• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny i materiały dla pracowni zegarmistrzowskich

Wyniki dla

Maszyny i materiały dla pracowni zegarmistrzowskich - Import eksport

 1. BOTECCHI IVO SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma BOTECCHI IVO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i materiały dla pracowni zegarmistrzowskich. Jest również obecna w dziedzinach Jubilerstwo - maszyny i urządzenia, Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia, akcesoria złotnicze, 1801 AL, biżuteria, Jubilerstwo - maszyny i urządzenia, złotnictwo, Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia, i złotnik. Ma siedzibę w Valenza, Włochy.

 2. SAS GRANDIDIER

  Francja

  Specjalista w dziedzinie toczenia precyzyjnego, od prototypów po małe i średnie serie (od 50 do 10.000 sztuk, o średnicy od 2 do 40 mm) od 1985 r., firma GRANDIDIER SAS zlokalizowana jest w Grand-Combe-Chateleu, w Haut-Doubs, blisko Morteau we Francji, o kilka kilometrów od sąsiedniej Szwajcarii. Dysponując wszechtronnym parkiem maszynowym, GRANDIDIER SAS odpowiada szybko i skutecznie na wszelkie zamówienia elementów toczonych z pręta z różnych materiałów takich jak: stal nierdzewna, stal, aluminium, mosiądz, PCV, bez względu na sektor przemysłowy. Dzięki naszemu zapleczu maszynowemu składającemu się z tokarek i obrabiarek typu: Citizen A32, Miyano średnicy 40 mm, wieża CN Boley BKN 100B, średnicy 30 mm, zapewniamy wielką reaktywność i usługi najwyższej jakości w realizacji wszelkich projektów obróbki, toczenia i obróbki skrawaniem CNC elementów technicznych w małych i średnich seriach… Od momentu powstania firmy ponad 50 lat temu, GRANDIDIER SAS produkuje i oferuje szeroką gamę narzędzi ręcznych.

 3. LERRAC OUTILLAGE

  Francja

  Firma LERRAC OUTILLAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zegarmistrzostwo - narzędzia do naprawy zegarków, Maszyny i materiały dla pracowni zegarmistrzowskich, Optyczne instrumenty i przyrządy, Artykuły zegarmistrzowskie, Zegarmistrzostwo - narzędzia do naprawy zegarków, Maszyny i materiały dla pracowni zegarmistrzowskich, Optyczne instrumenty i przyrządy, i Artykuły zegarmistrzowskie. Ma siedzibę w Les Fins, Francja.

 4. MODA SAAT

  Turcja

  Firma MODA SAAT, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Maszyny i materiały dla pracowni zegarmistrzowskich. Jest również obecna w dziedzinach zegarki na rękę, zegarki na rekę elektroniczne, zegarki do kolekcji, i zegarki na rękę do kolekcji. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. CONSULTECHSWISS

  Szwajcaria

  Firma CONSULTECHSWISS, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Maszyny i materiały dla pracowni zegarmistrzowskich. Jest również obecna w dziedzinach produkcja narzędzi specjalnych, narzędzia de cięcie z ceramiki, obrabiarki, i meble przemysłowe. Ma siedzibę w Sion, Szwajcaria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ROXER SA

  Szwajcaria

  Firma ROXER SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i materiały dla pracowni zegarmistrzowskich. Ma siedzibę w La Chaux-De-Fonds, Szwajcaria.

 2. FLEURY AG

  Szwajcaria

  Firma FLEURY AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i materiały dla pracowni zegarmistrzowskich. Jest również obecna w dziedzinach narzędzia dla zegarmistrzów i przemysłu zegarmistrzowskiego. Ma siedzibę w Bienne, Szwajcaria.

 3. GEBRÜDER BOLEY GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Firma GEBRÜDER BOLEY GMBH + CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i materiały dla pracowni zegarmistrzowskich, i Maszyny i materiały dla pracowni zegarmistrzowskich. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 4. PRECITRAME MACHINES SA

  Szwajcaria

  Firma PRECITRAME MACHINES SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i materiały dla pracowni zegarmistrzowskich, i Maszyny i materiały dla pracowni zegarmistrzowskich. Ma siedzibę w Tramelan, Szwajcaria.

 5. FRICKER BETEILIGUNGS-GMBH

  Niemcy

  Firma FRICKER BETEILIGUNGS-GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i materiały dla pracowni zegarmistrzowskich, i Maszyny i materiały dla pracowni zegarmistrzowskich. Ma siedzibę w Pforzheim, Niemcy.

 1. JEMA S.A.

  Szwajcaria

  Firma JEMA S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i materiały dla pracowni zegarmistrzowskich, i Maszyny i materiały dla pracowni zegarmistrzowskich. Ma siedzibę w Courtelary, Szwajcaria.

 2. PHOEBUS TIME HONGKONG CO.,LTD

  Chiny

  Firma PHOEBUS TIME HONGKONG CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i materiały dla pracowni zegarmistrzowskich. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 1. GRÄSSLIN GMBH

  Niemcy

  Firma GRÄSSLIN GMBH, roku i działającą w sektorze Maszyny i materiały dla pracowni zegarmistrzowskich. Ma siedzibę w St. Georgen, Niemcy.

 2. SONNY, MR

  Zjednoczone Królestwo

 3. WALZ UHREN GMBH

  Niemcy

 4. TECHNOTIME S.A.

  Szwajcaria

 5. REMONTA AG

  Szwajcaria

 6. JUNGHANS FEINWERKTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy