Okapy kuchenne i wyciągi, instalowanie kuchni profesjonalnych, i Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia. Ma siedzibę w Beauraing, Belgia.

 3. B2GROUP

  Włochy

  Firma B2GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia. Jest również obecna w dziedzinach kuchnie przemysłowe. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 4. KROMLUKS

  Turcja

  Firma KROMLUKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia. Jest również obecna w dziedzinach sprzęt dla pralni przemysłowych. Ma siedzibę w 312, Turcja.

 5. CERKIS

  Francja

  Firma CERKIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia. Jest również obecna w dziedzinach Meble restauracyjne i barowe, Meble biurowe, Wyposażenie biur - regały i szafki biurowe, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, Meble restauracyjne i barowe, Meble biurowe, Wyposażenie biur - regały i szafki biurowe, i Meble hotelowe, barowe i restauracyjne. Ma siedzibę w Brioude, Francja.

 1. SOLID CARPENTRY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SOLID CARPENTRY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 2. MEBLYAR

  Ukraina

  Firma MEBLYAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia. Jest również obecna w dziedzinach Meble kuchenne, badania projektów form mebli kuchennych, Meble kuchenne, i Fronty do mebli kuchennych. Ma siedzibę w Lviv, Ukraina.

 1. LENDERS-BOOST

  Belgia

  Firma LENDERS-BOOST, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia. Jest również obecna w dziedzinach Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne, Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne, zasłony biurowe, zasłony i tkaniny obiciowe, i meble dla szpitali. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 2. ALTINOX

  Francja

  Firma ALTINOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble hotelowe, barowe i restauracyjne. Jest również obecna w dziedzinach Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia, Wyposażenie kuchni dla gastronomii, Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia, i Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Ma siedzibę w Bonneval, Francja.

 3. MOBICOZI

  Portugalia

  Firma MOBICOZI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia. Jest również obecna w dziedzinach dekoracja wnętrza, i artykuły dekoracyjne. Ma siedzibę w Moreira De Conegos Guimarães, Portugalia.

 4. AGELEC ENTREPRISE

  Francja

  Firma AGELEC ENTREPRISE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, kuchnie dla społeczności - hurt, i Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Ma siedzibę w Arpajon, Francja.

 5. FURNITURE DOMINO LTD

  Bułgaria

  Firma FURNITURE DOMINO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia. Ma siedzibę w Varna, Bułgaria.

 6. FURNICHE BY SCHEEPERS HORECA EN PROJECTMEUBILAIR

  Belgia

  Firma FURNICHE BY SCHEEPERS HORECA EN PROJECTMEUBILAIR, roku i działającą w sektorze Meble hotelowe, barowe i restauracyjne. Jest również obecna w dziedzinach Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia, Wyposażenie szkół, Meble biurowe, Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia, Wyposażenie szkół, Meble biurowe, i meble na teras. Ma siedzibę w Geel, Belgia.

 7. EVENTO DESIGN

  Włochy

  Firma EVENTO DESIGN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia. Ma siedzibę w Forino, Włochy.

 8. EUROCEPPI S.R.L.

  Włochy

  Firma EUROCEPPI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia. Jest również obecna w dziedzinach blaty do krojenia, i Przybory kuchenne. Ma siedzibę w Comenduno Di Albino, Włochy.

 1. ALBACOMPONENTS BY METALMECCANICA ALBA SRL

  Włochy

  Firma ALBACOMPONENTS BY METALMECCANICA ALBA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia. Jest również obecna w dziedzinach Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria, Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria, zaopatrzenie do wyposażenia wnętrz, i elementy mebli. Ma siedzibę w Treviso, Włochy.

 2. REMTA MAKINA

  Turcja

  Firma REMTA MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia. Jest również obecna w dziedzinach kuchnie przemysłowe. Ma siedzibę w Esenyurt, Turcja.

 3. BAUMEISTER GMBH

  Niemcy

  Firma BAUMEISTER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie kuchni dla gastronomii, Meble i elementy zabudowy kuchennej, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia, Wyposażenie kuchni dla gastronomii, Meble i elementy zabudowy kuchennej, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, i Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 4. KARL STEINRÜCKE FELSENGRUND INH. ALEXANDER THEINE

  Niemcy

  Firma KARL STEINRÜCKE FELSENGRUND INH. ALEXANDER THEINE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Wyposażenie kuchni dla gastronomii, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Wyposażenie kuchni dla gastronomii, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, i Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia. Ma siedzibę w Winterberg, Niemcy.

 5. GO IN FRANCE

  Francja

  Firma GO IN FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia. Jest również obecna w dziedzinach Meble warsztatowe, wyposażenie sklepów meblowych, i Meble warsztatowe. Ma siedzibę w Nanterre Cedex, Francja.

 6. GASTRO FUTURA AG

  Szwajcaria

  Firma GASTRO FUTURA AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Wyposażenie kuchni dla gastronomii, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Wyposażenie kuchni dla gastronomii, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, i Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia. Ma siedzibę w Zug, Szwajcaria.

 7. BEVARGO, UAB

  Litwa

  Firma BEVARGO, UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i elementy zabudowy kuchennej. Jest również obecna w dziedzinach Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble przedpokojowe, garderoby, Meble - design, Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble przedpokojowe, garderoby, Meble - design, i Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 8. ARNOX-JFUSADOS

  Portugalia

  Firma ARNOX-JFUSADOS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia. Jest również obecna w dziedzinach stoły chłodnicze. Ma siedzibę w Sintra, Portugalia.

 9. JOSEF HÖLLER GMBH

  Austria

  Firma JOSEF HÖLLER GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Wyposażenie kuchni dla gastronomii, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Wyposażenie kuchni dla gastronomii, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, i Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia. Ma siedzibę w Amstetten, Austria.

 10. GST-GASTRO-SERVICE-GMBH

  Niemcy

  Firma GST-GASTRO-SERVICE-GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie kuchni dla gastronomii, Meble i elementy zabudowy kuchennej, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia, Wyposażenie kuchni dla gastronomii, Meble i elementy zabudowy kuchennej, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, i Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia. Ma siedzibę w Kassel, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia - Import eksport

Liczba wyników

206 Przedsiębiorstwa