• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • materiały nietkane- włóknina

Wyniki dla

Materiały nietkane- włóknina - Import eksport

 1. TELAMELT NONWOVEN TEXTILE TRADE LIMITED

  Turcja

  Verified by europages badge

  Głównym celem jest spełnianie oczekiwań klienta. Od 2020 roku firma skoncentrowała się na rozwoju włóknin PP Spunbond, PP Meltblown, SMS, Needlepunch, Spunlace, PET Spunbond, PLA Spunbond, laminowanych PP Spunbond, a także innych włóknin dostosowanych do specyficznych wymagań. Telamelt Nonwoven należy do nieustannie rozwijających się przedsiębiorstw w tym sektorze ze względu na swoje doświadczenie inżynieryjne i możliwości przetwarzania. Podstawowym zadaniem jest zapewnienie wysokiej jakości produktów, elastyczności i szybkich terminów dostaw, aby zapewnić zadowolenie klienta. Nieustannie wzrastająca produktywność pozwala nam poszerzać naszą ofertę usług i utzymywać przewagę konkurencyjną na globalnym rynku. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami lub odwiedź naszą stronę internetową: https: //www.telameltnonwovens.com

  Witryna www Open In New icon
 2. BERMED

  Polska

  Verified by europages badge

  Bermed specjalizuje się w produkcji i sprzedaży hurtowej wysokiej jakości włóknin 100% polipropylenowych. Nasze produkty znajdują zastosowanie w branży medycznej, technicznej, rolniczej, kosmetycznej i stomatologicznej. Posiadamy kilka rodzajów włóknin, w tym spunbound (PP), meltblown, SMS, SSMMS i laminat (PP+PE), a także odzież ochronną, taką jak ochronne kombinezony medyczne i fartuchy chirurgiczne. Włókniny te można użyć np. do produkcji masek ochronnych, fartuchów chirurgicznych, kombinezonów ochronnych, a także opakowań do dezynfekcji narzędzi. Zajmujemy się również produkcją włóknin do wyrobu produktów higienicznych, takich jak np. podpaski higieniczne, chusteczki higieniczne i pieluchy. W naszej ofercie znajdują się również produkty dla branży rolniczej, takie jak agrowłókniny. Ponadto produkujemy włókniny do zastosowań w budownictwie i branży technicznej. Nasze produkty wytwarzane są zgodnie z najwyższymi standardami jakości i posiadają wymagane certyfikaty, w tym m.in. SGS, PZH, OEKO-TEX®, CENTEXBEL i EUROFINS.

  Witryna www Open In New icon
 3. FIBERFIL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FIBREFIL S.p.A. powstała w 1995 roku, kiedy ówczesna firma kupiła gałąź firmy z Casnigo (Bg) od Radici Group. Od 1995 do końca 2007 FIBREFIL S.p.A. produkowała włókna poliestrowe dla sektora motoryzacyjnego, pracując wyłącznie jako podwykonawca. Na początku 2008 roku firma zdobyła nowych klientów, którzy używają włókien poliestrowych do różnych zastosowań przemysłowych, natomiast w 2012 roku przeniosła się do nowej siedziby pod adresem Via Provinciale Valle Seriana, wciąż w Casnigo. Nowy zakład mieści się na powierzchni 40 000 m2, w tym 20 000 pod zadaszeniem, i wyposażony jest w system wytłaczania, który, przy pełnych mocach, umożliwia wyprodukowanie około 1 700-2 000 kg/godzinę nieciągłych włókien poliestrowych, co stanowi 14 do 15 000 ton rocznie. Produkcja odbywa się w cyklu ciągłym, całodobowym, przez siedem dni w tygodniu, co zapewnia nam dużą elastyczność.

  Witryna www Open In New icon
 4. PACO PAUL GMBH & CO. KG METALLGEWEBE UND FILTERFABRIKEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Podstawą wyrobu siatki z drutu metalowego jest klasyczne rzemiosło. Aby zapewnić poduktom PACO wysokie zaawansowanie technologiczne, wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie wytwarzania i wykończenia. Jest to realizowane w oparciu o własny rozwój produktów PACO oraz inżynierię mechaniczną PACO. W rezultacie czego trudno jest innym producentom dorównać wysokiej jakości wyrobów PACO ze względu konieczny know-how – obok wszystkich zalet miejsca produkcji w Niemczech. Jako specjalista od siatek metalowych PACO ma szczególne kompetencje zwłaszcza w zakresie technologii wyrobu sit. Równie istotna jest dogłębna znajomość procesów zachodzących w urządzeniach przesiewających stosowanych w różnych gałęziach przemysłu, jak również w pracach badawczo-rozwojowych i laboratoriach. Sita z siatki drucianej PACO do sitodruku zaliczają się do najlepszych na świecie.

  Witryna www Open In New icon
 5. A³ VLIESSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Oferujemy trwałe, bezpieczne i indywidualne rozwiązania w zakresie filtracji cieczy i filtracji powietrza. Nasi klienci korzystają z ponad 30-letniego doświadczenia w doradztwie, wsparciu i dostawie dopasowanych do potrzeb klienta włóknin dla przemysłu. Nowoczesna technologia produkcji nie może już obejść się bez zaawansowanych technologicznie włóknin: Chronią przed szkodliwymi dla środowiska emisjami, niezawodnie filtrują ciecze lub absorbują oleje i chemikalia. Jako spółka zależna EuroVlies Nord GmbH, od 2010 roku firma Ał Vliesstoffe® GmbH oferuje zaangażowanie, profesjonalne kompetencje i wszechstronną wiedzę techniczną w celu profesjonalnego wsparcia klientów ze wszystkich branż w dziedzinie optymalizacji procesów. Nasze innowacyjne włókniny 3-D do filtracji wgłębnej Filtraking Plus i Filtraloom rewolucjonizują konwencjonalną filtrację cieczową specjalną mieszanką włókien. Doradzamy i dostarczamy dla przemysłu metalowego, drzewnego i chemicznego.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DEUTSCHES METALLFASERWERK DR. SCHWABBAUER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  DEUTSCHES METALLFASERWERK to działająca z sukcesem od 1951 r. rodzinna firma – aktualnie trzecie pokolenie. Nasze doświadczenie w projektowaniu i produkcji włókien metalowych STAX obejmuje różne materiały takie jak włókna ciągłe, krótkie i włókniny. W naszych zakładach w Neidenstein w Niemczech i w Dasnicy w Czechach produkujemy włókna metalowe STAX wykonane ze stali węglowej, stali nierdzewnej 1.4113 i 1.4841, miedzi Cu99, mosiądzu MS67 i aluminium AlMg5. Może dołączyć do nich nowy materiał odpowiedni dla Twoich specyficznych zastosowań.

  Witryna www Open In New icon
 2. BELREY FIBRES

  Belgia

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo BELREY FIBRES SA działa w dziedzinie recyklingu tekstyliów i specjalizuje się w produkcji włókien syntetycznych z recyklingu. Dysponujemy wydajnymi urządzeniami i eksploatujemy 5 linii włókien w Mouscron, w Belgii, z krajarkami o wysokiej mocy, komorami mieszania, liniami rozwłókniania i prasami belującymiMamy bezpośredni dostęp do odpadów tekstylnych na całym świecie, co oznacza, że oferujemy szeroki wybór materiałów syntetycznych. Nasz potencjał roczny osiąga 15.000 ton włókien, takich jak nylon, poliester i polipropylen. Będąc oszczędną i ekologiczną alternatywą, ponownie przetworzone włókna syntetyczne służą za surowiec wtórny do wyrobów nietkanych w różnych gałęziach przemysłu, w tym motoryzacyjnym, geotekstyliów, odwadniania, przędzalnictwa i wielu innych. Dzięki naszym urządzeniom do przetwarzania na specjalne zamówienie, jesteśmy w stanie produkować surowce czyste i jednolite. Posiadamy certyfikat ISO9001 i możemy zagwarantować włókna wysokiej jakości. Innym sposobem wykorzystania jest regranulacja, która umożliwia przetwarzanie termoplastycznych odpadów tekstylnych na granulki w celu produkowania elementów z tworzyw sztucznych. Wykorzystanie odpadów pozwala na redukcję kosztów produkcji poprzez obniżenie kosztów surowców. Segregujemy i przetwarzamy około 60 ton surowców dziennie. Zapraszamy do kontaktu z nami celem uzyskania dodatkowychinformacji!

  Witryna www Open In New icon
 3. BASAL TECHNICAL TEXTILES

  Turcja

  Verified by europages badge

  ZOSTAŃMY PARTNERAMI. Nasze przedsiębiorstwo BASAL zostało założone przez Nedim KİSBU w 1978 roku i działa w ramach Grupy Kisbu. Grupa Kisbu znajduje się na czele wielu platform, rozumiejąc profesjonalnych partnerów biznesowych, posiadając młody i dynamiczny personel, przywiązując dużą wagę do zasobów ludzkich i rozwijając się zgodnie z postawionymi celami. Jesteśmy czołowym producentem tkanin tekstylnych i włókniny w Stambule, Turcja. Zawsze na bieżąco z nowościami i nowymi oczekiwaniami w branży tkanin technicznych, dzięki swojemu kierownictwu i solidnym fundamentom, jesteśmy firmą “Służącą za wzór” dla innych. BASAL eksportuje swoje wysokiej jakości produkty do 78 krajów, będąc otwarta na zmiany, uzwględniając swoje inwestycje i portfel klientów. Nasze wyroby mogą być stosowane w produkcji mebli i materacy, sprężyn kieszeniowych, jak również w dziedzinie medycyny, higieny, przemyśle samochodowymi, filtracji, izolacji i wielu innych branżach. Jesteśmy gotowi dostarczać nowatorskie rozwiązania do wszystkich zakładów przemysłowych, a także dopasować wszystkie włókniny do wymaganych zastosowań poprzez odlewy PE, wytłaczanie folii, druk fleksograficzny i cyfrowy, technologie pikowania ultradźwiękowego. BASAL jest przedsiębiorstwem posiadającym certyfikaty ISO, SGS, OEKO-TEX, Intertek i FIRA. Wierzymy w siłę krajowej produkcji i dążymy do poprawy pozycji zdobytej przez nas na rynku światowym. Od początku naszego istnienia, bez przerwy rozwijamy się z zaangażowaniem i poświęceniem.

  Witryna www Open In New icon
 4. INTIRIO GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Nasz kompletny zakres usług izolacyjnych obejmuje planowanie, pomiary i dokumentację, a także cięcie oraz oszczędzające czas i koszty koncepcje pakowania i instalacji. Szeroka gama proponowanych produktόw obejmuje różne materiały (samoprzylepne, laminowane z aluminium, hydrofobowe, ....): Pianki Włókniny Elastomery Ciężkie folie Projektowanie wełny mineralnej i inżynieria elementów wyposażenia wnętrz pojazdów szynowych - nasi klienci czerpią korzyści z wieloletniego doświadczenia i ugruntowanej wiedzy naszego zespołu projektowego od pomysłu, poprzez wdrożenie, aż po dostawę wszystkich komponentów.

  Witryna www Open In New icon
 5. J.H. ZIEGLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma J.H. J.H. Ziegler jest Państwa ekspertem w dziedzinie włóknin igłowanych, kompozytów piankowo-poliestrowych, włóknin o konstrukcji wielowarstwowej, jak również materiałów laminowanych o wielu zastosowaniach: jako wysokowydajne akustycznie pochłaniacze we wnętrzach i na zewnątrz pojazdów, jako materiał do laminowania skóry lub jako materiał podkładowy do siedzeń samochodowych i mebli wypoczynkowych, do izolacji akustycznej i termicznej budynków i obiektów, dalsze obszary zastosowań to kompozyty i ściernice. Obecnie zatrudniamy 390 pracowników w Niemczech, na Węgrzech i w Chinach. Oprócz włókien syntetycznych, takich jak PET i PP, stosowane są również włókna techniczne, takie jak szkło i utleniony poliakrylonitryl. W zależności od wymagań, włókniny Ziegler są hydrofobowe, oleofobowe, trudnopalne i izolacyjne. Mogą być laminowane pianką, skórą, tkaniną, spunbondem lub folią i wieloma innymi materiałami. Posiadamy certyikaty IATF 16949, ISO 9001, ISO 14001, OEKO TEX Standard 100.

  Witryna www Open In New icon
 1. GRABHER GÜNTER TEXTILVEREDELUNGS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Dla żadnego z produktów, które wykańczamy, wymagania nie są tak wysokie i zróżnicowane jak dla tekstyliów technicznych, takich jak tekstylia chirurgiczne, tekstylia medyczne, tekstylia filtracyjne i produkcja masek ochronnych na nos. Szeroka gama tekstyliów technicznych, filtracyjnych i medycznych oraz rozwój nowych zastosowań w ostatnich latach otwierają fascynujące możliwości w tej dziedzinie. Czy to tekstylia do osobistej odzieży ochronnej, technologii filtrów, zastosowań medycznych czy do ochrony cieplnej - w połączeniu z plazmą atmosferyczną i technologią plazmy niskociśnieniowej nadajemy tekstyliom odpowiednie właściwości. Przetwarzamy tkaniny i dzianiny z Nomex®, Twaron®, Preox®, Kevlar®, Panox®, PBI® lub Technora®, pianki PU, włókniny HD-PE i wiele innych materiałów dla wymagających codziennych zastosowań przemysłowych. W ramach rozwoju połączyliśmy różne usługi wykończeniowe dla specjalnych zastosowań.

  Witryna www Open In New icon
 2. EINMED

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma Einmed została założona w 2008 roku. Początkowo firma skupiała swoją działalność na dystrybucji jednorazowej konfekcji medycznej z włóknin dla klientów hurtowych oraz detalicznych, szpitali, placówek medycznych, instytucji państwowych. Zagraniczna oraz krajowa sieć sprzedaży, zapotrzebowanie rynku oraz pozytywne relacje z klientami zaowocowały rozwojem firmy oraz rozbudową oferowanego asortymentu o włókniny polipropylenowe, poliestrowe i wypełniacze. Każdego miesiąca firma Einmed dostarcza do swoich klientów krajowych i zagranicznych ponad 100 ton włóknin. Kolejnym etapem rozwoju firmy było rozpoczęcie produkcji pokrowców na materace. Obecnie nasza firma dostarcza do swoich odbiorców ponad 15 tys. sztuk pokrowców miesięcznie. Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą, bazując na doświadczeniu i kreatywności, staramy się w stu procentach sprostać wymaganiom naszych klientów. Dodając do tego rzetelność i odpowiedzialność jesteśmy idealnym partnerem dla Ciebie!

  Witryna www Open In New icon
 3. PIANEX

  Polska

  Verified by europages badge

  PIANEX to polska firma rodzinna, w której wiedza i umiejętności są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Od 1998 roku produkujemy wysokiej jakości włókniny i wypełniacze poliestrowe (włókno naturalne). Z naszych produktów korzystają przedstawiciele branży samochodowej, meblarskiej, szklarskiej, obuwniczej i stalowej. Od wielu lat produkujemy filc, dlatego oferujemy włókna filcowe w bardzo przystępnej cenie. Nasze geowłókniny, niezwykle trwałe i odporne, znajdują zastosowanie jako warstwy filtrujące, oddzielające i ochronne. Mogą izolować kanalizację wodną i ściekową lub chronić przed erozją. Wykorzystywane są również jako warstwa oddzielająca grunt naturalny od chodników, dróg czy zbiorników na odpady. Włókniny igłowane to materiały odporne również na temperatury. Charakteryzują się długą żywotnością, dlatego wykorzystywane są głównie w produkcji obuwia, mebli czy tapicerki. Dzięki naszej rzetelności zaufało nam wielu odbiorców w Polsce i za granicą. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

  Witryna www Open In New icon
 4. SANDLER AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Sandler AG opracowuje i produkuje włókniny nie zawierające środków wiążących, wykonane z syntetycznych surowców lub włókien pochodzenia naturalnego, przeznaczone dla branży budowlanej / technologicznej, filtracji, tkanin obiciowych, higieny, transportu, produkcji szmat i ścierek. Dzięki swojej ponad 138-letniej historii nasza rodzinna firma stała się jednym z największych producentów włóknin na świecie. 770 pracowników wnosi doświadczenia, nowe pomysły i zaangażowanie w rozwój firmy Sandler AG. Jako kompetentny partner z długoletnim doświadczeniem, bardzo dobrze znasz produkty i procesy. Dzięki wiedzy eksperckiej, najnowocześniejszym technologiom produkcyjnym, kompleksowej obsłudze i ciągłemu rozwojowi, Sandler jest prawdziwym partnerem w dziedzinie indywidualnych rozwiązań. Wspólnie z klientami na całym świecie firma kontynuuje rozwój produktów i zdobywanie nowych rynków. Po kilkudziesięciu latach udanych relacji biznesowych z klientami w Ameryce Północnej firma Sandler otworzyła tam swoją pierwszą zagraniczną filię w 2016 roku.

  Witryna www Open In New icon
 5. Q-NONWOVENS B.V.

  Holandia

  Verified by europages badge

  Oferujemy włókniny typu spunbond, meltblown, needlepunch, laminowane lub powlekane wykonane z PP, PET, PLA i BICO. Ogród Sprzedaż detaliczna: Zwalczanie chwastów, tkaniny geo, bariera korzeniowa, BioTkaniny (bio), tkanina konopna. Ogrodnictwo wodne: Wykładzina kamienna, Wykładzina PCV, Podkłady. Rolnictwo; Włóknina do pokrywania upraw, Włóknina do pokrywania buraków cukrowych. Podkład dywanowy: PP lub PET Spunbond, PET Needlepunch. Wyściółka: PP lub PET Spunbond, PET Needlepunch, mieszanka wełny i poliestru thermobond. Filtracja PP Spunbond, PET Spunbond. Medyczne: PP lub PET spunbond.

  Witryna www Open In New icon
 6. TESSILGIADA PRODUZIONE TESSUTI TECNICI TNT

  Włochy

  Verified by europages badge

  Tessil Giada srl wytwarza tkaniny dla wszystkich branż: produkcji sprzętu campingowego, obuwniczej, motoryzacyjnej, reklamowej, budowlanej, produkcji materacy i kołder. Tessil Giada srl może realizować różne operacje łączenia, klejenia i powlekania. Firma Tessil Giada srl rozpoczęła swoją działalność rynkową od produkcji tkanin Maliwatt i Malivlies, po czym w odpowiedzi na potrzeby rynku wprowadziła tkaniny typu spunbond i inne dzianiny.

  Witryna www Open In New icon
 7. DUEX GROUP

  Holandia

  Verified by europages badge
 8. MAGICAL FILM ENTERPRISE CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Verified by europages badge
 9. NONTEX TESSUTO NON TESSUTO SPA

  Włochy

  Verified by europages badge
 10. NEAUSTIMA UAB

  Litwa

  Verified by europages badge
 1. FORSTER VLIESSTOFFE UND TEXTILRECYCLING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. KNÜPPEL VERPACKUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. BENNO MATERIALS SRL

  Mołdawia

  Verified by europages badge
 4. ALFA MEDI

  Holandia

  Verified by europages badge
 5. OPTIGRÜN INTERNATIONAL AG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 6. BRIDGIFY GMBH

  Austria

  Verified by europages badge
 7. GANZERT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 8. GEOFELT HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge
 9. TISSAGE BASTIEN

  Francja

  Verified by europages badge
 10. MAILINGER INNOVATIVE FIBER SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem wytwarzającym włókniny w oparciu o cztery linie produkcyjne w dwóch zakładach na terenie Niemiec. Nasze spektrum produkcji obejmuje włókniny o gramaturze od 20 g/m² do 1500 g/m², w tym włókniny łączone termicznie, produkty laminowane folią oraz włókniny igłowane z zastosowaniem mieszanek włókien zoptymalizowanych pod kątem zastosowania. Nasze produkty opracowywane są wspólnie z naszymi klientami dla danego zastosowania, a następnie produkowane i dostarczane częściowo „just in time”. Dążymy do nawiązywania długofalowych relacji biznesowych opartych na współpracy, które umożliwiają nam konsekwentny rozwój wspólnie z naszymi klientami, jak również wykorzystywanie potencjałów optymalizacyjnych. Do grona naszych klientów należą zarówno najwięksi dostawcy systemów dla przemysłu motoryzacyjnego, jak i mniejsze firmy handlowe z branży materiałów budowlanych. Istnieje jakiś problem? Znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

Filtry

Wyniki dla

Materiały nietkane- włóknina - Import eksport

Liczba wyników

418 przedsiębiorstwa