• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • materiały budowlane ogniotrwałe

Wyniki dla

Materiały budowlane ogniotrwałe - Import eksport

 1. OXYD-KERAMIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  OXYD-KERAMIK GMBH & CO KG jest średniej wielkości firmą rodzinną, która została założona w 1965 roku. Zatrudnia obecnie 36 pracowników. Materiały ogniotrwałe są produkowane głównie dla przemysłu żelaza, stali i metali nieżelaznych. Duża elastyczność procesu produkcyjnego jest gwarancją rozwiązania indywidualnych życzeń klientów. Produkcja od surowca po produkt gotowy i przemyślana logistyka magazynowania zapewniają szybką gotowość produktu do dostawy. Przekonaj się sam. W ciągu ostatnich 50 lat nasza baza klientów nieustannie się powiększała i obecnie jesteśmy w stanie zapewnić dostawy klientom z naszego "głównego" regionu w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, ale także na całym świecie.

 2. CALES PASCUAL SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma CALES PASCUAL SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wapno. Jest również obecna w dziedzinach Wapień przemysłowy, Materiały budowlane ogniotrwałe, wapno hydrauliczne w kostkach, wapno suchogaszone, Wapień przemysłowy, wapno palone, Materiały budowlane ogniotrwałe, i producent wapna. Ma siedzibę w Paterna-Valencia, Hiszpania.

 3. MIAMI BUILDING DISTRIBUTION SP. ZO.O.

  Polska

  Firma MIAMI Building Distribution sp. z o.o. z siedzibą w Gnieźnie powstała w 2019 roku. Jej korzenie można datować jednak już na rok 2004. Od tego roku zaczęliśmy faktycznie pogłębiać nasze doświadczenie w znajomości zagadnień technicznych stosowanych w budownictwie oraz licznych rozwiązań systemowych w tej branży. Dewizą naszej firmy jest motto „super jakość na czas” a to znaczy, że oprócz materiałów budowlanych w dobrych cenach (super relacja jakości do ceny) zależy nam również na pogłębianiu relacji biznesowych, tak przecież nieodzownych w zasadzie w każdej branży nie tylko budowlanej.Firma MIAMI Building Distribution sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą hurtową materiałów budowlanych. Ekologiczne rozwiązania, doświadczenie oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie sprawiło, że nasza firma i przynależne marki są rozpoznawalne na całym świecie. Posiadamy w ofercie wiele produktów branży budowlanej, przez co w sposób profesjonalny możemy obsługiwać nawet najbardziej skomplikowane inwestycje budowlane. Współpracujemy z renomowanymi innymi producentami materiałów budowlanych. Nasza produkcja w postaci własnych marek w linii Miami Eco to pozwoliła nam na wprowadzenie na rynek płyt ekologicznych dla budownictwa modułowego. . Wśród naszych marek płyt dla systemów modułowych możecie Państwo znaleźć: Eco XPS, Eco Gips, Eco Cement, Eco Floor.

  Wszystkie wyroby na "materiały budowlane ogniotrwałe"

 4. Carbon C14

  Polska

  Produkcja wyrobów z włókna węglowego, laminatu, kevlaru. Produkcja umywalek, wanien, łodzi, jachtów i sprzętu pływającego. Budowa elementów i osłon maszyn. Produkcja elementów karoseryjnych. Elementy tuningowe samochodów. Produkujemy nietypowe meble. Wyprodukujemy co zechcesz z carbonu i laminatu oraz innych kompozytów syntetycznych.

 5. BATI-MAT

  Belgia

  Firma BATI-MAT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia ręczne niezasilane, Izolacja elektryczna, Artykuły do malarstwa, Materiały budowlane ogniotrwałe, Narzędzia ręczne niezasilane, Izolacja elektryczna, Artykuły do malarstwa, i Materiały budowlane ogniotrwałe. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ISTANBUL PROFILES

  Turcja

  Firma ISTANBUL PROFILES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach niwelacje. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. BECK PRODUCTS LTD T/AS BECK GROUP

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BECK PRODUCTS LTD T/AS BECK GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach folie zamoprzylepne do powierzchownej ochrony opakowań, Elementy osłony krawędziowej, i folie z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Hereford, Zjednoczone Królestwo.

 3. IGNIFUGOS RUAFOC

  Hiszpania

  Firma IGNIFUGOS RUAFOC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach izolacja ognioochronna, industrial paintings, thermal insulation, i Izolacja foniczna. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 4. IGNIFUGACIONES LOTOR

  Hiszpania

  Firma IGNIFUGACIONES LOTOR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach Zabezpieczenie przeciwogniowe w budownictwie. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 5. MERKEL GMBH & CO. BAUSTOFFE KG

  Niemcy

  Firma MERKEL GMBH & CO. BAUSTOFFE KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane ogniotrwałe. Ma siedzibę w Hersbruck, Niemcy.

 1. JIANGSU XIECHENG SCIENCE&TECHNOLOGY DEVE.CO.,LTD

  Chiny

  Firma JIANGSU XIECHENG SCIENCE&TECHNOLOGY DEVE.CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach tamponowanie zewnętrzne. Ma siedzibę w Zhangjiagang, Chiny.

 2. GED CONSULTING

  Brazylia

  Firma GED CONSULTING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach Stolarka aluminiowa - maszyny i materiały, wynajem i sprzedaż wyposażenia dla budownictwa, doradztwo i usługi w zakresie promocji handlu, i Stolarka aluminiowa - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Joao Pessoa, Brazylia.

 1. ALUPROF

  Belgia

  Firma ALUPROF, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane ogniotrwałe. Ma siedzibę w Dendermonde, Belgia.

 2. NASAFLEX

  Niemcy

  Firma NASAFLEX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane ogniotrwałe. Ma siedzibę w Büttelborn, Niemcy.

 3. PROGUARD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PROGUARD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach Zabezpieczenie podłóg przemysłowych. Ma siedzibę w Hereford, Zjednoczone Królestwo.

 4. ETS KASTO FRANCE

  Francja

  Firma ETS KASTO FRANCE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane ogniotrwałe, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Materiały budowlane ogniotrwałe, i Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Obernai, Francja.

 5. GLOBAL MINERAL GROUP SP. Z O.O.

  Polska

  Firma GLOBAL MINERAL GROUP SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach vermikulit. Ma siedzibę w Krasnik, Polska.

 6. SBS INDUSTRIAL SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma SBS INDUSTRIAL SOLUTIONS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach tkaniny z włókien ceramicznych, i beton ogniotrwały. Ma siedzibę w Fürth, Niemcy.

 7. B+K FEUERFEST-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma B+K FEUERFEST-TECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odlewnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane ogniotrwałe, pokrycia ogniotrwałe, materiały ogniotrwałe do pieców, i Materiały budowlane ogniotrwałe. Ma siedzibę w Bocholt, Niemcy.

 8. WITHINDIA BUILDING SOLUTIONS

  Holandia

  Firma WITHINDIA BUILDING SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja termiczna - materiały, ścianki działowe przeciwpożarowe, i Izolacja termiczna - materiały. Ma siedzibę w Den Haag, Holandia.

 1. BOCKAERT EN THIENPONT

  Belgia

  Firma BOCKAERT EN THIENPONT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Materiały budowlane ogniotrwałe, Drewno surowe, construction materials, materiały budowlane - hurt, i Materiały budowlane ogniotrwałe. Ma siedzibę w Aalter, Belgia.

 2. A BOUCKAERT

  Belgia

  Firma A BOUCKAERT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Surowce i materiały budowlane, Materiały budowlane ogniotrwałe, Olej opałowy, mazut, Surowce i materiały budowlane, Materiały budowlane ogniotrwałe, Olej opałowy, mazut, i płynny mazut. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 3. SC DEPOZIT CONSTRUCTII LTD.

  Rumunia

  Firma SC DEPOZIT CONSTRUCTII LTD., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane ogniotrwałe. Ma siedzibę w Dudu, Ilfov County, Rumunia.

 4. GRUPA POLSKIE SKLADY BUDOWLANE S.A.

  Polska

  Firma GRUPA POLSKIE SKLADY BUDOWLANE S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Zaprawy budowlane, Siatki metalowe, Materiały budowlane chemicznie obojętne, Materiały budowlane ogniotrwałe, Zaprawy budowlane, Siatki metalowe, Materiały budowlane chemicznie obojętne, i Materiały budowlane ogniotrwałe. Ma siedzibę w Welecz, Polska.

 5. MANFRED BRAUN CERAMICS

  Niemcy

  Firma MANFRED BRAUN CERAMICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika dekoracyjna. Jest również obecna w dziedzinach Kryształy, Szkło artystyczne, Materiały i wyroby ogniotrwałe, Materiały budowlane ogniotrwałe, Kryształy, Szkło artystyczne, Materiały i wyroby ogniotrwałe, i Materiały budowlane ogniotrwałe. Ma siedzibę w Dannenfels, Niemcy.

 6. GRENA A.S

  Republika Czeska

  Firma GRENA A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja akustyczna - materiały, Materiały budowlane ogniotrwałe, thermal insulation - materials, Izolacja akustyczna - materiały, i Materiały budowlane ogniotrwałe. Ma siedzibę w Veselí Nad Luznicí, Republika Czeska.

 7. KBS SYSTEMS

  Belgia

  Firma KBS SYSTEMS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach drzwi i bramy przeciwpożarowe, fume scrubbers, i materiały ogniochronne. Ma siedzibę w Wilrijk, Belgia.

 8. ARVIT

  Ukraina

  Firma ARVIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane ogniotrwałe. Ma siedzibę w Dnepr, Ukraina.

 9. IGNIFUGOS PROYECTADOS,SL

  Hiszpania

  Firma IGNIFUGOS PROYECTADOS,SL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach izolacja ognioochronna. Ma siedzibę w Villamanta, Hiszpania.

 10. HONEYCOMBSYSTEMS LAB.

  Polska

  Firma HONEYCOMBSYSTEMS LAB., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach Honeycomb, plaster miodu, i wypeniacz plaster miodu. Ma siedzibę w Rzeszow, Polska.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Materiały budowlane ogniotrwałe - Import eksport

Liczba wyników

10 005 Przedsiębiorstwa